Top 16 jednoduchých lekárskych tém WordPress v roku 2022

Tu nájdete najlepšie lekárske témy WordPress pre lekárske webové stránky, ako sú zdravotné kliniky, súkromné ​​​​ordinácie a oveľa viac. 

Moderná kultúra je globalizovaná kultúra; bariéry a miesta sú v dnešnej dobe menej dôležité. Medicína sa tiež vyvinula v dnešnej dobe a sofistikované lekárske praktiky sa všade prezentujú svojim klientom cez internet ako médium a miesto pre komunikáciu, pričom ich vlastné lekárske webové stránky slúžia ako online telefónne karty.

Webové stránky pomáhajú pacientom cítiť sa pohodlne s lekárom, jeho ordináciou a personálom ešte predtým, než prejdú dverami, vďaka čomu sú vnímaví k množstvu informácií, ku ktorým majú ich pacienti jednoduchý prístup z ich webových stránok, ako sú služby a postupy, riziká, poplatky a ďalšie. .

Nasledujúca zbierka tém WordPress zahŕňa všetky požiadavky úspešných a spoľahlivých lekárskych webových stránok. Poďme sa pozrieť na najlepšie lekárske témy WordPress, ktoré si dnes môžete nainštalovať.

Najlepšie témy WordPress pre moderných lekárov

Jevelin

Ak chcete vytvoriť webovú stránku pre lekárov, zdravotnícke alebo medicínske súvisiace podnikanie alebo projekty, využite Jevelin na maximum. Úpravy, ladenie a vylepšovanie Jevelin je veľmi jednoduché vďaka procesu bez kódu.

Jevelin navyše prichádza s mnohými funkciami a funkciami, ktoré môžete využiť. Easy Page Builder, Revolution Slider, WooCommerce, odozva, optimalizácia pre vyhľadávače a kompatibilita medzi prehliadačmi sú len niektoré z úžasných funkcií Jevelin. Ak ste začiatočník, určite si najprv prečítajte celú dokumentáciu a neváhajte kontaktovať profesionálnu podporu Jevelin.

rozdeliť

Lekárska téma WordPress

Divi je krásna a elegantná téma WordPress pre lekárov a kliniky. Nekonečne kreatívna a prakticky neobmedzená téma, ktorá prichádza so skvelou sadou funkcií, doplnkov, stránok a ukážok, vďaka čomu je dnes jednou z najkompletnejších tém WordPress.

Skvele implementuje Divi Builder, vďaka čomu sú úlohy vytvárania stránok veľké aj malé a s 18 profesionálne vopred navrhnutými rozloženiami, z ktorých si môžete vybrať, budú vaše stránky Divi vždy začínať správnou nohou.

Webify

Pri hľadaní najlepšej lekárskej témy WordPress vám ponúkneme najrôznejšie alternatívy. Všestranným, dômyselným, moderným a súčasným nástrojom je Webify. Vďaka špeciálnej lekárskej ukážke, ktorú môže použiť každý, vás udrží pri sile. Môžete dokonca úplne zjednodušiť proces a držať sa predpripravenej verzie, stačí pridať svoj obsah a informácie a môžete začať. Na druhej strane môžete Webify tiež bez námahy upraviť a prispôsobiť si ho. Upozorňujeme, že na vykonanie zmien nie je potrebná žiadna kódovacia práca, všetko sa deje vizuálne.

Medzi ďalšie dobroty patrí online formulár stretnutia, animácie vznášania, podpora videa, akordeóny, posudky, Mapy Google a formulár na prihlásenie na odber bulletinu. Pre informáciu, Webify môžete dokonca použiť ako web s jednou stránkou, ale je možné aj pridávanie nových sekcií.

Kalium

tému kalium medical wordpress

Ak hľadáte najlepšiu lekársku tému WordPress, určite ste na správnom mieste. Kalium vás vybaví všetkým, čo musíte mať na rýchle a jednoduché vytváranie webových stránok, ktoré pozdvihnú váš potenciál na jedenástu úroveň. Posuňte sa s Kalium ďalej a začnite na internete ako profesionál od začiatku.

