29 tém WordPress inšpirovaných Pinterestom na vytvorenie blogu

Tu je náš zoznam najlepších tém WordPress v štýle murovanej mriežky pre vaše nové blogy alebo portfóliové stránky, alebo ak chcete vylepšiť svoju existujúcu webovú stránku.

Všetky sú také BOMBY, že sme si nakoniec vybrali 32+. (Ale recenzované viac ako 70!)

Použitie muriva alebo mriežkového štýlu jQuery dodá vášmu webu extra šmrnc, ktorý ho odlišuje od typických online portfólií. (Prosím, nebuďte nudní).

Jednou z výhod použitia rozloženia v štýle murovanej mriežky je, že vaša lokalita vyzerá čisto a organizovane. (S tak malým množstvom práce).

Predveďte svoju prácu elegantne a doprajte svojim návštevníkom príjemný zážitok.

DO. TO. STOP. VONKU.

Najlepšie témy WordPress pre murovanú mriežku

Poznámka : Masonry je revolučný doplnok rozloženia mriežky pre jQuery. Ak chcete získať lepší prehľad o tom, ako funguje rozloženie muriva, zvážte to odvrátenou stranou plavákov CSS.

Zatiaľ čo CSS pláva posúva prvky doľava alebo doprava, murivo posúva prvky vertikálne. Umiestnite každú položku na ďalšie otvorené miesto na mriežke, čím sa minimalizujú vertikálne medzery medzi položkami rôznej výšky.

Jevelin

jevelin-murivo-wordpress-blog-theme

Jevelin je jedinečná a pekná, vysoko prispôsobiteľná a veľmi intuitívna prémiová viacúčelová téma WordPress.

Čistá téma určená pre začínajúcich a skúsených webmasterov, aby získali okamžitý prístup k inováciám svetovej triedy. Jevelin ponúka bezproblémovú funkčnosť bez nutnosti písať akýkoľvek kód prostredníctvom používateľského rozhrania vizuálnej správy.

Dá vám na starosti rozloženie, rozloženie, vizuálne a grafické efekty, farby, animácie a oveľa viac každého prvku.

Od nádherných posuvníkov poháňaných Slider Revolution až po plynulé kolotoče a portfóliá upútajúce pozornosť v rôznych rozloženiach a štýloch, Jevelin dokáže všetko.

Jevelin obsahuje 40+ ukážok a 40+ vlastných krátkych kódov, ktoré pridávajú na váš web nekonečné množstvo funkcií a vynaliezavosti. Vyskúšajte Jevelin ešte dnes!

Kalium

kalium-minimal-portfolio-wordpress-website-template

Kalium je moderné a vysoko pohotové viacúčelové kreatívne portfólio a téma internetového obchodu WordPress.

Je to solídne a robustné dizajnové riešenie pre webmasterov, ktorí sa nechcú obťažovať manipuláciou so žiadnym kódom, ale potrebujú vytvárať moderné a sofistikované webstránky.

Kalium implementuje nástroj na tvorbu stránok WPBakery na uľahčenie celého procesu prispôsobenia. Spája metódu drag and drop s animovanou a atraktívnou silou doplnkov Slider Revolution a LayerSlider.

Kalium je postavené na starostlivo vybranom súbore úžasných ukážkových webových stránok a stránok so šablónami, ktoré sú pohodlné a elegantné pre všetky druhy aplikácií a špecializované trhy.

Navyše tu nájdete možnosti Kalium poháňané flexibilným spracovaním mriežkových štýlov, vrátane najviac konfigurovateľných rozložení muriva na súčasnom trhu. Je schopný prezentovať všetok obsah v originálnom a prispôsobiteľnom rozložení.

Gridlove

gridlove-creative-murry-style-grid-theme

Gridlove je krásna, profesionálna a ľahko použiteľná téma WordPress pre murovanú mriežku pre stránky so správami a časopismi.

