28 Úvodná stránka aplikácií Témy WordPress

S týmito najlepšími témami vstupnej stránky WordPress vám už nikdy nebude chýbať online prítomnosť založená na konverziách.

Keď som pracoval na rôznych vstupných stránkach pre aplikácie, softvér, generovanie potenciálnych zákazníkov a prezentáciu produktov klienta, skontroloval som viac ako 100 vhodných tém.

Všetko fungovalo? Bohužiaľ NIE .

Sledoval som súbor kritérií, ktoré mi pomohli nájsť to najlepšie:

  • jednoduché nastavenie
  • Flexibilné prispôsobenie
  • Nástroj na tvorbu stránok drag and drop ( bez kódovania )
  • Pravidelné aktualizácie

Nemusíte sami prechádzať nudnými pokusmi a omylmi . Urobil som to pre teba.

Môžete sa rozhodnúť pre ktorúkoľvek z 28 jedinečných tém s ÚPLNOU SEBOU.

Všetky zaručujú rýchle vytváranie výkonnej vstupnej stránky pre najrýchlejšie výsledky.

pripravený? Som!

Najlepšie témy WordPress pre vstupné stránky

1. Rozdeľte

téma wordpress vstupnej stránky divi

Pre vašu vstupnú stránku je Divi ideálnou voľbou. Len málo tém WordPress môže dúfať, že sa vyrovná jeho kvalite, pretože obsahuje obrovskú zbierku moderných funkcií .

Vytváranie a prispôsobovanie stránok je intuitívne a nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania. Aj začínajúci zákazníci budú môcť konkurovať ostrieľaným veteránom. Tvorcovia predstavili každý prvok stránky ako modul.

Vstupná stránka môže napríklad obsahovať hudobný prehrávač pre ukážkové skladby alebo sekciu videa s návodmi, upútavkami a ukážkami. Pre tých, ktorí chcú oznámiť budúce vydanie, bol pridaný šikovný časovač.

Portfóliová stránka môže ZAŤAŽIŤ na potenciálnych klientov a zamestnávateľov, zatiaľ čo posúvač príspevkov UĽAHČUJE používateľom navigáciu vo vašom obsahu.

Rozdeliť Mať. To. Všetci.

2. Jevelin

Najlepšie témy WordPress pre vstupné stránky

Jevelin je inovatívna a pre mobilné zariadenia vhodná viacúčelová téma vstupnej stránky WordPress. Ide o flexibilný rámec pre perfektný vývoj webových stránok s rýchlym načítaním cieľovej stránky.

Jevelin bol pribalený k WPBakery Page Builder, ako aj k Slider Revolution, aby ste mohli okamžite vytvoriť vzhľad a dojem z vašich webových stránok.

Jevelin je ideálny pre webmasterov, ktorí potrebujú webovú stránku vstupnej stránky, ktorá dokáže EFEKTÍVNE presmerovať návštevnosť generovanú marketingovými a reklamnými kampaňami, mobilnými aplikáciami alebo akýmkoľvek iným zdrojom generovania HROMADNEJ návštevnosti.

Jevelin, ktorý je úžasne prispôsobiteľný, sa dá ľahko prevrátiť, s miniaplikačnými sekciami a oblasťami po celom mieste a výkonnými nastaveniami, s ktorými sa dá hrať.

3. Kalium

Kalium landing page dizajn webových stránok wordpress

Kalium je nabité všestrannou sadou profesionálnych nástrojov, doplnkov a funkcií , ktoré vám pomôžu zakaždým vytvoriť vašu vysnívanú vstupnú stránku.

Prémiové doplnky WPBakery Page Builder, LayerSlider a Revolution Slider idú DLHOU CESTA smerom k zefektívneniu procesu vytvárania rozloženia a návrhu. Integrovaný je aj doplnok WooCommerce, ktorý uľahčuje vytváranie online maloobchodnej platformy.

Ale vďaka krásne vyvinutým stránkam so šablónou vstupnej stránky a ukážkovým webovým stránkam Kalium je v tejto oblasti výnimočný.

