9 Baseballových WordPress tém pre športové kluby

Prinášame vám tie najlepšie baseballové WordPress témy, ktoré môžete použiť na vytvorenie vášho športového webu.

Ušetrite čas, využite výhody funkcií, zostaňte v bezpečí (spoľahlivosť 10/10) a vstúpte do sveta baseballu s BANG.

Viete, ako si vybrať tú správnu tému? je to jednoduché.

Vyberte si ten, v ktorom sa budete cítiť lepšie.

Každá téma v našom zozname je kompletným riešením pre vašu webovú stránku MLB.

Jediná voľba, ktorú urobíte, je tá SPRÁVNA.

Tieto baseballové témy môžete použiť na:

  • Propagujte turnaje a hráčov
  • Poskytujte online (živé) vysielanie
  • Zdieľajte novinky, pripravované hry, výsledky atď.
  • Predávajte baseballové predmety a tovar

Môžete jednoducho vytvoriť webovú stránku esového bejzbalového klubu/tímu.

ZARUČENÉ!

Najlepšie témy WordPress pre baseball

Poznámka : Do zoznamu sme pridali ďalšie témy súvisiace s tímovým športom, pretože je k dispozícii len veľmi málo solídnych exkluzívnych tém pre baseball. Našťastie si ich môžete bez námahy prispôsobiť svojim obsahom.

1. Splash Baseball

Splash Sport Baseball téma WordPress

Vytvorte webovú stránku športového baseballového klubu, ktorá vám poskytne dokonalé prvky, ktoré potrebujete na jednoduchú správu obsahu.

Preto si vždy vyberte baseballové WordPress témy s bohatými funkciami , ktoré vyhovujú vašim potrebám. Tu je Splash Sport, športová téma WordPress, ktorá je ideálna pre všetky webové stránky s loptovými športmi.

Splash Sport má viac ako 7 jedinečných vopred vytvorených webových stránok pre rôzne športové kluby. Vďaka kompatibilite s doplnkom SportsPress je možné jednoducho vytvárať a spravovať športové kluby.

Splash Sport používa WP Customizer, kde môžete zmeniť VZHĽAD a FEEL svojho webu s výsledkami v reálnom čase.

Pomocou tejto témy kompatibilnej s WooCommerce môžete na svojom webe tiež vytvoriť plne funkčný obchod. Preto môžete svojmu publiku ľahko predať takmer čokoľvek.

2. Športový

Športová téma WordPress Baseball

Sporty je perfektným riešením na vytvorenie webovej stránky športového klubu. Túto tému sme pridali do zoznamu prémiových baseballových tém WordPress kvôli jej úžasným a kreatívnym funkciám .

Sporty je vytvorený pomocou najnovších webových technológií ako HTML5 a CSS3.

Nastavenie vašej webovej stránky je jednoduché, pretože je integrované s nástrojom na tvorbu stránok typu drag and drop od SiteOrigin. Dodáva sa tiež s 5 vlastnými miniaplikáciami a množstvom doplnkov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálny výkon.

Sporty umožňuje používateľovi prihlásiť sa ako člen a získať prístup k funkciám a výhodám len pre členov. Sporty je tiež integrovaný s nákupným košíkom ECWID, takže máte ÚPLNÚ kontrolu nad svojou stránkou elektronického obchodu.

Pomocou TablePress môžete tiež jednoducho vytvárať a spravovať tabuľky. Údaje tabuľky je možné upravovať pomocou rozhrania podobného tabuľkovému procesoru.

Sporty je plne kompatibilný aj s bbPress; preto si na svojej stránke môžete založiť pekné a plynulé fórum.

3. Gril

gridiron-baseball wordpress tému

Aj keď sa Gridiron možno od začiatku zameriava na NFL, môžete veci rýchlo zmeniť a použiť ako baseballovú tému WordPress. Je to obsah, ktorým ho naplníte, ktorý definuje zámer.

To znamená, že si zoberte Gridiron, pridajte svoj vlastný obsah a za pár minút budete na webe spustení .

Vďaka predpripraveným komponentom a rozloženiam stránok v kombinácii s tvorcom stránok Elementor môže každý vytvoriť svoju vysnívanú stránku rýchlo a pohodlne.

Gridiron obsahuje 3 ukážky, kalendár a výsledky, kontaktné formuláre, sekciu noviniek, galérie, Slider Revolution a ďalšie. KAŽDÉ rozloženie a KAŽDÝ komponent Gridiron je citlivý a pripravený pre mobilné zariadenia.

Môžete si tiež prispôsobiť hlavičku a pätu, ťažiť z integrácie sociálnych médií a sledovať, ako sa vaša stránka zlepšuje v hodnotení vďaka optimalizácii pre vyhľadávače.

4. Khelo

khelobaseball wordpress tému

Ak radi premýšľate mimo rámca a idete proti prúdu, potom je pre vás téma WordPress Khelo. Pomocou tohto nástroja môžete teraz uspieť pri vytváraní webovej stránky pre baseballový tím/klub ako skutočný VÍŤAZ.

V súprave objavíte štyri úžasne krásne, moderné a kreatívne ukážky domovskej stránky, všetky vopred zabalené a pripravené na použitie.

To znamená, že môžete použiť vzorku, ktorá vám najlepšie vyhovuje tak, ako je, a zažiť super rýchle dokončenie webu.

Okrem toho integrácia nástroja na tvorbu stránok drag and drop dáva každému možnosť vyladiť Khelo do tých najjemnejších detailov .

