50 najpokročilejších bezplatných tém WordPress 2022

Dovoľte mi byť k vám úprimný: kvalitné a spoľahlivé bezplatné témy WordPress nie je ľahké nájsť.

Preto som sa rozhodol stráviť niekoľko mesiacov testovaním stoviek tém a vybral som si 50 najlepších na základe flexibility, štruktúry kódu a pravidelných aktualizácií.

Všetky nižšie uvedené témy môžete používať BEZPEČNE .

Všetky ponúkajú výkonnú a pôsobivú webovú stránku, ktorej vytvorenie trvá niekoľko minút a bez skúseností.

Tiež fungujú skvele pre blogy, osobné, firemné a portfóliové stránky. Ktoré.

Stačí pripojiť a hrať (a DOKONČITE svoju stránku ešte dnes !).

Najlepšie bezplatné témy WordPress (a prémiové alternatívy)

Tvarovaný (najpopulárnejší)

najlepšia bezplatná téma wordpress

Shapely je úžasná bezplatná téma webových stránok WordPress. Výrazne to zlepší váš proces vývoja webu. Tento produkt je praktický a krásny, dokáže spojiť vysokú funkčnosť s úžasnou grafikou.

Jeho dizajn je kompatibilný s telefónmi, tabletmi, notebookmi a stolnými počítačmi so systémom Android, iOS a Windows. Podporuje tiež Retina displeje s vysokým rozlíšením, vďaka čomu si môžete vychutnať ostrú grafiku, ostrý text a inovatívne vektorové ikony.

wow !

Napriek svojej špecifickej príťažlivosti zostáva produkt otvorený pre všetky oblasti činnosti. Vaša webová stránka bude kompatibilná s doplnkami ako Contact Form 7, Google Analytics, Yoast SEO a Gravity Forms.

Online marketing môže byť stálym zdrojom príjmu pre tých, ktorí sa rozhodnú vytvárať osobné obchody prostredníctvom WooCommerce. Nie je potrebné žiadne kódovanie alebo špeciálne znalosti, pretože proces je celkom intuitívny.

Shapely tiež ponúka rozsiahlu dokumentáciu, videonávody a vysoko vyškolený a priateľský podporný personál.

Divi (Premium)

Divi je najpopulárnejšia téma WordPress, ktorá bola kedy vydaná. Bohužiaľ to nie je zadarmo, ale je to oveľa lepšie ako čokoľvek iné, čo tam môžete nájsť, takže to stojí za to.

Táto výnimočne flexibilná a rozšíriteľná alternatíva sa prispôsobí každej predstave, na ktorú si spomeniete.

Pokiaľ ide o Divi , nie je nič také nemožné .

K dispozícii je nekonečná zbierka rozložení stránok a funkcií, ktoré môžete kombinovať.

S týmto vedomím sa s dôverou pustite do ÚSPEŠNEJ tvorby profesionálnej a prvotriednej webovej stránky, pretože to Divi sľubuje.

Jevelin (Premium)

Jevelin je výkonná viacúčelová téma WordPress s príjemným a citlivým dizajnom pre prehliadač. Je to pútavé plátno stránky, ktoré môžete použiť na akýkoľvek projekt , ktorý chcete.

Nie je potrebné sa držať späť, buďte kreatívni, ako chcete, a urobte z Jevelin webovú stránku svojich snov. So všetkým obsahom po rozbalení a rozsiahlou zbierkou funkcií bude ľahké nastaviť online priestor, ktorý chcete.

Jevelin má na výber viac ako dvadsať ukážok, všetky sú optimalizované pre rýchlosť, vyhľadávače a ÚŽASNÝ výkon.

Jevelin je kombinovaný s praktickým nástrojom na vytváranie stránok drag and drop od WPBakery, ktorý zjednodušuje proces úprav. Už nie je potrebné meniť kód; presúvať objekty a vizuálne vykonávať ďalšie vylepšenia.

Ale to je len začiatok jedinečnej témy, ktorou je Jevelin.

Webify (Premium)

Ak hľadáte plne všestrannú a dobre spravovateľnú tému WordPress, radšej si vyskúšajte Webify. Akonáhle začnete tento nástroj veľmi podrobne skúmať, všetko ostatné sa stane históriou.

Inými slovami, s vedomím, že Webify funguje takmer s akýmkoľvek nápadom, ktorý máte, budete vedieť, že ho budete chcieť ihneď použiť. S dvadsiatimi preddefinovanými ukážkami a technikou vytvárania stránok drag and drop môžete rýchlo vyvinúť ideálne webové riešenie pre váš projekt.

Firmy, agentúry, blogeri, nezávislí pracovníci, uchádzači o prácu, majitelia internetových obchodov, všetci sú vítaní v BENEFIT od Webify.

Medzi ďalšie vymoženosti patrí množstvo interných sekcií, preddefinované hlavičky a päty a rozsiahla knižnica pripravených blokov, modulov a krátkych kódov.

S Webify môže ktokoľvek vybudovať ÚŽASNÝ webový priestor, ktorý posunie jeho projekt do nových výšin.

Odchádzajúce (Premium)

Salient je ďalšou úžasnou multikoncepčnou témou WordPress s obrovskou zbierkou 250 a počítaním vopred vytvorených šablón. Salient má skrátka niečo pre každého, bez ohľadu na to, aký náročný vkus máte.

Či už máte v úmysle vytvoriť blog, obchodnú webovú stránku, internetový obchod, portfólio, čo len si spomeniete, pomocou Salient ich môžete vytvoriť všetky a ešte viac.

Ďalšie výhody prichádzajú vo forme stoviek krátkych kódov, neobmedzených farebných možností, závratnej rýchlosti načítania, riadkov na celú obrazovku, rôznych štýlov hlavičiek a deviatich rozložení portfólia, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Salient FUNGUJE bezchybne na stolných a prenosných zariadeniach, okamžite sa prispôsobí akémukoľvek webovému prehliadaču a otriasa svetom online prvotriednou optimalizáciou pre vyhľadávače.

illdy (trend)

Illdy je mimoriadne flexibilná a neuveriteľne ľahko použiteľná kreatívna viacúčelová téma WordPress. Zažiješ veľa zábavy.