Ľahký a svižný kód Kalium je ideálny na prácu pri masívnom a napätom zaťažení servera bez mihnutia oka.

Vyskúšajte Kalium teraz a sledujte, ako prichádzajú návštevníci!

4. Klenot

TheGem – populárna téma vstupnej stránky WordPress

TheGem je krásna a moderná viacúčelová téma WordPress.

Téma je vhodná na to, aby fungovala ako téma vstupnej stránky. S WPBakery na palube je prispôsobenie používateľskej skúsenosti vašich webových stránok neuveriteľne jednoduché a rýchle . Okrem toho modulárny dizajn Bootstrap za TheGem zaisťuje vysoký výkon bez ohľadu na zariadenie alebo prehliadač.

TheGem je vhodný pre mobilné zariadenia natívne pre jadro a ŠIROKÝ ROZSAH vášho potenciálneho publika.

Vďaka neuveriteľne pohodlným možnostiam jednostránkového webu s rôznymi dynamickými animáciami a prechodmi, ktoré vás zaujmú, plus plne integrované obchodné funkcie WooCommerce, je TheGem pripravený rozhýbať vašu hru na vstupnej stránke .

Vyskúšajte TheGem ešte dnes a UKÁŽTE, AKO SA KÚZLO STANE!

5. Stratus

stratus - Ukážka aplikácie Téma WordPress

Stratus je flexibilná súprava nástrojov na vytváranie webových stránok , ktorá bola starostlivo navrhnutá s hlavnými hodnotami optimálnej používateľskej skúsenosti.

Vďaka týmto funkciám je Stratus perfektnou témou pre webové stránky vstupných stránok akéhokoľvek druhu. Od marketingových kampaní až po rozhlasové alebo televízne súťaže a lotérie, od uplatnenia kupónov až po špeciálne ponuky alebo akcie.

Všetko. Hrá.

Predpokladajme, že ste správca webu, ktorý očakáva veľký počet prichádzajúcich používateľov z akejkoľvek nesúvisiacej služby. V takom prípade, podnik alebo projekt, ktorý prevádzkujete, Stratus je téma, ktorá vie, ako získať túto návštevnosť a premeniť vašu vstupnú stránku na rýchly úspech !

6.Webify

téma wordpress webify vstupnej stránky

Webify je plne responzívne a pripravené pre mobilné zariadenia a funguje bez problémov na všetkých zariadeniach. Okrem toho je tiež vylepšený BLESKOVÝM RÝCHLOM načítavaním a optimalizáciou pre vyhľadávače.

Každý bude mať bezpochyby úžasný zážitok z prehliadania vašej stránky.

Webify prichádza s množstvom demo materiálu hneď po vybalení. Od domovskej stránky po vnútorné stránky, ako aj rôzne štýly hlavičky a päty. Miešajte a spájate, a voila.

Okrem toho môžete použiť METÓDU DRAG AND DROP na vykonanie opráv a prispôsobenie Webify podľa vašich potrieb a predpisov .

7. Dekódujte

témy wordpress na vstupnej stránke

DÔLEŽITOSŤ dobre navrhnutej vstupnej stránky nemožno nikdy prehliadnuť. Podľa definície to bude prvá vec, ktorú vaši zákazníci uvidia.

Prvý dojem je vo svete online podnikania veľmi dôležitý.

Uncode je špičková téma WordPress, ktorá ponúka premenu vašej vstupnej stránky na online fenomén. Okrem toho môžete vylepšiť aj všetky ostatné aspekty svojho webu. Uncode má OBROVSKÚ zbierku užitočných funkcií, ako je WPBakery Page Builder.

Tento doplnok s funkciami drag and drop umožňuje používateľom navrhovať úžasné rozloženia. Ak chcete prispôsobiť rozloženie, musíte LEN KLIKNÚŤ na prvok na stránke a ťahať ho po obrazovke.

Je to ľahké!

8. KALLYAS

KALLYAS – Vstupná stránka produktu

KALLYAS je moderná a mobilná viacúčelová téma vstupnej stránky WordPress.

