38 WordPress Témy pre prezentácie aplikácií a softvéru

Ahoj vývojári, všetko to odhalíme v tejto recenzii témy WordPress pre najlepšiu prezentáciu aplikácií na rok 2021.

Táto recenzia zahŕňa témy, ktoré sme osobne použili alebo pre aplikácie našich klientov. Aký to bol výlet, zúžil som to len na 37 zo 100.

Vonku je veľa hluku, takže tento článok pokrýva všetky vaše základy: UX, funkčnosť, úpravy presúvaním myšou a ďalšie.

Teraz máte SPRÁVNE NÁSTROJE na podporu propagácie vašej aplikácie online.

S veľkolepou vstupnou stránkou. Tým sa zvýši váš predaj, konverzie alebo sťahovanie.

Je nemožné urobiť nesprávne rozhodnutie.

Ale toto je len začiatok.

Aj keď som si istý, že ste BSF (najlepší priateľ) s kódovaním, tentoraz ho nebudete musieť použiť. Tieto motívy aplikácií vám ušetria veľa času – aj keď sa chystáte vykonať úpravy.

Získajte WIN-WIN výsledky. Spokojní zákazníci, spokojný majiteľ aplikácie.

Najlepšia ukážka aplikácií WordPress Témy

Jevelin

Jevelin je moderná a pohotová prémiová viacúčelová téma WordPress.

V dôsledku toho Jevelin využíva kombináciu EXTENZÍVNE prepracovaných ukážkových webových stránok a šablón stránok nabitých obrázkami vo vysokom rozlíšení a prvkami pripravenými na nasadenie.

Je to nekonečne výkonná platforma na kompletné a hĺbkové prispôsobenie vizuálnych, grafických a behaviorálnych prvkov vašej webovej stránky bez písania jediného riadku kódu, prostredníctvom rozhraní drag-and-drop a výkonných ovládacích prvkov na správcovskom paneli.

Jevelin je jednoznačne hlavným kandidátom na prevádzkovanie webových stránok so vstupnými stránkami vo všetkých druhoch odvetví a oblastí.

Plynulé a rýchle načítavanie, Jevelin DOKÁŽE ZVLÁDNUŤ veľké publikum a hromadu návštevnosti bez koktania, zatiaľ čo vďaka koreňom Bootstrap, ktoré sú vhodné pre mobilné zariadenia, je prirodzene kompatibilný s prehliadačmi a zariadeniami po celom svete.

TheGem

thegem-app-showcase-template

TheGem je úžasná a pohotová kreatívna viacúčelová téma WordPress.

Táto téma zahŕňa nástroj na tvorbu stránok WPBakery, ako aj veľkú zbierku 40+ úplných a koncepčne navrhnutých šablón ukážkových webových stránok , aby ste mohli začať tou správnou nohou, čo vám ušetrí čas a peniaze na vývoj vlastného riešenia webových stránok.

Vďaka schopnostiam TheGem na zobrazovanie nádherných obrázkových galérií a množstvu prispôsobiteľných nastavení je prirodzeným kandidátom pre profesionálov v oblasti vývoja aplikácií alebo agentúry, ktoré potrebujú online fórum, z ktorého môžu šíriť informácie o svojich NAJNOVŠÍCH alebo NAJVÄČŠÍch aplikáciách. , pripravovaných projektoch a podobnom súvisiacom obsahu. .

TheGem je všetko, čo potrebujete na to, aby ste v tomto biznise uspeli!

Webify

Ak chcete svoju aplikáciu predviesť v tom najlepšom možnom svetle, všetko, čo potrebujete, je Webify. Získajte túto úžasnú tému WordPress a môžete mať stránku v prevádzke okamžite.

Nie je potrebné tráviť veľa času vývojom webu, keď má Webify väčšinu práce predpripravenú pre vás. V skutočnosti, ak máte chuť na predpripravené demo, môžete byť naživo za pár minút.

Koniec koncov, vzorový dizajn je čistý, minimálny a sofistikovaný, takže sa ľahko prispôsobí mnohým rôznym projektom – aj vašim!

S Webify je navyše zárukou, že vaša stránka bude vhodná pre mobilné zariadenia a pre rôzne prehliadače. Nástroj je tiež optimalizovaný pre rýchle načítanie SPEED a SEO.

Keď vstúpite do ÚŽASNÉHO SVETA Webify, všetko ostatné sa stane históriou. Začínajte na webe dôsledne a dajte o svojej aplikácii vedieť .

Dekódovať

Uncode je úplne inovatívna a atraktívna viacúčelová kreatívna téma WordPress. Táto téma je odborne vyvinutá a profesionálne navrhnutá téma webových stránok.

Viacúčelový skutočne modrý Uncode, Uncode veľkoryso dostal širokú škálu zámerne všestranných a kompetentných prémiových doplnkov a nástrojov zadarmo.

Téma využíva najmodernejšie funkcie a POUŽITÉ možnosti poháňané skvelými doplnkami na krásne zobrazenie funkcií, obrázkov a iného obsahu. Uncode je tiež úplne založený na Bootstrape.

Keď už hovoríme o veľkostiach obrazoviek, s jedinečnou a jedinečnou technológiou adaptívneho zobrazovania Uncode sa váš zobrazený obsah okamžite prispôsobí akémukoľvek rozlíšeniu obrazovky, veľkosti alebo orientácii, z ktorej používatelia navštívia vašu webovú stránku. Hovorte o pohodlí!

ekko

Aplikácia ekko zobrazuje tému wordpress

Takže máte rozpracovanú novú mobilnú aplikáciu, no neviete, kde ju začať propagovať. Jedným z najlepších spôsobov, ako začať , je vytvorenie profesionálnej a sofistikovanej webovej stránky.

