6 najlepších doplnkov na hodnotenie WordPress

Použitie doplnku pre referencie je skvelý spôsob, ako zobraziť sociálne dôkazy na vašom webe WordPress. Sociálne dôkazy pomáhajú firmám budovať dôveru u potenciálnych zákazníkov, zlepšovať miery konverzie, zvyšovať viditeľnosť online a ďalšie.

Najlepšie doplnkové doplnky WordPress potvrdia množstvo funkcií, pokiaľ ide o funkcie. Mali by veľmi dobre zobrazovať váš sociálny dôkaz, aj keď máte minimálnu kontrolu nad dizajnom. Mali by sa dať ľahko vložiť na stránku, buď prostredníctvom krátkeho kódu alebo bloku. A mali by vám ponúkať rôzne spôsoby, ako napríklad samostatné citácie, posúvače a miniaplikácie na bočnom paneli, ako zobraziť vaše posudky.

Ak hľadáte niečo trochu neobvyklé, existujú aj zásuvné moduly pre odporúčania, ktoré vám umožnia pridať na vašu stránku pokročilejšie funkcie, ako napríklad:

 • Usporiadajte alebo filtrujte posudky.
 • Prepojenie a import posudkov z Google alebo sociálnych sietí.
 • Umožnite zákazníkom zanechať na stránke referencie, ktoré môžete pred uverejnením moderovať.

Ak ste zvedaví, ako môžete vytvoriť sociálny dôkaz okolo svojej značky na svojom webe WordPress, nehľadajte nič iné ako našu starostlivo vybranú zbierku najlepších doplnkov s posudkami WordPress.

1. Thrive Ovation

Thrive Ovation – prémiový doplnok pre referencie WordPress

Thrive Ovation nie je inzerovaný ako doplnok pre referencie WordPress. Je to doplnok na správu posudkov WordPress .

Pomocou tohto doplnku môžete prestať strácať čas hľadaním a kopírovaním a vkladaním chvály zákazníkov na váš web. Môžete sa tiež prestať báť pýtať si od existujúcich alebo predchádzajúcich zákazníkov v prvom rade posudky.

Thrive Ovation to všetko zjednodušuje.

Jednou z najdôležitejších funkcií tohto doplnku je knižnica posudkov. Stačí jedno kliknutie na importovanie posudkov (a všetkých podrobností o recenzentoch) do knižnice. Môžete to urobiť z:

 • Vaše komentáre WordPress
 • Vaša e-mailová schránka
 • Vaše komentáre na Facebooku alebo Twitteri

Avšak predtým, ako povolíte zverejnenie ktoréhokoľvek z týchto komentárov, bolo by dobré získať súhlas klienta na uverejnenie ich komplimentov a podobizní na ich stránke. Tento doplnok vám umožňuje odoslať žiadosť o schválenie priamo z hlavného panela WordPress, aby ste sa uistili, že je všetko v poriadku.

Môžete tiež automatizovať zhromažďovanie posudkov uverejnením formulára na odoslanie posudku, vstupnej stránky alebo blogového príspevku na vašej lokalite. Alebo môžete nechať doplnok automaticky odosielať správu vašim zákazníkom s výzvou na zanechanie spätnej väzby.

Ak vám nevyhovujú odporúčania odosielané priamo na váš web, nevadí. Svoje nastavenia môžete upraviť tak, aby sa všetky príspevky zaradili do poradia na kontrolu na moderovanie.

Nie je to len zbierka posudkov, ktorú tento doplnok uľahčil.

S dostupnou knižnicou šablón mriežky a posuvníkov pravdepodobne nebudete musieť vytvárať žiadne z nich od začiatku. Jednoducho použite nastavenia dostupné v Thrive Content Builder a prispôsobte si prvky svojich posudkov, ktoré si vyžadujú úpravy.

Thrive Architect Testimonial Builder

Ak chcete získať Thrive Ovation, musíte si zakúpiť Thrive Suite, ktorý vám umožní prístup ku všetkým produktom Thrive Themes, vrátane Thrive Architect, Thrive Leads a ďalších. Ceny začínajú na 19 USD mesačne (účtované ročne).

2. Pevné svedectvá

Pevný doplnok pre referencie

Po vybalení vyzerajú funkcie doplnku Strong Testimonials celkom štandardne.

Nové posudky vytvárate rovnakým spôsobom, ako by ste vytvárali novú stránku alebo príspevok, zadaním podrobností, ako je meno zákazníka, e-mailová adresa, názov spoločnosti, webová lokalita, a k posudku pripojíte odporúčaný obrázok.

