28 športových tém WordPress pre stránky a tímy 2022

Zoznam najlepších športových tém WordPress navrhnutých a vyvinutých pre športové spravodajské časopisy, športové tímy a dokonca aj telocvične a fitness centrá.

Šport sa stal súčasťou našej kultúry a čoraz viac ľudí sa mu venuje. Toto je ten správny čas na vytvorenie spravodajských stránok alebo webových stránok pre športový tím. Napríklad hrám hokej a raz som pre svoj tím vytvoril jednoduchú webovú stránku.

Nič naozaj fantastické alebo tak niečo, ale stalo sa to populárne a do nášho tímu sa pridalo viac ľudí. Minulú sezónu sme skončili na prvom mieste, vďaka našim novým členom. Tým sme sa dostali o úroveň vyššie do vyššej ligy. To všetko vďaka jednoduchej webovej stránke, ktorú som vytvoril cez víkend.

Profesionálne športové témy WordPress pre spravodajské tímy a weby

Už sme vytvorili zoznam tém WordPress pre telocvične a fitness centrá a tento zoznam nájdete tu. Tentoraz chceme ukázať úplne iný súbor tém špeciálne navrhnutých pre športové magazíny a športové tímy.

Tieto témy je možné upraviť na použitie v akomkoľvek individuálnom alebo tímovom športe. Zozbierali sme rôzne typy tém a každý si bude môcť nájsť tú, ktorá vyhovuje jeho potrebám.

Bez ďalšieho váhania sa pozrime na najlepšie športové témy WordPress na rok 2021.

Jevelin

jeveling-personal-trenér-wordpress-theme

Jevelin je elegantná a plynulo reagujúca prémiová športová téma WordPress. Táto téma obsahuje pôsobivú sadu nástrojov na vytváranie obchodných, nezávislých a osobných webových stránok. Jevelin nevyžaduje žiadne predchádzajúce znalosti alebo skúsenosti v oblasti kódovania alebo vývoja. Stačí pár kliknutí a môžete začať! Tento proces značne urýchľujú aj ukážkové webové stránky s interným obsahom. Potom máte svoje miniaplikácie, posúvače a všetko ostatné, čo potrebujete na spustenie. Celkovo je proces prispôsobenia vašej webovej stránky Jevelin super intuitívny a rýchly.

Jevelin obsahuje ľahko použiteľný prémiový doplnok Revolution Slider. Použite ho na vytváranie krásnych a hladkých prezentácií a na zobrazenie obsahu veľmi atraktívnym spôsobom. Určite nájdete tú správnu kombináciu, aby ste predviedli svoje najlepšie diela v jasnom svetle reflektorov. Firmy okrem toho oceňujú všestranné kontaktné formuláre Jevelin Contact Form 7, ako aj jeho šikovné vstavané obchodné funkcie poháňané doplnkom WooCommerce. S Jevelin po vašom boku môže všetko dopadnúť najlepšie! Vyskúšajte to ešte dnes!

Kalium

kalium-fitness-wordpress-website-theme

Kalium je ľahká a flexibilná kreatívna téma webu WordPress pre športových profesionálov. Táto téma poskytuje svojim používateľom všetky potrebné nástroje na jednoduché vytváranie vysoko prispôsobiteľných webových stránok bez písania akéhokoľvek kódu. Okrem toho je tiež nabitý komplexnými a praktickými ukážkovými webovými stránkami a šablónami stránok od online obchodov po vlastné blogy, portfóliá a špecifické stránky a oveľa viac, s mnohými možnosťami prispôsobenia na dosah ruky prostredníctvom jednoduchého procesu. Úplne vizuálne.

Športové časopisy, športové blogy a všetky podobné webové stránky súvisiace so športom milujú Kalium. Je to preto, že prichádza s funkciami, ktoré uľahčujú vytváranie značky a prispôsobenie, vrátane vlastných ponúk, dynamických prezentácií LayerSlider, kategórií založených na AJAX a funkcií WooCommerce v jednom balíku. S Kalium máte k dispozícii stovky prvkov a možností zabudovaných do WPBakery Page Builder na implementáciu a úpravu. Obrázky vo vysokom rozlíšení, vložené video alebo video z posledných zápasov v reálnom čase, spoznáte to, Kalium to zvládne. Vyskúšajte Kalium teraz!