S Ekko, aplikáciou na zobrazenie tém WordPress, je toto všetko možné rýchlo a s takou minimálnou prácou, akú si dokážete predstaviť. Upozorňujeme, že nastavenie vstupnej stránky aplikácie si tiež nevyžaduje žiadne zručnosti v oblasti kódovania a dizajnu.

Okrem toho Ekko prichádza s mobilnou pripravenosťou, kompatibilitou medzi prehliadačmi, rýchlosťou, SEO optimalizáciou a podporou sietnice.

Ekko ponúka KOMPLETNÉ demo pre mobilné aplikácie so všetkým vybavením, prvkami a komponentmi, vďaka ktorým vaša stránka obstojí v skúške časom.

Webový dizajn je čistý a minimálny, zobrazuje všetok obsah krásne, bez rušivých vplyvov. Neváhajte, upravte a upravte predvolený vzhľad Ekko podľa seba .

masívna dynamika

Massive Dynamic je nekonečne inovatívny a hlboko nápaditý tvorca webových stránok. Oveľa viac než len téma je to zmena hry na poli vývoja webových stránok.

Táto téma prináša nepredstaviteľne výkonnú sadu nástrojov, funkcií, doplnkov a rozhraní, vďaka čomu je proces vytvárania najpokročilejších webových stránok profesionálnej kvality na dnešnom trhu výrazne jednoduchší.

Jedinečný, na mieru vytvorený nástroj Live Website Builder, ktorý je súčasťou Massive Dynamic, vám umožní zvládnuť desiatky štýlov hlavičky, päty a navigácie, viac ako 70 plynulých interaktívnych krátkych kódov a množstvo profesionálne navrhnutých grafických šablón. .

Pridané k vynikajúcim funkciám galérie a prezentácie Massive Dynamic a jej pútavému spracovaniu mediálneho obsahu máte k dispozícii tému webových stránok prezentácie aplikácií svetovej triedy, ktorá je pripravená predviesť vaše aplikácie diferencovanému a náročnému masovému online publiku.

Vyskúšajte Massive Dynamic ešte dnes a OSLŇTE a ZAHRAJTE svojich návštevníkov!

Vplyv

rolovacia aplikácia zobrazuje tému wordpress

Sway je ďalšou vynikajúcou témou WordPress na prezentáciu aplikácií, vďaka ktorej sa hneď po vybalení pohnete správnym smerom. Môžete ho použiť na vytvorenie jednostránkového alebo viacstránkového webu , čo je úplne na vás.

To len dokazuje, že so Swayom a všetkými úžasnými vecami, ktoré s tým prichádzajú, je možné VEĽA.

Tlačidlá s výzvou na akciu, chytľavé animácie, posúvač snímok obrazovky, cenové tabuľky, tlačidlo Späť na začiatok a oblasť päty s množstvom miniaplikácií sú rôzne špeciality Sway.

A aby toho nebolo málo, vylaďte Sway pomocou WPBakery a presne ho prispôsobte potrebám vašej aplikácie .

Exponent

exponent app zobraziť tému wordpress

Či už vytvárate webovú, mobilnú alebo desktopovú aplikáciu, radšej majte svoj webový priestor úplne uprataný.

Exponent je téma WordPress na prezentáciu aplikácií, ktorá vytvorí vynikajúcu a pútavú online prezentáciu , ktorá vám pomôže získať ešte viac používateľov.

Webová stránka je predsa váš ONLINE AMBASÁDOR, takže sa uistite, že ju máte v prevádzke. Nájdenie správneho vzhľadu bude hračkou, keď použijete výkonný Exponent.

K vašim službám sú exkluzívne predpripravené ukážky, import jedným kliknutím, ľahko použiteľný vizuálny nástroj na tvorbu stránok (aj hlavičky a päty!) a mnoho pútavých vnútorných stránok.

Ale toto je len malé percento dobrôt , ktoré dostanete po rozbalení úžasného balíka Exponent.

Môžete mať celú svoju webovú stránku plne pod kontrolou a posunúť svoju aplikáciu na úplne novú úroveň.

Skladateľ

Composer je flexibilná téma WordPress vhodná pre mnoho rôznych typov firiem. V špeciálnych ukážkach je k dispozícii viac ako 75 alternatív vrátane špeciálnych funkcií na predvedenie vašich aplikácií.

S ich integráciou WooCommerce ste OH TAK PRIPRAVENÍ zarábať peniaze!

Navyše podporuje WPML na obchodovanie po celom svete bez jazykových obmedzení.

Pomocou aplikácie Composer môžete zobraziť všetky funkcie, ktoré má vaša aplikácia, v jednostránkových alebo viacstránkových formátoch. Má tiež špeciálnu stránku pre nákup v košíku, pokladňu a prihlásenie do účtu.

Produkty môžete zobraziť jednotlivo alebo v skupinách. Pomocou animačných blokov zapojte svojich návštevníkov a vytvorte úžasné galérie Slider Revolution.

Môžete si dokonca otvoriť blog s posudkami a získať spätnú väzbu a názory zákazníkov!

Composer je plne responzívny a pripravený na sietnicu, vďaka čomu sa váš web prispôsobí akémukoľvek zariadeniu alebo veľkosti obrazovky v priebehu niekoľkých sekúnd. Composer je jednoduchý a intuitívny nástroj s množstvom prispôsobení.

Dá sa nastaviť pomocou ukážky inštalácie na jedno kliknutie a ponúka video tutoriál, ktorý vám pomôže začať a uspieť.

Ich špecializovaný tím podpory je hrdý na to, že vám môže pomôcť so všetkým, čo budete potrebovať. Časté aktualizácie sú neustále na ceste. Urobte si prehliadku ukážok a nájdite si tú svoju.

Toto je skladateľ; stojí to za dôveru.