KALLYAS je ideálna téma pre webmasterov, ktorí chcú vytvárať atraktívne a funkčné webové stránky so vstupnými stránkami.

Krásne paralaxné vizuálne prvky vertikálneho a horizontálneho rolovania sú pohodlné, dostupné šablóny vstupných stránok internetového obchodu pre marketingové kampane a podobné projekty sú hotové a funkčné hneď po vybalení .

S plne modulárnym kódom Bootstrap má KALLYAS VYNIKAJÚCI VÝKON a vizuálnu príťažlivosť na všetkých platformách, zariadeniach, operačných systémoch a prehliadačoch, vďaka čomu je jeho dosah skutočne univerzálny.

Podpora doplnku WPML vám umožňuje osloviť používateľov v ich rodnom jazyku a oveľa viac pod kapotou.

9. Rolovanie

rolovacia wp téma

Vytvorte vstupnú stránku pre svoju marketingovú kampaň pomocou Sway a vychutnajte si odmeňujúci výsledok . Táto téma WordPress zvládne všetky vaše nápady a želania bez akýchkoľvek výziev.

Nielenže máte k dispozícii toľko rozložení stránok, blokov a prvkov, ale môžete si ich aj UPRAVIŤ podľa vlastného uváženia.

Môžete použiť všetky špeciálne efekty, preložiť tému, ťažiť z rýchleho načítania a zachytiť potenciálnych zákazníkov pomocou kontextových okien. Toto je však len malá časť všetkého, čo v balíčku Sway objavíte.

Urobte zmenu so Swayom.

10. Masívna dynamika

Massive Dynamic je veľmi atraktívna a JEDNODUCHO POUŽITEĽNÁ téma vstupnej stránky WordPress.

Massive Dynamic sa dodáva už po vybalení z krabice s množstvom úžasných šablón profesionálnej kvality a plne vybavených ukážkových webových stránok. Ich jedinečný Live Website Builder poskytuje rozhranie v reálnom čase , takže môžete na svoje stránky presúvať krátke kódy, prvky, tlačidlá, pruhy a čokoľvek iné, čo chcete.

Vyžaduje absolútne 0 kódovanie v každom bode.

Webové stránky s ukážkami vstupnej stránky zahrnuté v Massive Dynamic obsahujú niektoré z najpútavejších rozhraní a ZDROJOV tohto roka. S toľkými dostupnými možnosťami prispôsobenia nikdy nenájdete dve rovnaké vstupné stránky Massive Dynamic.

11.LeadEngine

LeadEngine je moderná, svieža a citlivá viacúčelová téma WordPress. Táto téma je flexibilný nástroj na jednoduché vytváranie profesionálnych stránok.

WPBakery Page Builder a 35+ ukážky ponúkajú širokú škálu možností pre každý účel .

K dispozícii je mobilná aplikácia, udalosti, marketing, digitálne, platobné vstupné stránky a ďalšie. Každý obsahuje leštenú a elegantnú prezentáciu každého nástroja, ktorý potrebujete pre svoj projekt.

Vývojári tiež pridali dynamické posúvače, plynulé plávajúce animácie, úžasné portfóliá a mnoho ďalších. Viac ako 200 VLASTNÝCH krátkych kódov ponúka množstvo výkonných funkcií, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek. S odpočítavami, časovačmi, cenovými plánmi a portfóliami LeadEngine nabaľuje prácu.

Implementujte svoju vstupnú stránku ešte dnes a začnite prevádzať túto návštevnosť!

12. SaasLand

Téma WordPress vstupná stránka SaaS

Propagácia softvéru, produktov alebo služieb na webe NIE JE výzvou, keď získate prístup do SaasLand. Pokiaľ ide o vytváranie vstupnej stránky, SaasLand vám poskytuje potrebné vybavenie na realizáciu online prítomnosti vašich snov.

Samozrejme, SaasLand je tiež pripravený pre mobilné zariadenia, kompatibilný s rôznymi prehliadačmi, priateľský k sietnici a optimalizovaný pre vyhľadávače a rýchlosť.