Gillion (trendy tovar)

Gillion je silná športová a redakčná téma WordPress. Rozprávajte svoje príbehy jedinečným spôsobom pomocou siedmich rôznych štýlov (ukážok). Získate WPBakery Page Builder ako tvorcu stránok, a to všetko pomocou inštalácie jedným kliknutím.

Gillion má moderný, aktuálny a všestranný koncept. Bol optimalizovaný pre SEO a rýchlosť bola vylepšená pre rýchle načítanie stránky. Môžete tiež robiť okamžité preklady a publikovať v 6 rôznych formátoch. Okrem toho je Gillion citlivý, vhodný pre mobilné zariadenia a je vo veku sociálnych médií s ikonami. S balíčkom získate aj neobmedzené množstvo farieb a hlavičku. Objavte všetky malé zázraky tejto témy a začnite nastavovať svoju stránku. Choď pre Gillion!

Mag Plus

Ak chcete spustiť športový blog, môžete lietať s MagPlus. Táto téma vám pomôže rýchlo vytvoriť webovú stránku pomocou karuselu MegaMenu a vopred vytvorených prvkov. Podporuje tiež krátke kódy, aby boli veci ešte jednoduchšie. Pokryte akúkoľvek športovú udalosť tým najprofesionálnejším spôsobom pomocou WPBakery Page Builder a ikon ponuky. Navyše získate zoznam videí a podporu, ktorá vás spojí s platformami ako YouTube a Vimeo. Dokonca môžete inzerovať kdekoľvek na svojom webe.

Okrem toho ponúka MagPlus aj viac ako 300 rozložení a kombinácií posuvníkov, ktoré si môžete navrhnúť, ako chcete. Spravujte svoje blogové príspevky pomocou vlastných formátov príspevkov, ako sú galéria, video a zvuk. Ponúknite svojim návštevníkom štatistiky hier alebo najlepších hier týždňa. Nainštalujte jedným kliknutím a užívajte si doživotné aktualizácie a 5-hviezdičkovú podporu. Získajte MagPlus teraz a vytvorte si perfektnú športovú stránku!

Webify

webify wordpress športová téma

Ak máte radi šport, najmä jogu, teraz si môžete vytvoriť svoju vlastnú webovú stránku pomocou funkcie Webify. Táto vynikajúca športová téma WordPress je zbierkou dobrôt, od ukážok celej stránky a interných rozložení až po rozsiahlu knižnicu blokov, prvkov, modulov a krátkych kódov. Vďaka technike vytvárania stránok drag and drop môžete Webify prispôsobiť a upraviť bez kódovania. Je to všetko v balíku Webify, ktorý zabezpečuje, že každý dostane z tohto pohodlného nástroja maximum. Dokonca aj ako začínajúci webový vývojár alebo niekto, kto zakladá svoju prvú webovú stránku, zistíte, že Webify je neoceniteľné.

Medzi ďalšie vybavenie Webify patrí efekt paralaxy, podpora videa, preddefinované štýly hlavičky a päty, posúvač, tlačidlá s výzvou na akciu a cenové plány. Importujte demo jedným kliknutím a ste pripravení začať vytvárať svoju ideálnu webovú stránku s Webify.

rozdeliť

športové témy wordpress

Divi je jednou z úplných tém WordPress, ktorá funguje takmer s akýmkoľvek projektom, podnikaním, príčinou alebo zámerom, na ktorý si spomeniete. Ak nemáte po vybalení demo, môžete si jednoducho vytvoriť vlastnú verziu Divi, ktorú si môžete upraviť podľa svojich preferencií. Samozrejme, tiež zistíte, že je veľmi jednoduché používať Divi, čo je športová téma WordPress, takže je okamžite vaša. Či už vytvárate stránku pre tím, telocvičňu, telocvičňu, jogu, CrossFit alebo akýkoľvek iný športový projekt, Divi je tu pre to, aby všetko bolo jednoduché.

Na záver, s Divi máte úplnú tvorivú slobodu, ísť proti norme alebo dodržiavať pravidlá, oboje je možné. S Divi staviate vizuálne a úplne sa vyhnete únavnému kódovaniu. Navyše, ak budete niekedy potrebovať ďalšiu pomoc, profesionálny a priateľský tím odborníkov Divi je vám vždy k dispozícii.