Ich zobrazenie na vašom webe však nie je také jednoduché ako používanie kategórií alebo blokov WordPress.

Namiesto toho použijete funkciu známu ako „Zobrazenia“. Skvelá vec na Zobrazeniach je, že môžete vytvárať početné karusely s posudkami, zoznamy a mriežky s vlastným vzhľadom a štýlom pre každý z nich. Máte kontrolu nad funkciami, ako sú:

 • Koľko posudkov zobraziť a v akom poradí.
 • Ak sú zahrnuté odkazy na stránkovanie a „Prečítať viac“.
 • Tmavá vs. svetlá téma (rovnako ako výber celkového štýlu pre posudky).

Môžete tiež upraviť farby pozadia a písma; To môže byť užitočné najmä vtedy, ak sa posudky týkajú konkrétneho miesta alebo segmentu produktov, pretože to môže poskytnúť každému bloku s posudkami jedinečný vzhľad a dojem.

Príklad silných svedectiev

Keď sú vaše zobrazenia vytvorené, môžete ich pomocou krátkeho kódu vložiť kamkoľvek chcete. Nielen to, ale môžete použiť krátke kódy na zobrazenie ďalších podrobností, ako sú počty posudkov a priemerné hodnotenia, aby ste ešte viac zapôsobili na svojich návštevníkov.

Na rozdiel od niektorých doplnkov v tomto zozname môžete skutočne vytvoriť formulár na odoslanie posudku s bezplatnou verziou. Okrem toho, že sa budete môcť rozhodnúť, pre ktoré polia chcete zhromažďovať údaje, môžete prispôsobiť podrobnosti každého poľa a vidieť, ako vaše zmeny ovplyvnia formulár v reálnom čase.

A ak chcete moderovať prichádzajúce posudky a recenzie, všetko, čo potrebujete, je prepnúť a začať to robiť.

Tento doplnok je k dispozícii zadarmo v úložisku WordPress. Prémiová verzia s cenou od 49 USD (za jednu stránku) do 129 USD (pre neobmedzené webové stránky) prichádza s ďalšími funkciami, ktoré môžete potrebovať, ako napríklad:

 • profesionálne šablóny
 • Pokročilé úpravy zobrazenia
 • Označenie schémy
 • Kontrola spamu pre váš formulár
 • Importujte posudky z miest ako Facebook, Google a Yelp

3. Testimonial Carousel Elementor

Aktualizácia Elementor Testimonial Carousel Pro

K dnešnému dňu bol doplnok Elementor page builder nainštalovaný na viac ako 4 000 000 webových stránkach. Vzhľadom na rozšírenosť Elementoru a šance, že mnohí z vás už majú Elementor Pro nainštalovaný, možno nebudete musieť ísť nad rámec svojho nástroja na tvorbu stránok, aby ste získali skvelé riešenie na vytváranie posudkov.

To znamená, že doplnok Elementor Testimonial Carousel je oveľa jednoduchším riešením svedectva ako ostatné v tomto zozname.

Je to preto, že karusel s referenciami je jednou z mnohých funkcií, ktoré odomknete inováciou Pro. Ak teda hľadáte riešenie, ktoré vám pomôže zautomatizovať proces zbierania posudkov prostredníctvom vašej stránky alebo ich získať od tretích strán, nie je to tento plugin.

Čo však získate, je možnosť navrhnúť karusel s posudkami pomocou Elementor.

Príklad karuselu s posudkom Elementor

Rovnako ako všetko ostatné s doplnkom Elementor page builder, môžete prispôsobiť každý centimeter kolotoča.

Jeho vzhľad si môžete prispôsobiť, vrátane:

 • Dizajn
 • Zarovnanie
 • Medzery
 • Farby
 • Obrázky alebo ikony
 • Typografia

Môžete si tiež prispôsobiť, ako to funguje, vrátane:

 • Posudky zobrazené na každej snímke
 • Rýchlosť posúvača
 • Stránkovanie šípok vs. bodov
 • prechodové animácie
 • A viac

Navyše môžete využiť jeden z vopred vytvorených blokov Elementor, vykonať malé úpravy, aby ste ho zosúladili s vašou značkou, a zverejniť ho.

Posudkový kolotoč Elementor prichádza s predplatným Elementor Pro, ktoré stojí 49 USD za 1 stránku, 99 USD za 3 stránky a 999 USD za 1 000 stránok.

4. Vzorové posudky

Plugin na odoslanie posudku

Skvelá vec na Testimonials Showcase je, že doplnok má niekoľko jedinečných funkcií, vďaka ktorým sa budete pýtať: «Prečo ma to nenapadlo?»

