75 šablón Elementor na prispôsobenie webovej stránky WordPress

Tvorcovia webových stránok sú už nejaký čas na vzostupe. Stali sa preferovaným webovým dizajnovým a vývojovým riešením pre používateľov všetkých úrovní. S jeho pomocou môžete bez obáv aplikovať všetky druhy zmien na svoju osobnú alebo firemnú webovú stránku. Tvorcovia stránok ako Elementor vám umožňujú pracovať na všetkých druhoch zmien. To zahŕňa všetko, čo súvisí s dizajnom a výkonom vášho webu. Vo väčšine prípadov dokonca nepotrebujete mať žiadne špeciálne zručnosti v oblasti dizajnu alebo kódovania, aby ste mohli pracovať s vašou webovou stránkou. Hneď ako pracujete v intuitívnom vizuálnom paneli, môžete si prispôsobiť svoju webovú stránku pretiahnutím šablón Elementor.

Ste veľkým fanúšikom WordPressu a máte radi Elementor rovnako ako my?

Potom sa vám bude páčiť nasledujúca vitrína. Elementor je známy svojimi pokročilými možnosťami prispôsobenia.

S jeho pomocou môžete upravovať akúkoľvek hotovú tému WordPress a vytvárať všestranné webové projekty. Elementor vám umožňuje rozšíriť vašu webovú stránku pomocou šablón a sekcií.

Hneď ako bude nástroj na tvorbu stránok dostupný v bezplatnej a prémiovej verzii , môžete výkon darčeka rozšíriť pomocou platených nástrojov.

Ako rozšíriť výkon Elementor Page Builder?

  • Môžete napríklad pracovať so šablónami Elementor . To dodá vašim vstupným stránkam a interným stránkam vášho webu pozoruhodný štýl.
  • Pomocou sád sekcií Elementor môžete na svoj web pridať posúvače príspevkov, časovače odpočítavania, galérie a ďalšie prvky.
  • Môžete si stiahnuť balíky šablón Elementor. To vám umožní vykonávať ďalšie úpravy vašich webových stránok.
Neobmedzené sťahovanie šablón Elementor

Máte predstavu o dokonalom vzhľade vášho webu? Zvážte použitie nasledujúceho tvorcu stránok Elementor počas procesu prispôsobenia. Aplikovanie zmien na váš web je jednoduchšie, ako sa zdá. Nemusíte si ani najať freelancera alebo webdizajnérske štúdio. Užite si tento proces pomocou nasledujúcich šablón pre Elementor Page Builder.

justicon

Stiahnutím šablóny na tvorbu stránok Justicon Elementor získate ďalší výber z 5 šablón vstupnej stránky. Použite ich pre právnikov a právnické stránky.

Picex

Šablóna Picex obsahuje sadu 17 sekcií. Použite ich na odhalenie podrobností o cenách na vašom webe. Bude to fungovať dobre pre akýkoľvek webový zdroj obchodných služieb.

živo

Importujte šablónu Vividy na svoj web. Svoj online projekt môžete vylepšiť pomocou 10 animovaných snímok.

Servin

Šablóna Serwin Elementor pridá do vášho obchodného projektu 17 sekcií služieb. Bude to fungovať dobre pre mnohé startupy a firemné webové stránky špecifické pre danú tému.

Liečiť

Šablóna Healthen Elementor obsahuje šablónu jednej stránky pre lekárske webové stránky. Použite ho na vytvorenie prispôsobiteľnej vstupnej stránky pre váš web o zdravotnej starostlivosti.

markant

Marketingová šablóna obsahuje balík 7 šablón vstupnej stránky. Bude to užitočné pre váš projekt digitálnej agentúry.

bloger

Stiahnite si Blogster do svojej zbierky šablón Elementor. Umožňuje vám vybrať si z 10 sekcií príspevkov pre tvorcu stránok Elementor.

hottrip

Hottrip má 6 prispôsobiteľných šablón cestovných kancelárií. Pomocou tohto balíka Elementor môžete svojmu projektu cestovnej kancelárie dodať pozoruhodný štýl.

Wizarro

Wizardro je súbor šablón vstupných stránok pre obchodné projekty. Existuje 5 stránok, ktoré si môžete prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor.

autoluxe

Šablóna je vhodná pre projekty autoopravárenských a tuningových služieb. Obsahuje jednu šablónu stránky kompatibilnú s Elementor.