Dobrý život

goodlife-minimal-sports-magazine-theme

GoodLife je dobrá téma WordPress, ktorú môžete použiť na vylepšenie všetkých aspektov svojho športového webu. Dizajn je moderný a efektívny a dizajn sa dá prispôsobiť prenosným zariadeniam. GoodLife je tiež kompatibilný s rôznymi prehliadačmi. Táto téma je jednoducho dobrá v tom, čo robí. Časy načítania sa výrazne skrátili vďaka optimalizovanému a dobre napísanému kódu. Navyše môžete byť v pokoji, keď viete, že váš športový web bude optimalizovaný pre vyhľadávače.

Každá stránka bude mať štruktúrované označenie údajov a tieto údaje možno použiť na lepšie indexovanie obsahu. Vďaka tomu budú mať vaše príspevky väčšiu šancu na umiestnenie vo vyhľadávačoch. GoodLife má niekoľko ukážok, z ktorých každá je zameraná na inú oblasť. Vopred vytvorený obsah je výhodný pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť začať od nuly. Ukážky môžu slúžiť aj ako šablóny pre ďalšie prispôsobenie. Používatelia stránok môžu upravovať farby miniaplikácií alebo dokonca meniť nastavenia typografie. Ak dávate prednosť praktickejšiemu prístupu, určite si pozrite živú ukážku GoodLife.

ZoxPress

športová téma zoxpress wordpress

ZoxPress je atraktívna a ľahko použiteľná téma športových správ WordPress s množstvom funkcií, vďaka ktorým bude váš web vynikať. Získate tri rôzne ukážky pre športový priemysel, pričom všetky štandardne fungujú perfektne. Nemusíte sa však obmedzovať, ZoxPress si môžete pohodlne upraviť podľa seba.

Začnite online s rachotom vďaka tejto silnej téme. Funkcie ZoxPress sú automatické nahrávanie príspevkov, tmavý režim, lepiace prvky a viac ako päťdesiat možností hlavičky. Samozrejme, ZoxPress je tiež 100% speňažiteľný, keď chcete zo svojej stránky so športovými správami urobiť peniaze.

Noviny

novín-športový-časopis-webová stránka-šablóna

Noviny sú najpredávanejšou témou správ WordPress všetkých čias, ktorá bola vytvorená pre blogovací a publikačný priemysel.

S novinami je veľmi jednoduché vytvoriť svieži a žiarivý web so športovými správami. Nemusíte všetko vytvárať od začiatku. Táto téma prichádza s intuitívnym tvorcom domovskej stránky s názvom tagDiv Composer a viac ako 50 vopred pripravenými ukážkami, ktoré vám poskytnú skvelý začiatok. Noviny reagujú na jadro a s vlastným doplnkom „Mobilná téma“ bude váš web vyzerať a fungovať skvele na akomkoľvek zariadení s malou obrazovkou. Je to tiež Google AMP pripravený na rýchle doručovanie obsahu.

Táto téma prichádza s inteligentným reklamným systémom, vďaka ktorému je speňaženie jednoduchou úlohou. Táto téma vám navyše poskytuje flexibilitu, prispôsobiteľné vopred vytvorené šablóny pre príspevky a stránky, ako aj množstvo prémiových funkcií, vďaka ktorým bude váš web čo najhladší. Pomocou najlepších postupov SEO a čistého kódu sú Noviny nevyhnutnosťou pre každého, kto sa snaží zachytiť vzrušenie a dynamiku športového priemyslu.

flex mag

flex-mag-flexible-magazine-wp-website-template

Ak si chcete kúpiť tému WordPress, ktorá dokonale vyvažuje silu a jednoduchosť používania, nehľadajte nič iné ako Flex Mag. Ide o citlivý produkt, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym webom. Obsahuje však mnoho funkcií, ktoré sú špecifické pre trh so správami a časopismi. Vzhľadom na to, že väčšina majiteľov stránok s časopismi nie sú skúsení programátori, všetko sa zjednodušilo. Existuje veľa možností prispôsobenia, ale zážitok je stále celkom jednoduchý.

