27 najlepších tém WordPress v oblasti dopravy a logistiky 2022

Ručným výberom najlepších tém WordPress pre dopravu a logistiku zaručujeme vysokú kvalitu, úžasné funkcie a vynikajúcu podporu od autorov tém.

Náš prístup bol jednoduchý: profesionálny, čistý a interaktívny dizajn. Tri veci, ktoré tvoria akúkoľvek logistickú webovú stránku v celom odvetví.

Zistili sme, že mnohí vývojári tém vykonali individuálny prieskum, aby pochopili skvelú logistickú webovú stránku počas štruktúrovania tohto súhrnu. (Bravo!)

Svoje zistenia potom použili na vytvorenie témy, ktorá odráža tieto myšlienky a koncepty.

Vaše podnikanie v oblasti dopravy a logistiky môže výrazne profitovať z webovej stránky.

Urobte to rýchlo a efektívne s niektorou z nižšie uvedených tém.

Najlepšie hodnotené témy WordPress pre logistiku a dopravu

1. Klenot

TheGem je vysoko efektívna a ľahko použiteľná téma WordPress. Profesionálny koncept, ktorý má za cieľ podporovať vybrané trhy. Potrebujete stránku pre prepravnú službu alebo niekoho, kto sa postará o váš biznis?

Samotný dizajn má čo najviac pekných vizuálnych aspektov. Množstvo možností bočného panela, prispôsobiteľné pozadie videa a paralaxa sú niektoré z funkcií, ktoré získate.

TheGem je flexibilný, ako môžete byť s nástrojom na tvorbu stránok WPBakery. Zahŕňa tiež MailChimp a WPML a ponúka vopred vytvorené možnosti pre kalendáre, posudky a ďalšie.

TheGem je integrovaný do WooCommerce na správu vášho online obchodu, ktorý konkrétne predáva produkty a služby. Je tiež zdokumentovaný a ponúka detskú tému na rozšírenie možností prispôsobenia!

2. Rozdeľte

divi dopravná logistika téma wordpress

Divi je výkonná, praktická a viacúčelová téma WordPress, ktorá sa bez problémov hodí do každého výklenku a akéhokoľvek odvetvia. Použite ju aj ako tému WordPress pre dopravu a logistiku a buďte úspešní online so svojimi odbornými službami.

Pre prácu s Divi nie je potrebné mať predchádzajúce skúsenosti a znalosti, navrhovanie a vývoj webových stránok. Tento nástroj sa veľmi ľahko používa, čo zaisťuje, že ho môže naplno využiť každý.

Divi sa riadi všetkými modernými trendmi a nariadeniami a zaisťuje, že váš web obstojí v skúške časom. Vyberte si z nespočetných dostupných ukážok alebo si dokonca vytvorte svoje vlastné rozloženia.

Koniec koncov, stavanie s Divi nevyžaduje žiadne znalosti programovania.

Choďte s prúdom, uvoľnite svoje kreatívne myslenie a vytvorte webovú stránku, ktorú by ste chceli mať, a vyhrajte online hru.

3. Jevelin

Jevelin je ďalšia multikoncepčná téma WordPress, ktorá nepozná hranice. V skutočnosti jediným obmedzením, ktoré máte, je vaša predstavivosť. Nechajte to ísť divoko a vytvorte úžasnú webovú stránku pre svoje podnikanie v oblasti dopravy alebo logistiky.

Jevelin nemá problém prispôsobiť sa vašim potrebám a predpisom, preto ho určite patrične vylepšujte a vylepšujte. Keď použijete Jevelin, okamžite uvidíte, aká dominantná je téma.

Navyše má k dispozícii prakticky všetko. Od ukážok webových stránok až po množstvo funkcií a rozšírení je Jevelin seriózny obchod.

Okrem toho je Jevelin plne pripravený pre mobilné zariadenia, kompatibilný s rôznymi prehliadačmi a prispôsobený displejom sietnice a vyhľadávacím nástrojom. Je tiež optimalizovaný na rýchlosť, aby zaistil výnimočný výkon na mobilných a stolných zariadeniach.