Apzo

apzo showcase app tému wordpress

Zvýšenie popularity vašej aplikácie by malo začať dobre premyslenou webovou stránkou. Vďaka Apzo, aplikácii na prezentáciu tém WordPress, teraz môžete začať ako profesionál od nuly.

Namiesto nastavovania celej online prítomnosti od nuly môžete teraz proces nahrať pomocou Apzo.

Téma obsahuje plnohodnotnú ukážku mobilnej aplikácie, ktorú môžete naplno využiť. Webový dizajn je čistý, moderný a pútavý, vďaka čomu je výkon vždy na najvyššej úrovni.

Apzo navyše dodržiava najnovšie technologické a webové predpisy. To znamená, že dizajn je vhodný pre mobilné zariadenia, plynulý, v súlade s webovými prehliadačmi a kompatibilný s displejmi sietnice.

K dispozícii je tiež doplnok na tvorbu stránok, GoodLayers, ktorý odomyká PLNÚ KREATÍVNU slobodu pre každého. Žiadne kódovanie!

litho

Aplikácia lito predstavuje tému wordpress

Litho má pre každého niečo. A ak hľadáte modernú a úžasnú aplikáciu, ktorá zobrazuje tému WordPress, potom smelo do toho!

Dodáva sa s ukážkou, ktorá vytvorí profesionálnu prezentáciu vášho nového vydania, aby upútala pozornosť všetkých. Môžete ho ozdobiť vašim prispôsobeným obsahom v priebehu niekoľkých kliknutí.

Ak chcete upraviť konkrétne sekcie alebo dokonca celú ukážku, môžete použiť aj nástroj na tvorbu stránok Elementor.

Súprava Litho obsahuje aj cenové plány, lepiacu ponuku (pri posúvaní nahor), tlačidlá s výzvou na akciu (CTA) a posúvač snímky obrazovky.

Nič vám nebráni robiť svoju vec!

Scape

scape app predvádza tému wordpress

Či už vytvárate webovú alebo mobilnú aplikáciu, uistite sa, že marketing vykonávate správne. Mali by ste vedieť, že bez webovej stránky možno neuvidíte víťazné výsledky , ktoré chcete dosiahnuť.

S ohľadom na to si vyberte aplikáciu Scape, ktorá predstavuje vašu tému WordPress, a vykročte tou správnou nohou vpred. Je to nástroj plný dobrôt a vynikajúcich funkcií, ktorý vám pomôže spustiť PROFESIONÁLNU a MODERNÚ webovú stránku v krátkom alebo krátkom čase.

Okrem toho Scape sleduje všetky najnovšie trendy a predpisy súčasného webu. Načítava sa rýchlo, je pripravený pre mobilné zariadenia, je kompatibilný s rôznymi prehliadačmi a je optimalizovaný pre SEO.

Ak potrebujete tému, ktorá vám dáva úplnú tvorivú slobodu a je mimoriadne jednoduchá na používanie , radšej si teraz nenechajte ujsť Scape.

Môžete očakávať, že stránka ľahko pritiahne nových používateľov a dosiahne požadovaný výsledok.

Nekonečné

tému wordpress showcase aplikácie infinity

Ak na webe hľadáte najlepšiu tému WordPress na prezentáciu aplikácií, určite budete mať šťastie. Infinite je veľkolepý webový dizajn, ktorý sa ľahko postará o vaše želania , pokiaľ ide o silnú online prítomnosť.

S predpripravenými rozloženiami a prvkami môžete teraz začať na webe bez toho, aby ste museli zlomiť kvapku potu.

Nemusíte mať ani predchádzajúce skúsenosti. Sakra, postav si svoju prvú stránku a s Infinite sa ti aj tak podarí.

Zatiaľ čo Infinite je ideálny pre začiatočníkov , je dostatočne šikovný aj pre pokročilejších používateľov .

Niektoré z funkcií Infinite zahŕňajú lepiacu navigáciu, animácie, skvelé efekty vznášania, referencie a pole na prihlásenie na odber bulletinu, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Samozrejme, Infinite má tiež responzívny dizajn kompatibilný s rôznymi prehliadačmi a sietnicou, aby bola zaistená BEZPEČNÁ a NEUSTÁLE prevádzka vášho webu za každých okolností.

SaasLand

Téma prezentácie aplikácie

mnohými vynikajúcimi konceptmi , ktoré sú k dispozícii hneď po vybalení, SaasLand zaisťuje rýchle a jednoduché vytváranie webových stránok. Ak hľadáte tému WordPress na prezentáciu aplikácií, SaasLand má na to demo.

Kým ste zaneprázdnení vylepšovaním svojej aplikácie, nechajte SaasLand robiť prácu, pokiaľ ide o budovanie skvelej online prítomnosti. Stránka je predsa jedným z najlepších marketingových nástrojov, ktoré pri správnom prevedení posunú vaše podnikanie na úplne novú úroveň.

S množstvom indexov a interných ukážok, ako aj stovkami prvkov, SaasLand GARANTUJE VYTVORENIE presne takej webovej stránky, akú chcete.

Okrem toho je kombinovaný s nástrojom na vytváranie drag and drop stránok Elementor, ktorý zaisťuje, že ktokoľvek môže vylepšiť a upraviť SaasLand podľa svojich predstáv.

Inými slovami, nebude potrebné žiadne kódovanie. Nie je čas strácať čas, konajte hneď, zapojte SaasLand do hry a urobte rozdiel.

LeadEngine

LeadEngine je čistá, rýchla a pohotová viacúčelová téma WordPress. Je to platforma pre rýchly rozvoj všetkých druhov podnikateľských projektov. Vývojári mobilných aplikácií sa vďaka LeadEngine cítia ako doma .

Vďaka ukážke pristátia mobilnej aplikácie je pracovný tok návrhu super zjednodušený.