Keď sa vaši čitatelia posúvajú nadol po stránke, automaticky sa načíta ďalší článok. Táto funkcia je užitočná pre tých, ktorí chcú jednoduchšie prehliadanie. Ak ho však z nejakého dôvodu chcete na svojej stránke, môžete ho jednoducho zakázať prostredníctvom panela možností motívu. Flex Mag tiež zobrazuje všetky príspevky v kategórii Obľúbený príspevok, Odporúčaný príspevok alebo Najnovší príspevok. Celé rozloženie je plne responzívne, vďaka čomu bude váš obsah na prenosných zariadeniach vyzerať úžasne. Celkovo existuje 9 rôznych variácií odporúčaných príspevkov. Nedostatok rozmanitosti nebude problémom, pretože klienti môžu svoje príspevky zobrazovať v pútavom a zaujímavom formáte. Viac informácií o tejto téme získate

pennews

PenNews je úhľadná, moderná a citlivá téma WordPress pre spravodajské a časopisové webové stránky. Okamžite získajte všetky druhy skvelých funkcií pre svoj časopis: počítadlá zdieľania na sociálnych sieťach, vlastné tlačidlá, posúvače a ďalšie. Športové časopisy vyzerajú na PenNews skvele. Elegantné galérie a portfóliá rozžiaria váš vizuálny obsah. Množstvo vlastných štýlov stĺpikov predvedie vaše športové kúsky v dokonalom ráme. Pomocou rýchlych prekladateľských nástrojov oslovte publikum na celom svete v akomkoľvek jazyku v priebehu niekoľkých minút. Speňaženie návštevnosti je jednoduché vďaka nekonečným reklamným priestorom a moderným reklamám in-feed. Vezmite svoj športový časopis do novej váhovej kategórie s PenNews!

Splash

splash-creative-sports-wordpress-website-template

Vytváranie úvodnej stránky je plynulé a rýchle, s pomocou nástroja WP Live Customizer a desiatok možností a konfigurovateľných možností, ktoré dokážu obrátiť vašu webovú stránku hore nohami v priebehu niekoľkých minút.

Splash je tou správnou voľbou pre všetky vaše strely a obruče – vyskúšajte to ešte dnes! Bez okamžitej kompatibility s úžasným doplnkom SportsPress je vaša webová stránka Splash interaktívnym a informatívnym centrom pre vaše obľúbené tímy, ligy a športy jednoduchšie než kedykoľvek predtým, s automatickou aktualizáciou skóre, ligových umiestnení a mnohých ďalších. , štatistiky hráčov a tímov. Pohodlné, čas šetriace a jedinečne navrhnuté stránky so šablónami sú súčasťou balíka Splash, vrátane stránok pre tímy a hráčov so špecializovanými možnosťami pre každú z nich, stránok so štatistikami ligy pre vašich používateľov na sledovanie relatívneho výkonu ich obľúbených tímov a hráčov, vrátane pokročilých audio a video stránok. schopnosti a oveľa viac pod kapotou.

jannah

Jannah ponúka úžasný dizajn, nové možnosti rozloženia a moderné možnosti zdieľania. Má tiež integráciu najpopulárnejších rozšírení WordPress pre väčšiu flexibilitu. Športové demo od Jannah predstavuje pre vás veľmi vhodnú alternatívu. Milovníci športu si užijú ten najplynulejší možný zážitok pri konzumácii ich obsahu. Jannah reaguje a Retina je pripravená na všetky mobilné zariadenia, ktoré majú jej klienti. A s AMP sa váš obsah načítava rýchlo a je optimalizovaný. Panel možností témy (bočné panely, tlačidlá zdieľania, typografia a ďalšie) vám navyše pomôže vytvoriť perfektnú webovú stránku. A má neobmedzené prispôsobiteľné možnosti (rozloženia, fonty, hlavičky, paralaxové efekty a pozadie videa).

Posuňte to na ďalšiu úroveň s plne integrovanou komunitou sociálnych médií (BuddyPress). Môžete si dokonca zvoliť pridanie upozornení do ponuky alebo integráciu s Instagramom. Zabezpečte, aby sa používatelia vracali a hľadali viac vďaka sociálnemu pocitu v reálnom čase. Jannah tiež obsahuje vstavaný nástroj na tvorbu stránok drag and drop. Pomáha vám prispôsobiť si rozloženie v blokoch a jednoduchosť presúvania. Všetko, čo potrebujete, je tu. Takže nečakajte; získajte Jannah ešte dnes!