Dajte najavo svoje meno s Jevelin a zažiarte online ako profesionál hneď od začiatku.

4. Doprava

Doprava je jednou z najúspešnejších obchodných tém WP pre spoločnosti v oblasti dopravy, logistiky a všeobecných dopravných služieb.

Ako logistická spoločnosť vašou prvou potrebou sú posudky a služby zákazníkov, ktoré vzbudia známky dôvery.

Okrem integrácie WPBakery, WooCommerce a Slider Revolution vám Transport ponúka to všetko, aby ste maximalizovali flexibilitu spravovania vašich rozložení.

Doprava sa zameriava na niekoľko kritických faktorov výkonu mimo plynulého dizajnu vrátane optimalizácie pre vyhľadávače.

Pridajte vlastnú optimalizáciu výkonu pre jednotlivé stránky, aby boli časy načítania rýchle a konzistentné. Téma Doprava vám dobre poslúži.

5.WP Transport

Transport WP je ďalšou skvelou témou WordPress pre dopravu a logistiku pre logistické spoločnosti.

Stavia sa do popredia moderného dizajnu, skvelých funkcií a systému podpory, aby bol váš web dokonalý vždy, keď na ňom urobíte zásadné zmeny.

Téma Transport WP ponúka viacero spôsobov, ako môžete upraviť svoj web WordPress.

Vyberiete si z hotových prvkov a potom pomocou nástroja na tvorbu stránok WPBakery si ju štruktúrujete podľa svojho vkusu.

To je to, čo na tejto téme milujeme, jednoduchosť prispôsobenia.

V rámci balíka tém získate bezplatný prístup k niektorým prémiovým doplnkom WP.

Napriek rozsiahlemu zoznamu doplnkov a funkcií Transport WP sa výkon webových stránok nikdy necíti pod tlakom.

6. Etalón

Etalon je vplyvná téma WordPress ideálna pre začínajúce podniky a firmy. Má širokú škálu kurátorských tém, z ktorých si môžete vybrať na mnohých profesionálnych úrovniach.

Etalon je všestranný a ponúka zahrnutie referencií od spokojných zákazníkov, aby vaša firma získala dôveryhodnosť.

Zahŕňa konkrétnu oblasť dopravy, ktorá má na rozdiel od iných tém odborné diagnózy a tabuľku služieb. Dostanete dokonca služby záruky a overenia výkonu.

Etalon používa obrázky ako nástroj na preukázanie svojej kvality. Má viac ako 3000 ikon a fontov od známych značiek. Medzi ďalšie úžasné možnosti patria 2 prémiové posúvače a animácie CSS3 na pozadí.

Jeho rozloženie vám môže poskytnúť množstvo možností, od oblastí miniaplikácií až po úžasné nastavenia. Etalon používa WPBakery Page Builder a je optimalizovaný pre SEO. Rýchlosť načítania je tiež rýchla a jeho kód je čistý.

7. Rolovanie

rolovacia dopravná logistika téma wordpress

Pre spoločnosti poskytujúce dopravné a logistické služby je Sway skvelou témou WordPress na vytvorenie skvelej online prítomnosti.

Pomocou tohto nástroja, demonštračného materiálu a všetkých možných funkcií, ktoré si možno predstaviť, môžete zostaviť profesionálnu webovú stránku v krátkom alebo krátkom čase.

Sway vás vybaví posuvníkom, efektom paralaxy, preddefinovaným formulárom cenovej ponuky, animáciami posúvania, tlačidlom Späť na začiatok a Mapami Google. Môžete tiež zdieľať cenové plány, vytvoriť blog a zoznam pokračuje.

Moderný, kreatívny a atraktívny sú tri hlavné črty Sway, takže ho určite vyťažte.

8. Logistika

logisco transport logistika wordpress téma

Ak vaša spoločnosť ponúka logistické a prepravné služby, Logisco je téma WordPress, ktorú treba zvážiť.

