33 tém WordPress pre fotografické časopisy a webové stránky

Vlastnoručne vybraný zoznam najlepších trendových tém WordPress pre blogy, časopisy, elektronický obchod a fotografické stránky.

Mnohé módne stránky (skôr VŠETKY!) majú za cieľ vyčnievať z davu.

S týmito témami môžete úspešne dosiahnuť skvelé výsledky a vytvoriť jedinečnú webovú stránku. (Niektoré vám dokonca umožňujú vytvárať stránky elektronického obchodu.)

Skutoční módni nadšenci vedia, že móda nie je len o vizuálnej príťažlivosti, ale aj o funkčnosti.

Preto dbáme na to, aby sme starostlivo otestovali výkonnosť každej témy (!).

Tie, ktoré zahrnieme, sa ľahko používajú (šetria čas!), reagujú, rýchlo sa načítavajú a sú vhodné pre SEO.

Vytvorte si pútavý a funkčný módny blog alebo webovú stránku (alebo obchod) rýchlo a bez námahy.

Trendy módne témy WordPress v roku 2021

divi móda

Divi je moderná a atraktívna módna téma WordPress pre elektronický obchod, blogy a obchodné webové stránky v módnom priemysle. Móda nepozná hranice a ani Divi.

Divi je v súčasnosti preložený do desiatok jazykov a do tohto zoznamu možno pridať ďalšie. Okrem toho je podporované aj písanie sprava doľava (RTL) pre jazyky ako japončina alebo hebrejčina.

Pokiaľ ide o vizuálne prispôsobenie, Divi má viac ako 880 vopred pripravených rozložení. Môžu byť inštalované v priebehu niekoľkých okamihov a umožňujú vám okamžite začať pracovať. Je však možné upraviť akékoľvek nastavenia a prispôsobiť tieto štandardné rozloženia.

Možnosti sú pri tejto téme nekonečné.

Všetky prvky webovej stránky sú usporiadané do modulov, čo uľahčuje úpravu ich pozície alebo zmenu ich nastavení. Ak si stále nie ste istí, určite si pozrite Divi Live Preview.

Osamelosť

osamelosť-móda-životný štýl-blog-wordpress-téma

Soledad je krásna a elegantná téma WordPress pre módne blogy. Téma má tisíce možností prispôsobenia, ktoré môžete spustiť iba niekoľkými kliknutiami.

Výkonný vizuálny štýl CSS3 spoločnosti Soledad a prepracované prvky HTML5 vrátane úžasných krátkych kódov a miniaplikácií, viac ako 1 000 rôznych kombinácií rozloženia blogu a posúvačov z nej robia výkonné riešenie typu všetko v jednom pre správcov webu.

So Soledad vždy existuje šablóna stránky pre usporiadanie, o ktorom ste snívali. Navyše môžete sledovať, ako prebieha dolaďovanie na vašom webe, aby ste získali maximálnu kontrolu nad každým zákutím a štrbinou pomocou nástroja Live Customizer.

Oblečte to so Soledad!

TheGem

thegem fashion wordpress tému

TheGem je krásna a na funkcie bohatá módna téma WordPress pre elektronický obchod. Je postavený s intuitívnym rámcom pre vizuálne prispôsobenie a úžasnou zbierkou špecializovaných ukážkových webových stránok.

TheGem bol vybavený nástrojom na vytváranie stránok drag and drop od WPBakery, ktorý vám pomôže vizuálne vytvoriť zážitok koncového používateľa presne tak, ako chcete.

Šablóna elegantnej módnej ukážkovej webovej stránky TheGem je plná rozložení portfólia a možností štýlu s množstvom upraviteľných nastavení.

TheGem je pripravený slúžiť vám ako online výklad pre vaše oblečenie, šperky alebo módne doplnky priamo z vašej webovej stránky, nie je potrebné žiadne kódovanie.

Rozsiahle SEO vylepšenia kódovej základne robia TheGem jedným z najlepších, pokiaľ ide o pozície vo vyhľadávačoch.

Začnite svoj módny projekt s dôverou. TheGem je tu, aby zmenil.

 Jevelin

Jevelin je kreatívna a ostrá prémiová módna téma WordPress. Ide o intuitívny balík, ktorý zjednodušuje proces vytvárania webových stránok.

Jevelin môžete ľahko použiť pre viacero projektov. Jevelin môžu používať módne podniky, nezávislí pracovníci alebo dokonca osobné webové stránky.