Illdy, vyzbrojená WordPress Live Customizerom a množstvom konfigurovateľných miniaplikácií a ikon a krátkych kódov pripravených na Retina, je plne pripravená vytvárať sofistikované a moderné webové stránky akéhokoľvek druhu.

Illdy, postavená na výkonnom a inovatívnom kódovaní Bootstrap, sa prirodzene prispôsobuje všetkým známym zariadeniam, prehliadačom, platformám a veľkostiam alebo orientáciám obrazovky. Vaše webové stránky Illdy vždy vyzerajú ostrejšie, bez ohľadu na to, odkiaľ sa na ne pozeráte.

Možnosti sú nekonečné, s podporou kontaktného formulára Illdy’s 7, SEO Yoast! integrácia doplnkov a vynikajúca technológia NextGEN Gallery.

Všetko, čo musíte urobiť, je pridať obsah, sedieť a užívať si !

blascan

Blaskan je bezplatná téma WordPress špecializovaná na blogy . Má ženský nádych, pretože sa prikláňa k životnému štýlu a témam, ktoré väčšina žien preferuje. Má 8 kategórií pre príspevky a tiež nedávnu sekciu!

Blaskan je založený na Bootstrape a prichádza s čistým a minimálnym konceptom. Používa tiež veľa bieleho priestoru a obrázkov, aby VYNIKNÚŤ.

Nájdete tu autorskú sekciu pre čitateľov, kde sa dozviete o znalostiach spisovateľov, a 3 stĺpce pre príspevky v rámčekovom usporiadaní.

K dispozícii je aj demo a dokumentácia. Táto úplne bezplatne stiahnuteľná téma si ju zamilujete . Skúste Blaskan teraz!

Activello

activello-simple-blog-theme

Activello je čistá, minimálna a vysoko všestranná téma blogu WordPress. Je veľmi vhodný pre jedlo, módu, osobné, cestovanie, fotografovanie a mnoho ďalších úžasných webových stránok v štýle blogov a časopisov .

Táto téma tiež používa frontendový rámec Bootstrap, vďaka čomu je plne citlivá a vhodná pre mobilné zariadenia. Je vybavený veľkým posúvačom po celej šírke na ZOBRAZENIE OBSAHU ŠTÝLOVO.

Táto téma prichádza s viacerými možnosťami, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom nástroja WordPress Theme Live Customizer.

Téma Activello je tiež kompatibilná so všetkými populárnymi bezplatnými a prémiovými doplnkami WordPress, ako sú Contact Form 7, Gravity Forms, Yoast SEO, W3 Total Cache, Jetpack, WP-Rocket a mnoho ďalších .

Nakoniec je pripravený na elektronický obchod vďaka vstavanej podpore WooCommerce.

Šumivé

Sparkling – bezplatná téma WordPress

Nechajte svoj web zažiariť sofistikovanosťou s bezplatnou témou Sparkling WordPress. Sparkling vyzerá úžasne na akomkoľvek mobilnom zariadení vďaka svojmu ostrému dizajnu a tekutému usporiadaniu.

Táto téma WordPress obsahuje množstvo skvelých funkcií, ktoré nájdete v prémiových témach WordPress. Je vybavený posúvačom na celej obrazovke, ktorý vám umožní viac sa zamerať na vaše nádherné fotografie a ďalší kreatívny obsah.

Podporuje tiež výkonné doplnky ako Contact Form 7, Gravity Forms, SEO by Yoast, W3 Total Cache a mnoho ďalších.

Šumivé je zmesou krásy a účinnosti .

Tyche (WooCommerce)

Tyche je téma WordPress špecializovaná na nakupovanie a oblečenie. Má veľa skvelých vylepšených vlastností a je dobre zdokumentovaný. Má predajne orientovaný dizajn s reklamným bannerom a ponúka nákupný košík.

K dispozícii je aj bezplatná doprava a predplatné prihlasovacieho účtu. Tyche je kompatibilný s úžasným doplnkom WooCommerce.

Pozornosť. Drapáky. Nastavte rozloženie do inteligentných sekcií, ako sú Odporúčané, Najžiadanejšie, Trendy a ďalšie.

Získate ho s jednoduchým dizajnom, jemnými farbami a čistým kódom. Užite si proces vytvárania webovej stránky s Tyche. Urobte okamžitý rozdiel .

Verný

allegiant-best-free-wordpress-theme

Allegiant je moderná a technologicky špičková bezplatná téma WordPress, ktorá veľmi dobre reaguje na viaceré účely.

Je to výkonná platforma pre dokonalé vytváranie presvedčivých a atraktívnych webových stránok, ktorá umožňuje webmasterom zo všetkých oblastí života rýchlo a efektívne nastaviť a prispôsobiť svoje vlastné webové stránky.

Firmy milujú Allegiant, pretože obsahuje množstvo zdrojov, ktoré sú skvelé na urýchlenie vývoja obchodných webových stránok.

Pixova Lite

Pixova Lite je úžasná jednostránková téma WordPress. Je to šikovný nástroj pre nezávislých pracovníkov alebo umelcov, ktorí chcú propagovať osobné služby. Pixova Lite má v úmysle vytvoriť vynikajúce pracovné prostredie pre webových vývojárov.

Pixova Lite je všestranná téma určená pre akýkoľvek typ webovej stránky so zameraním na jednoduchosť. Poskytuje tiež najdôležitejšie nástroje pre obchodne orientované stránky.

Ste pripravení na WooCommerce? Áno!

Pixova Lite prichádza s možnosťami konfigurácie miniaplikácií, zmeny zobrazenia sekcií a pridania log. Budete mať neobmedzené množstvo písiem Google a ikon influencerov, s ktorými si môžete hrať a vyberať! Zmeny sa vykonávajú v reálnom čase pomocou šikovného nástroja na tvorbu stránok.

Pixova Lite je rýchla a pohotová pre všetky prehliadače.

Dodáva sa s funkciou importu jedným kliknutím , ktorá zjednodušuje konfiguračné aspekty. Všetky texty je možné jednoducho preložiť pomocou WPML! Verili by ste, že toto všetko a ešte viac je zadarmo?

Noviny X

Newspaper X je bezplatná téma WordPress venovaná časopisom a je k dispozícii na stiahnutie. Je založený na Bootstrap a je navrhnutý tak, aby sa dal spravovať cez WordPress Customizer.