Tento ľahko použiteľný vzhľad stránky je nabitý materiálom pripraveným na použitie a ďalšími funkciami na praskanie, ktoré prekvapia a zapôsobia na všetkých vašich súčasných aj budúcich klientov. Je to webová stránka, na ktorej môžu zistiť všetko o vás a o tom, čo ponúkate, skôr než vás budú kontaktovať kvôli obchodu.

Logisco prichádza s množstvom vecí, ktoré rýchlo rozbehnú vašu stránku.

Od rozloženia domovskej a internej stránky až po rôzne hlavičky, výkonný panel správcu, živé prispôsobenie a režim Čoskoro – to všetko je v súprave Logisco.

Nechajte to nasledovať vašu značku a prispôsobte si ju, ako chcete; nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania.

9. Nekonečno

nekonečno dopravná logistika téma wordpress

Logistické spoločnosti a dopravné spoločnosti, máte šťastie. Vďaka Infinite si teraz môžete založiť pútavú webovú stránku, ktorá posunie vaše podnikanie do nových výšin.

Nechajte svoju stránku rozšíriť svoje služby a propagujte svoje ponuky najlepším možným spôsobom online. Teraz sa každý môže dozvedieť všetko o vás a o tom, ako mu môžete pri klasifikácii nákladu pomôcť.

Infinite je nabitý úžasným vzorovým materiálom, ktorý môžete využiť na maximum. Už nie je potrebné začať vytvárať stránku od začiatku; vyberte Infinity a choďte odtiaľ.

Na to, aby sa veci dali do pohybu, nepotrebujete ani najať programátora alebo dizajnéra. Infinite je veľmi priateľský pre nováčikov a zahŕňa aj dokumentáciu a podporu.

Medzi ďalšie vymoženosti patrí online formulár stretnutia, posuvník, lepiaca navigačná lišta, paralaxový efekt, akordeóny a úplná sekcia blogu. Robte veci po svojom s Infinite a zažiarte online.

10. Perlička

Pearl je téma WordPress vhodná pre všetky podniky vo všeobecnosti, no zároveň pre každú zvlášť. ako? Vďaka jedinečným ukážkam a flexibilným rozloženiam s viac ako 200 modulmi vlastného obsahu.

Ide o majstrovské dielo vyvinuté na odhalenie charakteristickej povahy každého typu podnikania.

S týmto jedinečným nástrojom získate doteraz najlepšie multilokačné služby. Zdieľajte spätnú väzbu od zákazníkov a vytvorte stránky pre zamestnancov, aby ste sa cítili bezpečnejšie. Medzi všeobecné funkcie patria písma, viaceré päty, kompatibilita s WPML a úplná odozva.

Pearl má skvelý zoznam kompatibilných doplnkov, ktoré môžete pridať a integrovať. Rozžiarte svoju firmu pomocou obchodov WooCommerce a praktického mega navigačného menu.

Získajte to pomocou nastavenia jedným kliknutím a vychutnajte si rozsiahlu dokumentáciu! Môžete tiež kontaktovať tím podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni a využívať prispôsobené pokyny pre používateľov.

11.LeadEngine

LeadEngine je elegantná, intuitívna a citlivá viacúčelová téma WordPress. Je to téma vytvorená pre firmy.

Téma zjednodušuje vytváranie webových stránok pre všetkých používateľov (0 kódovanie!). Výkonné prémiové doplnky a šablóny profesionálnej kvality urobia ťažkú ​​prácu.

Dopravné spoločnosti a profesionáli milujú prácu s LeadEngine. Odstráňte všetky dohady z rovnice. Vopred zostavená demo webová stránka Transport vám poskytuje všetko, čo potrebujete.

Predveďte svoj vozový park, ponuky a balíky na vyleštených stránkach portfólia. Komunikujte so svojou zákazníckou základňou prostredníctvom prispôsobiteľných blogových stránok a ponúknite podrobné rozpisy sadzieb a poplatkov v ostrej prezentácii.

LeadEngine poháňa váš dopravný podnik z každého uhla pohľadu. Je načase, aby ste svoju firmu posunuli do novej odvážnej destinácie!