Presuňte prvky do svojho rozloženia podľa potreby pomocou nástroja WPBakery Page Builder. Implementujte viac ako 200 vlastných blokov so všetkými druhmi skvelých funkcií.

Nechajte svoje aplikácie hovoriť samé za seba k publiku na celom svete pomocou čistých, minimalistických portfólií.

Plynulé animácie, posúvače a efekty vznášania udržia vaše publikum zapojené. Vytvárajte zoznamy bulletinov na odber e-mailov a aktualizujte sledovateľov prostredníctvom blogových príspevkov. Webové stránky LeadEngine pripravené na sietnicu a dokonalé na pixely vyzerajú KRÁSNE na všetkých zariadeniach a prehliadačoch.

Predveďte svoje najlepšie snímky obrazovky v štýlových prémiových posúvačoch. Premeňte návštevnosť na predaj BEZ POTITU.

Získajte LeadEngine ešte dnes a vezmite svoju mobilnú aplikáciu do veľkých líg!

Fotón

aplikácia foton zobrazuje tému wordpress

Foton je špičková aplikácia na prezentáciu tém WordPress, ak hľadáte rýchlu opravu pre web. Toto riešenie BOHATÉ NA FUNKCIE vás pokryje čímkoľvek a všetkým, čo by ste mohli potrebovať, keď sa práve dostávate k slovu a získavate čo najviac pohľadov na vašu aplikáciu.

Majte na pamäti, že či už spúšťate mobilnú, webovú alebo počítačovú aplikáciu, Foton funguje jednoducho pre každého. Aj keď ste už etablovaná značka, okoreňte to s Fotonom a prerobte svoj existujúci webový priestor niečím novým.

Foton je tu pre každého.

Na každého používateľa Fotonu čaká viacero rozložení domovskej stránky a množstvo ďalších interných prvkov. Nástroj môžete použiť po vybalení z krabice alebo ho navrhnúť podľa pokynov vašej značky, proces je každopádne veľmi jednoduchý.

Tony krátkych kódov, paralaxový efekt, mega menu, rôzne rozloženia hlavičky a päty, referencie, čo si len spomeniete, Foton to ponúka.

Objednajte si SPRÁVNU PROPAGÁCIU vašej aplikácie s Foton teraz.

Stratum

Stratus je krásna a svižná téma jednej stránky vstupnej stránky WordPress.

Je to téma, ktorú vytvorili vývojári pre vývojárov. Ako taký, aj keď je úplne intuitívny a veľmi ľahko použiteľný pre používateľov bez skúseností alebo znalostí s kódovaním, najviac žiari v rukách schopného a kreatívneho vývojára.

Stratus obsahuje veľmi robustnú súpravu rozšírených možností témy na paneli pokročilých administrácií a obsahuje MNOŽSTVO originálnych a minimálnych rozložení stránok a šablón, vrátane viacerých šablón vstupnej stránky na jednej stránke a rozloženia viacerých stránok. fantasticky vhodné pre webovú stránku vstupnej stránky aplikácie.

Ak ste vývojár aplikácií a potrebujete rýchle, no kvalitné riešenie pre všetku premávku, ktorú riadite, v Stratuse sa vaše hľadanie konečne končí .

WebOn

Webon app predvádza tému wordpress

Pozoruhodne predveďte svoju aplikáciu pomocou WebOn. Táto moderná, inovatívna a pútavá téma WordPress je tu, aby vám pomohla vyniknúť z davu .

Tento konkrétny nástroj je skvelý na vytváranie cieľových stránok založených na konverziách, ktoré vám pomôžu uspieť s vašimi marketingovými kampaňami.

Na výber je niekoľko ukážok, ktoré pokrývajú všetky druhy rôznych aplikácií a výklenkov. Okrem toho môžete WebOn tiež upravovať, ako sa vám páči, pretože to bude rýchle a jednoduché. (NIE JE NUTNÉ KÓDOVAŤ).

Tony krátkych kódov, Slider Revolution, SEO optimalizácia, odozva a posudky sú súčasťou WebOn.

Appdash

Aplikácia apdash zobrazuje tému wordpress

Apdash je téma WordPress na prezentáciu aplikácií s jedenástimi ukážkami a deviatimi vnútornými stránkami. Atraktívny dizajn pomáha zvýšiť váš potenciál a získať viac používateľov aplikácie.

Či už nástroj použijete po vybalení z krabice alebo ho ešte zdokonalíte, výsledok bude veľmi sľubný.

Apdash sa prispôsobí všetkým moderným zariadeniam a funguje SUPER vo všetkých populárnych prehliadačoch. Niektoré ďalšie funkcie sú Elementor, Kontaktný formulár 7, Mapy Google, Bootstrap a zoznam pokračuje.

Ak ste pripravení prezentovať svoju aplikáciu na webe profesionálnym spôsobom a začať sťahovanie, prejdite na Apdash.

uplatniť

aplikácia aplikácie predstaví tému wordpress

Aplikácia je ďalšou úžasnou témou WordPress pre akýkoľvek typ aplikácie. Vytvorte vstupnú stránku so všetkým POTREBNÝM obsahom, aby ste svoj projekt predstavili veľmi podrobne.

Môžete začať s ktoroukoľvek z piatich dostupných ukážok, všetky s pohodlným importom jedným kliknutím.

Pozývame vás, aby ste si prezreli všetok hotový materiál, videli, čo je možné, a pokračujte ďalej. Niektoré ďalšie vychytávky aplikácie sú lepiace menu, animácie vznášania, akordeóny, posudky, ceny a tlačidlo Späť na začiatok.

Súčasťou balíka Applic je aj funkčný kontaktný formulár, banner päty a modul blogu.