Kallyas

kallyas responzívna športová téma wordpress

Kallyas je takmer čokoľvek, čo chcete, aby športová téma WordPress bola. Je optimalizovaný pre vyhľadávače, optimalizovaný pre závratne vysoké rýchlosti načítania, ponúka bezplatné aktualizácie na celý život a prichádza s tímom odborníkov, ktorí sú vždy pripravení pomôcť. Navyše získate aj textové a video tutoriály pre najhladší proces vývoja webových stránok, aký kedy bol. Vďaka ukážkam spoločnosti Kallyas a vstavanému nástroju na tvorbu vizuálnych stránok bude vytváranie vlastných stránok hračkou.

Posuvník na celú obrazovku, pohodlná navigácia, paralaxový efekt, úžasné stránky tried, ako aj rezervačný formulár, to všetko má Kallyas ako súčasť dohody. Uveďte svoje ponuky na stránke služieb a predstavte všetkých svojich profesionálnych trénerov, aby každý, kto má záujem navštíviť vašu triedu, lepšie pochopil, čo môže očakávať. Čokoľvek robíte s Kallyas, konečným produktom bude vždy špičkový webový dizajn, ktorý pritiahne nových návštevníkov a zmení ich na lojálnych zákazníkov.

big-slam

Big Slam je športová téma WordPress zameraná na basketbal. Plní funkcie klubu, aby sa fanúšikovia a fanúšikovia vybláznili a zdieľali svoju vášeň v jedinom priestore. Použite SportsPress Plugin pre mnohé z jeho výhod. Big Slam používa ako tvorcov stránok renomované Lightbox a Revolution Slider. Venuje sa zhromažďovaniu štatistík, údajov, fotografií a ďalších informácií o vašich obľúbených hráčoch! Nájdete tu 19 vopred navrhnutých hlavičiek, 6 pätičiek a sociálnu hornú lištu. Big Slam vám ponúka neobmedzené bočné panely a vlastné farby pleti. Obsahuje jedinečný nástroj na nahrávanie písiem a tiež poskytuje integráciu s Google Fonts. Môžete si vybrať zo špeciálneho výberu alebo si ich všetky prispôsobiť.

Big Slam má čistý a jednoduchý vzhľad, jasne zameraný na svoju tému. Pomocou živého prispôsobenia môžete vytvárať skvelé galérie, portfóliá, blogy a podstránky. Získate podporu WPML a integráciu s WooCommerce. Big Slam je pripravený na to, aby fanúšikovia basketbalu strávili hodiny učením sa a výmenou názorov. Nakoniec je to miesto, kde sa môžete stýkať o téme, o ktorej sa dá hovoriť. Big Slam má viacero rozložení, z toho viac ako 20, na rôzne účely. Získate neustále aktualizácie a optimalizácie, ako je SEO a rýchlosť. Zakúpte si a začnite používať túto tému jedným kliknutím! Získajte Big Slam!

ekko

športová téma wordpress ekko

V Ekkovom balíku viac ako päťdesiatich ukážok pripravených na použitie nájdete všetko a všetko pre rýchle vytvorenie vašej vysnívanej webovej stránky. V skutočnosti môžete Ekko použiť aj ako športovú tému WordPress a využívať všetky výhody a výhody, ktoré s tým súvisia, a je ich veľa. Povie vám viac než dosť, že na pripojenie a úspešnú správu a udržiavanie úžasnej webovej prezentácie potrebujete iba jeden nástroj. S Ekkom je možné všetko, dokonca aj pre niekoho, kto nemá zručnosti vo vývoji webu a nevie, ako kódovať.

Niektoré z vymožeností, ktoré Ekko obsahuje, sú posúvač na celej obrazovke, tlačidlá s výzvou na akciu, podpora videa, týždenný rozvrh hodín a efekt paralaxy. Navyše tu nájdete cenové plány, ikony sociálnych sietí, blogy a dokonca aj sekciu internetového obchodu. S Ekko si môžete vytvoriť úžasnú športovú stránku pre vaše fitness, telocvičňu alebo akýkoľvek iný projekt súvisiaci so športovými aktivitami.

silový zdvih

športový powerlift wordpress tému

V prvom rade, ak chcete mať pozitívny vplyv na nadšencov posilňovne a fitness, urobte to pomocou Powerliftu. Športová téma WordPress rozhýbe hru s pútavým dizajnom, ktorý vám urobí výnimočne dobre. Namiesto toho, aby ste si najímali programátora a dizajnéra s Powerliftom, robíte všetku prácu sami. Bude potrebná veľmi malá pozornosť, pretože Powerlift už prichádza so všetkým preddefinovaným materiálom.