Na začiatok, toto nie je len doplnok na zobrazenie posudkov zákazníkov alebo vytvorenie formulára s posudkami, aby zákazníci mohli sami odosielať posudky. Môžete ho použiť aj na:

 • Zbierajte recenzie produktov alebo služieb s hodnoteniami.
 • Zobrazuje zoznamy citátov.
 • Odkaz na oveľa dlhšie prípadové štúdie.

Systém hodnotenia hviezdičkami je obzvlášť zaujímavý, pretože doplnok obsahuje funkciu štruktúrovaných údajov. Upozorňujeme však, že to funguje iba pre miestne podniky, ktoré dostali hodnotenia. Samotné referencie sa nezobrazia v Google Rich Snippets.

Aj keď je vytváranie mriežky alebo posúvača vašich posudkov veľmi jednoduché, tento doplnok má niekoľko výnimočných funkcií.

Prvým je, že môžete navrhnúť svoje posudky počas písania krátkeho kódu. Keď máte svoj krátky kód, môžete si pred zobrazením na stránke, príspevku alebo miniaplikácii zobraziť ukážku toho, ako bude vyzerať mriežka alebo posúvač.

Príklad doplnku na ukážku referencií

Do mriežky posudkov môžete pridať aj filtre. Preto môžu návštevníci filtrovať cenové ponuky zákazníkov na základe faktorov, ako sú kontrolované produkty a služby, miesta, agenti a ďalšie.

Môžete tiež pridať odkazy na svoje posudky. Aj keď nie je nezvyčajné vidieť v posudku odkaz „Pokračovať…“ alebo „Prečítať viac“, čo tak použiť funkciu odkazu na otvorenie posudku v lightboxe, aby návštevník nemusel opustiť stránku? Alebo použite titulný obrázok YouTube, aby ste návštevníkom dali vedieť, že je k dispozícii video, a potom ich pomocou odkazu presmerujte na video?

Testimonials Showcase má cenu 19 dolárov s bežnou licenciou.

5. Posúvač hodnotenia

Doplnok Posuvník referencií

Zverejňovanie úžasných posudkov na vašom webe WordPress je hračka s doplnkom Referencie Slider.

Čiastočným dôvodom je úroveň podrobností, ktoré môžete zahrnúť do každého posudku. Meno, spoločnosť a webová stránka sú celkom štandardné, ale nebolo by pekné, keby ste do posudku mohli zahrnúť fotografiu osoby aj logo vašej spoločnosti bez toho, aby ste ho preplnili?

Ďalšou skvelou vecou, ​​ktorú môžete s týmto doplnkom urobiť, je pridať ďalší sociálny dôkaz. Samotné svedectvo je silným dôkazom toho, čo spoločnosť a jej produkty alebo služby dokážu. Čo keby ste však mohli pridať ďalší prvok dôvery odkazom na profil recenzenta na sociálnej sieti Facebook alebo Twitter?

S týmto pluginom môžete dosiahnuť oboje.

Príklad doplnku Posuvník referencií

Ďalším dôvodom, prečo s týmto doplnkom zaručene vytvoríte pôsobivé posudky, je vstavaný vizuálny editor.

Ak chcete, môžete pracovať so šablónou, ktorú doplnok automaticky vyberie pre vaše posudky a spustiť ju. Alebo môžete použiť editor na pridanie posudkov a prispôsobenie vzhľadu posúvača v reálnom čase.

Ľahko použiteľný editor sa nachádza na ľavom bočnom paneli a umožňuje vám:

 • Vyberte šablónu.
 • Pridajte nové posudky a upravte všetky relevantné podrobnosti.
 • Presuňte ich myšou v požadovanom poradí.
 • Vyberte si posúvač rozloženia, mriežku, karty, zoznam alebo príbeh.
 • Upravte nastavenia farby, písma a zarovnania.
 • Použite vlastný CSS na použitie vlastného štýlu.

Keď zmeníte tieto položky, posúvač posudkov na pravej strane sa prispôsobí v reálnom čase, takže môžete okamžite vidieť účinok svojich úprav.

Nákup tohto pluginu stojí 22 dolárov.

6.WP Review Slider Pro

WP Review Slider Pro Plugin pre referencie

Čo ak vaša firma dostane referencie na Google, sociálnych médiách a Yelpe (okrem iného)? Je veľmi cenné zbierať recenzie zo všetkých vašich kanálov a uverejňovať ich na vašej stránke.

S WP Review Slider Pro sa môžete integrovať so širokou škálou platforiem a zobrazovať tieto dobre známe a dôveryhodné logá spolu s vašimi referenciami. Nerobte si starosti, ak stránky s recenziami vo vašom odvetví neboli započítané, pretože sú tam všetky. Facebook. Google. TripAdvisor. Yelp. Airbnb. WooCommerce. A viac ako 50 ďalších!

