Top 19 prírodných tém WordPress v roku 2022

Hľadáte prémiovú prírodnú tému WordPress?

Ak máte radi zelené veci, pekné témy a príliš spokojných zákazníkov počas návštevy webovej stránky a po nej, ste na správnom mieste.

S viac ako 50 záujemcami na radare sme nakoniec vybrali týchto 19, ktoré zaškrtli všetky naše políčka.

Pracujú pre akúkoľvek prírodou inšpirovanú, environmentálne zameranú a ekologickú webovú stránku.

Témy môžete použiť na:

  • Alternatívne energie
  • bio obchody
  • Recyklácia
  • environmentálne projekty
  • Nadácie, mimovládne organizácie atď.

Máte všetko, čo POTREBUJETE na vytvorenie pôsobivej webovej stránky, kde je príroda na prvom mieste. (S 0 kódovacími a dizajnérskymi zručnosťami).

Užite si to.

19 úžasných tém WordPress prírody

ísť slnko

prémiová prírodná téma wordpress

Go Solar je prémiová prírodná téma WordPress, ktorá je dokonalým riešením pre váš nový (alebo existujúci) web s prírodnou tematikou.

Táto téma WP posunie vaše podnikanie na ďalšiu úroveň vďaka responzívnemu dizajnu, neobmedzeným farebným schémam a crowdfundingu.

So základom Bootstrap a prispôsobivosťou naprieč zariadeniami by Go Solar určite mal byť na vašom zozname sledovaných, ak ste v „ZELENOM“ odvetví. Je tiež veľmi jednoduchý na používanie/prispôsobenie, takže si ho môžete rýchlo prispôsobiť svojim potrebám.

ekologickej povahy

prémiová prírodná téma wordpress

Téma WordPress Eco Nature Premium Nature je vytvorená, aby vám pomohla urobiť životné prostredie na svete čistejším a chrániť prírodu. Vďaka veľkej flexibilite konfigurácie a možnosti skráteného kódu je možné vytvoriť neobmedzené dizajnové riešenia.

Téma Eco Nature má portfólio, ktoré možno nastaviť na akúkoľvek mriežku alebo murovanú skladačku s variabilným polstrovaním predmetov.

Ak ste niekedy chceli tému, ktorá vám pomôže vytvoriť ďalšiu neziskovú zelenú agentúru, ste na správnom mieste!

Téma Eco Nature WP má VŠETKO, čo potrebujete na vytvorenie tej najlepšej webovej stránky založenej na ekológii. S možnosťami prispôsobenia, od vlastného doplnku mega menu po posúvač vrstiev spolu s prispôsobiteľným nástrojom na tvorbu formulárov a funkciami darov.

Zelená príroda

prémiová prírodná téma wordpress

Hľadáte responzívnu tému WP, ktorá ponúka veľa možností prispôsobenia a kompatibilitu s WooCommerce a WPML?

Green Nature je stvorený pre každého , kto chce chrániť prírodu, pre každého, kto je obzvlášť ekologický a chce na začiatok fantasticky vyzerajúcu a funkčnú webovú stránku.

Nástroj má rôzne funkcie s integrovanými darmi. Viete, že Green Nature je mimoriadne dôveryhodná vďaka tisíckam predajov a vysokým hodnoteniam.

Ak chcete PUSH váš zelený projekt, PUSH to s Green Nature.

ekologická recyklácia

Eco Recycling je riešenie typu všetko v jednom pre všetky vaše webové stránky založené na ekológii/recyklácii. Ponúka jedinečný štýl, širokú škálu možností prispôsobenia a neobmedzené nastavenia farieb.

Táto téma WP je vytvorená tak, aby mala nový nezvyčajný tvorca stránok, ktorý úplne vylepšuje starý a robí ho oveľa všestrannejším a ľahšie použiteľným.

Vaše stránky budú rozdelené do troch sekcií (hlavička, päta, telo), čo vám umožní neobmedzené možnosti tvorby vašej stránky. Vždy si však môžete vytvoriť vlastnú variáciu, pretože nemusíte dodržiavať predvolené nastavenia.

Ekologická recyklácia je 100% upraviteľná.

Získate nádherne vyzerajúcu webovú stránku, ktorá osloví každé oko, ZNÁME KVALITOU.

Zelený život

prémiová prírodná téma wordpress

Greenlife je moderná téma WP s moderným nádychom, ktorá sa najlepšie hodí pre neziskové organizácie, ako sú charitatívne organizácie alebo cirkvi.