Spolu s viacerými ukážkami má SaasLand aj množstvo prvkov a funkcií , z ktorých budete mať veľký úžitok. V skutočnosti môžete ÚPLNE UPRAVIŤ predvolené webové dizajny a prinútiť ich, aby presne dodržiavali pravidlá vašej značky.

Aj keď ste začiatočník, stále môžete vytvoriť nevyhnutnú vstupnú stránku vďaka pohodlnému nástroju na tvorbu webových stránok Elementor. Ponúka jednoduchý proces drag and drop, ktorý nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti.

Začnite veci na webe ako šampión so SaasLandom.

13. Appilo

téma wordpress vstupnej stránky appilo

S aplikáciou Appilo sa vytvorí pôsobivá vstupná stránka skôr ako neskôr . V skutočnosti si stačí vybrať správnu vzorku a máte takmer hotovo.

Navyše nepotrebujete žiadne skúsenosti s kódovaním a dizajnom a napriek tomu môžete DOSIAHNUŤ VEĽKÝ VÝSLEDOK.

Metóda drag-and-drop a ďalšie preddefinované prvky vám poskytujú úplnú tvorivú slobodu, ktorú si zaslúžite .

Napriek tomu, ak máte radi nebalený vzhľad, použite Appilo tak, ako je, a rýchlo ho začnite používať.

Plávajúca navigácia pre rýchly a jednoduchý prístup, výzvy na akciu, podpora videa, referencie, sociálne siete, sekcia blogu a chytľavé animácie sú len niektoré z vymožeností, ktoré nájdete v balíku Appilo.

14. Most

téma wordpress vstupnej stránky mosta

Ak propagujete produkt alebo službu, vytvorte webovú stránku v štýle vstupnej stránky a uveďte všetky jej funkcie a podrobnosti, aby ste získali viac potenciálnych zákazníkov alebo kupujúcich. Vďaka sile WordPressu a téme Bridge si teraz môžete jednoducho a rýchlo nastaviť takúto webovú stránku .

Použitie Bridge ako vstupnej stránky WordPress témy je možné, pretože má viacero hotových dizajnov, ktoré vyhovujú účelu vstupnej stránky alebo webovej stránky s jednou stránkou.

Okrem toho sa finálny produkt bez problémov prispôsobí všetkým moderným mobilným zariadeniam a webovým prehliadačom, čo zaistí veľkolepý zážitok.

Nehľadajte ďalej a nechajte svoju marketingovú kampaň od začiatku fungovať AKO PROFESIONÁL.

15. Neporušené

Intact je viacúčelová téma WordPress s mnohými špecializovanými oblasťami záujmu. Má viac ako 20 ukážok a vstupných stránok, aby ste mohli rýchlo začať, vrátane vstupnej stránky.

Získate tiež solídnu zostavu s WPBakery Page Builder s mnohými vstavanými zásuvnými modulmi. Neporušená vstupná stránka má podradenú tému a je kompatibilná so všetkými hlavnými prehliadačmi.

Má tiež široký výber stĺpcov príspevkov na oznamovanie. Táto téma sa dá ľahko prispôsobiť a preložiť do WPML.

Neporušená vstupná stránka spríjemňuje používateľské prostredie vďaka čistej a inštinktívnej obrazovke.

Pozadia umožňujú rôzne formáty vrátane videí a animácií CSS3. Získajte zákazníkov, aby sa preklikli na vašu stránku pomocou strategických vlastných hlavičiek a pätiek. Intact je optimalizovaný pre SEO a SPEED.

Používa tiež krásne písma Google a môže integrovať Typekit.

Navyše, rozloženia majú skvelé preddefinované možnosti na výber, vrátane rôznych štýlov portfólia. Intact Land Page má krátke kódy, ktoré uľahčujú ovládanie backendového administračného panela .

Dostanete NEUSTÁLE AKTUALIZÁCIE, aby ste opravili chyby a zostali v obraze!