Tento proces je zjednodušený zahrnutím veľkého počtu ukážkových webových stránok, ktoré si môžete nainštalovať jediným kliknutím. Sú ideálne na použitie ako základ pre váš projekt alebo dokonca tak, ako sú. (Sú také pekné!)

Vďaka výkonnému systému SEO vám Jevelin pomáha šíriť váš obsah. Táto téma tiež funguje priaznivo pri všetkých vyhľadávaniach, na ktoré sa zameriava.

Jednoducho maximalizujte návštevnosť a výnosy z reklám. Zatiaľ čo integrovaná podpora RTL otvára dvere na rozšírenie vášho publika po celom svete.

Povzbudzovať

animovaný-krásny-módny-blog-wordpress-šablóna

CheerUp je ľahko použiteľná a citlivá viacúčelová téma módneho blogu WordPress. Je to cenovo dostupná a ľahko použiteľná platforma na vytváranie webových stránok pre blogovanie. (Majitelia módnych blogov uprednostňujú CheerUp.)

CheerUp ponúka pôsobivé možnosti spracovania obrázkov a nástroje a miniaplikácie na prispôsobenie galérie. Tieto vytvárajú ohromujúce zážitky pre koncových používateľov, vďaka ktorým sa vaši používatelia vracajú a hľadajú viac.

S CheerUp získate prístup nielen k výkonným, najmodernejším nástrojom na správu médií HTML5, ale aj k paralaxovým vizuálnym efektom a animáciám a prechodom svetovej triedy dohodnutým podľa štandardu CSS3.

CheerUp udržuje vaše obrázky ostré na širokej škále zariadení vďaka modulárne navrhnutému základu s podporou Bootstrap.

Navyše, predpripravená podpora WooCommerce a WPML z neho robí prirodzeného obchodníka s vašimi produktmi a šikovnú viacjazyčnú platformu.

Mag Plus

MagPlus je tvárna moderná módna téma WordPress s viac ako 40 ukážkami, ktoré si môžete vyskúšať. Je to plne citlivý a prispôsobiteľný nástroj, ktorý využíva funkcie drag and drop a vyhýba sa kódovaniu.

Väčšina ich ukážok sa špecializuje na blogy/časopisy a módny priemysel. MagPlus prichádza s predvoleným živým prispôsobením a tvorcom WPBakery. Môžete kombinovať 160+ prvkov, 18+ hlavičiek a 4+ päty.

MagPlus navyše ponúka neobmedzené množstvo farieb, pokročilú typografiu a je kompatibilný s rôznymi video platformami. Tieto platformy zahŕňajú YouTube a Vimeo.

Chcete, aby váš blog / módny časopis zažiaril?

MagPlus prichádza s bohatou sadou vlastného portfólia a rozložení blogov, aby ste mohli predviesť to, čo chcete.

Šírte správy s mnohými možnosťami zdieľania na sociálnych sieťach. Potešte svojich verných fanúšikov luxusným, elegantným a pôsobivým displejom. Prejsť na MagPlus!

Gillion (trendy tovar)

Gillion je čistá a výkonná šablóna webovej stránky, ktorú môžete použiť pre módny blog. Táto téma je pripravená pre najnovšiu verziu WordPress a je postavená na základoch Bootstrap.

Vďaka plne responzívnemu dizajnu rozloženia bude vaša webová stránka určite vyzerať úžasne pri prezeraní na rôznych zariadeniach.

Všetky ikony a obrázky, ktoré môžete vidieť v tejto téme, sú pripravené na sietnicu a sú plne optimalizované, aby vyzerali úžasne na obrazovkách HiDPi.

Dodáva sa s mnohými pokročilými možnosťami prispôsobenia tém, vďaka ktorým je prispôsobenie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Prispôsobenie je veľmi rýchle a jednoduché vďaka intuitívnemu administračnému panelu, ktorý využíva WordPress Customizer.

Gillion je najlepšia téma pre módne, lifestylové a podobné blogy.

Webify

Pre všetkých milovníkov módy tu máme špeciálnu módnu tému WordPress, ktorá okamžite oživí vaše projekty. Webify je moderné, čisté, ľahko použiteľné a profesionálne.

K dispozícii je exkluzívna ukážka internetového obchodu, ale z Webify môžete urobiť aj módny blog. A ak prevádzkujete módnu agentúru alebo zanieteného módneho fotografa, Webify má na to aj vás.