Od rozloženia strán a praktických prvkov a funkcií to všetko nájdete v súprave Powerlift. Niektoré z nich sú BMI kalkulačka, sedem domovských stránok, nástroj na tvorbu stránok WPBakery, hodiny, internetový obchod a rôzne vlastné krátke kódy. Pre športový web, ktorý pohne horami a zatočí hlavami, je Powerlift riešením, ktoré si môžete ihneď vyskúšať.

Kyslík

Oxygen je štýlová a moderná responzívna téma webu športového klubu WordPress. Táto téma je špecializovanou platformou venovanou potrebám webových stránok športových klubov. Intuitívny a bez kódovania, Oxygen poskytuje jednoduché prispôsobenie rozloženia. Okamžite vás prevedie procesom založenia obchodu s vašou začínajúcou spoločnosťou. Úžasné ponuky, hlavičky, vlastné ikony a písma Google zefektívňujú proces vytvárania športových webových stránok. Oxygen poskytuje rýchle načítanie, vysokovýkonnú webovú stránku, ktorá udržuje nízke náklady na server. Responzívny a krížovo kompatibilný Oxygen má ostrý vzhľad Retina na všetkých zariadeniach a prehliadačoch. Šikovný doplnok Kalkulačka nákladov, v spojení s témou poskytuje skvelú funkčnosť. Vaši používatelia si môžu vypočítať cenové ponuky niekoľkými kliknutiami. Tučný nástroj na tvorbu stránok vám umožňuje implementovať túto a mnohé ďalšie funkcie ideálne pre váš športový klub. Pozdvihnite veci a pripojte sa k veľkej lige s Oxygen ešte dnes!

byť témou

be_sports

Be Theme je flexibilná a citlivá viacúčelová športová téma WordPress. Téma obsahuje niekoľko rôznych ukážok športových webových stránok, z ktorých každá je navrhnutá v jedinečnej prezentácii a je vhodná pre rôzne okruhy a cieľové skupiny, no všetky zdieľajú rovnakú jednoduchosť použitia a zdatné a užitočné nástroje.

Herald

herald-kreatívny-športový-časopis-téma

Krása je zvyčajne v očiach pozorovateľa. Každý sa však môže zhodnúť na kráse Heraldu, pretože jeho moderný dizajn je jednoducho ohromujúci. Táto téma WordPress sľubuje, že vylepší každý prvok vášho časopisu, správ alebo webovej stránky online publikovania. Pre začínajúcich používateľov bol predstavený šikovný video tutoriál, ktorý vás prevedie procesom nastavenia. Ak sa chcete dozvedieť viac o funkciách Heraldu, určite si pozrite dobre napísaný zdroj dokumentácie. Vďaka podpore videa a textu sa každý neskúsený zákazník môže cez noc stať odborníkom. Samozrejme, cieľom všetkých webov je rozširovanie fanúšikovskej základne. Teraz je možné osloviť medzinárodné publikum, pretože Herald môžete preložiť do akéhokoľvek jazyka. Čo je viac,

Téma ponúka veľkú voľnosť pri publikovaní článkov. Používatelia môžu upraviť stránku a farbu písma a existuje 500 variácií rozloženia domovskej stránky. Používatelia môžu nahrať vlastné ikony a logá. Herald implementuje bannerové reklamy na úvodnú stránku, archívne sekcie alebo jednotlivé články. Pre tých, ktorí si chcú Herald vyskúšať bez toho, aby museli míňať peniaze, si najskôr pozrite živé ukážky.

najlepší strelec

najlepší strelec wordpress športová téma

TopScorer je športová téma WordPress s ukážkami rôznych konceptov. Rugby, hokej, bejzbal a americký futbal sú rôzne športy, na ktoré môžete zacieliť pomocou TopScorer hneď po vybalení. Navyše si môžete aj doladiť tému a ísť úplne proti srsti.