Každý môže a bude v tom uspieť, pretože nie sú potrebné žiadne znalosti programovania. Tabuľka bodov, profil klubu, rozpis a výsledky, profil hráča, čokoľvek si spomeniete, Khelo šport to všetko a ďalšie.

5. Športový klub

Športový klub Baseball téma WordPress

Nájdite najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť webovú stránku pre váš športový klub s týmito skvelými baseballovými témami WordPress.

Sports Club je dynamická a super flexibilná téma s krátkymi kódmi, doplnkami a športovým obsahom. Športový klub je integrovaný s doplnkami Kalendár udalostí a Kalendár udalostí Pro na správu športových udalostí.

Ak je predaj súčasťou vašej stránky, nebudete mať problém použiť Športový klub. Táto téma je plne kompatibilná s WooCommerce. Tlačenie predmetov bude oveľa jednoduchšie a rýchlejšie .

Ak chcete použiť rozloženie v celej šírke alebo v rámčeku, vždy to môžete urobiť bez problémov. Je tiež responzívny a pripravený na sietnicu, takže váš web bude vyzerať skvele na viacerých zariadeniach.

Okrem toho existujú COOL animačné efekty, ktoré môžete pridať do sekcií obsahu.

Vytvorte pútavú a interaktívnu bejzbalovú stránku so športovým klubom.

6. Sportix

Téma WordPress Baseball Sportix

Sportix je ideálna športová téma pre športové kluby ako futbal, basketbal, bejzbal, hokej, volejbal a podobné športové stránky. Je známy svojimi modernými dizajnmi a doplnkami , vďaka ktorým funguje skvele.

Téma obsahuje sekcie pre zápasy, výsledky, tímy, hráčov, personál a ďalšie. Okrem toho má Sportix predné prihlasovacie a registračné funkcie, takže používatelia sa môžu jednoducho zaregistrovať, prihlásiť a overiť účty.

Sportix tiež prichádza s výkonnými možnosťami tém na jednoduchú úpravu farieb, fontov, rozloženia a ďalších prvkov stránky.

Keďže sa dodáva s miniaplikáciami a zásuvnými modulmi, máte neobmedzené možnosti dokončovania stránok vášho webu.

A čo je viac?

Budete tiež ťažiť z integrácie WooCommerce a navyše si môžete vytvoriť fórum s bbPress.

7. Najlepší strelec

najlepší strelec baseballovej témy wordpress

TopScorer je baseballová téma WordPress, ktorá vytvára špičkovú webovú stránku. Spolu so špeciálnymi vzorkami získate aj VEĽA hotových vnútorných strán.

Od rozpisu pre jedného hráča a zápasov až po stránky lístkov a tímov, TopScorer je nabitý funkciami , z ktorých môžete vyťažiť maximum.

Medzi ďalšie funkcie TopScorer patrí tvorca stránok WPBakery, podpora doplnkov SportPress, udalosti, sociálne médiá a Mapy Google, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

S TopScorer si tiež môžete ZAČAŤ skvelý blog a dokonca vytvoriť internetový obchod na predaj tovaru a iných vecí.

V súprave nič nechýba, tak teraz urobte trochu hluku.

8. Skutočný futbal

Téma WordPress pre skutočný futbal Baseball

Real Soccer je téma WordPress športového klubu, ktorá je ideálna na použitie v baseballe.

Téma má 3 užitočné a jedinečné ukážky, ktoré si môžete nainštalovať jedným kliknutím. Medzi vynikajúce funkcie patrí zoznam hráčov, ligová tabuľka, profily hráčov, zápasy, výsledky, prehľad zápasov atď.

Existujú aj krátke kódy, ktoré ZOBRAZIA základné stránky, ako sú cenová tabuľka, galéria, referencie a ďalšie.

Real Soccer je plne citlivý, aby mohol hladko bežať na rôznych zariadeniach.

Téma je tiež optimalizovaná pre SEO, takže vyhľadávače budú vašu stránku milovať a možno by ju mohli umiestniť vyššie.

Ďalšími užitočnými funkciami sú mega menu, plávajúca navigácia, veľký bočný panel a plynulé posúvače.

Je tiež oveľa jednoduchšie predávať položky na vašej stránke vďaka pohodlnému doplnku WooCommerce.

9. Kyslík

Téma WordPress Baseball Oxygen

Vybrali sme pre váš web baseballového klubu ďalší krásny a úžasný motív.

Oxygen má 6 užitočných ukážok ideálnych pre futbal, plávanie, tenis, basketbal a bejzbal. Pomocou programu Bold Builder môžete bezproblémovo vytvárať stránky a presúvať rozhrania.

Okrem svojej neuveriteľnej funkčnosti je Oxygen vhodný aj pre mobilné zariadenia, pripravený na sietnicu a rýchlo sa načítava.

Oxygen je tiež vybavený výzvami na akciu, ostrými ikonami, posuvníkmi, plynulou animáciou, efektmi vznášania a ďalšími.

Na pozadí niektorých sekcií využíva aj úžasný paralaxový efekt. Oxygeno vám umožňuje uverejňovať blogy pre články súvisiace so športom a tiež v rôznych rozloženiach.

Ďalšie stránky obsahujú rozpisy tréningov, ligové tabuľky, vstupenky a ďalšie.

Keď sa rozhodnete pre Oxygen, získate VŠETKY PRVKY na vybudovanie bejzbalovej webovej stránky s blogom a internetovým obchodom.