43 WordPress tém pre kreatívne digitálne agentúry

Tieto krásne motívy WordPress pre kreatívnu agentúru vám pomôžu okamžite vytvoriť digitálny marketing alebo webovú stránku akejkoľvek inej agentúry.

Možno ste príliš zaneprázdnení prácou na klientskych projektoch a nemáte čas na vytvorenie profesionálnej obchodnej webovej stránky.

Tento zoznam však prináša okamžitý rozdiel.

S témou WordPress máte vždy dosť času. (Nie je potrebné vytvárať nič od začiatku + nie je potrebné žiadne kódovanie!)

Vaša agentúra a vaši klienti ocenia skvelú stránku, ktorú máte.

A aj keď už máte webovú stránku, verte mi, že pomocou týchto agentúrnych WordPress tém môžete urobiť oveľa lepšiu.

Navyše je lacná práca s témou.

Za malý poplatok získate množstvo hotových rozložení stránok, prvkov, sekcií a funkcií.

Užite si to.

40+ tém WordPress pre kreatívne agentúry

Jevelin

Téma Digital Marketing Agency

Jevelin je ľahko použiteľná téma WordPress pre agentúry digitálneho marketingu a iné kreatívne webové stránky. Má úplne vizuálny proces prispôsobenia prostredníctvom pokročilých nastavení administračného panela.

Celý vzhľad a dojem z Jevelin môžete upraviť tak, aby vyhovoval vašim potrebám, a to len niekoľkými kliknutiami.

Môžete si tiež vybrať z niekoľkých rôznych ukážkových webových stránok (viac ako 40!) jediným kliknutím. Každé demo obsahuje vnútorné stránky, sekcie a moduly. Nájdete tu aj posúvače, päty, hlavičky a čokoľvek iné, čo vás napadne.

Čakajú už len na to, aby ste si ich urobili podľa seba po dizajnovej a grafickej stránke. Nájdete vlastné krátke kódy, ktoré môžete ľubovoľne vložiť do hry.

Zvýraznite svoje najlepšie produkty a prispôsobte si okná galérie. Alebo vytvorte nádherné prezentácie Slider Revolution bez písania kódu – nič vás nezastaví s Jevelin po vašom boku!

TheGem

kreatívna agentúra WordPress téma

TheGem je moderná téma WordPress pre kreatívne agentúry. Je to robustná platforma na vývoj všetkých druhov krásnych webových stránok rýchlym a bezproblémovým spôsobom.

TheGem je farebná téma vhodná pre tých, ktorí majú veľa čo vyjadriť a potrebujú výrečnú, vizuálne komplexnú a schopnú platformu, z ktorej to môžu povedať.

TheGem obsahuje viac ako 250 nastavení prispôsobenia, ktoré môžete aktivovať v doplnku WPBakery Page Builder.

Medzitým môžete použiť 90 ukážkových webových stránok a 400 jedinečných šablón stránok.

TheGem vie, ako efektívne zaujať používateľov, od blogov s kreatívnym dizajnom až po obrázkové galérie a pohlcujúce portfóliá. To zaisťuje najväčšiu príťažlivosť pre vaše webové stránky a zlepšenú návštevnosť všade, najmä vzhľadom na silné vylepšenia SEO od TheGem.

TheGem je schopný predajca a vďaka doplnku WooCommerce môžete svoje kreatívne produkty jednoducho predávať priamo.

Kalium

kalium-creative-agency-wordpress-themes

WordPress má skvelú zbierku kvalitných tém, ale len máloktoré sa vyrovnajú všestrannosti Kalium. Je ideálny pre digitálne marketingové agentúry aj webdizajnérske štúdiá.

Váš obsah bude plne responzívny a dokáže sa prispôsobiť obrazovkám všetkých veľkostí (možnosti dotykovej obrazovky).

Táto téma má rôzne profesionálne animácie pre efekt vznášania kurzora. Táto funkcia sľubuje zvýšenie estetického vzhľadu vášho webu a zlepšenie jeho celkovej kvality.

Bez ohľadu na oblasť vášho webu môže blog zvýšiť počet vašich návštev. Umožňuje to lepšie vzťahy s verejnosťou, pretože vlastník môže podrobne o svojej činnosti. (Obsahový marketing!)

Od začiatku do konca je možné pomocou inštalačného programu jedným kliknutím nastaviť plne funkčnú webovú stránku. Kalium má všetko k dispozícii, aby ste si užili rýchly štart.

Oshine

dizajn webových stránok agentúry digitálneho marketingu

Oshine je flexibilná a všestranná téma WordPress pre agentúru digitálneho marketingu alebo digitálne štúdio. Táto téma predstavuje flexibilný rámec pre kreatívnych používateľov na vytváranie vzrušujúcich nových projektov.

Na to, aby ste z Oshine vyťažili maximum, nie sú potrebné žiadne kódovacie zručnosti. Úžasný tvorca front-end stránok Tatsu umožňuje webmasterom vizuálne prispôsobiť všetko.

Výkonné koncepty sekcií a viac ako 50 modulov na úpravu štýlu vám umožnia trochu zmeniť veci. Žiadne dve webové stránky Oshine nie sú rovnaké, a preto kreatívne agentúry milujú spoluprácu s Oshine.

Najmodernejšie nástroje a pokročilé doplnky poskytujú všetky funkcie, ktoré vaši zákazníci potrebujú.

Načítanie JavaScriptu na požiadanie v kombinácii s technológiou HTML5/CSS3 zaisťuje maximálnu rýchlosť a výkon. Krásna paralaxová animácia, koncepčné sekcie a nádherné portfóliá oživia váš obsah.