Je to skvelé riešenie pre webmasterov s alebo bez skúseností s kódovaním na jednoduché a efektívne vytváranie úžasných webových stránok. Každý môže implementovať množstvo widgetov a prvkov stovkami rôznych spôsobov a kombinácií.

Gridlove prichádza s mnohými jedinečnými publikačnými funkciami, vďaka ktorým ožijú vaše prispôsobiteľné murované mriežky a udržia vaše publikum zapojené a zábavné.

Flexibilita je názov hry s Gridlove. Pre každú sekciu vášho webu získate veľa prispôsobiteľných možností. (Všetko môžete upraviť!)

Agentúry grafického dizajnu a kreatívni profesionáli milujú schopnosť Gridlove krásne spravovať portfólio a plnú mobilnú kompatibilitu vďaka Bootstrap.

Osamelosť

osamelosť-murivo-štýl-blog-wordpress-téma

Soledad je farebná, živá a dynamická téma pre blogy a časopisy WordPress.

Výnimočne silná téma, ktorá obsahuje viac ako 220 domácich ukážkových stránok pre viac ako 6 000 variácií a možností.

OH Wow

Vďaka tomu je Soledad skutočne flexibilnou témou, ktorá umožňuje webmasterom akejkoľvek úrovne vytvárať tie najkrajšie a najmodernejšie webové stránky blogov a časopisov.

Natívna podpora výkonného rozloženia murovanej mriežky predstavuje váš obsah plynulým, dynamickým spôsobom, ktorý vyzerá a pôsobí skvele na stolných aj mobilných zariadeniach. Je ideálny pre vizuálne webové stránky, ako sú webové stránky s profesionálnymi fotografiami, spravodajské webové stránky, stránky agregácie obsahu a ďalšie.

Neexistuje prakticky žiadny koniec toho, kam môže Soledad dostať váš web so svojimi výkonnými doplnkami, funkciami a zdrojmi.

Gillion (trendy tovar)

Gillion je skvelá téma WordPress pre časopisy a blogy. Pozrite si všetky ich ukážky, vychutnajte si ich úžas a získajte ich jedným kliknutím.

Má nástroj na tvorbu stránok WPBakery vytvorený s rámcom Unyson a kompatibilitou Bootstrap. S Gillion nájdete úžasný živý prispôsobovač a neobmedzené možnosti na hranie.

Môžete si vybrať z viac ako 15 ukážok, prekladať a upravovať ich, ako sa vám páči. Nájdite 6 formátov príspevkov, 12 vlastných miniaplikácií a posúvače blogu.

Gillion má super responzívne rozloženie, ktoré sa prispôsobí každej obrazovke a prehliadaču. (Vôbec sa nevyžaduje žiadne kódovanie!) Začnite sa baviť pri nastavovaní svojej stránky s Gillion a buďte na ceste k zaslúženému úspechu.

Dekódovať

murovaná mriežka WordPress téma

Uncode je pôsobivá, pre vývojárov vhodná a inteligentne navrhnutá kreatívna viacúčelová téma WordPress. Bezpečné riešenie pre webmasterov akéhokoľvek pôvodu na bezproblémovú tvorbu profesionálnych a funkčných webových stránok naprieč širokou škálou aplikácií a archetypov.

Je to preto, že Uncode je až po okraj nabitý všetkými druhmi pokročilých funkcií, ktoré šetria čas, doplnkami, krátkymi kódmi a vopred vytvorenými šablónami stránok.

Uncode zvládne toľko rôznych webových stránok a stránok, pretože Uncode je vytvorený pomocou pokročilej technológie JavaScript Masonry, ktorá maximálne využíva váš vertikálny priestor. Vytvárajte responzívne webové stránky, ktoré vždy vyzerajú najlepšie bez ohľadu na zariadenie, platformu alebo veľkosť obrazovky.