Už nie je potrebné vytvárať stránku od začiatku, pretože Kalium obsahuje všetok požadovaný obsah hneď po vybalení. Kalium tiež obsahuje viac ako sto krátkych kódov, Slider Revolution, je preložený do šestnástich jazykov a zaručuje úplnú tvorivú slobodu. Teraz je ten správny čas vytvoriť webovú stránku pre vynaliezavého lekára z Kalium a dosiahnuť zmenu.

Zdravie a medicína

health-medical-theme-by-wplook

Health & Medical je výkonná a profesionálna viacúčelová téma WordPress pre lekárov.

Zahŕňa 5 vlastných štýlov príspevkov špeciálne pre potreby lekárskych webových stránok, ako sú oddelenia, lekári, krásny posuvný príspevok a služby, okrem iného, ​​ako aj úplnú integráciu WooCommerce hneď po vybalení, takže tieto služby môžete predávať priamo.

Clinium

doktor Clinio téma wordpress

Clinio je lekárska téma WordPress ideálna pre všetky veci súvisiace so zdravím, medicínou a zubným lekárstvom. Bez ohľadu na vaše skúsenosti si teraz môžete rýchlo a bez námahy vytvoriť silnú webovú prezentáciu s Clinio. Nechajte nástroj, aby za vás urobil väčšinu práce, keď zlepšíte svoje služby a privítate nových pacientov.

Clinio prichádza s dvoma profesionálnymi a sofistikovanými ukážkami, ktoré môžete presne upraviť tak, aby vyhovovali vašim obchodným potrebám. A už nikdy sa nebudete musieť dotknúť jediného reťazca kódu pri vykonávaní zmien v Clinio. Vďaka nástroju na tvorbu stránok WPBakery sa všetko deje jednoduchou metódou drag and drop.

Clinio navyše obsahuje aj Slider Revolution, pomocou ktorého môžete vytvárať pútavé prezentácie. Ďalšie výhody Clinio prichádzajú vo forme obrázkov pred/po, viac ako tridsiatich lekárskych ikon, cenníka, WooCommerce, rôznych štýlov menu a ďalších. Všetko, čo potrebujete, máte ako na dlani, tak konajte hneď.

štátne zdravotné poistenie

Medicare je atraktívna a citlivá viacúčelová téma WordPress v oblasti zdravia a medicíny. Rámec pre lekárov a kliniky na vytváranie efektívnych platforiem. S Medicare môže ktokoľvek vytvárať moderné, sofistikované webové stránky bez písania akéhokoľvek kódu. Množstvo ukážkových webových stránok vám umožní začať hneď. S Rapid Composer si môžete jednoducho prispôsobiť svoje rozloženia.

Pôsobivé vlastné prvky na lekárske účely vám umožňujú implementovať všetky druhy funkcií. Kompetentné možnosti rezervácie umožňujú vašim klientom naplánovať si vlastné stretnutia. Prispôsobte si písma, farby, animácie a prechody pomocou WP Customizer. Vstavaný balík WooCommerce vám umožňuje propagovať vaše služby priamo z vášho webu. S Medicare je ľahké ponúknuť svojim zákazníkom platobné brány a ďalšie.

ekko

téma ekko doktor wordpress

V Ekkovom obrovskom balíku vychytávok nájdete aj úplnú ukážku webovej stránky pre zubárov. Pomocou webovej stránky sa môžu všetci vaši potenciálni pacienti dozvedieť viac o vašej klinike a službách a dokonca si dohodnúť stretnutie bez toho, aby museli zdvihnúť telefón. Dobre premyslená stránka je jedným z najlepších marketingových materiálov na rast vášho podnikania do nových výšin. S Ekkom je veľmi možné dosiahnuť vynikajúce výsledky.