Webify

minimalistická digitálna agentúra webdesignu

S Webify, témou WordPress pre kreatívnu agentúru, teraz môžete preniesť svoju firmu do online priestoru a šíriť informácie po celom svete. Vytvorte atraktívny webový priestor, ktorý inšpiruje každého.

Môžete jednoducho prezentovať všetky svoje služby a vytvoriť úžasné online portfólio, ktoré s Webify ohromí každého.

Taktiež nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti, pokiaľ ide o vývoj webu. Webify je jednoduché a užívateľsky prívetivé, ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých programátorov.

Medzi niektoré ďalšie funkcie Webify patrí SEO optimalizácia, vysoká rýchlosť načítania, preddefinované rozloženie hlavičky a päty, mega menu, podpora videa a živé vysielanie na Instagrame.

Webify tiež obsahuje úžasnú zbierku 200 krátkych kódov, ktoré vyžadujú jednoduchú integráciu a prispôsobenie.

ekko

ekko kreatívna agentúra wordpress tému

Ekko je šikovná téma WordPress na vytvorenie ideálnej stránky pre vašu kreatívnu digitálnu marketingovú agentúru. Dodáva sa s modernou a vysoko responzívnou ukážkou, ktorá vás rýchlo dostane do prevádzky so sofistikovanou webovou stránkou.

Nie je potrebné skutočne hľadať ďalšie nástroje a komponenty, Ekko obsahuje všetko, čo vám umožní okamžite dokončiť špičkovú agentúrnu stránku.

Úžasné prechody, animácie, čistý dizajn, tlačidlo späť na začiatok, posúvač päty, lepkavá navigácia, spoznáte to, Ekko má všetko a ešte viac. V skutočnosti nástroj obsahuje obrovskú zbierku viac ako 250 blokov šablón, 40 prvkov obsahu a celkovo 60 vopred navrhnutých stránok.

Ekko je skutočne seriózny obchod, ale ľahko sa používa a jednoducho sa používa. Prispôsobte si ho už dnes a prezentujte všetky svoje projekty a služby na webe ako profesionál od začiatku.

rozdeliť

kreatívna agentúra WordPress téma

Nie je veľa tém WordPress, ktoré by sa vyrovnali úrovni výkonu Divi. S Divi vás nemôže obmedziť ani obloha. Úspešne ste previedli všetky prvky webovej stránky na pútavé vizuálne moduly.

Pomocou Divi Buildera môžete jednoducho manipulovať s modulmi alebo blokmi. Prispôsobenie je prístupné každému, bez ohľadu na jeho technické skúsenosti.

Môžete ľahko pochopiť a prispôsobiť Divi prostredníctvom praktického rozhrania bez kódovania. Vy rozhodujete o tom, ako bude stránka vyzerať. Ak si to viete predstaviť, Divi to dokáže zrealizovať.

Používateľ má pod kontrolou rôzne parametre, ako napríklad písmo a medzery. Farebná schéma môže byť oveľa viac ako binárna variácia svetla/tmy iných tém.

Divi je tu na to, aby splnila váš vysnívaný web.

Dekódovať

Téma WordPress Creative Digital Agency

Uncode je moderná a citlivá kreatívna viacúčelová téma WordPress. Ide o plnohodnotnú tému, ktorá sa ľahko prispôsobuje a je ideálna pre kreatívne agentúry, štúdiá digitálneho dizajnu, umelcov na voľnej nohe, dizajnérov alebo fotografov, marketingové agentúry a podobne.

Táto téma je postavená na výkonnom rámci Bootstrap a zahŕňa dynamické skriptovanie CSS3, prvky HTML5, paralaxné posúvanie a vizuálne efekty.

Vďaka tomu je mimoriadne výkonný a výrazne všestranný z hľadiska technickej zdatnosti. Má tiež nástroj na tvorbu stránok WPBakery, vylepšený do nových výšin s množstvom doplnkov a vlastných možností.

Uncode robí proces vytvárania vašich webových stránok jednoduchou a nenáročnou úlohou s vždy profesionálnymi výsledkami.

masívna dynamika

Massive Dynamic bol vyvinutý ako skutočný viacúčelový tvorca webových stránok so schopnosťou zvládnuť najzložitejšie úlohy súvisiace s dizajnom a kreatívnym vytváraním webových stránok.

A s jedinečným nástrojom na tvorbu webových stránok v reálnom čase niet divu. Kombinácia výhod vysoko prispôsobiteľných doplnkov, krátkych kódov, rozložení a nastavení vám umožňuje vytvoriť ideálnu stránku pre vašu agentúru.

Massive Dynamic sa prirodzene hodí pre marketingové agentúry s týmito nástrojmi, spolu s inovatívnymi šablónami dizajnu online elektronického obchodu a pôsobivými šablónami obchodných a obchodných stránok pre cenové plány a zamestnancov.

Oceňte svoje služby v elegantných, moderných prezentáciách, predstavte svojich zamestnancov, predveďte svoju najlepšiu prácu a krásne ju zvýraznite. Oblečte sa tak, aby ste zapôsobili na svoje publikum a potenciálnych klientov zakaždým, s Massive Dynamic na palube!

Štúdio 9

Studio 9 je minimálna téma WordPress venovaná kreatívnym agentúram. Ponúka naozaj rýchle nastavenie a dobre navrhnutý admin panel.

Studio 9 používa čistý kód a jednoduchý a ľahko použiteľný koncept. Obsahuje vedľajšiu tému a mnoho vizuálnych mriežok.