Uncode je tiež nabitý unikátnymi koncepčnými ukážkovými webovými stránkami, ktoré sú plne vybavené vnútornými stránkami, ktoré čakajú na váš obsah a obrázky vo vysokom rozlíšení.

Oshine

Oshine je vizuálne príťažlivá téma WordPress pre ľudí, ktorí oceňujú kvalitu a konzistentnosť. Zahŕňa prispôsobivý a efektívny dizajn, ktorý určite pritiahne množstvo pohľadov.

Po inštalácii budete mať úžitok z informatívnych hlasových tutoriálov. Tieto návody vás prevedú procesom prispôsobenia a všetko podrobne vysvetlia. Aj keď ste nový, môžete vytvoriť konkurenčnú stránku.

Môžete si vybrať svoje obľúbené demo – existuje viac ako 50 rôznych variácií. Ukážky vám ušetria veľa času, pretože sú plne funkčné a pripravené na použitie.

Každú položku môžete zmeniť podľa vlastného uváženia. (Tiež si môžete najskôr zobraziť ukážku všetkých úprav, ktoré vykonáte.)

Aj keď nie ste skúsený programátor, všetky možnosti nájdete intuitívne a ľahko použiteľné. Oshine sa snaží vyjsť v ústrety všetkým klientom, nielen tým, ktorí pracujú v oblasti vývoja webu.

Štokholm

Štokholmská murovaná mriežka wordpress tému

Štokholm je téma WordPress pre murovanú mriežku, ktorú môžete použiť na rôzne účely. S viac ako 140 ukážkami z krabice viete, že Štokholm má niečo pre každého.

Každá vzorka je super vizuálne príťažlivá, moderná a kreatívna. Stručne povedané, ak chcete urobiť silný dojem na všetkých návštevníkov vašej stránky, Štokholm to určite zvládne bez zaťaženia.

Skvelé chvíle získate iba vtedy, ak použijete Štokholm taký, aký je. WPBakery však otvára nový horizont možností, ktoré posúvajú vašu online prítomnosť na inú úroveň.

Okrem toho Štokholm používa aj Slider Revolution, Layer Slider, importér ukážok na jedno kliknutie, 800+ Google Fonts a efekt paralaxy.

Môžete kombinovať dostupné materiály a rýchlo nastaviť stránku.

Norebro

norebro murovaná mriežka wordpress tému

Norebro je téma WordPress pre murovanú mriežku pre agentúry a kreatívnych profesionálov. Svoj vzhľad si môžete rýchlo objednať online pomocou zbierky viac ako 30 vopred navrhnutých ukážok.

Nájdete tu ukážky módnych blogov, reštaurácií, osobných stránok, firemných stránok a dokonca aj online obchodov. Norebro je predvolená viacúčelová téma WordPress, ktorá pokrýva mnoho online projektov a podnikov.

Ďalšími užitočnými funkciami sú 90+ krátkych kódov, prémiové doplnky, pripravený preklad a automatické aktualizácie.

Rôzne rozloženia portfólia a zoznamov blogov, štýly hlavičiek a ponúk a fantastické možnosti prispôsobenia, Norebro zaisťuje, že to všetko budete mať na dosah ruky. Vystavte svoje diela a články atraktívnym spôsobom, aby nikto neodolal.

So spoločnosťou Norebro môžete dosiahnuť výnimočné výsledky a dosiahnuť akékoľvek ciele, ktoré si stanovíte pri vytváraní svojho podnikateľského plánu.

Webify

webify murovaná mriežka wordpress tému

Webify je skvelá téma WordPress pre murovanú mriežku, ktorú môžete použiť pre všetky druhy kreatívnych podnikov. Ak hľadáte skvelý webový dizajn na vytvorenie online portfólia, teraz môžete s Webify.