12. Morz

morz dopravná logistika téma wordpress

Morz je téma WordPress pre dopravu a logistiku s webovým dizajnom pripraveným pre mobilné zariadenia, kompatibilným s displejom sietnice, optimalizovaným pre SEO a kompatibilným so všetkými prehliadačmi.

Namiesto jedného získate viacero domácich štýlov pre vaše pohodlie, všetky ľahko upraviteľné pomocou Beaver Builder.

Je to fantastický tvorca webových stránok drag and drop, ktorý vám umožňuje upravovať Morz bez toho, aby ste sa museli dotknúť kódu.

Aktualizácie sú bezplatné a prístup k profesionálnemu tímu odborníkov je otvorený 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Morz tiež zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí (!), čo nie je príliš bežné, pokiaľ ide o témy WordPress.

Áno, takí sú si istí svojim produktom! Preto konajte hneď a rozhýbte svoje podnikanie online.

13. Handel

Handel je mnohostranná téma WordPress. Má profesionálne zameranie, vďaka čomu je ideálny pre spoločnosti založené na službách. V rámci jeho špeciálnych ukážok nájdete neuveriteľné možnosti, vrátane dopravy.

Jeho dizajn ponúka šikovné krátke kódy, editor WPBakery a základňu Bootstrap.

Handel transport má neobmedzené portfólio a štýly blogov, plus stránky s posudkami a kalkulačku nákladov. Prostredníctvom WooCommerce získate peňažné transakcie za svoje služby, vstupenky a podobne.

Môžete vytvárať galérie, pridávať kontaktný formulár a aktivovať newslettery. K dispozícii je aj podpora WPML, takže si môžete preložiť Handel do jazyka podľa vášho výberu.

Handel je tiež pravidelne aktualizovaný pre potrebnú správnu prevádzku. Urobte zo svojej profesionálnej prepravnej služby to najlepšie svojho druhu so skvelou online propagáciou!

14. Kallyas

KALLYAS je presná a atraktívna kreatívna viacúčelová téma elektronického obchodu WordPress. Ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje webmasterom všetkých prostredí.

Výkonný Visual Builder vám umožňuje vytvárať dynamické stránky bez toho, aby vám niečo uniklo. Viac ako 100 rôznych predmetov si môžete zahrať. Vytvorte si stránky, ktoré potrebujete, prispôsobením KALLYAS tak, ako uznáte za vhodné.

Dopravné a logistické spoločnosti nachádzajú v KALLYAS prirodzené riešenie svojich potrieb. Atraktívne portfóliá vám umožňujú prezentovať služby vašej spoločnosti v dokonalom štýle.

Získajte nových zákazníkov, vysvetlite svoj obchodný model a ceny a uzatvorte novú obchodnú dohodu. KALLYAS má všetko, čo potrebujete na úspech v logistike a doprave!

15. Wheelco

Wheelco je téma WordPress zameraná na dopravné spoločnosti. Bol exkluzívne navrhnutý pre doručovacie, logistické, sťahovacie a nákladné webové stránky.

Získate úžasný nástroj so štýlovým a sviežim dizajnom na profesionálnu propagáciu vašich služieb. Wheelco prichádza s ôsmimi modernými, vopred navrhnutými štýlmi, ktoré sú pripravené na import a použitie.

Má čistý, minimalistický a jedinečný štýl s flexibilným dizajnom zameraným na produkty.

Wheelco podporuje prémiové doplnky tretích strán, ako sú WooCommerce, WP Job Manager a Visualizer. To všetko z vás urobí odborníka na predaj, akým musíte byť. Zahrnuté sú aj ikony Stroke, Font Awesome a Google Fonts.

Wheelco je vhodné pre mobilné zariadenia, je optimalizované pre SEO, reaguje a je kompatibilné s rôznymi prehliadačmi. Dokumentácia, pravidelné aktualizácie a 24/7 tím podpory sú výkony, ktoré udržujú dôveru na najvyššej úrovni.

Neváhajte urobiť správne rozhodnutie pre vaše podnikanie! Wheelco je správna voľba.

16. Eko

ekko dopravná logistika téma wordpress

Keď príde čas brať svoje podnikanie vážne, nezabudnite sa postarať o svoju webovú prezentáciu. A aby veci fungovali ako profesionál, začnite s Ekkom.