Predveďte svoju prácu v pohodlí s vysokým rozlíšením, aby ste upútali pozornosť. Studio 9 obsahuje úžasné súbory CSS3 a HTML5 na prispôsobenie pozadia. Má úplnú odozvu, vďaka ktorej je prispôsobivosť obrazovky samozrejmosťou.

Pre profesionálny vzhľad si môžete vytvoriť obchod s integráciou doplnku WooCommerce. Predávajte produkty a služby!

Máte tiež preklad svojej webovej stránky – pripravený a vo viacerých jazykoch. Zoznámte sa s touto a mnohými ďalšími funkciami a posuňte veci na vyššiu úroveň so štúdiom 9.

Štúdio 8

studio-8-fullscreen-creative-agency-theme

Studio 8 je téma, ktorá robí dobrý prvý dojem vďaka svojej kvalite a dokonalému dizajnu. Tento produkt má skvelý zoznam pôsobivých funkcií a hviezdny dizajn, ktorý nikdy neprestane udivovať potenciálnych zákazníkov.

Každý dizajnový prvok je citlivý a kompatibilný s tabletmi, stolnými počítačmi a smartfónmi. Okrem toho je kompatibilný s rôznymi prehliadačmi.

Zakúpením témy môžu používatelia využívať rôzne oblasti widgetov, rôzne interné stránky a sekciu kontaktov. Krásu webovej stránky svojej kreatívnej agentúry môžete vylepšiť implementáciou nádherných vlastných pozadí.

Môžete očakávať časté aktualizácie tém, sľubujúce opravu chýb alebo zavedenie nových funkcií. Proces inštalácie trvá len asi 3 minúty, takže môžete začať hneď.

litho

litografia kreatívna agentúra wordpress téma

Litho je kompletná téma WordPress pre kreatívnu agentúru, ktorá pretriedi vaše želania za pár minút. Môžete začať niekoľkými kliknutiami, vykonať potrebné prispôsobenia a spustiť webovú stránku svetovej triedy.

Litho obsahuje všetky stránky a prvky, ktoré potrebujete na profesionálnu prezentáciu vašej online agentúry. Vytvorte prezentáciu, vytvorte portfólio, pridajte cenové tabuľky a zobrazte svoju polohu v Mapách Google; všetko je možné s Litho a ešte viac!

Na oživenie vecí máte k dispozícii aj špeciálne efekty a animácie. Nadchnite všetkých pre spoluprácu s vami pomocou úžasnej webovej stránky, ktorá inšpiruje a ovplyvňuje, s Litho!

Vplyv

ovplyvniť kreatívnu agentúru wordpress tému

Každá kreatívna agentúra môže zo Sway veľmi profitovať. Je to pozoruhodná téma WordPress s mnohými funkciami, príliš veľa na to, aby sme ich tu všetky vymenovali.

Sway tiež sleduje všetky trendy a nariadenia moderného webu, takže viete, že výkonnosť vašej stránky bude vždy vysoká.

Čistý a kreatívny dizajn zaisťuje, že si každý užije prehliadanie vášho obsahu naplno. Predveďte svoje portfólio, propagujte svoje služby, zobrazte posúvač loga svojej značky a dokonca pracujte na dôveryhodnosti zahrnutím odporúčaní zákazníkov.

Sway je tu na to, aby sa váš vysnívaný web raz a navždy splnil.

LeadEngine

LeadEngine je jedinečná, inteligentná a citlivá viacúčelová téma WordPress. Je to flexibilná platforma na vytváranie širokej škály rôznych webových stránok. Kreatívne agentúry nachádzajú v LeadEngine dokonalého partnera.

Prepracované demo agentúry je kombinované s WPBakery Page Builder a ponúka neobmedzené možnosti dizajnu a žiadne kódovanie. Nádherné minimalistické šablóny portfólia nechajú váš projekt hovoriť sám za seba.

Rad vlastných blokov krátkych kódov ponúka elegantné spôsoby, ako propagovať svoje odborné znalosti.

Pamätné úvody členov tímu zanechávajú trvalý dojem. Prispôsobené cenové ponuky a elegantné cenové plány sú vzdialené len niekoľko kliknutí. Pokročilé nastavenie vám umožňuje označiť vašu webovú stránku LeadEngine v priebehu niekoľkých minút.

Funkčné možnosti elektronického obchodu vám umožňujú predávať vaše služby priamo z vašej webovej lokality LeadEngine. Buďte kreatívni ešte dnes s LeadEngine!

Rogan

téma roganovej kreatívnej agentúry wordpress

S mnohými predpripravenými možnosťami môžete Rogana nazvať témou WordPress pre kreatívnu agentúru.

Jedna vec je istá, ak chcete okamžite upútať pozornosť všetkých, Rogan je téma, ktorá vám pomôže. Vďaka svojmu kreatívnemu vzhľadu a všetkým špeciálnym efektom a animáciám Rogan zaisťuje, že si pohodlne získate nových zákazníkov.

V balení nájdete aj nástroj na vytváranie drag and drop stránok Elementor, aby ste sa kódovaniu úplne vyhli.

Medzi ďalšie funkcie patrí integrácia MailChimp, 10 štýlov hlavičky, 70+ preddefinovaných stránok, animácie WOW a AOS, sekcia blogu, cenové plány a mnoho ďalších.

Ak ste pripravení posunúť online prítomnosť svojej agentúry do nových výšin, vezmite si Rogana do rúk teraz.

Skladateľ

Composer je praktická a všestranná téma WordPress; moderný vzhľad a zameraný na vizuálnu príťažlivosť, podľa definície viacúčelový, ponúka viac ako 90 vlastných a špecializovaných ukážok.

Je to perfektná téma pre kreatívne agentúry so všetkými tými ukážkami a bez toho, aby tvorili kódy!