Od úžasného posúvača v celej šírke, statických hlavičiek a ikon sociálnych médií až po podporu videa, Mapy Google a tlačidlo Späť nahor, to je len niekoľko funkcií, ktoré získate s Ekkom. V skutočnosti je zoznam výhod, ktoré má tento nástroj pre vás, príliš rozsiahly na to, aby sme ho tu pokryli v plnom rozsahu. Teraz si pozrite živú ukážku a presvedčte sa sami o sile Ekka.

Pearl

Pearl je prvá viacúčelová téma WordPress, ktorá ponúka špecializované ukážky na tak vynikajúcej úrovni. Ide o responzívny dizajn, ktorý sa dodáva s výkonným nástrojom na vytváranie drag and drop ako súčasť dohody. Pearl Medical tiež prichádza s pokročilými modulmi na stanovovanie cien a rezerváciu stretnutí. Môžete si vytvoriť stránky, na ktorých budete hovoriť o svojich oddeleniach a svojich zamestnancoch. Nájdete tu aj tiesňové volania pre ambulancie a registrácie na súdne spory.

S Pearl získate Slider Revolution a jeho vlastný Pearl Slider pre galérie a videá. Kontakt so zákazníkmi a pacientmi nemôže byť s Kontaktným formulárom 7 jednoduchší. Akákoľvek transakcia nákupu produktu a zobrazenie sa vykonáva pomocou WooCommerce. Podporované sú aj WPML a SEO, ktoré pomáhajú s prekladmi a výkonom. Pearl je navyše optimalizovaný pre rýchlosť, je pripravený na sietnicu a plne reaguje na všetkých zariadeniach. Hrajte až so 6 stĺpcami, nespočetnými bočnými panelmi a vysokokvalitnými fontami/ikonami. Nakoniec budete dostávať doživotné aktualizácie a HD video tutoriály.

RT-vydanie 20

rttheme20-dentist-website-template

RT-Theme 20 je zdravá a plne funkčná téma WordPress pre lekárov a lekárov. RT-Theme 20 tiež obsahuje plne funkčné vopred zostavené a predštylizované šablónové stránky a úplné ukážkové webové stránky domovskej stránky dostupné na nasadenie jedným kliknutím. S funkciami WooCommerce hneď po vybalení vám umožní predávať vaše produkty, prezentovať vaše služby a oveľa viac.

Doctreat

doktor doctreat tému wordpress

Ak sa obzvlášť zaujímate o vytvorenie adresára lekárov, ste na správnom mieste. Doctreat je téma WordPress, ktorá určite pomôže. S atraktívnym, moderným a čistým dizajnom Doctreat zaručuje príjemný zážitok pri hľadaní lekára alebo dokonca nemocnice, ktorú potrebujete. Keď už hovoríme o vyhľadávaní, Doctreat prichádza s výkonnou a ľahko použiteľnou funkciou vyhľadávania, ktorá poskytuje najpresnejšie výsledky.

Ďalší zázrak tohto nástroja prichádza vo forme platieb WooCommerce, online zoznamovacieho systému, súkromných rozhovorov, nástroja na tvorbu stránok Elementor a vynikajúceho systému recenzií. Hoci téma vyzerá fantasticky tak, ako je, môžete ju tiež vyladiť a obohatiť o adresy vašej značky. Máte všetok materiál na spustenie adresára lekárov priamo na dosah ruky. Prispôsobte si ho a zažiarte online.

liečim sa

lekár wordpress tému

Po vybalení vám Medizco ponúka tri jednoduché a tri viacstranové ukážky. Okrem toho získate aj viac ako dvadsať vnútorných strán a viac ako štyridsať preddefinovaných blokov. Táto lekárska téma WordPress je plná skvelých funkcií a funkcií, vďaka ktorým bude práca hotová skôr ako neskôr. Po rozhodnutí o štýle, ktorým by ste chceli ísť, môžete vykonať ďalšie úpravy prispôsobenia pomocou Elementor. Je to nástroj na tvorbu stránok drag and drop, ktorý premení nekódovačov na profesionálov.

