9 najlepších doplnkov WordPress pre Instagram 2022

Instagram môže byť skvelým zdrojom obsahu na zobrazovanie fotografií a obrázkov z vašich účtov na vašom webe. Teraz, vďaka týmto doplnkom WordPress pre Instagram, nebolo získanie tohto obsahu na váš web nikdy jednoduchšie.

Bezplatné a prémiové doplnky WordPress v tejto kolekcii uľahčujú zobrazovanie fotografií z vášho účtu Instagram na vašom webe. Pri konfigurácii doplnku si môžete vybrať, z ktorého účtu chcete importovať fotografie, koľko položiek importovať a tiež niekoľko ďalších možností. Fotokanály Instagramu je možné vložiť do vašich príspevkov a stránok alebo zobraziť na bočnom paneli alebo v oblasti päty vašej lokality pomocou miniaplikácie.

Inováciou na jeden z tu uvedených prémiových doplnkov WordPress Instagram však môžete urobiť oveľa viac. S prémiovým nástrojom môžete využiť výhody viacerých filtrov na určenie, ktoré obrázky sa majú zobraziť na vašom webe.

Za relatívne malú finančnú investíciu vám prémiové doplnky poskytujú aj oveľa viac možností, ako sa obsah Instagramu zobrazuje na vašej stránke. Vo väčšine prípadov môžete tieto možnosti zobrazenia a prezentácie vidieť v akcii prostredníctvom živých ukážok na stránkach doplnkov.

Ak chcete na svojej webovej stránke WordPress zobraziť fotografie Instagramu, bez ohľadu na váš rozpočet, existuje niekoľko veľmi pôsobivých nástrojov, ktoré vám s tým pomôžu.

Najlepšie bezplatné doplnky WordPress pre Instagram

1. Smash Balloon Social Photo Feed

Smash Balloon Social Photo Feed

Smash Balloon Social Photo Feed je populárny bezplatný doplnok WordPress pre Instagram s dobrým hodnotením používateľov a viac ako 1 miliónom aktívnych inštalácií.

Keď bude k dispozícii na vašej webovej stránke WordPress, môžete začať zobrazovať fotografie z účtov na Instagrame. Doplnok vám dáva možnosť vytvoriť viacero písiem na použitie na vašom webe. Každý informačný kanál môže zobrazovať fotografie z viacerých účtov, čo je skvelý spôsob, ako zabezpečiť, aby sa na vašej webovej lokalite zobrazoval neustály tok fotografií z rôznych zdrojov.

Ako sa očakávalo od jedného z najlepších doplnkov WordPress pre Instagram, získate veľkú kontrolu nad tým, ako sa obrázky zobrazujú na vašom webe. Môžete zmeniť šírku a výšku fotografií, ako aj počet naraz zobrazených obrázkov. Voliteľné tlačidlo „načítať viac“ dáva vašim návštevníkom možnosť zobraziť viac obsahu z ich odporúčaných informačných kanálov, ak si to želajú. Keďže je tento doplnok plne vhodný pre mobilné zariadenia, váš obsah Instagramu bude vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení.

Smash Balloon Social Photo Feed je pravidelne aktualizovaný, čo by malo zabezpečiť, že zostane kompatibilný s najnovšími zmenami fungovania Instagramu.

2. Spotlight – Social Photo Feeds

Doplnok Spotlight

Spotlight je relatívne nový bezplatný doplnok WordPress pre Instagram pre Instagram, ale už má dobrý začiatok s niektorými pozitívnymi používateľskými recenziami. Ako už názov napovedá, tento doplnok má za cieľ čo najjednoduchšie zobraziť fotografie z vašich účtov Instagram na vašej webovej stránke WordPress.

Proces nastavenia v troch krokoch by mal z tohto bezplatného doplnku urobiť atraktívnu možnosť pre každého, kto hľadá rýchly a jednoduchý spôsob integrácie svojej webovej stránky WordPress s Instagramom. Po nainštalovaní na vašu stránku stačí Spotlight pripojiť k svojim účtom na Instagrame, navrhnúť svoj informačný kanál a potom ho vložiť kamkoľvek na svoj web chcete.

Aby vaše informačné kanály vyzerali tak, ako chcete, Spotlight prichádza s interaktívnym prispôsobením živého náhľadu. Vďaka tomu môžete vidieť, ako bude váš instagramový foto feed vyzerať, kým na ňom budete pracovať. Keďže vám tento doplnok umožňuje prezentovať obsah Instagramu štýlovým spôsobom, je skutočne užitočné, že si počas úprav môžete zobraziť ukážku svojich kanálov.