16. Eko

téma wordpress vstupnej stránky ekko

Keď získate prístup k Ekko, vytvorenie vstupnej stránky na propagáciu vašej firmy SaaS je hračka. Koniec koncov, úplná ukážka je nastavená a pripravená na uvedenie do hry.

Vidíte, nie je sa čoho obávať, Ekko vás kryje hneď od začiatku .

Od pozadia videa, posúvača obrazovky a statického menu až po cenové plány a akordeóny, toto je len malý segment z obrovskej zbierky funkcií, ktoré pre vás Ekko má.

Môžete si tiež založiť blog a implementovať obsahový marketing, aby ste privítali viac obchodov.

Choďte do toho a MAJTE PRIPRAVENÚ správnu webovú stránku so vstupnou stránkou, ktorá sa čoskoro spustí.

17. Fotón

téma wordpress vstupnej stránky foton

Skutočná sila Fotonu je známa len tým, ktorí ju používajú. Presne tak, som si istý, že ste nečakali, že to poviem.

Táto vynikajúca téma vstupnej stránky WordPress je skvelým balíkom, ktorý vám pomôže rýchlo ohodnotiť prítomnosť online .

Teraz môže každý uspieť pri vytváraní úžasných, moderných, obchodne orientovaných vstupných stránok. Foton je plne kompatibilný s tvorcami stránok WPBakery a Elementor, čo vám dáva kreatívnu slobodu vytvoriť rozloženie PRESNE tak, ako sa vám páči .

Medzi ďalšie užitočné veci patrí Slider Revolution, mega menu, referencie, plynulé posúvanie a integrácia WooCommerce.

Za malú investíciu teraz môžete s Fotonom posunúť svoje podnikanie alebo projekt na úplne novú úroveň.

18. Smartic

téma wordpress inteligentnej vstupnej stránky

Vytvorenie vstupnej stránky produktu pomocou WordPress zaberie málo času . Tu je Smartic, šikovná a ľahko použiteľná alternatíva s množstvom komponentov, ktoré vám pomôžu rýchlo naštartovať a spustiť váš lander.

Smartic ponúka ŠTRNÁSŤ sofistikovaných ukážok v balíku, všetky pripravené na použitie a dostupné na prispôsobenie.

Smartic môžete použiť na starostlivosť o pleť, inteligentné hodinky, kávu, chudnutie, krmivo pre domáce zvieratá a čaj, ale v skutočnosti je Smartic kompatibilný s akýmkoľvek produktom.

S Elementorom môžete robiť toľko úprav , koľko chcete, a dolaďovať šablónu do posledného detailu.

19. WebOn

WebOn je téma WordPress pre vstupnú stránku s množstvom multikoncepčných ukážok, s ktorými môžete pracovať. Plátno tejto stránky pôsobí veľmi moderne a kreatívne a zároveň udržiava veci čisté a jednoduché.

Inými slovami, webová stránka vašej vstupnej stránky bude vizuálne veľmi príťažlivá.

To je ZÁRUKA.

Niektoré funkcie zahŕňajú import jedným kliknutím, Slider Revolution, paralaxový efekt, odpočítavanie, mega menu a integráciu WooCommerce.

WebOn môžete preložiť aj pomocou WPML, čím prispôsobíte svoju vstupnú stránku miestnemu publiku. Neváhajte a veľmi podrobne preskúmajte ukážky WebOn a vychutnajte si svoj úžas z prvej ruky.

20. Landkit

Domovská stránka mobilnej aplikácie Landkiit

Landkit je nová špičková moderná téma WordPress venovaná vstupným stránkam zo všetkých oblastí. Ponúka vám prispôsobiteľné rozloženie s vopred vytvorenými vnútornými stránkami a inštaláciou jedným kliknutím .

Vďaka 10 špecializovaným ukážkam a ďalším na ceste môžete jednoducho prispôsobiť svoju stránku.

Landkit tiež beží hladko vďaka VYLEPŠENIAM rýchlosti a CLEAN kódu.

Použite úžasný Hybrid Composer a MegaMenu. S tým druhým získate viac ako 100 pokročilých možností.