Všetko, čo potrebujete, je jeden nástroj a môžete bez problémov nastaviť množstvo rôznych stránok. Všestrannosť a funkcie prispôsobenia Webify prechádzajú cez strechu.

Môžete skutočne upravovať a upravovať každý prvok a detail Webify. Môžete dokonca kombinovať funkcie z rôznych ukážok a vytvoriť si vlastnú variáciu.

Neváhajte a prispôsobte si webový dizajn Webify a vytvorte z neho majstrovské dielo samo o sebe.

Otázka

téma módna téma wordpress

The Issue je flexibilná a vysoko citlivá téma WordPress pre módny časopis, ktorá sa bez problémov zmestí do vášho módneho projektu. Má elegantný, štýlový a sofistikovaný dizajn, ktorý upúta pozornosť každého.

Vďaka viacerým ukážkam pripraveným na použitie môžete rýchlo nájsť ten správny štýl pre svoj online módny časopis. Napriek tomu, ak chcete demo trochu upraviť, urobte tak podľa vlastného uváženia. Problém sa ľahko používa a umožňuje úplné prispôsobenie.

Viac vymožeností The Issue prichádza v desiatich hlavičkách, 10+ vlastných miniaplikáciách, úhľadnom rozložení príspevkov a sociálnej integrácii.

Môžete tiež pridať vlastné reakcie emodži, vytvárať recenzie a speňažiť svoj časopis pomocou prednastavených umiestnení reklám. V neposlednom rade je The Issue optimalizované aj pre SEO a rýchlosť, ako aj kompatibilné s mobilmi a sietnicou.

Huba

huba elektronického obchodu 04

Keď hľadáte trendovú tému WordPress, ktorá vám pomôže s profesionálnym predajom produktov online, už nehľadajte. Hongo je veľkolepé riešenie s mnohými funkciami, ktoré vás nasmerujú na správnu cestu.

S niekoľkými vzorovými rozloženiami si môžete kliknutím na tlačidlo vybrať ten správny vzhľad. Odvtedy môžete buď použiť hotový dizajn, alebo ísť ďalej a prispôsobiť ho podľa smerovania vašej značky.

Úpravy a vylepšenia sa uskutočňujú pomocou jednoduchého presúvania myšou.

Medzi ďalšie hlavné funkcie Hongo patrí tvorca záhlavia a päty, Slider Revolution, praktické filtrovanie, mega menu, vyskakovacie okná bulletinu a efekty paralaxy.

Spolu s nevyhnutnými zásobami, Mushroom prichádza aj s množstvom ďalších dobrôt, ktoré okorenia zážitok z nakupovania.

Aurum

minimalistické šperky aurum

Aurum je minimalistická téma, ktorá je ideálna pre butiky, šperky a ďalšie webové stránky elektronického obchodu súvisiace s módou. Dodáva sa so skvelými tematickými funkciami, ktoré vám pomôžu poskytnúť vašim zákazníkom úžasný zážitok z online nakupovania.

Táto téma poskytuje elegantnú a elegantnú šablónu, ktorá je ideálna na jednoduché vytváranie profesionálnych a jedinečných webových stránok. Obsahuje kolotoč produktov optimalizovaný na dotyk, takže každý sa môže zabaviť pri prezeraní vašich produktov.

Používatelia si môžu vybrať z variantov vopred vytvorených webových stránok, ale môžu si vytvárať aj vlastné šablóny. Aurum obsahuje WPBakery, špičkový doplnok na vytváranie drag and drop. Nastavte a usporiadajte rozloženia a obsah stránok bez námahy.

Aurum tiež obsahuje posuvné pluginy na štýlovú prezentáciu vašich najnovších alebo odporúčaných produktov a špeciálnych ponúk.

Táto téma obsahuje skvelé funkcie, ako je kolotoč produktov, integrácia sociálnych médií, krátky kód produktu, pokročilá podpora vlastných polí, režim katalógu a stránka vlastného vyhľadávania s filtrovaním.

Nakoniec, správne kódovacie štandardy robia túto tému SEO priateľskou a neuveriteľne rýchlo sa načítava.

Vešiak

Vešiak

Namiesto toho, aby ste robili veci od začiatku, stačí si vybrať trendovú tému WordPress, ako je napríklad The Hanger, a všetko bude okamžite jednoduché.

Táto téma kompatibilná s WooCommerce je pripravená na všetky vaše nápady a je pripravená rýchlo dostať vašu firmu online. Aj keď veci zostávajú super klasické a jednoduché, The Hanger je stále nástroj, ktorý si užijú všetci moderní kupujúci.