Aplikácia je tu pre každého, kto je pripravený posunúť svoju aplikáciu do nových výšin.

appilo

Appilio – motív webovej stránky vstupnej stránky aplikácie

Vďaka viacúčelovému prístupu môžete aplikáciu Appilo bez námahy použiť ako tému WordPress na prezentáciu aplikácií. Či už ste agentúra alebo freelancer, s Appilo môžete začať robiť pohyby na webe bez problémov.

Pošlite svoje najnovšie zostavy a aktualizácie do sveta pomocou výkonných funkcií a funkcií Appilo.

Od stoviek stránok pripravených na použitie až po živé editory tém, inštaláciu jedným kliknutím a ďalšie, Appilo ZJEDNODUŠUJE dostať slovo.

Appilo navyše využíva najnovšie technologické a webové trendy, čím zabezpečuje, že domovská stránka vašej aplikácie obstojí v skúške časom.

Perfektne bude fungovať aj na smartfónoch a tabletoch. Urobte si z neho svoj vlastný, označte si ukážkový obsah a zažiarte online s atraktívnou webovou stránkou.

S Appilom sa všetko deje smiešne rýchlo .

Scéna

Aplikácia sceon zobrazuje tému wordpress

Sceon je úžasná aplikácia, ktorá zobrazuje tému WordPress s čistým a minimálnym vzhľadom. Má k dispozícii množstvo ukážok, ktoré vám pomôžu rýchlo začať s vaším projektom .

Môžete si tiež vybrať medzi svetlým a tmavým rozložením a ďalej upravovať webdizajn podľa svojich potrieb a požiadaviek. Stručne povedané, ak chcete presadiť svoju novú aplikáciu a dať o nej vedieť, je to jedna z najlepších A PRVÁ! – čo musíte urobiť, je vytvoriť webovú stránku.

A našťastie pre vás je Sceon ideálnym riešením pre vás.

Spolu s hlavnými ukážkami obsahuje Sceon aj početné interné stránky, WPBakery Page Builder, Revolution Slider, ako aj plnú kompatibilitu s doplnkami WPML a WooCommerce.

Navyše získate prístup k TONÁM krátkych kódov, ktoré vám ušetria čas navyše a vytvoria precízny dizajn pre vašu ďalšiu skvelú aplikáciu .

leadcon

Aplikácia leadcon predstavuje tému wordpress

Leadcon môžete použiť na viacero účelov bez toho, aby ste sa zapotili. Po prvé, tento nástroj sa veľmi ľahko používa vďaka úprave bez kódu.

Inými slovami, Leadcon prichádza s tvorcom stránok Elementor, ktorý odomyká techniku ​​drag and drop .

Okrem toho, Leadcon tiež prichádza s obrovskou zbierkou pätnástich domov, dvesto blokov, desiatich štýlov hlavičiek, myslím, že asi pochopíte podstatu. Leadcon je seriózna dohoda, ktorá vám pomôže vytvoriť prvotriednu online prezentáciu.

Táto aplikácia predstavuje tému WordPress a je moderným riešením, ktoré si vyžaduje pozoruhodný konečný produkt, ktorý otočí hlavu .

Začnite výberom správnej vzorky a nainštalujte ju jedným kliknutím. Odvtedy môžete motív používať tak, ako je, alebo HO ÚPLNE UPRAVIŤ a nechať ho postupovať podľa pokynov vašej značky.

binmp

Aplikácia binmp predstavuje tému wordpress

Binmp je téma WordPress na prezentáciu aplikácií s veľmi atraktívnym dizajnom. Tri dostupné ukážky zaručujú rýchle dokončenie stránky bez toho, aby ste museli tráviť čas vlastnou prácou.

Vyberte si štýl, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu, upravte ho pomocou WPBakery a majte úžasné nastavenie, pripravené na rock and roll. Prispôsobenie predvoleného rozloženia je veľmi jednoduché, pretože pri jeho úprave nie je potrebné kódovať.

Binmp je IDEÁLNY pre začiatočníkov a expertov .

Binmp všetko okorení plynulými animáciami, paralaxovým efektom, množstvom krátkych kódov, Slider Revolution a tlačidlami výzvy na akciu.

Čistý a pútavý, to je vec, keď príde na Binmp. Ak ste pripravení urobiť SILNÝ a TRVALÝ prvý dojem, radšej začnite s Binmpom.

Odstrašiť

appal showcase app tému wordpress

Appal je všetko, čo potrebujete na šírenie informácií o vašej novej aplikácii alebo ďalšej veľkej aktualizácii. S dvanástimi domami, jedenástimi vnútornými stránkami, štyrmi rozloženiami blogu a ďalšími šikovnými rozloženiami vám Appal poskytuje všetky výhody rýchleho obratu.

Majte na pamäti, že s pripravovanými aktualizáciami môžete očakávať, že vyjde ešte viac ukážkového obsahu, ktorý budete môcť naplno využiť. Ak chcete rozšíriť svoju používateľskú základňu cez strechu, teraz je ten správny čas konať a vytvoriť online prezentáciu, ktorá prenesie hory .

Hneď ako si aktivujete Elementor page builder, okamžite rozšírite možnosti Appalu. S úplnou tvorivou slobodou teraz môžete vytvoriť presnú stránku presne na mieru vašej aplikácie.

Teraz začnite pravou nohou vpred a posuňte veci na EXTRÉMNE ÚROVNE.

bateaus

Šablóna-aplikácie-vstupnej-stránky-webu Bateaux

Bateaux je inteligentná a pohotová viacúčelová kreatívna téma WordPress. Táto téma ponúka celý rad sofistikovaných riešení pre vaše webové stránky a webové aplikácie , ktoré potrebujú na zobrazenie vašej aplikácie.

Bateaux je vďaka svojej filozofii čistého a minimálneho dizajnu fantastickou témou prezentácie aplikácií. Každá z ukážkových webových stránok a šablón stránok poskytovaných spoločnosťou Bateaux má jedinečnú, plynulú vizuálnu filozofiu, vďaka ktorej váš obsah zažiari.