Okrem toho má Composer veľa stavebných blokov a variácií prvkov rozloženia. Hrajte s neobmedzeným počtom známych hlavičiek, farieb a fontov. Veľkú pomoc získate aj od +100 krátkych kódov.

Navyše môžete vytvárať úžasné portfóliá a odosielať ich pomocou doplnku bulletinu MailChimp.

Vybudujte obchod s WooCommerce a oslovte všetky svoje publikum pomocou prekladu WPML.

Táto téma je úplne ohromujúca a plná prémiových doplnkov a doplnkov tretích strán. Nápady budú prúdiť a zhmotňovať sa v niekoľkých krokoch.

nútený

kreatívna agentúra forzo téma wordpress

Forzo je mimoriadne pôsobivá téma WordPress kreatívnej agentúry, ktorá zaujme každého. Ak ma nechytíte za slovo, radšej si pustite ukážku Forza naživo a vychutnajte si jeho úžasnosť vo veľkých detailoch.

Nie je začo.

Rozsiahla zbierka rozložení stránok a funkcií zaisťuje, že budete online okamžite. Môžete bez problémov prejsť s predvoleným vzhľadom a mať vražednú online prítomnosť, všetko pripravené a pripravené na rýchly štart.

V balíku dobrôt nájdete viac ako 4 domy a tiež viacero vnútorných rozložení strán. Ďalšie vychytávky sú vo forme doplnku ACF Pro, kontaktného formulára 7, efektu závady, lepkavej navigácie, posúvača a filtrovania izotopov.

Forzo je tiež pripravené pre mobilné zariadenia, kompatibilné s rôznymi prehliadačmi, rýchlo sa načítava a podporuje displej Retina. Rozšírte to teraz štýlovo s Forzo.

SaasLand

Téma WordPress pre kreatívnu agentúru

SaasLand je viacúčelová téma WordPress s dôrazom na startupy a softvérové ​​spoločnosti. Vďaka vysokej flexibilite však nebudete mať problém vytvoriť aj pútavú stránku pre kreatívnu agentúru.

V súprave objavíte viac ako 35 ukážok a načítate viac stránok a vnútorných prvkov. V mnohých prípadoch všetko, čo chcete urobiť, je označiť dostupný obsah a môžete začať.

Tiež neváhajte predstaviť svoj charakteristický štýl a upraviť vzhľad SaasLand tak, aby vyhovoval vašim potrebám. S Elementorom sa za chvíľu stanete webovým vývojárom a dizajnérom.

Ďalšie funkcie SaasLand sú WooCommerce, MailChimp, podrobná dokumentácia, optimalizácia pre vyhľadávače a úplná sekcia blogu. SaasLand má všetko vymyslené pre vaše pohodlie.

Žeriav

Téma WordPress kreatívnej agentúry

Crane je téma WordPress pre rôzne podniky. Je to zábavný spôsob, ako začať na predajnej platforme 21. storočia. Ponúka 25 domovských stránok a viac ako 200 interných ukážok, z ktorých si môžete vybrať.

Crane vo všetkých smeroch reaguje na prehliadače a zariadenia a je pripravený na sietnicu. Neexistuje žiadna šanca, že stratíte klientov kvôli problémom s kompatibilitou.

Obchody, košíky, zoznamy prianí a platby sa uskutočňujú prostredníctvom WooCommerce. Crane ponúka mega menu na organizovanie príspevkov a môžete si prezerať jeho knižnicu položiek. Nájdete tu tiež množstvo úžasných hlavičiek, bočných panelov a blogov.

Užite si zábavu pri hraní s ikonami, farbami, vzhľadmi a celým panelom možností témy.

Crane’s page builder vám umožní vyhnúť sa kódovaniu pomocou funkcie drag and drop. Navyše s nákupom získate neobmedzenú dokumentačnú podporu a aktualizácie.

TLAČIŤ

VIM je elegantná a všestranná téma WordPress pre kreatívne agentúry s pôsobivým a úžasným webovým dizajnom. Všetko, čo potrebujete, má pre vás VIM pripravené.

Bez toho, aby ste museli veľa práce z vašej strany, môžete vytvoriť pútavý webový priestor, ktorý pritiahne viac zákazníkov a zvýši váš potenciál.

Samozrejme, môžete tiež zvýšiť predvolené nastavenia VIM ich úpravou podľa predpisov vašej značky. S VIM kódujete vizuálne.

VIM zaručuje rýchle spustenie webovej stránky s kolekciou hotových domácich a interných ukážok. Navyše si nemusíte robiť starosti s mobilnou pripravenosťou a vynikajúcim výkonom, VIM vás pokryje.

Upravte svoju online prítomnosť a začnite vidieť výrazné vylepšenia, ktoré vás posunú do nových výšin.

karty

Cardea je štýlová a moderná téma jednostránkového portfólia webu WordPress. Ide o flexibilnú a prispôsobiteľnú tému, ktorá je ideálna pre odborníkov aj začiatočníkov.

Jednoduchá a priamočiara Cardea má pod kapotou tiež veľa obsahu. 12 vlastných sekcií dáva vašim jednostránkovým webom dynamickú štruktúru. Jeho responzívny charakter založený na Bootstrap zaisťuje optimálny výkon na akomkoľvek zariadení.

Zaujmite svoje publikum nekonečným posúvaním vďaka dynamickému načítaniu obsahu. Implementujte posúvače obrázkov a jednoducho si ich prispôsobte.

Výkonný generátor krátkych kódov vám umožňuje pridávať funkcie kdekoľvek chcete. Typy príspevkov v portfóliu a tímoch zahŕňajú množstvo možností a nastavení, vďaka ktorým váš obsah vynikne.