Každá sekcia a prvok vešiaka sú navrhnuté a vyvinuté tak, aby ponúkali ten najlepší zážitok z nakupovania. Počkajte, kým neuvidíte živú ukážku plátna webovej stránky – zapôsobilo!

Nádherné stránky obchodu a produktov, ohromujúca a ľahko sledovateľná pokladňa a prepracovaná hlavička a navigácia, The Hanger zaisťuje, že každého z vašich návštevníkov si okamžite získa.

Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí rýchly náhľad, odporúčané nové a akciové produkty, pohodlný mini košík a podpora produktového videa. Vešiak je označený.

newsmag

newsmag-fashion-wordpress-magazine-website-template

Newsmag prináša výkonnú štruktúru s mriežkami, blokmi, modulmi, ktoré pomôžu predefinovať eleganciu a štýl vašej webovej stránky.

Vďaka kombinácii elegancie, veľkého bieleho priestoru, jemných línií, moderných stránok a veľkolepých typov príspevkov bude Newsmag váš web vyčnievať z davu.

Newsmag, navrhnutý s ohľadom na malé detaily, vám poskytne slobodu zdôrazniť váš najdôležitejší obsah.

Autor navrhol túto tému tak, aby zvládala veľké množstvo obsahu a zároveň ponúkala vysokú rýchlosť načítania stránky. Newsmag poskytne vašim návštevníkom výnimočný výkon na akomkoľvek zariadení s malou obrazovkou.

Aby bolo všetko jednoduché, táto téma obsahuje viac ako 14 jedinečných ukážok pripravených na rýchly import. Téma Newsmag má inteligentný reklamný systém navrhnutý tak, aby bol váš web pripravený na službu AdSense v priebehu niekoľkých sekúnd.

Newsmag spája technológiu s vašimi schopnosťami a prináša najodvážnejší web.

Láska a

amory-minimal-fashion-blog-wordpress-website-template

Amory je krásna, elegantná a vysoko citlivá téma kreatívneho blogu WordPress. Je to neuveriteľne flexibilný nástroj pre moderných blogerov s predchádzajúcimi skúsenosťami s vývojom alebo dizajnom alebo bez nich.

Umiestňuje váš obsah do popredia a centra všetkými možnými spôsobmi počas každej z jeho iterácií. Celý dizajn témy sa točí okolo čitateľnosti, čitateľnosti, zobrazenia a prezentácie vášho obsahu.

Elegantné prvky Amory udržia vaše stránky čisté a vizuálne nedotknuté a nechajú váš obsah rozprávať váš príbeh. Fotografi a fotoreportéri milujú Amory pre jeho jednoduchosť a vynikajúce spracovanie multimediálneho obsahu.

Amory obsahuje podradenú tému, takže si ju môžete prispôsobiť, ako len chcete, a vytvoriť tak svoju vlastnú verziu. Prispôsobte Amory vašim presným očakávaniam.

Byanca

byanca módna téma wordpress

Pri vytváraní internetového obchodu s módou musíte zabezpečiť štýlový a moderný web dizajn. To udrží vašich nakupujúcich dlhšie, pretože im všetky vaše úžasné predmety umiestnite priamo pred oči.

Aby ste dosiahli tento výsledok, mali by ste sa lepšie pozrieť na Byanca, špičkovú módnu tému WordPress. Môžete ho použiť pre bežné obchody s oblečením alebo aj ako majiteľ značky, Byanca nemá žiadne obmedzenia.

Spolu s rôznymi rozloženiami indexových stránok ponúka Byanca aj oveľa viac interných rozložení pre vaše pohodlie.

Niektoré ďalšie funkcie Byanca prichádzajú vo forme rýchlej pokladne, rýchleho zobrazenia, prihlasovacích a registračných formulárov, sledovania objednávok a priblíženia produktu.

Vytvorenie skvelej stránky elektronického obchodu je s Byancou hračkou.

Most

most módna téma wordpress

Či už prevádzkujete internetový obchod s oblečením alebo ste vášnivým módnym blogerom, ak ešte len začínate, ušetrite si čas a energiu s Bridge.

Táto trendová téma WordPress je plná skvelej zbierky vecí pre váš vysnívaný web.

Existuje niekoľko hotových ukážok, ktoré rýchlo naštartujú váš projekt a okamžite vás rozbehnú.