Môžete si ho prispôsobiť viac ako 350 rôznymi spôsobmi prostredníctvom interne vyvinutého nástroja na tvorbu stránok Blueprint, úžasne ľahko použiteľnej platformy podobnej aplikácii na vytváranie a živú úpravu úžasných moderných webových stránok.

Vďaka úžasným doplnkom, ako sú Revolution Slider a Layer Slider, ktoré poskytujú pútavý zážitok pre koncového používateľa, je udržanie jeho zapojenia s Bateaux JEDNODUCHŠIE NEŽ KEDYKOĽVEK.

Rogan

Aplikácia rogan predstavuje tému wordpress

Rogan je všestranný nástroj, ktorý môžete použiť na všetky druhy účelov. V skutočnosti ho môžete voľne používať ako tému WordPress na prezentáciu aplikácií. Má dokonca DEDIKÁTOVANÉ demo, ktoré môžete uviesť do praxe hneď po vybalení z krabice.

To je pravda, ak sa vám páči vzhľad, pokojne použite Rogan tak, ako je, naplňte ho svojim nádherným obsahom a vychutnajte si výsledok .

Na druhej strane, vďaka Elementoru môžete robiť RÝCHLE úpravy prispôsobenia bez nutnosti meniť kód.

Import vzorových údajov jedným kliknutím, viaceré hlavičky, viac ako sto krátkych kódov, mriežka Bootstrap a hladké animácie sú len niektoré z ďalších Roganových špecialít.

Téma je tiež citlivá a plynulá a bez problémov sa zobrazuje na všetkých zariadeniach. Šírte informácie a zvýšte povedomie o svojej aplikácii s Roganom.

Fusion

Fusion-app-landing-theme

Fusion je čistá, moderná a plne citlivá téma WordPress šitá na mieru pre vývojárov aplikácií a kreatívne dizajnérske agentúry.

Jeho elegantný dizajn efektívne využíva čistú typografiu a biely priestor, čo pomáha vývojárom zobrazovať ich softvérové ​​produkty pre zákazníkov, aby ich videli BEZ OBETOVANIA akýchkoľvek prvkov pri prezeraní cez mobil alebo počítač.

Môžete tiež vybaviť posúvače, posúvač Premium Revolution, posúvač Nivo a posúvač Flexislider kompatibilný s dotykovým posúvaním na akýkoľvek iný príspevok alebo stránku.

Fusion je pripravená detská téma. Menšie úpravy témy po úvodnom nastavení neprepíšu všetky atribúty. Môžete to urobiť pomocou vlastného panela CSS v oblasti možností témy.

V téme je zahrnutých 60+ výkonných krátkych kódov na rýchle a jednoduché vytváranie obsahu .

Nástroj na vytváranie krátkych kódov obsahuje krátke kódy pre videá, pozadia paralaxy, tlačidlá, karty, posúvače, blogové príspevky, kontaktný formulár, sociálne médiá, ikony, stĺpce, citácie a portfóliá/galérie.

Portfólia a galérie môžete vytvárať prostredníctvom vstavaného nástroja na tvorbu galérií WordPress alebo možnosti vlastného typu príspevku v galérii.

ZVÝŠIŤ ÚROVEŇ

LEVELUP je kreatívna viacúčelová flexibilná a citlivá téma WordPress. Okrem toho môže táto téma pomôcť webmasterom vytvoriť leštenú a profesionálnu kvalitu v priebehu niekoľkých minút . Ak hľadáte funkčnú krabičku na mydlo pre svoje projekty, už nehľadajte.

LEVELUP tiež zahŕňa všetko, čo potrebujete na vytvorenie hmatateľnej online prítomnosti cez noc. A s viac ako 60 vopred vytvorenými šablónami a ukážkami je LEVELUP veľmi všestranný. LEVELUP si môžete výrazne prispôsobiť v priebehu niekoľkých minút.

Pomocou LEVELUP si tiež môžete uložiť svoje webové stránky medzi záložky bez toho, aby ste sa zapotili. LEVELUP má výkonné možnosti zobrazenia portfólia. To je dôvod, prečo webmasteri radi implementujú LEVELUP ako tému webových stránok na prezentáciu aplikácií.

Jeho rozsiahle možnosti obchodovania poháňané WooCommerce vám umožňujú predávať vaše aplikácie priamo .

Ohromujúce posúvače a mriežky vám umožňujú prevziať plnú kontrolu nad prezentáciou vášho obsahu. Zapojte svoje publikum pomocou prémiových jazdcov Royal Slider a Revolution Slider. Veci zostávajú ľahké vďaka špičkovej technológii vývoja webu. HTML5, CSS3, Bootstrap a ďalšie pod kapotou robia z LEVELUP vynikajúci výkon.

Významné vylepšenia SEO vám prinesú väčšiu návštevnosť vašich webových stránok predvádzajúcich aplikácie. Pohodlné krátke kódy vám umožňujú zobraziť relevantné informácie v atraktívnom štýle.

LEVELUP je citlivý a vhodný pre mobilné zariadenia, vyzerá skvele na všetkých zariadeniach a platformách. Vyskúšajte LEVELUP ešte dnes!

Landkit

Landkit je komplexná sada nástrojov pre vstupnú stránku pre WordPress. Je to nová téma, na ktorú ste čakali. Bol vytvorený pomocou ľahkého a intuitívneho editora stránok Hybrid Composer.

Okrem toho sa vďaka tomu rýchlo a jednoducho používa a je vysoko prispôsobiteľný. Landkit je tak dobre navrhnutý, že žiadny prvok nezostane nedotknutý.

Je založený na Bootstrape, ktorý je ideálny pre prípady použitia s vysokou návštevnosťou . Zabezpečuje tiež minimálne celoplošné zaťaženie servera.