Obsahuje tiež pôsobivú bannerovú reklamu na pridanie publicity. Noviny X prichádzajú so 4 samostatnými kategóriami v mriežkach. Sú to: úvodník, udalosti, najnovšie správy a správy zo sveta. Skontrolujte príspevky pomocou intuitívneho vyhľadávacieho panela.

Nájdete tu tiež úžasné blogové stránky a hornú lištu s tlačidlami sociálnych médií! Bavte sa s touto úžasnou jednoduchou témou!

Antreas

Antreas je jednoduchá a ľahko použiteľná bezplatná obchodná téma WordPress. Táto téma je vaším najsilnejším spojencom pri budovaní úspešného online podnikania.

Výkonné vstavané nástroje a krátke kódy vám uľahčia život . Prezentujte svoju firmu štíhlou prezentáciou. Prejdite do podrobností so svojimi cenovými plánmi bez potreby doplnkov tretích strán.

Antreas je dnes NAJMYSLNEJŠÍ spôsob podnikania. Dajte svojim zákazníkom vedieť, kde vás môžu nájsť, pomocou integrácie Google Maps API. Pohrajte sa s možnosťami rozloženia a animácie a oživte svoj web.

NewsMag Lite

NewsMag Lite je ideálna téma pre webmasterov, ktorí hľadajú trvalé riešenie pre potreby svojich online časopisov , bez ohľadu na medzeru alebo trh.

Aby sa to zaistilo, NewsMag Lite bol vytvorený s množstvom úžasných šablón pre špecializované ukážky webových stránok, aby vyhovovali takmer akémukoľvek trhu s online časopismi, ktorý si možno predstaviť, hneď po vybalení z krabice.

Každá z demo webových stránok NewsMag môže byť KOMPLETNE vizuálne prispôsobená vo vašom voľnom čase prostredníctvom vstavaných prémiových funkcií. Vďaka tomu budete pánom a veliteľom svojho časopisu vyzerať na každom kroku.

S NewsMag Lite získate neobmedzené posúvače a karusely na zobrazenie vášho najlepšieho obsahu alebo odporúčaných článkov v atraktívnej a pútavej prezentácii, prémiové nastavenia SEO, vlastné logá, prípravu prekladu priamo z krabice, plnú podporu WooCommerce a oveľa viac v rámci kapucňa.

Webmasteri v akomkoľvek prostredí môžu tiež naplno využívať všetky funkcie NewsMag Lite. Ďakujem, dokumentácia!

MedZone

MedZone je úžasná bezplatná téma WordPress súvisiaca s medicínou. Zameriava sa na kliniky a liečebné ústavy a je prispôsobená aj zubným lekárom. MedZone prichádza s triezvym a PROFESIONÁLNYM KONCEPTOM vytvoreným na prezentáciu organizácie.

Má stránky pre zamestnancov, online obchody a sekcie s poslednými príspevkami. Získate veľmi zjednodušené menu s blogom a rozložením. Má tiež viditeľný bočný panel. MedZone spája skutočnú liečbu pacienta s prístupom k technológiám. K dispozícii máte skvelú ambulanciu a systém núdzového volania.

MedZone je vytvorený pomocou úžasných písiem Google Fonts pre typografiu a je pripravený na Retina. Poskytuje vám tiež citlivý dizajn, ktorý sa prispôsobí všetkým druhom veľkostí obrazovky. Môžete tiež nastaviť neobmedzený obsah stránok a nastaviť intuitívne zoznamovacie systémy !

Zákazníci sa môžu prihlásiť pomocou vlastného účtu. MedZone je pripravený na WooCommerce a WPML! Prekladanie textov pre všetkých potenciálnych pacientov a zakladanie predajní je s týmito dvoma jednoduchými.

Neustále bezplatné aktualizácie a podpora = kontrola!

Nahor

Ascendant je viacúčelová téma WordPress. Vytvorte akýkoľvek typ stránky, od blogov a portfólií až po malé podniky. Prispôsobí sa tomu, čo chcete .

Ascendant tiež prichádza s rôznymi verziami, ktoré si môžete vyskúšať (zadarmo, pro a predplatné). Má dizajn vhodný pre mobilné zariadenia a vždy citlivý dizajn.

Pohrajte sa s pätou, hlavičkou a viacerými bočnými panelmi. Ak máte firmu, jej kompatibilita s WooCommerce je pre vás ideálna! Môžete získať pomoc s nastavením pomocou jeho výkonných krátkych kódov, ktoré pridávajú veľa skvelých možností ponuky.

Ascent je pre vás ideálnou voľbou na RÝCHLY A PLYNULÝ ŠTART.

Prítok

afluent-light-wordpress-website-theme

Podnikatelia milujú Affluent, pretože jeho elegantný a hladký vizuálny štýl efektívne komunikuje seriózny a dôveryhodný charakter jeho značky .

Bohatstvo prichádza so sofistikovanými rozloženiami a nastaveniami portfólia, ktoré môžete upravovať a manipulovať tak, aby ste svetu predviedli SVOJU NAJLEPŠIU PRÁCU tak, ako ste snívali.

Bohatstvo je tiež perfektným prostriedkom na predaj vašich produktov a služieb priamo obrovskému online publiku. Urobte trochu hluku s obchodnými možnosťami poháňanými doplnkom WooCommerce eCommerce, ktorý je základom funkčných šablón online obchodov pripravených na použitie.

Môžete ich bez problémov nasadiť jediným kliknutím a čakať na to, až sa spustí váš katalóg produktov a uskutoční sa nejaký predaj.

Oslňujúci

Oslňujúci – téma WordPress Free Business

Dazzling je pôsobivá bezplatná téma WordPress založená na Bootstrap, ktorá sa pýši svojou bezkonkurenčnou odozvou a vhodnosťou pre mobilné zariadenia.

Téma prichádza s možnosťou posúvača na celú obrazovku , čo je veľmi užitočné pri vytváraní úžasných obchodných alebo kreatívnych webových stránok.

Ak máte radi plochý dizajn s mätovo zelenými akcentmi, potom si Dazzling nesmiete nechať ujsť.

Okrem toho Dazzling obsahuje pridanú OPTIMALIZÁCIU pre niekoľko populárnych doplnkov WordPress SEO, Jetpack, Contact Form 7 a ďalšie.