Na Bridge je skvelé aj to, aký jednoduchý a priamočiary je proces vytvárania novej módnej stránky.

Aj keď vytvárate svoj prvý web, budete sa cítiť pohodlne, takmer ako keby ste ich už založili niekoľko.

K dispozícii je tiež podrobná dokumentácia a zákaznícka podpora, ktoré vám pomôžu odpovedať na všetky vaše otázky. Tá správna stránka, s ktorou chcete vstúpiť do online sveta, je hneď za rohom.

uplatniť

nášivka-jednoduchá-módna-téma-blogu

Nášivka je téma WordPress, ktorá sľubuje, že vám uľahčí úspech tým, že poskytne solídny a spoľahlivý dizajn.

Na používanie tohto produktu nemusíte byť skúseným webovým vývojárom. Aplikácia je ľahko použiteľná a intuitívna, dokonca aj pre tých, ktorí nemajú žiadne znalosti programovania.

Existuje niekoľko variácií formátu blogových príspevkov a budete môcť zahrnúť video, obrázky alebo zvukové súbory.

Môžete si udržiavať krásny osobný blog alebo masívny módny časopis. Bez ohľadu na vaše ciele môže byť táto téma vaším najväčším spojencom. Majitelia stránok nemusia začínať od nuly.

K dispozícii je demo obsah a môžete ho importovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Tento vopred vytvorený obsah môže fungovať ako základná šablóna a môžete si ho kedykoľvek prispôsobiť.

Spustenie online módneho projektu je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Misia

Missio módna téma wordpress

Missio je ďalšou krásnou alternatívou pre všetkých módnych fotografov. Ak hľadáte tému WordPress, ktorá štandardne vyniká, je pravdepodobné, že ste ju našli.

Preskúmajte Missio veľmi podrobne tak, že prejdete na ukážku živého ukážky a uvidíte ju v plnej miere.

Missio má veľa užitočných funkcií, ktoré vám ušetria veľa času a úsilia. Všetko, čo musíte urobiť, je pohrať sa s pripraveným materiálom, pridať svoj obsah a detaily a dokončiť to.

Je to naozaj také jednoduché, ako to znie: nevyžaduje sa žiadne kódovanie.

ekko

ekko módna téma wordpress

Teraz si môžeš založiť svoj vlastný módny blog, ktorý otočí hlavu s Ekkom. Táto trendová téma WordPress má čistý, minimálny a moderný vzhľad, ktorý vzbudí záujem každého.

Okrem toho Ekko kladie svoj obsah na prvé miesto, čím zabezpečuje zážitok bez rozptýlenia pre všetkých svojich verných čitateľov. Okrem toho Ekko zabezpečuje, aby výkon zostal nedotknutý a na najvyššej úrovni na všetkých zariadeniach a platformách.

Ekko hneď po vybalení dodržiava všetky súčasné pravidlá dizajnu a vývoja. S ohľadom na to sa už nikdy nebudete musieť starať o technické záležitosti, pohodlne spravovať a udržiavať svoj rastúci módny blog.

Váš online časopis Ekko skrátka obstojí v skúške času a bude vždy vyzerať sviežo a ako nový.

Pŕhľava

Artemis je všestranná a citlivá téma WordPress. Má jednoduché úplné prispôsobenie na všetky obrazovky, zariadenia a prehliadače. Nájdete ho s rozsiahlou dokumentáciou a skvelou technickou podporou.

Obsahuje niekoľko ukážok a mnoho vlastných prvkov, ktoré môžete navrhnúť a vylepšiť pomocou drag and drop.

Má plnú integráciu WooCommerce na rýchle nastavenie online obchodov. Artemis je všestranný a praktický s vopred pripravenými možnosťami pre obchody.

Táto téma je skvelou voľbou bez ohľadu na to, aký je váš typ podnikania. Je taký silný ako grécky boh, ktorý predstavuje jeho meno. Medzi ďalšie prémiové funkcie patrí príprava prekladu, bezplatné aktualizácie a prispôsobiteľné pozadie.

Okrem toho má Artemis posuvník lookbooku a dynamické bočné panely na prezeranie produktov. Pokračujte a urobte zmenu s týmto výkonným výtvorom SmartWPress.

Voux

the voux - fashion blog theme

Voux je jedinečná a inovatívna téma WordPress pre časopis. Je hrdé na to, že je jednou z prvých tém, ktoré do svojho zoznamu funkcií zahrnuli jedinečné sociálne zdieľanie.