Bez napísania jediného riadku kódu si túto tému nabitú funkciami môžete naplno vychutnať .

Ponúka tiež plnú odozvu a jednoduché prispôsobenie pomocou nástroja na tvorbu stránok drag and drop.

S Greenlife by vás nemalo nič zastaviť. Nechajte web svojej organizácie vyniknúť z davu – JEDNODUCHÉ.

ekologický svet

prémiová prírodná téma wordpress

Záchrana sveta začína jedným vtákom a môžete to urobiť s Eco World!

Ponúka pokročilé možnosti darcovstva (zelené prieskumy, zobrazovanie profilov atď.) a jedinečný moderný dizajn , ktorý poskytuje elegantný vzhľad bez ohľadu na to, ako ho používate. A rovnako ohromujúci vzhľad udrží vašu profesionalitu nedotknutú na mobilnom zariadení a počítači.

Eco World je PERFEKTNÝM RIEŠENÍM pre organizácie na ochranu životného prostredia a fundraiserov na záchranu zvierat.

Eko-ekológia Príroda a charita

prémiová prírodná téma wordpress

Eco Nature určite posunie vašu „zelenú“ organizáciu na ešte vyššiu úroveň s viac ako 20 čistými a kóšer stranami a vynikajúcou zbierkou skvelých dizajnov vytvorených na AKÝKOĽVEK účel v ekologickom výklenku!

Spolu s neobmedzenými možnosťami prispôsobenia získate aj flexibilný e-mailový systém, ktorý možno použiť na registráciu klientov na udalosti. Môžete si tiež založiť blog, kde budete zdieľať všetky druhy noviniek, dokonca aj za účelom implementácie stratégie obsahového marketingu.

Pútavý dizajn zanechá vašich bona fide divákov po tom, čo navštívia vašu webovú stránku.

organické

prémiová prírodná téma wordpress

Organica je skvelým miestom, kde začať, ak hľadáte úžasne vyzerajúcu minimálnu tému WP s elegantným dizajnom používateľského rozhrania a nespočetnými možnosťami prispôsobenia!

Pomocou editora stránky môžete jednoducho vykonať úpravy úprav; NEPOTREBUJETE poznať jediný riadok kódu! Táto téma obsahuje aj vlastné moduly, ako sú posúvače produktov, mapy Google a denné ponuky.

To všetko vám pomôže oživiť vašu webovú stránku elektronického obchodu spolu s plne upraviteľnými prezentáciami, textovými efektmi a bohatými úryvkami Google.

Organica je najlepšia, ak ste v procese budovania zeleného internetového obchodu.

fitmeal

fitmeal príroda wordpress tému

Fitmeal je skvelým riešením pre každého, kto podniká v oblasti zdravia, potravín a výživy. Je to téma WordPress s množstvom PRAKTICKÝCH FUNKCIÍ, ktoré vás nasmerujú na správnu cestu.

Pri vytváraní webovej stránky pre nový biznis je Fitmeal nástroj, ktorý vám pomôže.

Zvládne to každý, pretože na opravy a vylepšenia Fitmeal nie je potrebné pracovať s kódom.

Môžete si vybrať medzi 5 rôznymi domami, všetky sú kreatívne, moderné a veľmi atraktívne na pohľad. Ak chcete Fitmeal zažiť ešte predtým, určite si najprv pozrite živé demo.

Môžete dokonca meniť farby a rýchlo vytáčať svoj vzhľad ešte predtým, ako otvoríte peňaženku. Fitmeal je krásne a mimoriadne riešenie, ako okamžite spustiť online projekt ako prvý v prírode .

NatureLife

naturalife príroda wordpress tému

Zamestnajte sa budovaním úžasnej webovej stránky s témou WordPress Nature Life a jej 9 rozloženiami domovskej stránky. To znamená, že má takmer akúkoľvek variáciu, ktorú chcete, aby sa váš ekologický a zdravotný projekt rozbehol.

A ak máte chuť na konkrétne demo, ktoré podľa vás potrebuje trochu úprav, prispôsobte si ho podľa vlastného uváženia .

Je to tvorca drag-and-drop od Elementor, ktorý z vás spraví profesionála, aj keď ste sa ešte (v živote!) nedotkli jediného reťazca kódu.