Towercon

Towercon je šablóna vstupnej stránky s jednou stránkou. S bezplatnou verziou Elementor si ho môžete prispôsobiť tak, aby zodpovedal vašej architektúre a stavebnej činnosti.

grandbuild

Grandbuild obsahuje sadu 7 stránok pre tvorcu stránok Elementor. Je vhodný pre stavebné firmy a priemyselné služby.

clokerum

Hľadáte riešenie na pridanie odpočítavacieho časovača na váš web? Na tento účel použite Clokerum. Obsahuje sadu 10 sekcií, ktoré môžete upravovať pomocou nástroja na tvorbu stránok.

obrázok

Šablóna Imagus vám poskytuje výber častí mriežky obrázkov. 15 prvkov z balenia je vhodných pre akýkoľvek projekt založený na Elementore.

Convetus

Šablóna Convetus Elementor je sada sekcií na pridávanie posúvačov príspevkov do vášho blogu. Súčasťou balenia je 14 sekcií pre Elementor.

svedok

Testiz je sada rozložení sekcií pre tvorcu stránok Elementor. Existuje 17 sekcií, ktoré môžete upraviť v intuitívnom režime drag and drop.

Údolia

Vallees je súbor vstupných stránok pre kúpeľné a kozmetické účely. Obsahuje 6 stránok, ktoré môžete upraviť pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor.

majster

Stiahnite si šablónu Champio a získate sadu 5 strán pripravených na použitie. Táto šablóna Elementor je skvelou voľbou pre projekty súvisiace so športom a fitness.

magisterský stupeň

Masterity je šablóna vstupnej stránky s jednou stránkou. Použite tento webový dizajn založený na Elementore na dodanie minimalistického vzhľadu svojmu kreatívnemu projektu.

granuly

Granbils je šablóna vstupnej stránky s jednou stránkou. Použite ho, ak máte priemyselné, strojárske a stavebné účely.

Galatea

Galatea obsahuje 5 strán v jednom balení. Táto šablóna na tvorbu stránok Elementor funguje dobre pre zdravotnícke a medicínske projekty.

aromatický

Aromico je jednostránková šablóna Elementor. Použite ho na vytvorenie webovej stránky projektu kúpeľného salónu a centra krásy.

Hostírom

Šablóna Hostirom je balík 5 strán. Používajte ich na účely hosťovania a internetových služieb.

zvyšok

Vďaka prepracovanému štýlu tejto šablóny vstupnej stránky bude mať vaša webová stránka kaviarne a reštaurácie atraktívny štýl.

shotex

Šablóna obsahuje vstupnú stránku s jednou stránkou vhodnú na fotografovanie a natáčanie videa.

právnici

Šablóna Juristos má čistý a jednoduchý dizajn. Použite ho na vstupné stránky právnikov a právnikov.

RodLift

Šablóna vstupnej stránky RodLift pozostáva z jedného dizajnu. Použite ho na úpravu pomocou doplnkov Elementor a Jet.

imprezza

Šablóna Imprezza Elementor obsahuje 5 stránok. Má moderný dizajn, vďaka ktorému bude váš kreatívny projekt vyzerať úžasne na akomkoľvek zariadení.

prozaický

Šablóna Prosaica Elementor obsahuje 5 strán. Použite ich na vytvorenie pozoruhodnej webovej prezentácie pre vaše portfólio písania.

wayzine

Wayzine je jednostránková šablóna vhodná pre začínajúce projekty. Použite ho na propagáciu elektroniky, cestovania, hudby a iných projektov.

Labelex

Šablóna obsahuje sadu 16 sekcií. Použite ho na odhalenie zoznamu značiek, s ktorými vaša spoločnosť spolupracuje.

zamestnanec

Predveďte členov svojho tímu na tejto odvážnej a pútavej domovskej stránke. Poskytnite svojej firme spoľahlivejšiu a dôveryhodnejšiu webovú prezentáciu.

Pass

Tu je ďalšia podniková šablóna pripravená na použitie, ktorú môžete upraviť pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor.

Appsin

Pomocou šablóny Appsine pridajte domovskej stránke svojich mobilných aplikácií pozoruhodný štýl.

holdbis

Neobjavujte koleso, keď potrebujete vytvoriť firemnú vstupnú stránku. Holdbis má všetko, čo potrebujete na prezentáciu svojich obchodných nápadov a služieb.

Engirem

Potrebujete efektívne propagovať svoje služby údržby? Na rýchly štart použite šablónu Engirem.

Granbiz

Šablóna Granbiz Elementor má elegantný a rafinovaný štýl. Je vhodný pre obchodné a firemné projekty.

tinycity

Šablóna Tinycity Elementor má moderný a trendový dizajn. Vyzerá dobre na telefónoch a tabletoch. Pomocou techniky rozdelenej obrazovky môžete predviesť svoje kreatívne diela v plnom štýle.

appartamo

Appartamo - Real Estate Jet Elementor Template

Šablóna Appartamo Elementor je vhodná na prenájom bytov a realitné projekty. Balenie obsahuje 1 šablónu vstupnej stránky. Upravte ho tak, ako chcete, pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor.