Ďalšie špeciality Medizco obsahujú tri menu, Meform, plynulé animácie, paralaxový efekt, Google Maps a Unyson Framework. Je samozrejmé, že Medizco funguje hladko na všetkých zariadeniach a okamžite sa aklimatizuje na všetky moderné webové prehliadače. V neposlednom rade, ak si chcete založiť blog, môžete to urobiť aj s predpripravenými stránkami.

Nordis medical

téma nordis medical doctor wordpress

Keď hľadáte najlepšiu lekársku tému WordPress, všetko, čo musíte urobiť, je pozrieť sa na Medical Nordis a ste uchvátení. Ide tiež o multikoncepčnú tému s ôsmimi pôsobivými úplnými ukážkami, ktoré urýchlia proces vytvárania webovej stránky pre lekárov, ktorá vám pomôže šíriť informácie a zvýšiť váš dosah. V tomto prípade použite ukážku od lekára a vychutnajte si všetky preddefinované rozloženia a sekcie. Aktualizujte ho svojim profesionálnym dotykom a nechajte ho nasledovať vašu značku až po T; bude to veľmi jednoduché.

Súčasťou balíka Medical Nordis je tvorca webových stránok WPBakery, Revolution Slider, WooCommerce, doplnok Booking a rozsiahla zbierka rôznych prvkov. Konečný produkt, ktorý sa chystáte vyrobiť, nepochybne pritiahne nových pacientov a raketovo rozbehne vašu kliniku.

lambda

lambda-viacúčelová-medicínska-obchodná-téma

Lambda je inteligentná a ľahko použiteľná viacúčelová téma WordPress. Výkonná téma na zmenu tvaru, ktorá bola zbalená spolu s viac ako 65 koncepčne jedinečnými a jedinečnými ukážkovými webovými stránkami pre všetky typy účelov a aplikácií, ktoré si možno predstaviť, vrátane krásnych a výkonných lekárskych ukážkových webových stránok pre celú vašu lekársku prax, nemocnicu, kliniku alebo potreby fyzického zdravia. webová stránka terapeuta.

Okrem toho sa Lambda veľmi ľahko inštaluje, s procesom nastavenia jedným kliknutím, ktorý vám umožní spustiť a spustiť vašu webovú stránku v priebehu niekoľkých minút. S viac ako 100 plne prispôsobiteľnými možnosťami Bootstrap bude vaša lekárska webová stránka Lambda vždy vyzerať presne tak, ako chcete, zatiaľ čo úžasný doplnok Page Builder zjednoduší návrh, vývoj a vytváranie vašej stránky. Doplnok Revolution Slider je integrovaný pre vaše pohodlie, zatiaľ čo množstvo možností hlavičky a päty udržuje vaše stránky živé a dynamické.

Apicona

apicona-rýchlo-načítavacie-doktor-téma

Apicona je živá a farebná téma WordPress pre zdravotnú a lekársku webovú stránku. Neuveriteľne výkonná téma, ktorá je jedinečne navrhnutá ako riešenie na jednom mieste pre správcov webu. Apicona tiež integruje neuveriteľne ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok drag and drop.

MedicalPress

medicalpress-popular-doctor-website-template

MedicalPress je inteligentná a moderná téma WordPress pre zdravotníctvo a zdravotníctvo. Postavené na modulárnom a citlivom základe Bootstrap s cieľom maximalizovať dosah používateľov. S krátkymi kódmi, prvkami, bočnými panelmi, formátmi príspevkov a oveľa viac, ktoré možno ľahko upraviť. Úžasný Tvorca stránok od WPBakery vás stavia do hlavného kresla navrhovania, vytvárania a vývoja vašej webovej stránky. Táto téma obsahuje 2 rôzne typy posuvníkov. Rovnako ako 4 typy menovacích formulárov, ktoré zodpovedajú informáciám a formátu, ktorý najlepšie vyhovuje vašej praxi. Začnite proces hojenia s MedicalPress!