Úplný zoznam funkcií NaturaLife Rock je NEKONEČNÝ. NaturaLife reaguje a je pripravený na sietnicu, používa Revolution Slider, prichádza s vopred vytvorenými krátkymi kódmi a plne podporuje jazyky RTL. Je tiež priateľský pre vyhľadávače a obsahuje úplnú dokumentáciu.

Okrem toho sa každý používateľ NaturaLife môže porozprávať so špecializovanou podporou, aby získal odpovede na akékoľvek otázky, ktoré môžu mať.

Echo zelená

prémiová prírodná téma wordpress

Eco Green je téma WP, ktorú si vyberiete, ak potrebujete vytvoriť webovú stránku vhodnú pre podniky súvisiace so životným prostredím.

S množstvom možností prispôsobenia spolu s vlastným rozložením domovskej stránky, mnohými rôznymi vlastnými zásuvnými modulmi (Essential Grid, ThemeREX Donations plugin).

Táto téma je užitočná pre sociálne kampane a vedecký výskum a určite splní všetky vaše modernizované štandardy na vytváranie webových stránok.

Bezproblémová integrácia s vašimi doplnkami a krásny moderný dizajn tiež určite uchvátia potenciálnych návštevníkov vašich webových stránok.

Urobte silný a trvalý PRVÝ DOJEM.

Prirodzene

prírodná príroda wordpress tému

Prirodzene je to téma WordPress na vytváranie ekologických online obchodov. V dnešnej dobe už nepotrebujete najímať nikoho, kto by vám pomohol s vytvorením webovej stránky.

Všetko, čo potrebujete, je téma WordPress, jej dokumentácia a prístup k priateľskému tímu podpory. Prirodzene, ide o výnimočné riešenie, ktoré vás vybaví všetkým materiálom na spustenie vášho projektu .

Ako sa dalo očakávať, funkcií je veľa. Tony krátkych kódov, 9 rozložení domovskej stránky, viacero praktických vnútorných stránok, kontaktné formuláre, doplnky, čo si len spomeniete. Prirodzene, ste tu, aby ste niečo zmenili.

Taktiež nestráca rýchlosť a SEO optimalizáciu pre vaše pohodlie.

NaturePress

naturepress environmentálna ekológia téma wordpress

NaturePress je prirodzená téma WordPress, ktorú môžu plne využiť rôzne environmentálne organizácie. Už nie je potrebné vytvárať webovú stránku od začiatku.

NaturePress je tu so všetkými nevyhnutnými rozloženiami stránok a komponentmi spolu s procesom úplne bez kódu. Nemáte skúsenosti s vývojom webu? Žiaden problém!

NaturePress je plne kompatibilný s tvorcami Elementor a Gutenberg, podporuje doplnok GiveWP a sleduje všetky moderné webové trendy.

Vaša webová stránka bude nielen veľmi príťažlivá na pohľad, ale bude aj závideniahodná. Šírte slovo a OBĽUBITE svoju organizáciu teraz pomocou NaturePress.

Energizujte

šablóna webovej stránky o alternatívnej energii enerzee

Pre spoločnosti, ktoré ponúkajú obnoviteľnú energiu, možno budete chcieť zvážiť Enerzee. Je to úhľadná téma WordPress s pekným dizajnom , ktorý funguje hladko hneď po vybalení.

Ak sa vám páči vzhľad, prezentujte svoj obsah a podrobnosti a ste pripravení zažiariť online. Nemali by ste však cítiť žiadne obmedzenia, pretože Enerzee môžete tiež modovať.

Viaceré prednastavené domovy, vnútorné stránky, Elementor, Slider Revolution, MailChimp a Contact Form 7 sú len niektoré z funkcií Enerzee.

Niektoré ďalšie NAJLEPŠIE sú animácie, navigácia po umiestnení kurzora myši, cenové tabuľky, efekty vznášania a posúvač loga značky. Môžete tiež pridať posudky, aby ste získali dôveryhodnosť.

Obchod s bio krásou a prírodnou kozmetikou

prémiová prírodná téma WordPress

Plne prispôsobiteľná a s elegantným používateľským rozhraním, organická kozmetika a prírodná kozmetika je prémiová prírodná téma WordPress, ktorá vyhovuje všetkým potrebám vášho webu .

Jeho editor sa rýchlo a jednoducho nastavuje a obsahuje aj režimy tabletu/smartfónu spolu s integráciou pripravenou na sietnicu a plne citlivým dizajnom.

Je tiež kompatibilný s pluginom WooCommerce, takže nakupovanie nebolo nikdy JEDNODUCHŠIE.