Údaje určené na sociálne zdieľanie sú dostupné cez backend vášho webu a sú uložené vo WordPresse. Opraty tohto procesu máte vy, pretože si môžete prispôsobiť obdobie vyrovnávacej pamäte a zacieliť na konkrétne sociálne siete.

El Voux je responzívny, takže jeho obsah je prístupný každému. Rovnaký zážitok z kvality platí pre všetky zariadenia.

Poskytuje majiteľom stránok väčšiu slobodu, pretože môžu aktualizovať príspevky a sledovať zobrazenia na cestách, čím sa eliminuje potreba byť pripútaný k stoličke. Pokiaľ máte WIFI pripojenie, budete môcť robiť svoju prácu.

Rozšírenie stránok nemôže závisieť od jedného demografického alebo špecifického trhu. Táto téma je plne lokalizovateľná, čo umožňuje viacjazyčnú podporu osloviť viac ľudí.

OGGI

oggi módna téma wordpress

Začať predávať módne veci online je s OGGI hračkou. Či už hľadáte niečo špecializovanejšie alebo obchod so všeobecnou módou, opäť s OGGI ich zvládnete všetky a ešte hordu navyše.

Na začiatok získate 7 ukážok domovskej stránky. A akonáhle zavediete metódu úprav pomocou nástroja na tvorbu stránok drag and drop, možnosti sa zrazu stanú nekonečnými.

Okrem rôznych domčekov OGGI zahŕňa aj všetky ostatné interné stránky a prvky potrebné pre správne fungovanie internetového obchodu.

Rovnako ako každá iná téma na zozname, aj OGGI je úplne flexibilný a plynulý a okamžite sa prispôsobí akejkoľvek obrazovke. Online nakupovanie bude s OGGI vždy na najvyššej úrovni.

Vidieť

fey módna téma wordpress

Fey je ďalšie úžasné riešenie, ktoré vám pomôže spustiť internetový obchod v krátkom čase. Majte na pamäti, že ak hľadáte niečo trochu iné, Fey je určite nástroj, ktorý by ste si nemali nechať ujsť.

S vašou kreativitou a originalitou môžete na internete začať rýchlo. Moderné a kreatívne sú dve hlavné črty Fey. Stručne povedané, ak chcete všetkých potenciálnych kupujúcich príjemne prekvapiť atraktívnym webovým dizajnom, robte veci s Fey správne.

Okrem toho Fey prichádza so všetkými druhmi prvkov obchodu, ako je sledovanie objednávok, zoznam želaní, premenné produktov a rozbaľovací košík, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Na každého používateľa čaká aj množstvo vlastných krátkych kódov a miniaplikácií pre rýchlu integráciu. Rôzne hlavičky, informačný kanál Instagram, sekcia blogu a plynulé posúvanie sú len niektoré z ďalších špecialít, ktoré získate s Fey.

CiyaShop

ciyashop módna téma wordpress

Pokiaľ ide o online módne obchody, existuje veľa rôznych možností a CiyaShop je jednou z nich. Namiesto falšovania od začiatku už máte k dispozícii vzhľad, položky a funkcie.

Spolu s pútavými ukážkami starostlivo vytvorenými pre vaše miesto má CiyaShop aj ďalšie výhody, z ktorých môžete ťažiť.

S webovým dizajnom môžete byť komplexný alebo môžete ísť na minimum, obe možnosti CiyaShop sú nižšie.

CiyaShop je citlivá, mobilná a kompatibilná s rôznymi prehliadačmi módna téma WordPress. Je optimalizovaný pre špičkový výkon. Zabezpečuje, že váš výsledok bude vždy fungovať stabilne a bezpečne.

Bez ohľadu na to, odkiaľ vaši používatelia pochádzajú, vždy budú mať rovnaký úžasný zážitok z prehliadania vašich produktov a dokončovania nákupov. CiyaShop urobil väčšinu práce, takže ho určite využite naplno.

H-kód

h-code-parallax-one-page-website-template

H-Code je jednostránková moderná trendová téma WordPress. Je to tiež výkonná a kompletná viacúčelová šablóna. H-Code umožňuje každému rýchlo a efektívne vytvárať profesionálne webové stránky s ľahkosťou.

Implementuje sa prostredníctvom 57 rôznych webových stránok s ukážkami vstupných stránok a viac ako 190 nádherných šablón stránok pre množstvo rôznych aplikácií.

To všetko môžete urobiť vďaka prispôsobiteľnému doplnku na tvorbu stránok WPBakery od H-Code s množstvom prvkov a komponentov.