V balíku TopScorer ponúka rozpis zápasov, históriu tímu, stránku lístkov, zoznam zápasov a ligové poradie, aby sme vymenovali aspoň niektoré. So všetkými dostupnými rozloženiami a prvkami stránky môžete rýchlo nastaviť športovú webovú stránku. TopScorer vás tiež nikdy nebude žiadať o znalosti kódovania, vďaka čomu je ideálny pre začiatočníkov.

Gemvast

športová téma wordpress gemvast

Gemvast je špeciálna športová téma WordPress pre telocvične, fitness centrá a trénerov. S Gemvast si môžete nastaviť jedno alebo viacstránkové webové stránky a začať svoj projekt s ktoroukoľvek z dostupných ukážok. Gemvast má tiež tmavé a svetlé režimy, aby ste mohli oveľa jednoduchšie rozhodnúť o konečnom dizajne vášho webu.

Ďalšími tematickými vychytávkami sú cenové plány, plány, kalkulačka BMI, posúvač obrázkov pred a po a tri rôzne štýly ponuky. Gemvast využíva aj Elementor, takže už teraz viete, že práca s nástrojom bude hračka. Urobte si to podľa seba a vytvorte silnú webovú prezentáciu pre svoje podnikanie v oblasti fitness / telocvične.

skutočný futbal

skutočný futbal - téma futbalového klubu

Real Soccer je úžasná téma športového časopisu vytvorená tak, aby vyhovovala webovým stránkam založeným na futbale. Je mimoriadne pohotový a efektívne mení veľkosť vášho rozloženia na rôznych zariadeniach, ako sú počítače, smartfóny, tablety a iPhone, aby návštevníkom poskytol skvelý zážitok zo sledovania. Táto téma tiež vyzerá ostro a jasne na moderných zariadeniach s vysokým rozlíšením obrazovky, pretože každá oblasť tejto témy je pripravená na sietnicu. Má posúvač na celú obrazovku, ktorý môžete použiť na zobrazenie veľkých a odvážnych obrázkov vašich hráčov alebo tímu. Dodáva sa s atraktívnymi farebnými možnosťami a skvelou typografiou, ideálne pre tému športových časopisov.

Real Soccer vám tiež umožňuje zahrnúť pozadie paralaxy do ktorejkoľvek sekcie vašej webovej stránky, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby dobre ladilo so značkou vášho športového tímu alebo časopisu. Používa nástroj na prispôsobenie tém, ktorý vám pomôže upraviť niektoré aspekty šablóny vašej webovej lokality. Táto téma vám tiež umožňuje vytvárať neobmedzené bočné panely pre vaše webové stránky a umožňuje vám pridať zložité funkcie pomocou výkonných krátkych kódov. Môžete vytvoriť podrobné stránky pre profily hráčov, rebríčky líg a zápasov a výsledky. Prehľady zápasov, Master Slider a integrácia WooCommerce túto tému ešte vylepšujú.

Šport

téma šport futbal

Sporty je prémiová téma WordPress vytvorená na mieru pre webové stránky súvisiace so športom a fitness. Táto téma je responzívna a postavená pomocou čistej a platnej technológie HTML5 a CSS3. Jeho jedinečný a plynulý dizajn rozloženia zaisťuje, že váš web bude bezchybne fungovať na akomkoľvek zariadení, ktoré vaši návštevníci uprednostňujú. Okrem toho sa táto téma ľahko inštaluje a je vysoko prispôsobiteľná; Dodáva sa s vlastným doplnkom výsledkov príslušenstva, neobmedzeným počtom písiem a farieb, vlastnými animáciami Jquery a CSS3, krátkymi kódmi, šablónou domovskej stránky YouTube a výkonným panelom správcu. Téma obsahuje aj prémiové funkcie, ako je doplnok galérie mriežky Dysania a posúvač Zeus na vytvorenie atraktívneho športového webu.