Cardea zaisťuje, že váš web je jedinečný a zodpovedá vašej značke. Choďte s Cardeou o niekoľko stupňov vyššie!

Revolúcia

revolúcia vysoko kvalitná téma wordpress

Ak prevádzkujete kreatívnu agentúru, máme tu pre vás špeciálnu tému Revolution WordPress, ktorá sa postará o váš online vzhľad.

Namiesto toho, aby ste trávili čas vytváraním upratanej webovej stránky, nechajte Revolution robiť prácu za vás, zatiaľ čo vy sa môžete sústrediť na svoje podnikanie. Šetrite čas a peniaze s najmodernejším nástrojom.

Sami nemusíte robiť nič, aby ste čo najskôr mali naživo odbornú stránku, ktorá priláka nových zákazníkov. Revolution je super priateľský k začiatočníkom, ale nevyhýba sa ani pokročilým úlohám.

Revolúcia je navyše téma vybavená najlepším portfóliom, viac ako 300 prvkami, citlivým dizajnom a efektmi vznášania. Animované štatistiky, chytľavé ikony odvetvia, podpora videa a odhalenie päty, to všetko vám Revolution má k dispozícii.

sassico

téma wordpress kreatívnej agentúry sassico

Sassico je viacúčelová téma WordPress kreatívnej agentúry, ktorá sa stará o nastavenie prvotriednej webstránky. Ak chcete posunúť hranice, začnite so Sassico a okamžite urobte úžasný rozdiel.

Namiesto toho, aby ste robili všetku prácu od začiatku, môžete použiť šikovnú skratku tým, že použijete mocného Sassica.

Vaša stránka bude vyčnievať z masy, bude vyzerať profesionálne a špičkovo.

Na každého používateľa čaká niekoľko jednostránkových a viacstránkových ukážok webových stránok, ktoré je možné využiť. Akonáhle sa do toho všetkého ponoríte, okamžite si všimnete úžasný súbor vlastností a funkcií, ktoré má Sassico hneď po vybalení.

12 hlavičiek, 5 pätičiek, ceny, mega menu a viac ako 40 vlastných doplnkov sú niektoré z ďalších špecialít Sassico.

Weberium

téma weberium digitálnej agentúry wordpress

Weberium je skvelá, zábavná a vzrušujúca téma WordPress pre kreatívne agentúry, ktorá ponúka jedinečný zážitok pre koncového používateľa. Vaša webová stránka bude kompatibilná so všetkými modernými a hi-tech zariadeniami vďaka úplnej odozve a dostupnosti sietnice.

Nielen to, ale bude tiež fungovať skvele bez ohľadu na to, aký webový prehliadač používate. Inými slovami, Weberium sa vždy stará o poskytovanie prvotriednej používateľskej skúsenosti, aby uspokojila návštevníkov a zmenila ich na zákazníkov.

Ak si vyberiete Weberium, máte k dispozícii aj krásne domáce ukážky, rôzne hlavičky a dve verzie posuvníkov. Ale to je len zahriatie na zázrak, ku ktorému sa chystáte získať prístup.

Od množstva interných stránok a stránok obchodov, blogov, efektov vznášania sa, svedectiev a informačných kanálov Instagramu má Weberium všetko.

Ak potrebujete hodnotiť webovú prezentáciu vašej digitálnej agentúry, nemusíte hľadať inde.

Zneužiť

využiť tému wordpress kreatívnej agentúry

Leverage je téma WordPress kreatívnej agentúry s jedinečným a originálnym vzhľadom. Ak sa chcete odlíšiť od masy, radšej neprehliadnite výkonný a jedinečný pákový efekt.

Ponúka vám množstvo rôznych rozložení domovskej stránky spolu s množstvom vnútorných rozložení stránok a množstvom ďalších funkcií.

Niektoré ďalšie výhody Leverage sú Slider Revolution, integrácia WooCommerce, blog, sociálna integrácia a MailChimp.

Navyše, ak sú zahrnuté doživotné aktualizácie, môžete si byť istí, že web vašej agentúry bude v nasledujúcich rokoch bezproblémovo fungovať. Vykonajte pákový obchod teraz.

Wow

wavo kreatívna agentúra wordpress tému

Wavo je všestranná, flexibilná a rozšíriteľná téma WordPress pre všetkých kreatívcov. Ak máte agentúru a potrebujete zorganizovať webovú stránku, s Wavo to úspešne zvládnete.

Toto majstrovské dielo vám ponúka množstvo rôznych formátov, s ktorými môžete pracovať, pričom všetky je možné prispôsobiť pomocou metódy vizuálnej úpravy.

Wavo sa okamžite prispôsobí moderným zariadeniam, rýchlo sa načíta a obsah krásne zobrazí na displejoch sietnice. Je tiež optimalizovaný pre SEO.

Niektoré doplnky sú Elementor, 40+ krátkych kódov, import jedným kliknutím a Kontaktný formulár 7. Preklad je možný aj s Wavo pomocou výkonného pluginu WPML.

Billie

billey kreatívna agentúra wordpress tému

Ak potrebujete viac originálnych tém WordPress pre kreatívne agentúry, možno práve nájdete tú správnu. Billley upúta vašu pozornosť lusknutím prsta, najmä keď sa začnete hrabať v ukážke živého ukážky.

Existuje veľa možností, ako sprevádzať, všetky veľmi atraktívne na pohľad, aby prekvapili vašich návštevníkov a potenciálnych zákazníkov.

Ani Billeymu nechýbajú žiadne funkcie a všetkým sľubuje, že z toho ľahko vyťažia maximum.