Landkit vyzerá krásne na všetkých zariadeniach. Okrem toho sa môžete pohrať s rozložením blogu, stránkami portfólia, typmi päty, hlavičkami a písmami. Jeho vlastnosti a komponenty mu dodávajú NEUVERITEĽNÚ VŠESTRANNOSŤ.

Okrem toho ponúka počítadlo, Google mapy, sociálne feedy, tlačidlá na zdieľanie na sociálnych sieťach a interné menu. Landkit vám umožňuje vybrať si medzi formátovaním v krabici alebo plnou šírkou na ovládanie obsahu.

Keď to pochopíte, môžete použiť šablónu pozadia obrázka, posúvača alebo videa.

Je tiež pripravený na preklad a podporuje RTL pre globálny obchod. Landkit je kompatibilný s rôznymi prehliadačmi a priateľský k SEO, ponúka rýchly výkon. Títo dvaja zabezpečia, že potenciálni zákazníci nájdu váš web.

Landkit je inštalácia na jedno kliknutie, dobre zdokumentovaná podpora na plný úväzok.

Inovujte na NOVÚ PODNIKATEĽSKÚ ÚROVEŇ a vyberte si Landkit!

Neporušené

Intact je viacúčelová téma WordPress s úžasnými domovskými stránkami a ukážkami. Pre rýchly začiatok získate ukážky, ktoré obsahujú neporušenú vstupnú stránku.

Pretože samotný Intact reaguje a prispôsobuje sa všetkým obrazovkám, je jednoduché vytvoriť aplikáciu. Takže ak to skombinujeme, môžeme získať vstupnú stránku aplikácie neporušenú.

Získate úžasný nástroj na tvorbu stránok, ako je WPBakery Page Builder a mnoho doplnkov. Intact poskytuje viac ako 12 stĺpcov príspevkov a mnoho preddefinovaných možností rozloženia .

Používa tiež Lightbox, Revolution Slider, Google Fonts a Parallax. Túto tému je tiež možné ľahko prispôsobiť a preložiť do WPML. Neporušenú domovskú stránku aplikácie môžete použiť na to, aby ste používateľov zaujali vašou obrazovkou APEALING.

Môžete tiež upraviť pozadie pomocou videí a CSS3 animácií!

Admin Panel je tiež prehľadný a ľahko ovládateľný vďaka mnohým vstavaným krátkym kódom. Intact vám poskytuje bezplatné neustále aktualizácie a čoskoro stránku.

Pozrite sa a PRIPRAVTE SA na ÚŽASNÉ s neporušenou domovskou stránkou aplikácie!

Nimmo

Aplikácia nimmo zobrazuje tému wordpress

Nechajte svoju kreativitu plynúť pomocou témy Nimmo. Priemyselné odvetvia považujú túto aplikáciu za najlepšiu na trhu, ktorá zobrazuje tému WordPress vďaka relevantným a pokročilým funkciám, ktoré poskytuje.

Jeho moderný dizajn ho tiež stavia na úroveň súčasných trendov v dizajne vstupných stránok. Jednoducho vytvorte, uložte a znova použite hlavičky, päty a ďalšie prvky pomocou niekoľkých kliknutí.

Táto téma tiež obsahuje najmenej päť ukážok, ktoré sú esteticky príjemné pre oči.

Ako platforma pre aplikácie Nimmo pozdvihne vašu webovú stránku okamžitým načítaním a plynulým posúvaním. Medzi ďalšie funkcie patria písma Google, animácie CSS3 a množstvo výkonných možností motívov, ktoré môžete použiť na jednoduché prispôsobenie rozloženia .

Vyberte si demo, použite úžasný a pohodlný nástroj na tvorbu stránok WPBakery a vytvorte PRESNÝ web s jednou stránkou, na ktorom chcete prezentovať svoju aplikáciu.

zabudol som

Aplikácia olvi predstavuje tému wordpress

Všetci vývojári aplikácií chcú, aby ich web bol čo najplynulejší, bez ohľadu na povahu programu. Olvi, všestranná téma, je definitívnou platformou pre spoločnosti, agentúry, nezávislých pracovníkov, podnikateľov a kreatívcov.

Samozrejme, môžete tiež bez námahy použiť Olvi ako tému WordPress na prezentáciu aplikácií. Z vašich aplikácií tiež vyťaží to najlepšie, pretože vynikajúco premieta ich funkcie .

Bez ohľadu na to, ktoré demo funguje najlepšie pre váš projekt, môžete si ho jednoducho prispôsobiť tak, aby presne zodpovedalo VAŠIM POTREBÁM. Jednoducho si vyberte z desiatich ukážok, pridajte stránky, nahrajte mediálne súbory a integrujte doplnky.

Nie je to jednoduché?

Mimochodom, nechýbajú ani sociálne siete a podpora WooCommerce, takže môžete naozaj zažiť odmenu, ktorú online priestor prináša.

Olvi je tiež optimalizovaný pre rýchlosť, vyhľadávače a je úplne pripravený pre mobilné zariadenia. Funguje bez problémov na všetkých zariadeniach a webových prehliadačoch, aby ste boli v bezpečí.

ABCUS

ABCUS App Showcase WordPress Theme

Nie je potrebné riskovať, keď máte istý spôsob, ako uspieť v podnikaní. Aspoň pokiaľ ide o budovanie a prevádzku solídnych , profesionálnych a sofistikovaných webových stránok .

Ak je vašou vecou vývoj aplikácií, potom je pre vás Abcus ideálnou voľbou. Táto aplikácia predstavuje aj tému WordPress s najnovšou technológiou Bootstrap, ktorá zaisťuje odozvu vo vizuálnom prostredí.

Svoje SRDCE A DUŠU zasväcuje napájanie aplikácií, SaaS a softvéru. Môžete si byť istí, že vaše obavy z online marketingu budú dostatočne pokryté.