V balíku 20+ ukážok pripravených na použitie okamžite nájdete ten správny vzhľad pre vaše potreby. Potom môžete použiť preddefinovanú predpripravenú ukážku alebo ju obohatiť o svoj charakteristický štýl. Bez ohľadu na to, čo vyhovuje vašim potrebám, Webify je pripravené na akúkoľvek výzvu a uistite sa, že z nej vyťažíte maximum.

Webify si samozrejme môžete prispôsobiť do posledného detailu. Ale ako? Jedna vec je istá, pri práci s Webify už nikdy nebudete musieť kódovať. Všetko sa to deje vizuálne prostredníctvom šikovného nástroja na tvorbu stránok drag and drop.

Výkon Webify je tiež na najvyššej úrovni a vytvára silný prvý dojem na všetkých vašich návštevníkov. Sprístupnite svoje úlohy a služby pomocou Webify ešte dnes.

Dvojité

kreatívne-dvojité murivo-webová stránka-šablóna

TwoFold je nádherná a profesionálne navrhnutá prémiová fotografická téma WordPress na celú obrazovku.

Výkonná a vysoko všestranná platforma, na ktorej môžu webmasteri akejkoľvek úrovne skúseností jednoducho a efektívne vytvárať sofistikované moderné webové stránky zamerané na fotografovanie alebo blogovanie v priebehu niekoľkých minút.

Môžete vytvárať úžasné fotogalérie, prezentovať ohromujúce albumy alebo sólové diela a dokonca v okamihu zostaviť celé zbierky pomocou vstavaného filtrovacieho systému s technológiou AJAX.

Prezentácia vašich obrázkov je vysoko prispôsobiteľná záležitosť s množstvom jedinečných a atraktívnych dizajnových štýlov. Na urýchlenie procesu vytvárania webovej stránky sú k dispozícii 3 rôzne rozloženia muriva.

Dosiahnite všetky svoje vizuálne ciele a vytvorte si web snov s TwoFold!

Žeriav

Témy mriežky WordPress

Crane je viacúčelová téma WordPress, pretože je vysoko prispôsobiteľná rôznym typom podnikov. Pomocou Crane môžete ľahko vytvárať osobné alebo firemné webové stránky.

Môžete dokonca vytvárať blogy, portfóliá alebo internetové obchody. Je flexibilný a jednoduchý bez ohľadu na to, pre koho, aj keď ste začiatočník.

Na pochopenie nastavení a úprav nie je potrebné žiadne zvláštne úsilie. Crane je vaša základná platforma s pokročilými možnosťami, stránkami portfólia a mega menu.

Doplnky tretích strán zahŕňajú Slider Revolution a WPBakery page builder. Použite ich na prispôsobenie svojich príspevkov, snímok alebo vnútorných stránok. V oddelení blogu získate aj inzeráty, ktoré ponúkajú rôzne štýly muriva.

Žeriav je ideálny aj na predaj. Použite ho na predaj digitálneho alebo fyzického tovaru a služieb. Táto téma obsahuje prvky a nástroje a vy máte svoju predstavivosť!

Žiadny strýko

téma notio čisté minimálne portfólio

Filozofia dizajnu Natio sa líši od iných tém WordPress. Krásna animácia, ktorá je prístupná z akejkoľvek platformy, je jedným z kľúčových predajných bodov Notio.

Tvorca stránok WPBakery je zodpovedný za konfiguráciu, čím sa eliminuje potreba práce s programovaním.

Notio plní svoje sľuby o kvalite, pretože vám poskytuje službu, ktorá vám ušetrí tisíce dolárov.

Ak si chcete založiť vlastný internetový obchod, mali by ste vedieť, že WooCommerce je jediný spoľahlivý spôsob, ako to urobiť. Poskytuje vám veľkú výhodu, pretože mu dôveruje väčšina online komunity.

Ak chcete usporiadať svoje obrázky do krásnych prezentácií, môže vám pomôcť Slider Revolution.