Cestovať

Travelify – bezplatná téma cestovania

Travelify je bezplatná téma, ktorá veľkoryso ponúka prémiové funkcie a vynikajúcu podporu. Ide o štýlovú, modernú a pohotovú cestovnú tému WordPress, ktorá môže konkurovať špičkovým prémiovým témam WordPress .

Táto téma je tiež plná pixelov dokonalého dizajnu, fantasticky vybaveného posúvača, vlastných šablón blogu a stránok a mnohých ďalších skvelých funkcií.

Obsahuje tiež nespočetné množstvo možností témy na úpravu rôznych aspektov témy.

Najlepšie na tejto téme je, že ju môžete bezplatne použiť pre svoj osobný blog o cestovaní alebo webovú stránku spoločnosti.

Odkaz

Unite - Bezplatná svadobná téma

Unite je čistá a elegantná bezplatná téma WordPress, ktorá prichádza s plne citlivým plochým dizajnom. Je vytvorený pomocou najnovšieho Bootstrapu a je navrhnutý tak, aby poskytoval užívateľsky prívetivý a minimalistický rámec pre vašu stránku.

Pomocou Unite si môžete jednoducho prispôsobiť niektoré aspekty svojej témy, ako je päta, navigačná ponuka a písma.

Tento elegantný motív sa hodí nielen na svadobné weby a blogy, ale môže vyzerať úžasne aj na iných kreatívnych stránkach , ktoré sa viac zameriavajú na obrázky.

Brilantnosť

minimálny-jas-vstupnej-stránky-webu-šablóna

Brilliance je skvelá a intuitívna platforma na vytváranie atraktívnych, dynamických a vysoko efektívnych webových stránok. Zameriava sa predovšetkým na obchodné a profesionálne aplikácie s bohatými možnosťami pre profesionálny a obchodný úspech zabudovanými do tejto silnej témy.

Ľahký a rýchlo sa nabíjajúci Brilliance tiež funguje dobre aj pri tlaku a v prípadoch použitia v špičkovej premávke. Zatiaľ čo rozsiahle vylepšenia SEO umožňujú Brilliance rýchlo stúpať na všetky relevantné pozície vo vyhľadávaní, zvyšovať návštevnosť, vyššie konverzie a v konečnom dôsledku aj vyššie výnosy.

Podniky každého druhu MÔŽU VYUŽÍVAŤ PROSPERITU zo vstavanej podpory WooCommerce od Brilliance na budovanie rýchlych online obchodov.

Základňa Getwid

Bezplatná prispôsobiteľná téma WP

Getwid Base je bezplatná téma WordPress z Gutenbergovej éry, ktorá je kompletne postavená na viacerých blokoch a ich bohatých nastaveniach . Nový zážitok z vizuálnej úpravy vytvára priaznivé podmienky na to, aby ste mohli pridať svoje osobné úpravy a urobiť tému ÚPLNE prispôsobenou.

Predvolené bloky Gutenberg pracujú s balíkom vlastných blokov s názvom Getwid. S týmto najnovším nástrojom získate viac ako 40 jedinečných blokov s pokročilými možnosťami štýlu okrem knižnice vopred vytvorených šablón.

S takou bohatou funkčnosťou zostáva Getwid Base neuveriteľne ľahký a nespomaľuje váš web.

Okrem hrania s blokmi si môžete rýchlo stiahnuť ukážkový obsah pomocou funkcie importu ukážky jedným kliknutím, zmeniť predvolené farby, nastaviť si vlastnú farebnú paletu, prispôsobiť pätu a hrať sa s oblasťami miniaplikácií.

Vytvorte BRILANTNÉ stránky a ZAUJÍMAVÉ blogy s metadátami príspevkov vizuálne pomocou Getwid Base.

Transcendovať

transcend-free-portfolio-theme-wordpress

Transcend je pozoruhodne flexibilná a citlivá téma bezplatných prémiových obchodných webových stránok WordPress.

Najmodernejšie, moderné kódovanie HTML5 tiež poskytuje vynikajúcu správu médií, ktorá poháňa vložené video a nádherné galérie obrázkov. Môžete tiež pridať dynamické posúvače, prechody a animácie.

Udržiavanie vašej webovej stránky organizované a CLEAN-CUT je jednoduché vďaka technológii AJAX spoločnosti Transcend. Poskytuje vám možnosť dynamicky kategorizovať a označovať váš obsah, pričom ponúka funkcie alebo posúvače založené na kategóriách a oveľa viac pod kapotou.

Zahŕňa obchodné funkcie poháňané doplnkom WooCommerce eCommerce, vďaka ktorému je Transcend prirodzeným online predajcom.

Neve

tému wordpress bez snehu

Neve je všestranná, čistá a viacúčelová bezplatná téma WordPress. Ak chcete rýchlo upratať svoju online prítomnosť pomocou minimalistickej webovej stránky , mali by ste sa radšej pozrieť hlbšie na Neve.

Ide o nástroj s mnohými skvelými vlastnosťami a funkciami pre rýchly finálny produkt, ktorý bude pôsobiť profesionálne a moderne.

Taktiež pri práci s Neve nemusíte mať žiadne skúsenosti so stavbami a podobne. Neve je PRE KAŽDÉHO POUŽÍVATEĽA, či už začiatočníka alebo experta.

Nástroj sleduje rýchle načítanie, SEO a všetky ostatné aktuálne webové trendy pre vynikajúci výkon. Je tiež synchronizovaný so všetkými obľúbenými nástrojmi na tvorbu stránok drag and drop, takže viete, že ladenie a vylepšenia budú jednoduché.

Začnite naplno na internete a prezentujte svoju firmu alebo projekt v tom najlepšom možnom svetle.

Ísť

prejdite na tému WordPress zadarmo

Vždy prišiel čas, keď ide o šikovnú tému Go. Táto úžasná alternatíva funguje s mnohými zámermi hneď po vybalení z krabice, ale môže vám tiež dodať šmrnc navyše.

Zjednodušený dizajn vám umožňuje krásne zobraziť všetok obsah koncovému používateľovi a s istotou zachytiť jeho zvedavosť .

Medzi ďalšie funkcie Go patria prispôsobiteľné farby a písma, rôzne štýly hlavičky a päty, podpora RTL a sociálne odkazy v ponuke.