Môžete si tiež vybrať, koľko posudkov nazbierate a ako ich usporiadate. Môžete si vybrať svoje posudky, môžete nastaviť filtre, ktoré automaticky filtrujú posudky na základe dĺžky alebo kľúčových slov atď.

Príklad WP Review Slider Pro

Môžete vytvoriť samostatné widgety pre každú platformu alebo ich môžete všetky kombinovať. Bez ohľadu na to, ako sa ich rozhodnete zobraziť, budete mať úžitok z používania funkcie súhrnu recenzií, pretože Google bude mať na čo vytvoriť bohatý úryvok.

Hoci hlavným účelom tohto doplnku je získavať posudky z iných platforiem, môžete vytvoriť automatický formulár na odoslanie spätnej väzby alebo kontextové okno pre zákazníkov, ktorí ich chcú odoslať priamo.

Bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzajú vaše posudky, máte konečné slovo o tom, čo sa uverejní. Jednou z jedinečných funkcií, ktoré môžu pomôcť, sú e-mailové upozornenia. Vo chvíli, keď niekto odošle recenziu s nízkym hodnotením, dostanete e-mailové upozornenie. Týmto spôsobom sa môžete uistiť, že sa nezobrazuje na vašom webe, a ak chcete, môžete osloviť a pokúsiť sa vyriešiť zlú skúsenosť a pokúsiť sa zmeniť túto 1 hviezdičkovú recenziu.

Rovnako ako ostatné doplnky v tomto zozname máte plnú kontrolu nad tým, ako vaše posúvače a mriežky posudkov vyzerajú a fungujú.

Na WordPress.org existuje niekoľko bezplatných verzií tohto doplnku. Prichádzajú však s obmedzenými možnosťami a umožňujú vám naraz importovať recenzie iba z jednej platformy. Ak chcete odomknúť plnú funkčnosť tohto doplnku, je najlepšie zaplatiť za Pro.

Plány stoja od 99 USD (za 1 webovú stránku) do 299 USD (za 30 lokalít) ročne. Za doživotnú licenciu môžete zaplatiť aj vyšší jednorazový poplatok.

Výber najlepšieho doplnku pre referencie pre váš web WordPress

Pokiaľ ide o míňanie peňazí na niečo, bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je nákup, pre spotrebiteľov môže byť ťažké stlačiť spúšť bez nejakej záruky, že to, čo sa chystajú kúpiť, prinesie to, čo sľubujú. Schopnosť vidieť, čo zažili klienti v minulosti, je jedným zo spôsobov, ako sa cítiť istejšie pri podnikaní ďalšieho kroku.

Ktorý z týchto doplnkov s posudkami by ste si teda mali vybrať na zobrazenie svojho sociálneho dôkazu?

Úprimne povedané, záleží na tom, kde sa v procese nachádzate.

Ak je vaša firma nová alebo práve začínate žiadať o posudky zákazníkov, freemium plugin ako Silné referencie je dobrou voľbou, s ktorou sa môžete zoznámiť.

Elementor Testimonial Carousel môžete použiť aj vtedy, ak ste svoj web vytvorili pomocou doplnku Elementor Page Builder a nechcete si robiť starosti s pridávaním nového doplnku na svoju stránku, aspoň zatiaľ.

Ako bude vaša firma rásť, budete mať viac zákazníkov, od ktorých budete môcť zbierať posudky, čo môže byť časovo náročné. Namiesto toho, aby ste sa o to pokúšali sami, boli by dobrým nápadom prémiové doplnky, ako sú Testimonials Showcase a Testimonials Slider, pretože uľahčujú nákladovo efektívnu automatizáciu procesu odosielania posudkov.

A ak ste vo fáze, keď dostávate referencie všade, prostredníctvom komentárov WordPress, vašej e-mailovej schránky, Facebooku, Googlu atď., najlepšie sú Thrive Ovation a WP Review Slider. Pro. Je to jediný spôsob, ako sa vyhnúť tomu, aby ste sa zbláznili pri pokuse vystopovať všetky vaše recenzie a zistiť, ako ich zobraziť na vašom webe WordPress.

Zatiaľ čo každý z týchto doplnkov je víťazom v tomto priestore, nie všetky začiarknu každé z týchto políčok, čo je v poriadku! Zistite, čo je pre vás najdôležitejšie a čo potrebujete pre svoje podnikanie v súčasnom stave, a z vyššie uvedeného zoznamu sa dozviete ten správny doplnok svedectva.