Téma je kompatibilná aj s WPML, výsledkom čoho je stránka, ktorú môžete preložiť do viacerých jazykov. Urobte rozdiel s Natio.

Povzbudzovať

cheerup-murry-grid-blogu-template

CheerUp je výkonná platforma pre rýchly a bezproblémový vývoj riešení blogovacích webových stránok pre akéhokoľvek klienta, projekt, platformu alebo odvetvie s obrovskou flexibilitou a škálovateľnosťou.

Má tisíce jedinečných vzorov šablón, z ktorých si môžete vybrať, a jedinečné ukážkové webové stránky, na ktorých môžete založiť tú svoju.

Okrem toho je táto téma obzvlášť vhodná na správu atraktívnych a dynamických moderných dispozícií muriva s mnohými prispôsobiteľnými možnosťami muriva a mriežky, s ktorými sa môžete hrať.

Váš obsah a príspevky sa nikdy nezobrazujú tak starostlivo a zámerne ako na CheerUp. Budete ohromení desiatkami podrobných možností prispôsobenia príspevkov, stránok a galérií, ktoré obsahuje.

Nech to vyzerá dobre s CheerUp!

Ruki

téma wordpress muriva ruki

Ruki je atraktívna a jedinečná téma blogu s rozložením murovanej mriežky. V skutočnosti si môžete vybrať z niekoľkých rôznych domácich štýlov, čo vám dáva viac než dosť možností, ako nájsť ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

A keďže by to nestačilo, môžete si Ruki aj upraviť podľa seba.

Niektoré z funkcií Ruki sú deväť bočných panelov, tri štýly príspevkov, podpora MailChimp, Google Fonts a ikony Fontello.

Ak ste pripravení začať blogovať, ale chceli by ste ísť inou cestou, zvážte použitie úžasného Ruki. Presvedčte sa sami tým, že prejdete na ukážku živého ukážky.

Arcmos

arcmos murovaná mriežka wordpress tému

Arcmos je ďalšia téma WordPress, ktorá vás jednoducho posunie na úplne inú úroveň. Vďaka 7 úžasným rozloženiam domovskej stránky a množstvu ďalších praktických vnútorných rozložení ľahko vytvoríte výsledok, ktorý ohromí každého vrátane vás.

Specialty Pack obsahuje Elementor, Referencie, Mapy Google, Cenové tabuľky, Kolotoče, Lightbox a Slideshow. Arcmos nič nevynecháva, vďaka čomu to všetko opravíte rýchlejšie, než by ste si mysleli, že je to možné.

Prezentujte seba alebo svoju agentúru na webe v tom najlepšom možnom svetle a pozdvihnite svoj potenciál cez strechu: Arcmos je pripravený niečo zmeniť.

Most

murovaný most mriežka wordpress tému

Bridge je viacúčelová téma WordPress pre murovanú mriežku, ktorú môžete použiť pre množstvo rôznych projektov.

V každom prípade je u Bridge zárukou, že výsledný vzhľad bude tej najvyššej kvality. Aj keď využijete všetky predpripravené dizajny a funkcie, pohodlne sa dostanete na úroveň profesionálnych webových vývojárov.

Napriek tomu môžete veci posunúť na nový stupeň vylepšením pôvodného dizajnu svojím kreatívnym dotykom.

Kúzlo témy Most je v množstve materiálu, ktorý má pre vás pripravené. Iba ukážky, Bridge vyhráva hru so zbierkou viac ako 600.

Medzi ďalšie výhody patrí nástroj na vytváranie stránok drag and drop, integrácia sociálnych médií, animácie CSS3, optimalizácia SEO a kompatibilita doplnkov WooCommerce, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Získajte svoje meno a propagujte svoje produkty a služby správnym spôsobom s Bridge.

Papierovačky

Paperio je čistá a citlivá téma viacúčelového blogu WordPress. Používatelia všetkých prostredí nájdu v Paperio to, čo potrebujú, aby mohli začať blogovať už dnes.