Máte tiež prístup k TÍMU ODBORNÍKOV, ak máte nejaké ďalšie otázky predtým, ako sa do toho pustíte naplno. Po prvé, môžete sa tiež pozrieť na mnoho rôznych verzií stránok, ktoré sú možné s GO.

Urban

tému mestského bezplatného wordpressu

Ak hľadáte ten najlepší nástroj na založenie vlastného online magazínu alebo blogu, Urbane si radšej nenechajte ujsť. Táto bezplatná téma WordPress je vybavená skvelými funkciami a úžasným, minimalistickým dizajnom, ktorý vám pomôže .

Bez ohľadu na výklenok, Urbane je tu, aby bez námahy splnil VAŠU NÁPAD.

Niektoré z funkcií tohto nástroja sú bočný panel mimo plátna, murovaná mriežka, sociálne ikony, tlačidlo späť nahor a tlačidlo načítať ďalšie. Dodáva sa aj s informačnou stránkou a kontaktnou sekciou s funkčným formulárom.

Vytvorte si čistý blog/časopis s Urbane teraz.

PhotoFocus

bezplatnú tému wordpress fotofocus

Ak niekto potrebuje vytvoriť úžasnú fotografickú webovú stránku, PhotoFocus je úžasná bezplatná téma WordPress, vďaka ktorej sa stane kúzlo. Dodáva sa s tmavým rozložením na celú obrazovku, ktoré vytvára silný a trvalý prvý dojem .

Skombinujte to so svojimi majstrovskými dielami a iným pútavým obsahom a okamžite zvýšite svoj potenciál na úroveň jedenásť. Všetky stylingové a iné práce, ktoré plánujete vykonať s PhotoFocus, budú hračkou.

Aj keď existujú určité obmedzenia v bezplatnej verzii PhotoFocus, konečný produkt bude veľkolepý .

Amatérski a profesionálni fotografi, každý môže zažiariť online s veľkolepou webovou stránkou vďaka výkonnému a ľahko použiteľnému PhotoFocus.

Ubytovňa

auberga – téma tvorivej odozvy

Auberge je jedinečná bezplatná téma WordPress. Má hodnotenie 5 z 5 hviezdičiek a bolo stiahnutých viac ako 30 000-krát. Táto popularita dokazuje jeho ohromujúcu kvalitu a užitočnosť .

Čo sa týka estetického prispôsobenia, môžete si vybrať z neobmedzenej farebnej palety. Zabezpečuje, že vaša stránka bude vždy zodpovedať vašej vízii .

Ak ste typ používateľa, ktorý uprednostňuje viac praktický prístup, určite si pozrite ukážku sprístupnenú na webovej stránke témy.

Gutenix

Využite šancu a využite všetky úžasné možnosti a nástroje, ktoré získate s bezplatnou témou WordPress Gutenix. Hľadali ste najlepšiu tému kompatibilnú s modernými tvorcami stránok ?

Gutenix je vyrobený pre Gutenberga, Elementor a Brizy! Vyberte si ten, ktorý je pre vás ten pravý, a vytvorte webovú stránku pomocou vstavaného nástroja na prispôsobenie živého náhľadu.

Môžete si vybrať rodinu písiem z viac ako 650, pracovať s vlastnosťami štýlu a hmotnosti a vybrať si jeden z 8 štýlových štýlov hlavičky.

Téma je plne citlivá a pripravená na sietnicu. Gutenix je tiež 100% kompatibilný s oficiálnym doplnkom WooCommerce. Dokonca aj ďalšie pluginy, odomknutie SLOBODY, ktorú si zaslúžite.

Veľký

wide: celoobrazovkový obchodný motív

Ample je viacúčelová bezplatná téma WordPress vyvinutá s cieľom pomôcť vám dosiahnuť profesionálne vyzerajúcu a pútavú webovú stránku. Je bohatý na funkcie a prichádza s množstvom možností prispôsobenia na vytvorenie požadovanej stránky.

Široká téma prichádza s pôsobivým posúvačom, ktorý vám pomôže elegantne prezentovať vašu webovú stránku pomocou skvelých efektov a prechodov. Obsahuje 4 vlastné miniaplikácie, ktoré vám poskytnú prezentovateľnú obchodnú šablónu.

Dodáva sa tiež s vlastným CSS, ktorý vám pomôže upraviť vzhľad a dojem z vášho webu. Táto téma je pripravená aj na preklad; stačí vytvoriť jazykové súbory a použiť ich vo svojom vlastnom jazyku.

V prípade, že pri inštalácii vašej webovej stránky narazíte na nejaké technické problémy, jednoducho uverejnite svoje otázky na ich fóre podpory .

zrýchliť

Accelerate – minimálna téma portfólia

Accelerate je atraktívna a super flexibilná téma s prémiovým vzhľadom. Táto téma je dobre navrhnutá tak, aby váš obsah vynikol a vyslal jasnú správu vašej cieľovej skupine.

Je vhodný pre portfólio, podnikanie, blog, osobné služby, cestovanie, firemné, komerčné alebo akékoľvek iné typy stránok. Accelerate má plynulý a flexibilný dizajn, ktorý vám umožňuje vytvoriť portfólio alebo firemnú webovú stránku, kde môžete prezentovať svoju minulú prácu alebo prezentovať svoje produkty.

online portfólio

bezplatná téma WordPress online portfólia

Online portfólio je bezplatná téma WordPress, ktorá vám pomôže zorganizovať moderný a sofistikovaný webový priestor pre vaše kreatívne projekty. Či už ste dizajnér, programátor, fotograf, nezávislý umelec, umelec, on-line portfólio je pre každého .

Teraz si môžete vytvoriť prvotriednu stránku, ktorá posunie váš potenciál do nových výšin. Všimnite si, že sa nemusíte zaoberať ani písaním kódu, keďže online portfólio obsahuje edíciu NO CODE.

Neváhajte vykonať úpravy a vylepšenia prispôsobenia a podľa toho si prispôsobte online peňaženku. Správa a udržiavanie pútavej stránky bude veľmi jednoduché.