Elegantné rozloženie mriežky používané na zobrazenie vašich fotografií na Instagrame je plne responzívne, takže sa nemusíte báť, ako to bude vyzerať na smartfónoch a iných zariadeniach s malou obrazovkou. Efekty vznášania sa, ktoré sa spustia, keď sa kurzor používateľa presunie nad obrázok, okamžite vyjasnia, že na fotografie v informačnom kanáli sa dá kliknúť. Po kliknutí sa zobrazia v okne lightbox. Vďaka dobrej podpore pre príspevky v galérii môžu používatelia prechádzať zbierkami obrázkov, ktoré boli zverejnené na Instagrame priamo z vašej webovej stránky.

Zatiaľ čo hlavná verzia Spotlight má viac než dosť funkcií na to, aby ste mohli bezplatne zobrazovať fotografie z Instagramu na svojom webe WordPress, k dispozícii je aj platená verzia. Inovácia odomkne ďalšie funkcie vrátane väčšej kontroly nad informačnými kanálmi, možnosti vytvárať informačné kanály hashtag, funkcií, ktoré vám umožňujú vkladať príbehy na váš web WordPress, a ďalších možností rozloženia, ktoré môžete vidieť v akcii tu.

Ak hľadáte rýchly a pohodlný doplnok Instagramu, skvelá voľba je bezplatná možnosť Spotlight.

3. Nakŕmte ich spoločensky

Nakŕmte ich sociálnymi sieťami

Feed Them Social nefunguje len s Instagramom, ale aj s Facebookom, Twitterom a Pinterestom.

Ak na zobrazovanie obsahu z rôznych sociálnych sietí na svojom webe radšej používate jeden doplnok, odpoveďou môže byť Feed Them Social. S bezplatnou verziou doplnku, ktorá podporuje informačné kanály Instagramu, informačné kanály Facebooku, albumy, skupiny a udalosti, informačné kanály Twitter a nástenky, piny a najnovšie piny na Pintereste, získate rôzne možnosti. Inovácia na prémiovú verziu Feed Them Social odomkne možnosť zobrazovať obsah z videí YouTube a videí a karuselov na Facebooku. Existuje aj niekoľko ďalších rozšírení pre Feed Them Social pre ešte viac možností.

Pomocou bezplatného sociálneho doplnku Feed Theme môžete zobrazovať obsah z rôznych informačných kanálov a účtov. Obsah vašich informačných kanálov sa môže zobraziť vo vašich príspevkoch, stránkach a inom obsahu, ako aj v oblastiach bočného panela vašej lokality. Ako sa očakávalo, všetok obsah reaguje na mobilné zariadenia pre maximálnu kompatibilitu zariadení.

Feed Them Social je vysoko flexibilný a prispôsobiteľný doplnok sociálnych médií, ktorý dokáže zobrazovať obsah z rôznych informačných kanálov. Na domovskej stránke doplnku si môžete pozrieť ukážky Feed Me Social v akcii.

4. Widget sociálnych kanálov WPZOOM

Widget sociálnych kanálov WPZOOM

WPZOOM Social Feed Widget má za cieľ poskytnúť vám plnú kontrolu nad tým, ako sa obsah Instagramu zobrazuje na vašom webe.

Po nainštalovaní tohto bezplatného doplnku WordPress pre Instagram na vašu webovú stránku budete mať prístup k miniaplikácii s množstvom funkcií, ktorú môžete pridať do bočného panela a oblasti päty, ako aj vložiť do príspevkov a stránok.

Prostredníctvom predvolených nastavení miniaplikácie si môžete vybrať medzi rozložením v jednom, dvoch alebo troch stĺpcoch, aby ste na svojej stránke prezentovali obrázky Instagramu. Miniaplikáciu môžete použiť aj v režime plnej šírky, čo vám dáva možnosť zobraziť obsah Instagramu v horizontálnom banneri na vašej webovej stránke. Ak chcete vytvoriť oblasť hlavičky alebo päty vyhradenú na zobrazovanie fotografií z vášho informačného kanála Instagram, pomocou doplnku WPZOOM Social Feed Widget v režime plnej šírky to bude možné.