Kreatívny dizajn je u Paperio na dennom poriadku. Pokročilé nastavenia témy správcu otočia Paperio hore nohami v priebehu niekoľkých minút.

Značenie a prispôsobenie zážitku koncového používateľa z prehliadania je s Paperio hračkou.

Nádherné posúvače príspevkov poskytujú vášmu najlepšiemu obsahu expozíciu, ktorú potrebuje. 7 jedinečných ukážok vám pomôže začať s aplikáciou Paperio. Pôsobivé štýly dizajnu umožňujú vašim návštevníkom prezrieť si váš obsah podľa ich podmienok.

Dynamické rozloženie muriva sú obľúbené u moderných blogerov. Umožňujú návštevníkom vidieť váš obsah vo svetlej a meniacej sa prezentácii. Paperio, ktoré reaguje a je vhodné pre mobilné zariadenia, prispôsobuje svoje murivo každému zariadeniu.

Live Customizer vám umožňuje miešať a spájať obsah pred vašimi očami, aby ste dosiahli výsledok, ktorý sa vám najviac páči. Užite si to!

Werkstatt

Werkstatt je flexibilná a citlivá viacúčelová téma kreatívneho portfólia WordPress. Ide o technologicky zdatnú platformu na vytváranie úžasných moderných webových stránok, ktoré si na profesionálne výsledky nevyžadujú žiadne znalosti kódovania.

Vďaka úplne vizuálnemu procesu návrhu je vytváranie vlastných stránok rýchle a jednoduché. (Vďaka nástroju na tvorbu stránok WPBakery!)

Váš obsah tiež ožije vďaka plynulým animáciám Werkstatt a atraktívnym visiacim boxom. Žiadna iná téma na trhu nemá toľko konfigurácií muriva a portfólia ako Werkstatt.

Nájdete nekonečné množstvo spôsobov, ako predstaviť seba alebo svoju firmu publiku. Má tiež inteligentné možnosti integrácie zvuku, takže môžete svoje stránky vylepšiť.

S Werkstatt po svojom boku môžete vytvárať prepracované a členité plavby.

Pozrite sa na Werkstatt ešte dnes a nechajte svoju tvorivú stránku voľný priebeh!

Láska a

amory-minimal-fashion-blog-wordpress-website-template

Amory je štýlová a atraktívna, moderná a mladistvá téma prémiového kreatívneho blogu WordPress.

Ide o prepracovanú stavebnicu webových stránok, ktorá dokáže uspokojiť potreby dnešných najnáročnejších blogerov a profesionálnych redaktorov online magazínov.

Vytvorenie vlastného jedinečného vizuálneho vyjadrenia ako osobnej alebo profesionálnej blogovacej platformy je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Vlastné kategórie, formáty príspevkov, neobmedzené možnosti farieb, viacero štýlov hlavičky a päty a plná integrácia viacjazyčnej podpory prostredníctvom WPML robia z Amory silu, s ktorou sa v modernom blogovaní musí počítať.

Speňaženie vášho blogu Amory je rýchly a jednoduchý proces so špeciálne navrhnutými prvkami blokovania reklám Google v nástroji Composer.

Vylepšenia SEO od základne kódu zaisťujú tiež maximálnu návštevnosť a prístupy. Urobte to najlepšie s Amory.

Magine

predstavte si tému wordpress murovanej mriežky

Vybudovanie obchodného blogu ide s Magine bleskovo rýchlo. Táto téma WordPress pre murovanú mriežku je riešením, ktoré funguje fantasticky dobre tak, ako je.

Nástroj si však môžete prispôsobiť aj do posledného detailu pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor. Nie, nemusíte kódovať s Magine. Elementor je výkonný editor, ktorý je veľmi priateľský pre začiatočníkov.