Od paralaxného posúvania a informačného kanála Instagramu až po plynulé animácie, podporu RTL a množstvo rozložení portfólia, Billey je tu, aby rozbehol loptu bez toho, aby sa zapotil.

Téma X

x-theme-beautiful-fullscreen-wp-theme

X je príkladná téma WordPress, ktorá sľubuje, že vylepší každý aspekt vašej webovej stránky kreatívnej agentúry.

Táto téma má veľmi veľký zoznam užitočných funkcií a plne responzívny dizajn.

X chápe, že kreativita je podporovaná rozmanitosťou. Tento produkt obsahuje niekoľko jedinečných dizajnov nazývaných Stacks. Každý zásobník ponúka niečo iné, tak ich pokojne vyskúšajte.

Celkovo existujú 4 variácie, pričom ďalšie sú na ceste. Pre nových používateľov sa prispôsobenie webových stránok môže zdať veľmi zastrašujúce. Nemusíte sa však obávať žiadnej strmej krivky učenia.

X obsahuje nástroj WordPress Live Customizer. Umožňuje vám jednoducho prispôsobiť variácie dizajnu webových stránok, farby, obrázky alebo text. Live Customizer umožňuje používateľom zobraziť náhľad zmien v reálnom čase pred aplikáciou.

Kallyas

Kallyas je atraktívna a pohotová kreatívna viacúčelová téma WordPress. Je to úžasná sada nástrojov na vytváranie jedinečných webových stránok v krátkom čase.

Sofistikované funkcie, ktoré poskytuje Visual Builder, umožňujú rýchle a jednoduché vytváranie webových stránok. Slider Revolution poháňa vaše nádherné prezentácie v rôznych príchutiach.

Kallyas obsahuje viac ako 150 prvkov a viac ako 70 ukážkových webových stránok v profesionálnej kvalite na hranie.

Preto kreatívne agentúry Kallyas milujú. Umožňuje im to efektívne pracovať v tonách rôznych oblastí s ľahkosťou. Môžete si vytvoriť svoje vlastné sekcie pomocou prvkov a možností štýlu v priebehu niekoľkých minút. Potom môžete svoje sekcie uložiť a znova použiť jediným kliknutím.

Ak chcete, môžete si uložiť rozloženie celej stránky a webu. Vďaka tomu je Kallyas neuveriteľným šetričom času. Výkonné nástroje pracovného toku vám umožňujú jednoducho spracovávať vaše obrázky vo vašom vizuálnom backende.

Brando

Brando je viacúčelová kreatívna a citlivá jednostránková téma. Webmasteri milujú prácu s Brandom, pretože je taká svieža a inovatívna.

Existuje množstvo ukážok kreatívnych konceptov, ktoré vám pomôžu začať. Prispôsobenie pomocou nástroja WPBakery Page Builder trvá niekoľko minút a nevyžaduje žiadne kódovanie.

Brando má navyše krátke kódy, ktoré môžete implementovať na rozšírenie funkčnosti svojej stránky. Nezávislí, dizajnéri a kreatívne agentúry milujú prácu s Brandom. Je to skvelý spôsob, ako predstaviť seba a svoju prácu.

Pôsobivé možnosti prezentácie portfólia umožňujú, aby vaša najlepšia práca urobila ten správny prvý dojem.

Presvedčivé referencie zákazníkov a informatívne plány balíkov služieb sú vzdialené len pár kliknutí.

Poskytujte svoj obsah v správnom kontexte a oslovte svoje publikum tak, ako chcete.

H-kód

H-Code je responzívna téma WordPress pre kreatívne agentúry. Je to solídny rámec na vytváranie úžasných moderných webových stránok.

Viac ako 60 vyhradených ukážok robí veci rýchlymi a jednoduchými. Prispôsobenie je hračka s doplnkami ako WPBakery a Slider Revolution.

H-Code je ideálny pre dizajnérov, kreatívne agentúry a dizajnérske štúdiá alebo profesionálov. Jeho všestranné možnosti vám umožňujú štýlovo predviesť svoje vlastné schopnosti. Veľké množstvo vlastných miniaplikácií a nastavení vám umožňuje premietnuť vaše projekty do jedinečných zameraní.

S doplnkom WooCommerce je marketing vašich služieb jednoduchý. Internetový obchod a platobné brány môžete pridať na svoj web niekoľkými kliknutiami.

Pozrite sa na H-Code ešte dnes a posuňte dizajn svojej webovej stránky na inú úroveň kreatívnej slobody!

Inkubátor

inkubátor-kreatívna-agentúra-minimálna-webová stránka-šablóna

Inkubátor je responzívna téma kreatívnej agentúry WordPress. Je vybavený špičkovou zbierkou výkonných nástrojov, funkciami administračného panela, leštenými ukážkovými webovými stránkami a doplnkami profesionálnej kvality.

Inkubátor kombinuje intuitívny tvorca drag-and-drop s desiatkami vlastných a interne vyvinutých prvkov, sekcií a štýlov.

Vďaka tomu je Inkubátor perfektnou témou pre kreatívne agentúry, agentúry pre digitálny dizajn a podobné odvetvia. Môžete si ho rýchlo upraviť podľa svojich potrieb, čo vám ušetrí veľa času.

Nikto sa nemôže porovnávať s celým rozsahom slobody Inkubátora!

POFO

POFO je inovatívna a všestranná téma kreatívneho portfólia WordPress. Je to riešenie pre projekty, ktoré pokrývajú všetky niky a odvetvia.