Filmovosť

Ako už názov šablóny napovedá, je pripravená na použitie pre video a fotografické projekty. Obsahuje 1 šablónu vstupnej stránky, vďaka ktorej bude váš kreatívny projekt vyzerať úžasne na všetkých zariadeniach.

úžitok

Šablóna Benefix Elementor je vhodná pre poradenské a finančné projekty. Má minimálne rozloženie, ktoré môžete upravovať v intuitívnom režime drag and drop.

Normálny

Šablóna Normous je rozloženie jednej stránky pre projekt vstupnej stránky. Pozostáva z bezplatnej verzie tvorcu stránok Elementor a plnej kompatibility so všetkými doplnkami Jet.

Shotte

Použite šablónu na tvorbu stránok Shotte Elementor. Umožňuje vám vytvoriť atraktívnu domovskú stránku pre váš fotografický projekt. Používa obrázky na šírku stránky a rozloženia pripravené na sietnicu, vďaka ktorým bude vaše portfólio vyzerať pozoruhodne vo všetkých webových prostrediach.

masterbiz

Šablóna Masterbiz Elementor má čistý a jasný dizajnový štýl. Dodáva firemným projektom uhladený vzhľad. Štruktúra vstupnej stránky vhodná na skenovanie poskytuje kompletnú prezentáciu obsahu na všetkých zariadeniach.

Vzorka

Šablóna Sample obsahuje bezplatnú verziu tvorcu stránok Elementor v rámci balíka. Je vhodný pre firemné a komerčné projekty ako aj startupy.

graffiti

Pomocou šablóny Graffis Elementor môžete svojmu webovému projektu pridať kreatívnu a modernú online prezentáciu. Tmavý štýl dizajnu šablóny dodáva vášmu portfóliu výraznejšie zobrazenie.

Brixton

So šablónou Brixtone Jet Elementor môžete spustiť informačnú a použiteľnú vstupnú stránku tvorcu. Rozloženie založené na mriežke vyzerá úžasne na všetkých zariadeniach.

móda

Šablóna Modariny Elementor je skvelým riešením, ako začať s projektmi dizajnu a dekorácie. Vyznačuje sa jednoduchou, čitateľnou typografiou a jasnou hierarchiou obsahu. Duchovné prvky dodávajú vašej šablóne vstupnej stránky elegantný a živý štýl.

Realita

Šablóna je vhodná pre projekty nehnuteľností a rezervácií nehnuteľností. Má bezplatnú verziu Elementor, ktorá vám umožní vychutnať si vývoj webu bez kódu. K dispozícii je tiež vstavaný doplnok udalostí. Použite ho na odhalenie plánu nadchádzajúcich udalostí.

Mysteryn

Misteryn - Šablóna Jet Elementor pre fotografa

Šablóna na tvorbu stránok Mysteryn Elementor bude dobre fungovať pre vstupné stránky fotografických a dizajnérskych štúdií. Využíva obrázky na šírku strany. To dodáva šablóne štýlovú a vizuálne ohromujúcu estetiku.

Studiex

Ak chcete dať o svojom vzdelávacom projekte vedieť širšiemu publiku, použite Studiex ako rýchly štartovací bod. Šablóna je ideálnou voľbou pre IT kurzy a online vzdelávacie webové stránky.

Longsdale

Propagujte svoj kozmetický salón pomocou vstupnej stránky vytvorenej pomocou šablóny Longsdale. Je pripravený zvládnuť projekty s bohatým obsahom a obsahuje aj množstvo kvalitných obrázkov.

Triadický

Triadic je skvelá voľba pre dizajn vstupnej stránky kreatívneho dizajnérskeho štúdia. Čisté a priestranné rozloženie šablóny vám umožňuje vytvárať informatívne a použiteľné online zdroje.

Marketz

Chcete svojmu projektu digitálnej agentúry dodať výnimočný vzhľad? Použite Marketz ako rýchly štartovací bod. Má všetko, čo potrebujete na vytvorenie úžasného dizajnu vstupnej stránky bez kódu pomocou Elementor.

Stavať

Šablóna na tvorbu stránok Elementor je najlepšou voľbou pre projekty vytvárania vstupných stránok a staviteľov. Dizajn zahŕňa všetky základné prvky potrebné na vybudovanie dôveryhodnej reputácie vašej značky.

Easigo

Šablóna na tvorbu stránok Easigo Elementor dodá vašej firemnej vstupnej stránke čistý štýl. Má ručne kreslené ilustrácie a elegantné ikony, ktoré dodajú vášmu webovému projektu osobný nádych.