Spôsob, akým miniaplikácia zobrazuje vaše fotografie a iné obrázky, môžete nakonfigurovať aj niekoľkými ďalšími spôsobmi. Niektoré príklady zahŕňajú nastavenie počtu obrázkov zobrazených v miniaplikácii a veľkosti týchto obrázkov. Môžete tiež prispôsobiť rozostupy medzi obrázkami jednoduchým zadaním požadovaného počtu pixelov medzi jednotlivými obrázkami. Ďalšou možnosťou, ktorá sa týka toho, ako bude váš widget vyzerať, je, či chcete alebo nechcete zobraziť tlačidlo. V predvolenom nastavení je text tlačidla „Zobraziť na Instagrame“, môžete ho však ľahko zmeniť.

Ak chcete mať väčšiu kontrolu nad vzhľadom svojho widgetu a jeho obsahom, môžete si pridať svoj vlastný CSS cez panel nastavení widgetu. Aplikovanie vlastného CSS však pravdepodobne nie je pre väčšinu používateľov potrebné, pretože by malo postačovať ovládanie widgetu.

Ak chcete získať predstavu o tom, ako by táto miniaplikácia Instagram mohla vyzerať na vašom webe, nezabudnite si pozrieť ukážku miniaplikácie WPZOOM Social Feed Widget.

5. Užite si plugin pre Instagram

Užite si doplnok pre Instagram

Užite si Instagram vám ponúka množstvo možností, ako sa obsah Instagramu zobrazuje na vašom webe WordPress.

Vďaka možnosti mriežky fotografií a karuselu, ako aj možnosti importovať obsah z vašich účtov a hashtagov, Enjoy Instagram zaisťuje, že vaša integrácia sociálnych médií bude fungovať tak, ako chcete. Na zobrazenie informačných kanálov na vašom webe máte tiež možnosť použiť miniaplikáciu bočného panela alebo krátke kódy. Vďaka tomu môžete do svojich príspevkov a stránok jednoducho vkladať feed obsahu.

Čo sa týka spôsobu zobrazenia vašich fotografií, ani tu nesklame Enjoy Instagram. Okrem režimov mriežky a kolotoča môžete pre svoje obrázky na Instagrame povoliť aj efekt svetelného poľa, vďaka čomu budú vaši návštevníci môcť vidieť väčšie verzie vášho obsahu.

Lepšiu predstavu o tom, čo môže Enjoy Instagram robiť, môžete získať pomocou odkazov na ukážku na stránke doplnku.

Najlepšie prémiové doplnky WordPress pre Instagram

6. Informačný kanál Instagramu

instagramový kanál

Instagram Feed je najpredávanejší prémiový doplnok WordPress pre Instagram dostupný na trhu CodeCanyon.

Zatiaľ čo bezplatné doplnky Instagramu majú čo ponúknuť, zaplatením 49 dolárov môžete s integráciou Instagramu pomocou tohto doplnku urobiť oveľa viac. S kanálom Instagram Feed získate niekoľko možností, ako budú vaše fotografie prezentované. Jednou z najlepších možností je režim kolotoča Instagramu. Pomocou tejto funkcie je možné zobraziť viacero obrázkov v jednom príspevku pomocou posuvného formátu. Môžete tiež napodobniť natívnu používateľskú skúsenosť Instagramu povolením režimu kontextovej galérie na svojom webe. Keď používateľ klikne na fotografiu, táto funkcia zobrazí obsah na vašom webe rovnakým spôsobom ako na webe Instagramu.

Pokiaľ ide o rozhodovanie o tom, aký obsah Instagramu sa má zobraziť na vašej stránke, ako aj používateľské mená a značky hash, môžete si vybrať aj umiestnenia. To vám dáva skvelý spôsob, ako zobraziť miestny obsah Instagramu na vašom webe WordPress. V skutočnosti s viac ako 60 nastaviteľnými parametrami získate skvelú kontrolu nad tým, ako sa obsah Instagramu vyberá a zobrazuje na vašom webe. Existuje tiež 10 vopred pripravených farebných schém, s ktorými môžete pracovať, aby sa zabezpečilo, že váš informačný kanál bude ladiť so zvyškom vášho webu.

Instagram Feed môže byť najbohatším doplnkom WordPress Instagram, ktorý je dnes k dispozícii.

7. Instagramový denník

instagramový denník

Instagram Journal je cenovo dostupný prémiový doplnok WordPress pre Instagram, ktorý ponúka oveľa viac ako jeho bezplatné náprotivky.

Má veľa funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť správny druh integrácie Instagramu pre váš web WordPress. Niektoré z možností filtrovania fotografií zahŕňajú výber zobrazenia obsahu z ktoréhokoľvek z vašich účtov, položiek označených špecifickými hashtagmi a fotografií, ktoré sa vám páčia. Ak teda hľadáte spôsob, ako naplniť svoju webovú stránku WordPress fotografiami Instagramu z rôznych zdrojov, tento doplnok je určite vhodný.