Digitálna agentúra Lite

digitálna agentúra lite bezplatná téma wordpress

Pre agentúry, dokonca aj pre nezávislých pracovníkov, je Digital Agency Lite bezplatnou témou WordPress, ktorú treba zvážiť. Má veľmi moderný, kreatívny a atraktívny webový dizajn, ktorý vás zaradí do kategórie IMPACT webovej prezentácie.

výkonnou a praktickou Digital Agency Lite zažijete hladké prevedenie úžasného výsledku.

Digital Agency Lite obsahuje množstvo funkcií a funkcií, z ktorých máte veľký úžitok. Digital Agency Lite má všetko, od lepiacej navigácie a rozbaľovacieho zoznamu po posúvače, animácie, tlačidlo Späť na začiatok, cenové plány, referencie a lišty zručností.

Digital Agency Lite tiež podporuje doplnky tretích strán pre rýchlu a efektívnu integráciu.

Rozšírenie

bezplatné rozšírenie témy wordpress

Rozšírenie je vysoko flexibilná a funkčná bezplatná téma WordPress, ktorú môžete použiť na vytváranie všetkých druhov profesionálnych webových stránok. Prineste na stôl všetky druhy ÚŽASNÝCH, ktoré vám urobia výnimočne dobre.

Rozšírenie môžete použiť pre firmy, agentúry, nezávislých pracovníkov a dokonca aj na vytvorenie atraktívneho blogu. Možnosti máte na dosah ruky.

S Extension tiež nie je potrebné kódovať, aby ste mohli vykonávať úpravy a vylepšenia predvolenej konfigurácie.

Okrem toho sa rozšírenie dodáva s piatimi preddefinovanými štýlmi hlavičky, takže môžete rýchlo nájsť ten správny vzhľad pre svoj projekt. Je 100% kompatibilný s tvorcami stránok Gutenberg a Elementor , responzívny, pripravený na SEO a kompatibilný s rôznymi prehliadačmi .

Cnosť

Cnosť - bezplatná viacúčelová téma

Téma Virtue je preplnená úžasnými možnosťami prispôsobenia pre váš web. Táto jednoduchá, no pôsobivá téma je postavená na čistých HTML5 a CSS3 .

Prijíma tiež responzívny rámec Bootstrap, ktorý pomáha, aby bol váš web plne responzívny a vhodný pre mobilné zariadenia.

Poskytuje podporu pre WooCommerce, ktorá je nevyhnutná pri budovaní internetového obchodu. Flexibilný rámec Virtue funguje dobre s akýmkoľvek typom podnikania, internetového obchodu a portfólia.

Skladby

sledovať portfólio WP tému

Skladby je odvážna a krásna bezplatná téma WordPress, ktorá prichádza s nenapodobiteľným dizajnom. Táto téma využíva panoramatické obrázky na sprostredkovanie jedinečného vizuálneho efektu návštevníkom webových stránok.

Domovská stránka obsahuje najnovšie príspevky a stručný popis každého z tučných obrázkov v plnej veľkosti, ktoré sa na stránke striedajú.

Ak hľadáte tému, ktorá je jednoduchá a ľahko prispôsobiteľná, potom sú Trasy to pravé pre vás. Ponúka skvelé vstavané možnosti prispôsobenia , ktoré vám pomôžu vytvoriť webovú stránku v okamihu.

Môžete nahrať obrázok loga, nakonfigurovať navigačnú ponuku, vložiť názov stránky a slogan a zvoliť si statickú prednú stránku. Napokon, Tracks je 100% ZODPOVEDNÝ.

Do

Make - bezplatná obchodná téma

Make je citlivá téma pripravená na sietnicu, ktorá sa hodí na vytváranie firemných, agentúrnych, neziskových, nezávislých alebo všeobecných obchodných webových stránok. Je postavený pomocou technológie Bootstrap a je dobre kódovaný. Dizajn, štýl a farby môžete upravovať priamo z backendu webovej stránky.

Jednoduché použitie a prispôsobenie.

Make tiež prichádza s výkonným generátorom krátkych kódov, ktorý poskytuje pohodlné rozhranie na vytváranie stránok.

Make sa tiež dodáva s FUNKČNÝM tvorcom stránok. Táto všestranná bezplatná téma WordPress tiež podporuje skvelé doplnky ako Woo Commerce, Gravity Forms a Jetpack.

Yamuna

yamuna bezplatná téma wordpress

Yamuna je farebná a energická bezplatná téma WordPress s multikoncepčným prístupom. Inými slovami, plátno lokality môžete použiť na rôzne projekty , ako sú blogy, online obchody, portfóliá a obchodné stránky.

Nech už je to akokoľvek, Yamuna to zvládne s čo najmenším úsilím z vašej strany.

A ak vykopáte rozloženie tak, ako je, môžete dokonca ZRÝCHLIŤ proces vytvárania požadovanej stránky. Navyše sa vždy môžete vrátiť a v prípade potreby vykonať ďalšie opravy.

Yamuna je kompatibilná s tvorcom stránok Elementor, WooCommerce, Contact Form 7 a je kompatibilná aj so všetkými ostatnými modernými doplnkami WordPress.

Bez nutnosti kódovania môžete vytvoriť veľkolepú webovú stránku, ktorá určite zaujme. Vďaka svojmu kreatívnemu a jedinečnému dizajnu vám Yamuna pomáha odlíšiť sa od masy.

Alžbety

izabel bezplatná téma wordpress

Keď sa vám Izabel dostane do rúk, online nakupovanie sa stane detskou hrou. Táto bezplatná téma WordPress je pripravená a nakonfigurovaná tak , aby sa vaše podnikanie v oblasti elektronického obchodu okamžite rozbehlo.

Izabel má čistý, minimalistický vzhľad, ktorý zaisťuje zážitok z nakupovania BEZ ROZPUSTENIA.

Izabel navyše okamžite reaguje a prispôsobuje sa smartfónom, tabletom a stolným počítačom. S Izabel môžete tlačiť nábytok, oblečenie, doplnky, tašky, slnečné okuliare, pomôcky, teda akýkoľvek produkt, ktorý chcete.

Medzi ďalšie vychytávky Izabel patria portfólio, referencie, efekty vznášania, sociálne ikony a možnosti rozloženia ľavého alebo pravého bočného panela. Sekcia blogu tiež skvele funguje na oznamovanie nových vydaní, zdieľanie vášho príbehu a marketing obsahu.

seba

sám bezplatnú tému wordpress

Ako už názov napovedá, Myself je bezplatná téma WordPress, ktorá sa najlepšie hodí pre online portfóliá, osobné stránky a životopisy. S moderným dizajnom teraz môžete prezentovať svoj talent, zručnosti a skúsenosti v NAJLEPŠOM MOŽNOM SVETLE.