Echo Press

prémiová prírodná téma wordpress

Téma Eco Press má všetky funkcie VYHRADENÉ pre webovú stránku mimovládnych organizácií o ekológii a prírode. Vstavaná funkcia vlastných darov, výkonný tvorca formulárov na vytváranie prieskumov a kontaktných formulárov, zapisovač vizuálneho obsahu a mnoho ďalšieho.

Táto téma je plne platná , optimalizovaná s implementovanými mikroformátmi. Navyše je kompatibilný s obľúbenými SEO pluginmi každého z nás. Okrem toho obsahuje skvelú navigačnú schopnosť s vlastným doplnkom mega menu.

Možnosti rozloženia hlavičky vám umožňujú prispôsobiť tému vašim potrebám a prezentovať všetky potrebné informácie.

Môžete tiež predstaviť dobrovoľníkov, oživiť veci pomocou animácií a preložiť Eco Press do jazyka podľa vášho výberu. Umožňuje dokonca vytvorenie jednostránkového webu.

ekológia

ekológia príroda téma wordpress

Ekológia je prirodzená téma WordPress navrhnutá a vyvinutá špeciálne pre environmentálne a ekologické projekty. Ekológiu môžete využiť aj s neziskovými organizáciami, fundraisermi pre zvieratá a inými podobnými nadáciami.

Integrovaný doplnok pre dary vám pomôže zbierať finančné prostriedky a posunúť vaše kampane na úplne NOVÚ ÚROVEŇ. Ekológia ako celok však vytvára prostredie, ktoré zvýši povedomie o príčine a odomkne jej potenciál.

Okrem toho vám Ecologie tiež dáva možnosť vytvoriť si internetový obchod a propagovať produkty šetrné k životnému prostrediu. Akoby toho už nebolo dosť, založte si ekologický blog a využite ho na content marketing.

So stránkou založenou na ekológii môžete pre komunitu urobiť veľa, takže ju určite nepreskočte.

Fattoria

téma fattoria wordpress

Fattoria je moderný a mobilne pripravený organický obchod WordPress s témou WooCommerce.

V dnešnej dobe naozaj nepotrebujete mať veľa skúseností a napriek tomu si dokážete rýchlo vytvoriť plne funkčnú webovú stránku eCommerce.

V skutočnosti to môžete urobiť lusknutím prsta, ale najviac času zaberie počet položiek, ktoré chcete pridať. Bez ohľadu na to, s Fattoriou môžete proces urýchliť a byť online skôr ako neskôr .

Po vybalení Fattoria prichádza s 5 ukážkami a mnohými ďalšími internými rozloženiami stránok. Každé rozloženie môžete upravovať a upravovať vďaka nástroju drag-and-drop.

Vytvorte si vlastný bočný panel, vzbudzujte ich záujem pomocou úžasného posúvača a použite sekciu blogu na marketing obsahu. S Fattoriou môžete robiť VEĽA vecí; konaj teraz.

zelený priemysel

prémiová prírodná téma wordpress

Green Industry je prémiová téma WordPress, ktorá ponúka jedinečné možnosti prispôsobenia spolu s jedinečným a moderným dizajnom.

Green Rescues, ktorá je ideálna pre organizácie súvisiace s biológiou alebo ekológiou, ako aj pre zelené zbierky, poskytuje používateľovi niekoľko vlastných prémiových doplnkov.

Od posúvača Revolution až po silu doplnku Donations pre finančné zbierky, táto téma je plne citlivá a pripravená na sietnicu/SEO.

Zelený priemysel je správna cesta, ak ste pripravení posunúť podporu obnoviteľnej energie na ďalšiu úroveň.

Ktorá téma WordPress Premium Nature sa vám páči najviac?

To je na dnes všetko priatelia. Prehľadali sme obrovský zoznam prémiových tém WordPress inšpirovaných prírodou; všetko očarujúce , elegantné a vhodné pre akýkoľvek prírodou inšpirovaný podnik, ktorý by ste mohli mať na mysli.

Všetko, čo je tu uvedené, sa dá ľahko prispôsobiť, obsahuje množstvo funkcií a prispôsobí sa akémukoľvek zariadeniu a veľkosti obrazovky. A čo je najdôležitejšie, všetky témy sú profesionálne vyrobené!

Na záver sme zvedaví, AKO budete tieto témy používať. Aká bola vaša obľúbená šablóna?