S H-Code si používatelia z celého sveta budú môcť jednoducho vytvoriť svoje vlastné jedinečné módne webové stránky.

Hrubý

Grosso módna téma wordpress

Umelec plne pozná hodnotu svojich výtvorov. Aby ste ich mohli ďalej efektívne speňažiť, ponúka svoje služby téma Grosso Fashion WordPress.

Kreatívci z celého sveta sa po výbere Grossa nikdy nepozrú späť. Ak ste zvedaví, tu je návod, ako to funguje. Vytvorenie webovej stránky je také jednoduché, že stačí presunúť súbory myšou a pridať ďalšie funkcie.

Áno, je to také jednoduché. A nemusíte robiť žiadne kódovanie ani iné pokročilé technické úlohy.

Spravujte svoj obchod, plňte objednávky, vyberajte platby, sledujte recenzie zákazníkov a propagujte svoju značku z akéhokoľvek zariadenia. Toto všetko môžete urobiť s platformou všetko v jednom od spoločnosti Grosso.

S témou, ktorá vie, ako funguje elektronický obchod, nikdy nestratíte cestu k úspechu.

Urobte to jedinečným, výnimočným a výnimočným a rozviňte svoj módny biznis do nových extrémov.

júna

Jún je nádherná, vyleštená a citlivá obchodná viacúčelová téma WordPress.

Kombinácia Slider Revolution, LayerSlider a WPBakery ponúka vizuálny zážitok z budovania. Dizajn ako profesionál s prémiovými miniaplikáciami a hlbokými nastaveniami prispôsobenia.

Označte svoj web podľa najprísnejších špecifikácií za pár minút. 15 štýlových ukážok, 9 krásnych produktových stránok a nádherné portfóliá urýchľujú proces.

Neobmedzené stránky obchodu zaisťujú, že váš produkt správne uvádzate na trh, vrátane vlastného vyhľadávania AJAX. Módne obchody, predajne a dielne milujú spoluprácu s June.

Neuveriteľné funkcie špecifické pre dané odvetvie umožňujú každému súťažiť so superveľmocami online.

S WooCommerce, integrovaným v júni, nebolo merchandising vašich návrhov nikdy jednoduchšie. Založte si obchod s June ešte dnes a rozbehnite svoj online módny biznis!

Papierovačky

Paperio je nádherná a citlivá téma viacúčelového blogu WordPress. Vďaka kolekcii sofistikovaných ukážkových webových stránok šetrí Paperio veľa času.

Blogeri milujú veľkú flexibilitu a kreatívny dizajn Paperio. Zobrazenie vašej galérie a video príspevkov je jednoduché.

Rozloženie mriežky a muriva poskytuje intuitívnu vizuálnu hierarchiu. Najmä módne blogy žiaria v oblečení Paperio. Praktické miniaplikácie využívajúce technológiu AJAX vám umožňujú zaujať publikum.

Posuvníky odporúčaného obsahu recirkulujú vaše kúsky, na ktoré ste najviac hrdí, aby ich mohol svet vidieť. Vďaka úžasným trendovým príspevkom a najnovším miniaplikáciám môžete udržať svet v obraze.

Pomocou informačných kanálov Instagram a Twitter môžete osloviť viac ľudí. Newsletter MailChimp vám umožní časom si vybudovať verné publikum a zostať v kontakte s ľahkosťou.

Paperio je všetko, čo potrebujete k úspechu!

Dobrý život

goodlife-minimal-fashion-wordpress-theme

GoodLife je mimoriadna téma WordPress, ktorá sľubuje vylepšenie každého prvku vašej módnej webovej stránky.

Je pripravený na SEO, vďaka čomu sa vaše články ľahko objavia v hodnotení vyhľadávačov.

Vývojári výrazne skrátili čas načítania. Napriek svojej sile a všestrannosti zostáva GoodLife ľahko použiteľný a prístupný.

Vďaka technológii Drag and Drop sa aj tie najkomplikovanejšie aspekty vývoja webu stanú intuitívnymi.

Táto téma je tiež preložiteľná, čo vám umožní prilákať medzinárodné publikum.

Používatelia budú môcť vkladať nádherné obrázky a videá spolu s kvalitnými článkami. Existuje dokonca systém komentárov, ktorý umožňuje čitateľom diskutovať o najnovších módnych trendoch.

Tiež je možné povoliť alebo zakázať lepivé bočné panely v časti Možnosti témy.