Landkit má flexibilné rozloženie, ktoré nielenže pojme široké alebo krabicové formáty, ale zmestí sa aj na jednu alebo viacero strán. Nájdete tu aj podporu pre skvelé, vysokokvalitné doplnky ako WPML a Contact Form 7.

Vyťažte zo svojich pristávacích trikov maximum s Landkit!

21.StartIt

téma wordpress na úvodnej stránke štartit

Vyhnite sa vytváraniu viacstránkových webových stránok a držte sa dizajnu jednej stránky, ktorý je známy aj ako vstupná stránka. Máte tak možnosť prezentovať svoj startup, spoločnosť, agentúru, ale aj produkty a služby na jednom mieste .

Vaši návštevníci nemusia preskakovať zo stránky na stránku, aby sa dozvedeli viac o tom, čo robíte, ale jednoducho rolujte nahor a nadol. Ak chcete vytvoriť takýto web, pozrite si StartIt, tému vstupnej stránky WordPress.

21 ukážok, vlastné krátke kódy, rozloženie blogu a portfólia, podpora WooCommerce a skvelé animácie sú len niektoré z výhod, ktoré môžete získať.

Tvorca webových stránok drag and drop tiež zaisťuje, že upravíte svoj webový priestor bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného reťazca kódu. StartIt je tiež 100% preložiteľný, citlivý a optimalizovaný pre vyhľadávače.

22. Žeriav

Najlepšie témy WordPress pre vstupné stránky

Crane je super flexibilná téma WordPress. Nevyžaduje sa žiadna skúsenosť s kódovaním, ale získate ju pomocou nástroja na tvorbu stránok presunutím myšou, WPBakery Page Builder. (Vrátane dokumentácie a podpory.)

Crane ponúka kolekciu YouTube tutoriálov a jeho dizajn sa hodí každému. Hoci je dostatočne JEDNODUCHÝ pre každodenného používateľa, je VYSOKO prispôsobiteľný. Zahrajte si s množstvom možností, ako sú blogy, portfóliá a galérie.

Crane je tiež veľmi efektívny pre firmy so vstupnými stránkami.

Pre vaše marketingové potreby vám bude pomáhať sedem prémiových doplnkov integrovaných zadarmo. Ďalšími funkciami sú prispôsobenie ponuky Groovy, živé ukážky, Slider Revolution a Layer Slider pre úžasné dynamické efekty a integrácia WooCommerce pre online obchody.

Vytvorte zabijácky pristávací modul s ľahkosťou.

23. X – Téma

x-awesome-wordpress-landing-page

Je osviežujúce a prekvapujúce vidieť tému WordPress tohto kalibru. X je efektívny a dobre navrhnutý.

V súčasnosti je X jednou z mála tém WordPress , ktorá ponúka niekoľko rôznych rozložení, združených do jedného balíka. Stohy sú to, čo nazývate tieto návrhy.

Ak narazíte na nejaké problémy, môžete si pozrieť rozsiahlu dokumentáciu. Podporný personál vám rád pomôže, ak problémy pretrvávajú.

24. Folie

Folie je vysoko kvalitný viacúčelový WordPress . Dodáva sa s mnohými ukážkami inštalácie jedným kliknutím a podradenou témou. Panel bol ZJEDNODUŠENÝ a ZJEDNOTNÝ s rozložením front-endu prostredníctvom nástroja na tvorbu stránok.

Obsahuje tiež kompatibilitu ako MailChimp pre bulletiny a WPML na preklad. Môžete si nastaviť obchody s WooCommerce a galérie pomocou Revolution Slider.

Folie je všestranný, má približne 28 strán vrátane štýlov blogu a portfólia. Ľahko môžete nahrať príspevky v nespočetných formátoch.

Vývojári dokonca zahrnuli dokumentáciu do HD video tutoriálov! Folie má osobitnú profesionálnu atmosféru, vďaka ktorej je ideálna na vitrínu.

Prichádza v čistom a estetickom poňatí, ktoré čitateľom poskytuje pohodlie a pokoj.