Posilňovňa a fitness

fitness telocvičňa - téma wordpress jogy

Téma WordPress Gym & Fitness je dynamická, moderná a flexibilná téma vytvorená na mieru pre nadšencov športu a fitness. Vývojári presne navrhli túto tému, aby pomohla majiteľom telocviční vytvoriť webovú stránku v čo najkratšom čase. Táto téma sa jednoducho inštaluje a ľahko sa prispôsobuje vašim potrebám. Dodáva sa tiež s plne citlivým dizajnom rozloženia pripraveným na sietnicu, aby vaše publikum získalo úžasný zážitok zo sledovania. Vďaka jeho zrozumiteľným možnostiam témy je prispôsobenie témy zábavné a jednoduché. Táto téma tiež ponúka nekonečné možnosti farieb, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dizajn webovej stránky, ktorý predstavuje identitu vašej značky.

Téma WordPress Gym & Fitness prichádza so 4 vlastnými typmi príspevkov a neobmedzenými oblasťami miniaplikácií, takže môžete jednoducho vytvárať rôzne stránky pre triedy, o stránke, členstve, blogu a oveľa viac. Táto téma vám umožňuje zobraziť prezentovateľnú cenovú tabuľku pre všetky členské plány, aby návštevníci mohli jednoducho vidieť služby a plány, ktoré ponúkate. Navyše, funkcia „Pripojiť sa k triede“ vám pomôže získať viac potenciálnych zákazníkov. Táto téma prichádza aj s vlastnými tlačidlami na zdieľanie na sociálnych sieťach, takže používatelia môžu zdieľať váš obsah priamo z vašej webovej lokality. Gym & Fitness je plne kompatibilný s WooCommerce, takže s touto témou je možné vytvoriť internetový obchod a predávať produkty súvisiace so športom. Táto téma je podriadená, aby ste sa uistili, že už nikdy nezmeškáte žiadne budúce aktualizácie tém. Napokon, téma WordPress pre telocvičňu a fitness ponúka to najlepšie,

Ornaldo

športová téma ornaldo wordpress

Získajte Ornaldo, športovú tému WordPress, a ihneď začnite svoj vlastný online projekt. Pomocou dvanástich pôsobivých ukážok môžete rýchlo definovať vzhľad svojej webovej stránky a čo najrýchlejšie uviesť všetko do prevádzky online. Ukážku môžete použiť tak, ako je, alebo ju môžete bez námahy vylepšiť svojimi nápadmi, ladiacimi vylepšeniami a inými vecami. Možnosti, ktoré máte s Ornaldom, sú neobmedzené, len sa nenechajte zastaviť svojou fantáziou.

Nainštalujte demo jedným kliknutím a môžete ho začať používať a upravovať. Ornaldo je tiež ideálne prispôsobené smartfónom a tabletom, displejom sietnice a moderným webovým prehliadačom. Ponuka pre mobilné zariadenia mimo plátna, podpora viacerých predajcov, vzorkovníky veľkostí a farieb, kontextové okná s bulletinom a porovnanie produktov sú len niektoré z mnohých funkcií, ktoré môžete využiť pri používaní Ornalda.

flex mag

flex-mag-beautiful-magazine-wordpress-theme

Flex Mag je vysoko prispôsobiteľná téma športového časopisu WordPress. Výkonná a flexibilná téma, ktorá dokáže bez námahy obsluhovať všetky typy webových stránok, ako sú blogy alebo portfóliá, je jedinečne navrhnutá tak, aby zvládla vytváranie a udržiavanie najúžasnejších webových stránok časopisov na dnešnom trhu.

Flex Mag to všetko robí bez toho, aby správcovia webu museli napísať jediný riadok kódu; Vytvorenie domovskej stránky je také jednoduché ako presunutie myšou, pričom si môžete vybrať rozloženie článku z množstva rôznych štýlov pre svoju stránku s príspevkami.

Inovácia

Inovácia-šport-blog-webová stránka-šablóna

Innovation je štýlová a atraktívna téma viacúčelového športového blogu WordPress. Tento nástroj je tým správnym nástrojom takmer pre každú prácu a niet divu, že jeho viac ako 230 rôznych a úžasných ukážkových webových stránok, ktoré môžete použiť ako základ na vytvorenie profesionálnych webových stránok za pár minút. Okrem toho Innovation jednoducho začleňuje najpokročilejšie funkcie a nástroje do elegantných a účelných šablón webových stránok, vrátane mimoriadne pútavých možností športového blogovania a ukážok, vďaka ktorým je informovanie fanúšikov o najnovšom športovom vývoji hračkou. Vyskúšajte inováciu!