Ak chcete vyskúšať GoodLife a jeho funkcie, určite si pozrite jeho živú ukážku.

 Florencia

florencia - téma blogu pripravená na adsense

Florence je čistá a svieža téma WordPress špeciálne navrhnutá na publikovanie módneho blogu.

Jeho ostrý a klasický dizajn blogu zaistí, že váš obsah vynikne. Rozloženie blogu v celej šírke je k dispozícii aj v tejto téme s informačným kanálom Instagramu v plnej šírke v päte.

Florence tiež podporuje viacero formátov príspevkov na pridanie vizuálnej rozmanitosti do vášho Tumblogu alebo stránky portfólia.

Môžete tiež vložiť krásne pozadie svojej stránky about.me, ako aj vizuálne ikony svojich sociálnych sietí pomocou vlastných miniaplikácií sociálnych médií zabudovaných do témy.

Vývojári použili nástroj WordPress Customizer na podporu možností tém, čo vám umožňuje rýchlo vykonávať úpravy bez opustenia ukážky front-endu.

Florence prichádza s lepiacou navigáciou, funkciou webovej stránky, ktorá zostáva na svojom mieste, aj keď návštevníci posúvajú stránku nadol.

Florence je pripravená a pripravená na vaše kreatívne módne nápady.

Hlas

hlas - lesklé vydanie časopisu

Voice je moderná téma časopisu WordPress vytvorená na mieru pre osobné blogy, online správy a webové stránky časopisov. Vďaka tejto téme bude váš web vyzerať na veľkých obrazovkách rovnako pôsobivo ako na tabletoch a smartfónoch.

Je vysoko prispôsobiteľný, takže môže zodpovedať vašim osobným preferenciám. Dodáva sa tiež s panelom pokročilých možností témy, ktorý vám umožní nastaviť webovú stránku za 5 minút.

Táto téma vám tiež umožňuje vytvoriť toľko modulov príspevkov, koľko chcete, zoskupiť ich podľa konkrétnych kritérií a zobraziť ich v špecifickom rozložení.

Aj táto téma profesionálneho módneho blogu je mimoriadne flexibilná.

Voice vám tiež umožňuje vytvoriť iný vzhľad alebo dojem pre každú kategóriu na vašom webe.

Tiež ho spojili s výkonnými krátkymi kódmi a ďalšími úžasnými funkciami tém WordPress, vďaka ktorým váš módny blog zažiari a zaujme.

Piemont

piemont - jednoduchá téma módneho blogu

Ak je vaším cieľom vytvoriť populárny módny blog, určite si pozrite Piemont. Cieľom tejto témy je maximalizovať svoje šance na úspech.

Jeho dizajn bude esteticky príjemný a bude sa v ňom ľahko pohybovať, čo zabezpečí, že si Piemont bude môcť užiť každý.

Marketing môže byť dôležitou súčasťou každej franšízy, zvyšuje povedomie o značke a zvyšuje vašu ziskovú maržu. Zákazníci však odmietnu obchodovať s webovou stránkou, ktorej nedôverujú.

Našťastie Piemont zahŕňa WooCommerce, čo vám umožňuje vytvárať kvalitné online obchody na distribúciu vašich produktov.

Navyše, s niektorými z najlepších skóre rýchlosti stránky na Google, Piemont určite zapôsobí na vašich sledovateľov.

Môžete si tiež prispôsobiť farebnú schému svojej vlastnej stránky s neobmedzeným rozsahom možností palety. Okrem toho existuje veľa variácií hlavičiek a vstupných stránok, vlastných písiem a posúvačov príspevkov.

Newsmag PRO

Newsmag PRO je farebná a kreatívna téma webových stránok časopisu WordPress. Je to perfektná platforma pre hladký dizajn a vývoj všetkých druhov moderných stránok časopisov.

Môžete jednoducho upraviť čokoľvek od farebných schém a vlastných písiem až po podrobné prechody a plynulé animácie.

Nádherné rozloženie a nádherné spracovanie pokročilého mediálneho obsahu robí Newsmag PRO výnimočným, pokiaľ ide o módne a zábavné časopisy.

Newsmag PRO je dokonalým prostredím na prezentáciu najnovších a najväčších svetových trendov a štýlov v minimalistickom štýle.

A úplne pripravený na WooCommerce, Newsmag PRO môže dokonca predávať vaše módne položky priamo z vašej webovej stránky módneho časopisu!