POFO obsahuje 25 spravovaných domovských stránok a viac ako 200 vlastných šablón pripravených na použitie. WPBakery zefektívňuje prispôsobenie a umožňuje vám ovládať každý prvok, animáciu a rozloženie.

Okrem toho kreatívne agentúry milujú POFO pre jeho pozoruhodné štýly stránok portfólia. Oblečte sa tak, aby ste zapôsobili ohromujúcim a jedinečným dizajnom, prechodmi a vizuálnymi efektmi.

Kombinujte paralaxové sekcie, murovacie mriežky, viaceré kolotoče a ďalšie, podľa vlastného uváženia. Monetizácia je tiež jednoduchá záležitosť vďaka natívnej integrácii WooCommerce.

POFO vám umožňuje vytvárať klientske webové stránky, prezentovať vašu prácu a uvádzať na trh všetko na jednom mieste.

Získajte POFO ešte dnes, najlepší hack pre kreatívne agentúry!

Calafate

Calafate je flexibilné a pohotové kreatívne portfólio WordPress a téma webových stránok WooCommerce. Ide o prepracovaný rámec na vytváranie moderných a inteligentných webových stránok.

Pod povrchom čakajú stovky možností a kombinácií. Nekonečné farby, animácie, prechody a prvky navyše oslnia a zapôsobia na vaše publikum.

Výkonné možnosti portfólia umožňujú spoločnostiam prezentovať seba a svoje produkty svetu.

S vašim širokým výberom možností zobrazenia portfólia vždy urobíte ten správny dojem. Okrem toho existujú desiatky štýlov a animácií posúvania, s ktorými môžete hrať a experimentovať.

Nech všetko vyzerá a pôsobí presne tak, ako chcete, bez akéhokoľvek kódovania. Bez námahy môžete predávať svoje produktové balíčky alebo profesionálne služby.

Vďaka osvedčeným postupom kódovania je Calafate tiež silným SEO interpretom. Zažiarte online s Calafate!

Brunn

brunn kreatívna agentúra wordpress tému

Lepšie zvýraznite svoju agentúru alebo spoločnosť umiestnením online. Nielen to, ale môžete pre svoje podnikanie urobiť oveľa viac a konečne ho posunúť pomocou webovej stránky na požadovanú úroveň.

S Brünnovým tento cieľ dosiahnete skôr ako neskôr.

Táto téma WordPress pre kreatívnu agentúru robí zázraky mnohými spôsobmi. Okamžite pochopíte, aká je to silná stránka, keď prejdete na stránku živého náhľadu položky.

Na výber je 12 krásnych ukážok domovskej stránky, ktoré vám umožnia rýchlejšie a jednoduchšie definovať vašu webovú prezentáciu.

Použite množstvo integrácií a funkcií na inováciu svojich webových stránok. Presuňte, pustite, zmeňte veľkosť, spravujte a upravujte všetko. Máte celkovú kontrolu nad svojou prácou, čo je naozaj úžasné.

Vychádzajúce

výrazná téma kreatívnej agentúry na celú obrazovku

Salient je kvalitná téma WordPress, ktorá si dáva záležať na detailoch. Každý prvok a funkcia maximalizuje pohodlie a zvyšuje zážitok vlastníka webových stránok z prehliadania.

Môžete s hrdosťou oznámiť, že vaša webová stránka ťaží z oceňovaného, ​​optimalizovaného a vplyvného dizajnu ThemeNectar spoločnosti Salient.

Tento nástroj zaisťuje, že vyhľadávacie nástroje môžu nájsť vašu stránku a zobraziť ju v zoznamoch výsledkov. Našťastie je Salient pripravený na SEO, aby maximalizoval vaše šance, že si vás zákazníci všimnú.

Táto téma má ľahko navigovateľný panel možností, ktorý vám umožňuje upraviť každý aspekt vašej osobnej alebo obchodnej stránky.

Napokon, nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania alebo programovania, ale stále môžete vytvoriť stránku profesionálnej kvality.

Jupiter

jupiter-fast-multipurpose-theme

Rovnako ako jeho rovnomenná planéta, aj táto téma je väčšia ako život. Ak hľadáte skvelý produkt WordPress, nehľadajte ďalej ako Jupiter.

K dispozícii je efektívny a intuitívny panel správcu spolu s pôsobivým nástrojom na prispôsobenie štýlu hlavičky. Napriek sile administračného panelu je prístupný všetkým používateľom.

Jupiter nie je len pre vývojárov webu a počítačových programátorov. Počas inštalácie alebo prispôsobenia sa nebudete musieť dotknúť jediného riadku kódu.

Ako vlastník webových stránok potrebujete tému, ktorá vám pomôže vyniknúť z davu. Našťastie to robí Jupiter.

Okrem toho sa tento produkt dodáva s mnohými bezplatnými doplnkami, ktoré ponúkajú väčšiu kontrolu nad vaším obsahom. Jupiter vychádza v ústrety všetkým zákazníkom.

Ronneby

ronneby-fullscreen-portfolio-wordpress-template

Ak sa rozhodnete kúpiť Ronneby, už sa nebudete musieť starať o problémy s webovou stránkou.

Tento inovatívny produkt WordPress má veľkú zbierku doplnkov a funkcií, ktoré zaisťujú plne prispôsobiteľné používateľské prostredie.

Váš web bude mať prospech z neustáleho prúdu bezplatných aktualizácií. Vďaka tomu budete môcť vždy držať krok s najnovšími technologickými trendmi.

Táto téma je plne pripravená na SEO. Svoju webovú stránku môžete optimalizovať a zabezpečiť tak úspešný nárast hodnotenia vo vyhľadávačoch.

Navyše predaj vašich položiek online nebol s WooCommerce nikdy jednoduchší.