3 atraktívne hlavičky, Bootstrap 4, bočný panel mimo plátna, vyhľadávanie na celej obrazovke a priehľadná lepiaca navigácia sú všetky produkty, ktoré sa dodávajú s Magine. Téma sa tiež krásne prispôsobí všetkým zariadeniam, smartfónom, tabletom a stolným počítačom.

Je tiež kompatibilný s populárnymi webovými prehliadačmi a displejmi sietnice. Zmiešajte, čo je k dispozícii, a získajte hotový produkt, ktorý je pripravený a pripravený na použitie bez problémov.

Wow

murovaná mriežka vavo téma wordpress

Pre každého kreatívca, pracovníka na voľnej nohe a agentúru je Vavo témou WordPress s osobitým nádychom. Ak sa chcete odlíšiť od masy, teraz môžete.

Vavo obsahuje niekoľko ukážok, ktoré vám pomôžu rýchlo spustiť vašu online prítomnosť a odlíšiť vás od ostatných. A ak chcete, aby si Vavo precvičilo smerovanie vašej značky, môžete to urobiť aj pomocou nástroja na tvorbu stránok drag and drop.

Okrem toho medzi ďalšie výhody patria plynulé animácie, integrácia sociálnych médií, paralaxové efekty, pozadie videa a filtrovateľné portfólio a mnoho ďalších.

Vďaka videonávodom, dokumentácii a profesionálnej podpore máte istotu, že prevádzkujete špičkovú webovú stránku, ktorá bude úspešne posúvať hranice.

Fotografi, agentúry, nezávislí pracovníci, blogeri a iní kreatívci môžu výrazne profitovať z Vavo.

Líška

the-fox-minimal-magazine-wordpress-theme

Fox je neuveriteľne štýlová a veľmi ľahko použiteľná téma časopisu WordPress.

Pôsobivé, šikovné a funkčné online magazíny vytvoríte v priebehu niekoľkých minút. Získate ho s pokročilými funkciami jedinečnými pre časopisový priemysel, vďaka ktorým sa vaši používatelia a návštevníci budú cítiť ako doma a zaangažovaní.

WordPress Live Customizer, rozšírený na viac ako 1 000 jedinečných a prispôsobiteľných nastavení, vám umožňuje vytvoriť ideálnu stránku len niekoľkými kliknutiami.

Niektoré z funkcií zahŕňajú sociálne médiá, Facebook Like Boxes, Odporúčané príspevky, Twitter Feed, Kontaktný formulár 7 a mnoho ďalších vecí na hranie. Líška je dnes definitívnou témou súčasných časopisov.

Nimbus

nimbusová murovaná mriežka wordpress tému

Nimbo je téma WordPress pre murovanú mriežku pre osobné blogy. Webový dizajn Nimbo je čistý, minimálny a super elegantný, ideálne vhodný pre moderného používateľa. Na výber sú 3 rôzne domovské stránky, ako aj možnosť zvoliť si svetlé alebo tmavé rozloženie.

V skutočnosti má Nimbo úžasnú živú funkciu na prepínanie medzi tmavým a svetlým režimom. Ponúknite svojim čitateľom, aby používali štýl, ktorý sa im najviac páči, a získajte ešte viac sledovateľov.

Rôzne hlavičky, responzívny dizajn, pixel perfect kódovanie, vrátane plného ruského prekladu a plná podpora desiatich rôznych formátov príspevkov, Nimbo nie je vtip.

Od prvotného nápadu až po finálny produkt neubehne veľa času, a to vďaka na funkcie bohatému Nimbusu. Všetkým používateľom je k dispozícii aj podrobná dokumentácia pre ešte plynulejšie blogovanie.

Voux

vydanie časopisu voux masonry style

Voux je úžasná téma časopisu WordPress pripravená na sietnicu a vysoko citlivá. Každá stránka je plne prispôsobiteľná pomocou nástroja na tvorbu stránok WPBakery, ktorý umožňuje (rýchle!) vytvorenie vašej vysnívanej stránky.