Revolution Slider od Abcus okorení vaše webové stránky živými animáciami a prezentáciami, aby okamžite prilákali potenciálnych zákazníkov. Navyše, svet je vaše ihrisko s vašimi rozloženiami pripravenými na preklad.

Môžete pridať funkcie vylepšenia , ako sú vlastné písma, farby, obrázky a ikony a upraviť Abcus do posledného detailu.

AppBox

appbox-smartphone-app-showcase-theme

AppBox je neuveriteľne moderná a citlivá téma vstupnej stránky aplikácie WordPress. Tiež pre tých, ktorí potrebujú responzívny rámec na prezentáciu, predaj a šírenie svojich nových špičkových aplikácií a softvéru v transparentnej a dostupnej prezentácii.

AppBox môže slúžiť širokej škále desktopových a mobilných aplikácií , samostatných aplikácií alebo webových aplikácií, hier alebo podnikových riešení alebo dokonca návštevnosti digitálnych marketingových kampaní generovaných vašimi aplikáciami.

S užitočnými bodovými šablónami a ukážkovými webovými stránkami je počiatočné nastavenie s AppBox BEZPROBLÉMOVÉ a RÝCHLE. Úplné prispôsobenie sa dá ľahko dosiahnuť vďaka integrácii štandardných prémiových doplnkov, ako je tvorca stránok WPBakery alebo tvorca prezentácií Revolution Slider.

Schopnosť prevádzkovať blog aplikácií, predávať svoje aplikácie prostredníctvom funkcií online obchodu s aplikáciami poháňanými WooCommerce, pôsobiť ako podpora zákazníkov vašej aplikácie alebo online fórum podpory produktov.

AppBox je posledná téma, ktorú kedy budete potrebovať , aby ste uspeli so svojimi aplikáciami!

Inkubátor

inkubátor-app-showcase-wp-template

Inkubátor je profesionálny tím dizajnérov a vývojárov, ktorí vytvorili túto tému s cieľom splniť a prekonať očakávania používateľov. Takéto flexibilné možnosti dosahuje zavedením štyroch úplne odlišných a neuveriteľne pohodlných šablón ukážok webových stránok.

Pomôžu vám tiež začať a poskytnúť správne funkčné webové stránky cez noc. Tiež obsahuje veľa MOŽNOSTÍ PRISPÔSOBENIA a štýlov, z ktorých si môžete vybrať.

Šablóna ukážky mobilnej aplikácie Inkubátor je tiež ideálna pre vývojárov aplikácií, ktorí potrebujú odbornú platformu na prezentáciu svojich výsledkov.

Je jednoducho vybavený nástrojmi , vďaka ktorým vyniknú vaše aplikácie , ako je plynulé paralaxné posúvanie, atraktívne obrázkové galérie s podporou doplnku lightbox, pohodlné cenové tabuľky a mnoho ďalších pod kapotou tejto šikovnej obchodnej témy.

Inkubátor navyše bez problémov zvláda video a multimédiá všetkých druhov vložené do HTML5, čo vám umožní predviesť možnosti vašich aplikácií v celej ich vizuálnej kráse.

Scalia

Jednostránková téma paralaxy Scalia

Vybudovanie a udržiavanie úspešnej webovej stránky je prvoradé a témy ako Scalia sú tu na to, aby vám pomohli DOSIAHNUŤ vaše ciele.

Scalia tiež používa úžasný doplnok WooCommerce a obsahuje zaujímavé možnosti rozloženia a rozšírené rozloženia. Využíva inovatívne technológie , ako je WPBakery Page Builder.

Krivka obtiažnosti takmer NEEXISTUJE, pokiaľ ide o vytváranie a prispôsobenie stránok. Je to spôsobené intuitívnym tvorcom vizuálnych stránok drag and drop.

Scalia navyše zaisťuje, že nemusíte byť skúseným programátorom, aby ste navrhli skvelú vstupnú stránku pre svoj produkt, aplikáciu, softvér alebo službu.

Problémy s kompatibilitou tiež vymiznú, pretože Scalia je pripravená na sietnicu a funguje na stolných aj mobilných zariadeniach. Okrem toho je priateľský k vyhľadávačom.

Tiež maximalizuje vaše šance na získanie uznania. Úspech vašej stránky vo všeobecnosti závisí od toho, ako vysoko sa nachádza vo výsledkoch vyhľadávačov.

Tiež zjednodušili a zefektívnili kód témy, pretože je ľahko preložiteľný pomocou WPML. Podrobný prehľad tejto témy nájdete tu.

Avada

Či už ste stredne veľká spoločnosť zaoberajúca sa vývojom hier, veľký vývojár podnikových riešení alebo nezávislý vývojár aplikácií, Avada má silu zabezpečiť, aby svet videl prácu, ktorú robíte, v tom najlepšom svetle.

Avada tiež obsahuje množstvo funkcií a nástrojov, ktoré vám umožňujú rýchlo vytvoriť webovú stránku s ukážkou mobilnej aplikácie.

Od profesionálne navrhnutých šablón rozloženia až po každú predstaviteľnú stránku budete potrebovať rozsiahle a elegantné prispôsobené miniaplikácie a prvky, ktoré môžete presunúť priamo do akcie, všetko je k dispozícii.

Okrem toho môžu tieto výkonné prvky vytvárať nádherné bio stránky zamestnancov, responzívne kontaktné formuláre, vlastné odkazy na stiahnutie, atraktívne galérie snímok obrazovky a štýlové cenníky.

Avada obsahuje paralaxné posúvanie a efekty na pozadí obrázkov alebo videa, ktoré spečatia dohodu o hladkom a plynulom dojme vašej webovej stránky.

Avada je taká pohodlná, že je to ako podvádzanie!