Navyše, váš web bude ťažiť z množstva možností prispôsobenia. Ak chcete preskúmať Ronneby a jeho funkcie, určite si pozrite živý náhľad.

Unicon

unicon-beautiful-corporate-theme

Unicon je skvelou alternatívou pre vytváranie webových stránok kreatívnych agentúr. Táto nádherná téma WordPress má veľa užitočných doplnkov a funkcií, z ktorých môžete ťažiť.

Používa technológiu drag and drop, ktorá uľahčuje proces prispôsobenia. Pri tomto produkte stačí kliknúť na prvok a pretiahnuť ho na miesto. Je to ľahké!

Unicon je tiež plne responzívny a dokáže sa prispôsobiť všetkým zariadeniam a prehliadačom.

Mnoho podnikateľov bude chcieť predávať svoje položky online. Našťastie váš web bude obsahovať WooCommerce.

Ak je problém s časom, funkcia nastavenia jedným kliknutím vám môže uľahčiť plán. V priebehu niekoľkých okamihov si môžete vychutnať plne funkčnú webovú stránku

Užite si veľkosť Unicon a začnite online s webovou stránkou, ktorá kričí „business“.

Most

premosťovacia-kreatíva-agentúra-wordpress-website-template

Bridge je téma WordPress, ktorá sa nebojí urobiť niečo navyše. Zatiaľ čo iné produkty ponúkajú 10-20 ukážok, Bridge má viac ako 600 vopred vytvorených rozložení pre váš web.

Ak máte málo času, ukážky vám môžu uľahčiť plán. Pomocou funkcie importu jedným kliknutím môžete začať ihneď. Ďalšie prispôsobenie je tiež možné, keď vyladíte a upravíte nastavenia.

Každá možnosť Bridge je tiež navrhnutá tak, aby maximalizovala pohodlie a jednoduchosť používania.

Firemné webové stránky, osobné blogy, portfóliá a spoločnosti môžu tiež ťažiť z Bridge.

Používatelia si môžu vybrať aj z 24 dizajnových konceptov, z ktorých každý prináša na stôl niečo iné. Bez ohľadu na váš vkus môžete nájsť niečo, čo vyhovuje vašim potrebám.

A nakoniec, Bridge obsahuje nádherné animácie, ktoré ešte viac zvyšujú estetickú príťažlivosť vašej stránky.

brooklyn

brooklyn-creative-fullscreen-parallax-site-template

Brooklyn môže byť vašou prvou a poslednou témou WordPress. Keď si kúpite tento úžasný produkt, už nemusíte hľadať ďalšie témy.

Je to obrovský balík úžasných funkcií, z ktorých každá je implementovaná na zvýšenie počtu zobrazení stránky.

Každý riadok je tiež čistý a dobre napísaný, čo zaisťuje vysokú rýchlosť načítania a vysoké hodnotenie vo vyhľadávačoch. Táto téma je tiež plne responzívna a dokáže zobraziť každý príspevok na menších obrazovkách.

Váš úspech môže závisieť od vašej schopnosti prispôsobiť sa potrebám alebo rôznym demografickým údajom.

Našťastie môže Brooklyn vytvárať viacjazyčné webové stránky. Vaši zahraniční sledovatelia určite ocenia stránku, ktorá je dostupná vo viacerých jazykoch.

Vďaka úžasnému doplnku Twitter môžete okamžite zdieľať svoje myšlienky na tejto obrovskej sociálnej sieti. Produkt má tiež plynulé posúvanie, viacero bočných panelov a rôzne krátke kódy.

Nakoniec si môžete prispôsobiť a upraviť každý prvok Brooklynu tak, aby vyhovoval vašim špecifikáciám.

pxlz

pxlz kreatívna agentúra wordpress tému

Pxlz je úhľadná a atraktívna téma WordPress pre kreatívnu agentúru. Či už ste agentúra alebo nezávislý pracovník, ktorý chce zvýšiť svoj potenciál, vytvorte si stránku s Pxlz.

Výsledkom bude úžasná online prítomnosť, ktorá ohromí každého. Viaceré ukážky vám poskytujú viac než dostatok možností na vytvorenie správneho štýlu webovej stránky pre vaše potreby.

Posuňte svoje projekty a služby ďalej a začnite získavať ešte viac klientov.

Kreativite sa medze nekladú a to je niečo, čo si Pxlz uvedomuje. Zatiaľ čo predvolené vzorky sú už úplne ohromujúce, vždy môžete vylepšiť vzhľad a predstaviť svoj charakteristický štýl.

Pxlz je tiež optimalizovaný pre rýchlosť, vyhľadávače, ako aj v súlade s mobilnými zariadeniami a webovými prehliadačmi.

Holmes

téma wordpress kreatívnej agentúry Holmes

V modernej dobe, v ktorej žijeme, vám na vytvorenie pôsobivej webovej stránky stačí jeden nástroj. Ak náhodou hľadáte WordPress tému pre kreatívnu agentúru, máme tu pre vás množstvo možností.

A jedným z nich je úžasný vysoký výkon a jednoduché použitie Holmes. Má obrovskú zbierku 16 hotových domovských stránok, ktoré vám poskytujú viac než dosť možností pre váš web. Holmes je všestranný a dostatočne výkonný na to, aby spracoval všetky vaše nápady.

Holmes má tiež veľa vnútorných stránok, 30+ prvkov, pútavé portfóliá a 50+ krátkych kódov. Áno, táto téma je mimo tohto sveta.

Netreba dodávať, že sa tiež nemusíte starať o žiadne technické veci, ako je odozva a kompatibilita medzi prehliadačmi.