Aj keď vaše pozadie nemá nič spoločné s vývojom webu, Myself vám stále umožňuje vytvoriť stránku vašich snov . Nechajte sa úhľadnou, profesionálnou a pútavou stránkou poháňať vpred a pomôcť vám získať viac klientov alebo potenciálneho zamestnávateľa.

Ja obsahuje tlačidlá s výzvou na akciu, posúvač posudkov, lišty zručností, galériu a sociálne ikony. K dispozícii je tiež funkčný kontaktný formulár , takže každý, kto má záujem s vami spolupracovať, sa môže okamžite skontaktovať.

hudobný denník

hudobný denník zadarmo responzívna téma wordpress

S touto všestrannou zbierkou najlepších bezplatných responzívnych tém WordPress môžete vytvoriť akýkoľvek typ webovej stránky. A ak sa chcete ponoriť do hudobnej scény, použite Music Journal.

Táto bezplatná alternatíva je skvelá pre HUDOBNÍKOV a KAPELY, ktorí majú záujem rozšíriť svoj dosah pomocou oficiálnej webovej stránky.

Teraz si ho môžete nastaviť bez toho, aby ste sa zapotili , aj keď ste zaneprázdnení výletmi. Koniec koncov, vytvorenie hudobnej webovej stránky v dnešnej dobe zaberie naozaj málo času.

Hudobný žurnál za vás vyrieši všetku ťažkú ​​prácu, takže sa môžete sústrediť len na posledné úpravy.

Praktické možnosti motívov, odporúčaný posúvač, odporúčaný obsah, referencie, portfólio a blog sú len niektoré z vrcholov Hudobného denníka.

Začnite hneď, vychutnajte si krásny tmavý vzhľad témy a POZITÍVNE VPLYVNE všetkých.

bizarné

bizarná bezplatná responzívna téma wordpress

Agentúry, spoločnosti a startupy môžu využívať silu a flexibilitu Bizartu. Vďaka svojmu viacúčelovému prístupu funguje Bizart pre všetky druhy zámerov, dokonca ho používa tak, ako je. To je však len to najdôležitejšie pre všetku zábavu, ktorú si s náradím užijete.

Dizajn je tiež pomerne minimálny, aby zabezpečil SKVELÝ ZÁŽITOK na všetkých populárnych zariadeniach a platformách na prehliadanie.

V balení nájdete hrdina banner, referencie, tímovú sekciu, Google Maps, kontaktný formulár, vlastné widgety a ďalšie.

V bezplatnom balíku je už pomerne veľa funkcií , ale existuje aj možnosť prejsť na prémiové a odomknúť ešte viac.

brooklyn lite

brooklyn lite bezplatná responzívna téma wordpress

Fantasticky flexibilný Brooklyn Lite je bezplatná téma WordPress, ktorá sleduje všetky trendy a predpisy moderného webu. Samozrejme, má responzívny dizajn kompatibilný s rôznymi prehliadačmi a vhodný pre sietnicu.

Okrem upratovania všetkých technických vecí obsahuje Brooklyn Lite aj množstvo skvelých rozložení stránok a iných vychytávok. Namiesto vytvárania profesionálnej webovej stránky od nuly stačí kliknúť na tlačidlo stiahnuť a hneď si vychutnať rýchly obrat.

dolpa

dolpa bezplatná responzívna téma wordpress

Ak hľadáte niečo iné, pokiaľ ide o bezplatné responzívne témy WordPress pre spravodajské weby, Dolpa je pre vás tým správnym riešením. Našťastie to môžete vidieť v akcii s ukážkou živého ukážky a byť svedkami potenciálu .

Aj keď Dolpa v predvolenom nastavení funguje výnimočne dobre, môžete ho nakopnúť na ďalšiu rýchlosť a nechať ho nasledovať váš typický štýl. Vďaka jeho viacúčelovému využitiu môžete Dolpu použiť pre akýkoľvek spravodajský blog alebo webovú stránku, či už ide o NICHE alebo GENERAL.

Iste, bezplatná verzia je obmedzená funkciami, ale to nemusí nutne znamenať, že vaša konečná zostava je polovičná. V skutočnosti každého prekvapíte svojím novovytvoreným blogom.

Teraz pokračujte a získajte Dolpa a začnite na internete s niečím novým.

Citlivý

bezplatná responzívna téma wordpress

Responzívna téma ponúka intuitívny základ s plynulým mriežkovým systémom, ktorý spontánne prispôsobí rámec vášho webu akémukoľvek mobilnému zariadeniu, aby vám poskytol skvelý používateľský zážitok.

Táto téma obsahuje 20 šablón stránok, 11 oblastí miniaplikácií, 6 rozložení šablón a 4 pozície ponuky, ktoré môžete použiť na usporiadanie hlavnej štruktúry vašej témy.

Poskytuje tiež jednoduché, ale fantastické možnosti tém pre úplnú kontrolu CMS s jednoduchým nahrávaním loga, integráciou sociálnych médií, úžasnými nástrojmi pre správcov webu a oveľa viac.

Responzívny je tiež WooCommerce pripravený pomôcť vám nastaviť si vlastný internetový obchod bez veľkého úsilia.

Ďalšie skvelé funkcie tejto úžasnej témy zahŕňajú Multilingual Ready (WPML), RTL-Language Support, Retina-Ready, Search Engine Friendly, W3C Markup Validated a momentálne preložené do 45 jazykov.

Responzívny je zďaleka najobľúbenejšou témou WordPress s viac ako 2 miliónmi stiahnutí a stále pribúda.

téma reštaurácie

Bezplatná téma WordPress reštaurácie

Jednoduchá a elegantná, bezplatná téma WordPress reštaurácie pritiahne na vašu stránku veľa ľudí. Akýkoľvek obsah súvisiaci s kulinárskym umením je spracovaný kráľovsky a prezentovaný v tom najlepšom svetle.

Toto je téma, ktorá sa skvele hodí na stránky propagujúce kaviarne, európsku kuchyňu, kokteilové bary, blogy s receptami, kulinárske školy alebo akékoľvek iné miesto a organizácie, ktoré sa zaoberajú nápojmi alebo jedlom.