Hoztan

Zvážte použitie šablóny Hoztan pre domovskú stránku vašej hostiteľskej spoločnosti. Bezplatná verzia Elementor vám dáva možnosť upraviť všetky dizajnové prvky tak, aby vyhovovali akémukoľvek inému typu webového projektu.

smiešne

Gracia je vizuálne ohromujúca a funkčná šablóna Elementor pre vaše projekty v oblasti krásy a zdravia. Pomocou plne upraviteľnej šablóny vstupnej stránky môžete svojej vstupnej stránke priniesť svieži a atraktívny štýl bez kódu.

červený drak

Umožnite širšej online komunite dozvedieť sa o vás a vašej reštaurácii pomocou šablóny na tvorbu stránok RedDragon Elementor. Toto je šablóna vstupnej stránky pripravená na použitie pre online projekty kaviarní a reštaurácií.

Imagix

Použite šablónu Imagix One Page Elementor Template pre svoj online projekt portfólia. To je tiež vhodné pre web dizajn a iné kreatívne projekty, ktoré prevádzkujete.

Modazza

Šablóna na tvorbu stránok Modazza Elementor je vhodná pre vstupné stránky moderných aplikácií. Má jednoduchý dizajn, ktorý vám umožní vytvoriť vašu vstupnú stránku s pozoruhodnejším štýlom.

Obrázok

Ak by ste chceli propagovať osobné portfólio alebo fotografické štúdio, šablóna Imagenique Elementor je presne to, čo na tento účel potrebujete.

Jamicore

Tu je ďalšia úžasná šablóna pre tvorcu stránok Elementor. Je pripravený na použitie na obchodných a firemných vstupných stránkach. Toto je jednostránková šablóna vylepšená o funkciu drag and drop.

basiclass

Basiclass je klasická šablóna pre tvorca stránok Elementor. Je veľmi vhodný pre obchodné a firemné webové projekty. Úhľadné detaily a štýlové ikony sú určené na zlepšenie používateľského zážitku na vašej stránke.

littos

Šablóna Littos je šablóna vstupnej stránky pripravená na použitie pre váš startup alebo osobný projekt. Dodáva sa s výkonnými funkciami a bezplatnou verziou Elementor pre bezproblémové úpravy.

Perfectia

Použite šablónu Perfectia pre svoje medicínske a zdravotnícke projekty. Všetky prvky šablóny sú pripravené na úpravu pomocou bezplatnej verzie Elementor.

app stick

Hľadáte šablónu vstupnej stránky, aby ste svojmu publiku predstavili našu aplikáciu? Na tento účel použite Appstick. Toto je jedna z tých použiteľných šablón Elementor, ktoré sú pripravené na úpravu pomocou doplnkov Jet.

Moderix

Šablóna Moderiz má minimálny a čistý dizajn. Ide o ideálnu možnosť na vytváranie cieľových stránok pre vaše agentúrne projekty. Má čistú a dobre vyváženú štruktúru rozloženia, ktorú môžete vyladiť pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor.

Labrador

Zvážte použitie šablóny Cottager na dodanie pozoruhodného profesionálneho štýlu vášmu projektu luxusnej nehnuteľnosti.

solutt

Solutt je šablóna s jednou stránkou. Je vhodný pre firemné a komerčné vstupné stránky. Téma je pripravená na úpravu pomocou bezplatnej verzie Elementor, nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania.

YourWOD

YourWOD je najlepšou voľbou pre webové projekty súvisiace so športom. Toto je jedna z tých šablón Elementor, vďaka ktorým vstupné stránky štúdia crossfit vyzerajú naozaj úžasne a atraktívne.

Novelistický

Novelistic je šablóna na jednu stranu. Použite ho na vytvorenie atraktívnej vstupnej stránky pre portfólio autora. Vďaka tmavej farebnej schéme má šablóna nápadný a elegantný vzhľad na webe.

purplex

Pomocou tejto šablóny jednej stránky vytvorte vstupnú stránku pre kúpeľný salón alebo kozmetické štúdio. Má čistý a jasný dizajnový štýl. To uľahčuje prehliadanie vášho obsahu.

Kompozitný

Táto šablóna má moderný a moderný vzhľad. S jeho pomocou môžete vytvoriť pozoruhodnú vstupnú stránku. Je vhodný na IT konferenciu alebo iné verejné stretnutia.

Tournet

Táto jednostránková šablóna je vhodná na vytváranie vstupných stránok cestovných kancelárií. Použite ho na predstavenie najobľúbenejších turistických destinácií a nových zájazdov, ktoré ponúka.

Teraz by sme chceli, aby ste sa porozprávali.

Aké šablóny používate? Kde nakupujete väčšinu svojich nástrojov na tvorbu webu na prácu?