Môžete dokonca prispôsobiť text úžasným spôsobom pomocou fontov ako Font Awesome alebo Google Fonts. Folie má jedinečný tvorca loga a štýl mriežky pre príspevky. Získate neobmedzené farby a preddefinované možnosti pre päty a hlavičky.

25.Kryptoland

téma wordpress vstupnej stránky kryptolandu

Trendom súčasnosti je investovanie do kryptomien. Pridajte sa k rozbehnutému vlaku získaním témy Cryptoland a začnite svoj vlastný projekt.

Táto téma vstupnej stránky WordPress obsahuje funkcie, ktoré sa hodia do oblasti kryptomien, či už ste BOYFRIEND alebo EXPERT.

Získajte aktuálne informácie o kolísajúcej cene bitcoínov pomocou jeho exkluzívnych funkcií. Umiestnite tiež ľahko prispôsobiteľné súbory, aby ste zlepšili viditeľnosť svojich webových stránok vo vyhľadávačoch.

Cryptoland tiež prichádza s pixelovou dokonalou grafikou, ktorá vám umožní prezerať si vašu stránku vo vysokej kvalite. Je kompatibilný s akýmkoľvek zariadením a prehliadačom pre vždy hladký chod.

Využite všetok dostupný obsah pripravený na použitie a skombinujte ho so svojím charakteristickým štýlom a značkou. Cryptoland tiež ponúka špičkovú zákaznícku podporu , aby ste uspeli pri spustení vašej krypto stránky bez námahy.

26. Ave

template-website-page-landing-application-aven

Tvorcovia vyvinuli túto tému ako solídny a robustný nástroj na navrhovanie a vytváranie úžasných webových stránok v širokej škále odvetví a oblastí.

Okrem toho obsahuje množstvo výkonných doplnkov, šikovných miniaplikácií a základných funkcií na rýchle vytváranie skutočne zložitých webových stránok, ktoré si užívatelia môžu vychutnať a reálne využiť .

Navyše, s množstvom demo webových stránok na domovskej stránke, ktoré sú kreatívne vybavené pre všetky druhy všeobecných trhových a špecifických prípadov použitia, je Aven vaším najlepším spojencom pri budovaní VÝKONNÝCH online zážitkov.

Úžasné prémiové doplnky ako WPBakery Page Builder, Image Slideshow Revolution Slider, WooCommerce plugin a WPML plugin tiež urobia z vašej webovej stránky Aven pohľad, na ktorý sa dá pozerať.

Pútavý zážitok a intuitívna cesta pre všetkých zúčastnených.

27. Inkubátor

inkubator-landing-page-wordpress-template

Inkubátor je moderná téma WordPress pre viacúčelové obchodné webové stránky.

Inkubátor je vo svojej podstate vhodný pre mobilné zariadenia, pretože je postavený na flexibilnom a ľahkom modulárnom dizajne Bootstrap a so šablónou webovej stránky s ukážkou mobilnej aplikácie je vizuálny dizajn pre mobilné zariadenia, ktorý má každý na dosah, na dosah ruky. Po inštalácii jednoduchý proces na jedno kliknutie .

28. Avada

Ak potrebujete webovú stránku na šírenie informácií cieľovému publiku, Avada má pre vás riešenia.

Avada tiež obsahuje množstvo funkcií a nástrojov, ktoré vám pomôžu vytvoriť krásne vstupné stránky pre vaše aplikácie alebo služby. Zo starostlivo navrhnutých ukážok a šablón môžete pomocou nástroja Fusion Builder vytvoriť ÚŽASNÉ, PROFESIONÁLNE VYZERAJÚCE stránky.

Môžete si ho tiež jedinečne prispôsobiť a označiť ho pomocou nekonečných možností farieb a písma medzi mnohými ďalšími možnosťami prispôsobenia tém.

Vytvorte vstupnú stránku, na ktorej chce každý ukončiť Avadu.

Ďakujeme, že ste navštívili Colorlib a prečítali si tento článok! Veľmi si to vážime! Teraz sa možno budete chcieť naučiť, ako vytvoriť webovú stránku pomocou našich bezplatných tém WordPress.