Jednoduchá navigácia v používateľských možnostiach prostredníctvom intuitívneho administračného panela. Upravte každý prvok a vytvorte jedinečnú stránku. Bez ohľadu na zariadenie bude bezplatná téma WordPress Restaurant fungovať perfektne.

Nebojte sa procesu inštalácie, pretože získate veľmi INFORMATÍVNY návod. Vysvetlia vám všetko, čo potrebujete vedieť, stačí si prečítať, čo je v priečinku Dokumentácia.

Obsahuje veľké množstvo widgetov a je pripravený na WPML. Vychutnajte si vlastné typy a formáty príspevkov, ktoré vám poskytujú flexibilitu pri vytváraní pútavého obsahu.

Obsahuje viac ako 80 prvkov a ľahko prispôsobiteľnú typografiu. Posuvníky sú nenáročné na oči a umožňujú vám zobrazovať obrázky.

téma fotografie

Voľné fotografie WordPress Témy

Táto téma sa vyznačuje moderným vzhľadom, ktorý určite zaujme každého zákazníka. Môže mať rôzne aplikácie, najmä pri personalizácii webových stránok na zoznamovanie, fotografovanie, umenie, módu, krásu, svadbu a interiérový dizajn.

Je tiež kompatibilný s najnovšou verziou WordPress a KAŽDÚ MOŽNOSŤ je možné upraviť alebo upraviť.

Táto fotografická téma WordPress je plne certifikovaná WPML, čo znamená, že každý text na vašej stránke je možné preložiť do iných jazykov.

Neanglicky hovoriaci používatelia si konečne môžu prezerať váš obsah bez toho, aby sa museli obávať jazykovej bariéry. Obsahuje viac ako 80 prvkov a proces inštalácie témy je možné dokončiť iba v dvoch jednoduchých krokoch.

Pokiaľ ide o estetické prispôsobenie, používatelia si môžu vybrať z viacerých farebných možností a viac ako 600 písiem Google. Spojte krásne umelecké diela pomocou úžasných posúvačov.

Priestranný

Priestranný - bezplatná šablóna WP

Priestorná bezplatná téma WordPress je všestranná šablóna, ktorú možno použiť pre blogy, portfóliá alebo obchodné webové stránky. Ponúka rozsiahle možnosti prispôsobenia vzhľadom na rozloženie viacerých stránok, ktoré poskytujú veľkú flexibilitu , šesť rôznych šablón stránok a 13 oblastí miniaplikácií.

Obsahuje tiež päť vlastných widgetov vhodných na vytváranie obchodne orientovaných stránok. Jeho funkcie zahŕňajú posúvač, krabicové a široké rozloženie, svetlú a tmavú farbu pokožky a možnosť farebnej schémy, ktorú môžete použiť na navrhnutie slušnej webovej stránky pre vašu firmu alebo portfólio.

Na záver, téma beží presne na rôznych mobilných zariadeniach.

Výhoda

Vantage – bezplatná téma ukážky aplikácií

Využite tému Vantage vo svoj prospech! Vantage je zďaleka najinovatívnejšia bezplatná téma, ktorú môžete využiť na rôzne účely. Táto moderná téma obsahuje úžasné funkcie , ktoré nájdete aj v prémiových témach WordPress.

Má tiež integráciu nástroja na tvorbu stránok, vďaka ktorej je vytvorenie profesionálnej webovej stránky hračkou. Vantage tiež obsahuje MetaSlider, úžasný bezplatný posuvný doplnok, ktorý vám umožňuje bez námahy spravovať a triediť posuvníky.

Túto funkciu by ste mali NAJLEPŠIE VYUŽÍVAŤ, aby ste svojim návštevníkom ukázali, čo vo vás je.

V neposlednom rade Vantage podporuje WooCommerce, čo môže byť užitočné pri vytváraní internetového obchodu na vašom webe.

Hueman

Hueman - téma bezplatného časopisu

Hueman je responzívna téma časopisu WordPress, ktorá prichádza s množstvom moderných funkcií. Je to vzácna príležitosť nájsť super flexibilnú a užívateľsky prívetivú tému, ktorú môžete použiť zadarmo.

Navyše, jeho rozsiahle možnosti štýlu a nastaviteľné nastavenia rozloženia umožňujú používateľom pridať na svoju webovú stránku osobný vzhľad.

Hueman sa navyše lepšie prispôsobí akejkoľvek veľkosti obrazovky. Táto téma módneho časopisu tiež podporuje 10 formátov príspevkov , má neobmedzené oblasti miniaplikácií, vstavané sociálne tlačidlá a oveľa viac!

Vyvíjajte sa

bezplatná téma wordpress

EvoLve je vynikajúca a flexibilná jednostránková bezplatná téma WordPress. Je to bezplatná téma s úžasnými funkciami, ktoré môžete použiť na vytvorenie vynikajúcej webovej stránky. Je tiež plne citlivý a funguje bezchybne na rôznych moderných zariadeniach.

Táto téma vám tiež dáva možnosť použiť na svojom webe rozloženie domovskej stránky s jednou alebo mriežkou . Tiež je vytvorený pomocou Bootstrap.

Písma Google, posúvač Parallax a možnosti panela tém sú len niektoré z najdôležitejších funkcií, ktoré môžete použiť na vytvorenie JEDINEČNÉHO webu, ktorý skutočne vyniká.

Hemingway

Hemingway: Bezplatná téma pre osobné blogy

Hemingway ukazuje VEĽMI PEKNÚ a citlivú tému s dvoma stĺpcami pre blogerov. Vďaka krásnym farbám, čitateľnej typografii a nápadným obrázkom si môžete vytvoriť jedinečný blog alebo webovú stránku.

Táto čistá téma tiež obsahuje skvelé funkcie, ako je responzívny dizajn, prostriedky pripravené na sietnicu, obrázok hlavičky v celej šírke s efektom paralaxového posúvania, vlastná farba zvýraznenia, nahrávanie vlastného loga, vlastné miniaplikácie (video, Flickr a Dribbble), šablóny stránok a preklad. pripravený kód.

Okrem toho Hemingway ponúka vynikajúcu podporu formátu publikácie .