Používatelia môžu na vašej stránke jednoducho vyhľadať spravodajské články, keď sa pri posúvaní nadol načíta ďalší článok. Túto funkciu umožňuje nekonečné posúvanie. Okrem novinových článkov môžete svoje galérie zobraziť nielen štýlovo, ale aj na celej obrazovke.

El Voux obsahuje doplnky sociálnych médií pre Facebook, Twitter, Google Plus a Pinterest so zdieľanými údajmi uloženými vo WordPress a rovnako viditeľnými na backende.

Okrem toho je možné upraviť obdobie vyrovnávacej pamäte pre údaje a výber sociálnych sietí prostredníctvom možností témy. A nakoniec, tému je možné zobraziť na všetkých zariadeniach bez toho, aby sa kvalita stránky alebo niektorý z prvkov považovala za samozrejmosť.

Pluto

pluto - krásny dizajn mriežky

Pluto je čistá a sofistikovaná téma WordPress v štýle murovanej mriežky pre príležitostných blogerov. Vývojári vytvorili túto plne citlivú tému pomocou čistej a platnej technológie HTML5 a CSS3.

Táto téma funguje efektívne na mobilných zariadeniach vďaka svojej jedinečnej funkcii režimu čítania. Jeho výkonný panel možností správcu vám umožňuje prispôsobiť rôzne aspekty vašej témy.

Dodáva sa tiež so skenerom QR kódov, funkciou nekonečného posúvania, 8 formátmi príspevkov, vopred vytvorenými vzhľadmi, neobmedzenou možnosťou písma a farieb, Smart Photo Protection, sociálnymi tlačidlami a oveľa viac.

Tiež slúži ako funkčná šablóna pre webové stránky elektronického obchodu vďaka integrácii s WooCommerce. Navyše obsahuje aj užitočné doplnky v hodnote viac ako 70 dolárov, ako sú UserPro, Mega Main Menu, WPBakery a prémiové súkromné ​​správy.

1 strana

Téma mriežky 1 strán

1Page je čistá a krásna téma WordPress pre časopisy pre akúkoľvek oblasť a odvetvie. Je plne responzívny a funguje dobre na stolných počítačoch a iných mobilných zariadeniach.

Navyše, táto téma muriva WordPress sa dá ľahko nastaviť a spravovať vďaka svojim skvelým možnostiam, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov.

Možnosti blogového príspevku zahŕňajú neobmedzený počet obrázkov pre posuvný formát galérie s funkciou drag and drop. Návštevníci si tiež užijú skúmanie obsahu vašich webových stránok pomocou funkcie nekonečného posúvania témy.

Téma v štýle mriežky 1Page obsahuje aj ďalšie úžasné funkcie, ako sú neobmedzené bočné panely, výkonné krátke kódy, vlastné miniaplikácie, živé vyhľadávanie, navigácia pre tablety a mobily, systém recenzií, mapa značiek a mačiek, úryvky Google, neobmedzené farby a mnoho ďalších.

Wolf

Vlk - minimalistická mriežková téma

Lobo poskytuje nový koncept portfólia pre kreatívne agentúry a dizajnérov. Táto téma v štýle murovanej mriežky je plne citlivá a pripravená na sietnicu.

Pomáha tiež grafickým dizajnérom, ilustrátorom, fotografom a iným kreatívnym ľuďom jednoducho vytvoriť profesionálne portfólio s kreatívnym talentom!

Téma má tiež vlastného tvorcu modulov, ktorý vám umožní vytvoriť jedinečné návrhy webových stránok v krátkom čase. Využite naplno jeho paralaxový efekt a jedinečnú pohlcujúcu lepiacu hlavičku Lobo, aby ste upútali pozornosť vašich cieľových návštevníkov alebo zákazníkov.

Lobo je pripravený postaviť vás pred správne publikum.