Instagram Journal tiež prichádza s pôsobivým výberom galérií, ktoré prezentujú vami vybraný obsah. Farebné schémy, vlastné nastavenia farieb, veľkosti galérie a rozloženie fotografií sú len niektoré z funkcií, ktoré môžete použiť pri navrhovaní svojich galérií. Všetko je plne responzívne, takže sa už nikdy nemusíte obávať, ako bude váš obsah vyzerať pre používateľov mobilných zariadení.

Ak sa vám páči zvuk Instagram Journal, určite si pozrite živé demo na stránke pluginu.

8. Milosť

Doplnok Grace Instagram pre WordPress

Grace je doplnok WordPress pre Instagram s bohatými funkciami a dobrými hodnoteniami používateľov.

Začať s Grace je jednoduché. Jednoducho aktivujte doplnok a potom si vyberte, z ktorého z vašich účtov chcete získavať obrázky. S týmto pluginom však môžete urobiť oveľa viac, preto sa oplatí preskúmať možnosti. Niektoré z jeho najlepších funkcií zahŕňajú schopnosť zobrazovať fotografie na základe hashtagov, umiestnení a fotografií, ktoré sa vám páčili. Pomocou doplnku Grace môžete rovnako jednoducho vylúčiť určitý obsah. Voliteľná funkcia moderovania pred odoslaním príspevku vám poskytuje ešte väčšiu kontrolu nad príspevkami zobrazenými na vašom webe.

Grace nie je bez možností zobrazenia. Pri vytváraní informačných kanálov si môžete vybrať z rôznych rozložení vrátane muriva, mriežky s pevnou výškou, zarovnania a režimu posúvača obrázkov. Ak chcete prispôsobiť, ako sa na vašom webe zobrazujú fotografie z Instagramu, môžete použiť nástroj na tvorbu kariet drag and drop. Niektoré z prvkov, ktoré môžete ovládať, zahŕňajú, či sa majú zobrazovať údaje o používateľovi, ktorý fotografiu zverejnil na Instagrame. Môžete tiež povoliť sociálne zdieľanie pre každú fotografiu, ktorú možno použiť priamo z vašej lokality.

Grace je výkonný nástroj na zobrazovanie obsahu Instagramu na webovej stránke WordPress. Tiež sa integruje s Visual Composer, aby vám pomohol pridať tento typ obsahu do vlastných rozložení stránok.

9. AccessPress Instagram Feed Pro

AccessPress Instagram Feed Pro

AccessPress Instagram Feed Pro je nabitý funkciami na zobrazenie obsahu Instagramu mnohými rôznymi spôsobmi.

AccessPress Instagram Feed Pro vďaka svojej všestrannosti uľahčuje zobrazovanie obsahu z tejto obľúbenej sociálnej siete na mnohých miestach vášho webu vrátane bočného panela, oblasti päty a blogových príspevkov. Máte tiež prístup k mnohým rôznym šablónam, ktoré vám umožňujú jednoducho zmeniť spôsob zobrazenia vášho obsahu.

Niektoré príklady týchto rozložení zahŕňajú viaceré rozloženia mriežky, možnosti muriva, rozloženia posúvača a režim, ktorý umožňuje vašim návštevníkom filtrovať príspevky na Instagrame v informačnom kanáli podľa ich formátu, ako je obrázok, video alebo karusel. Medzi ďalšie možnosti, ktoré môžete použiť, patrí rozloženie dlaždíc, ktoré zobrazuje obrázky v informačnom kanáli v rôznych veľkostiach, ako aj rozloženie, ktorého cieľom je čo najviac vyzerať ako používateľské rozhranie Instagramu. Ak by ste chceli niektorú z týchto možností zobrazenia vidieť v akcii, všetky sú k dispozícii na ukážku na ukážkovej stránke AccessPress Instagram Feed Pro.

Ďalšími funkciami AccessPress Instagram Feed Pro, ktoré ho pomáhajú povýšiť nad bezplatné možnosti v tejto kolekcii a niektoré ďalšie platené doplnky, je možnosť zobraziť obrázky vo vysoko prispôsobiteľnom okne lightbox, keď na ne používateľ klikne. hľadajte obrázky na Instagrame podľa toho, ako boli označené alebo či sa vám predtým páčili pomocou vášho účtu na Instagrame.

S 25 šablónami na zobrazenie obsahu Instagramu na vašom webe by mal AccessPress Instagram Feed Pro pokryť všetky scenáre.