Táto téma WordPress pre dopravu a logistiku vám ponúka všetko, čo potrebujete, a ešte viac. od úplného demo webu, ktorý môžete ihneď použiť, až po množstvo funkcií a komponentov.

Keď začnete upravovať Ekko, zrazu ste pripravení spustiť svoju novú webovú stránku do online priestoru. Bezpečný proces je rýchly. Všimnite si, že tvorca stránok WPBakery sa stará o kódovanie a robí to všetko vizuálne.

Ďalšími výhodami Ekko sú responzívny a harmonický dizajn prehliadača, podpora videa, lepiaca navigácia, formulár „získať cenovú ponuku“, animované štatistiky a Mapy Google.

17. Lóža

dopravné logo wordpress tému

Logio je výkonná a praktická téma WordPress pre dopravu a logistiku, ktorá posúva vaše služby ďalej.

Začnite výberom ktoréhokoľvek z 3 dostupných ukážok a ich kombináciou s inými potrebnými vnútornými rozloženiami. Odtiaľ môžete prispôsobiť predvolený vzhľad trasám vašej značky a máte takmer hotovo.

S Elementorom môžete úplne vylepšiť vzhľad a dojem z Logia, dokonca môžete vytvárať vlastné šablóny bez kódovania.

Niektoré ďalšie funkcie sú animácie, MailChimp, pripravenosť na preklad, kontaktný formulár 7 a inštalácia ukážkových údajov jedným kliknutím. Začnite šíriť informácie o svojich nákladných službách už teraz s Logio.

18. Additrans

additrans doprava wordpress tému

Additrans je moderná téma WordPress s veľkou hodnotou, ktorú môže použiť ktokoľvek z oblasti dopravy, logistiky, doručovania a skladovania.

Vzorky pripravené na použitie nielenže fungujú na rôzne účely, ale Additrans môžete tiež rýchlo upraviť podľa svojich predpisov. Je to nástroj plný jedinečných funkcií a možností pre každého, ako z neho vyťažiť maximum.

Dizajn Additrans ideálne ladí so všetkými modernými zariadeniami, obrazovkami a webovými prehliadačmi. Inými slovami, výkonnosť vášho webu bude vždy na špičkovej úrovni.

Pozrite si ukážku živého ukážky a uvidíte nádherného Additransa pri práci.

19. Kôň

téma equita logistika wordpress

Prepravné služby, logistika, nákladné autá, čo si len spomeniete, Equita je tu, aby okamžite zmenila situáciu. Namiesto toho, aby ste začali pracovať na webe od nuly, teraz si môžete vybrať tému WordPress a veci urýchliť.

Pomocou importu ukážky jedným kliknutím môžete okamžite začať pracovať na svojom webe.

Keďže Equita vás nikdy nebude žiadať o znalosti kódovania, každý môže jednoducho vyhrať hru na vytváranie webových stránok s Equitou. Môžete ho použiť aj po vybalení a ušetriť tak čas a energiu.

S flexibilnou Equitou je možné veľa, takže sa uistite, že vaše služby vyniknú a vaše podnikanie bude rásť pomocou profesionálnej webovej stránky.

20. Preplatok

transportovať tému WordPress

Transcargo je profesionálne obchodné riešenie pre logistické, prepravné a prepravné spoločnosti, ktoré chcú vytvoriť jedinečnú webovú stránku.

Obrovský úvodný posúvač rozdelený do štyroch jedinečných stránok služby, z ktorých každá má svoj vlastný odporúčaný obrázok, bola prvá vec, ktorá nás upútala. Obrovský úvodný posúvač bol rozdelený na štyri samostatné stránky služieb (každá s vlastným obrázkom). Na rozdiel od tradičných posúvačov, téma Transcargo používa veľké a jasné písmo ikon na charakterizáciu každej sekcie.

Môžete použiť mnoho vstavaných komponentov navrhnutých tak, aby vám pomohli zobraziť informácie, recenzie a referencie od predchádzajúcich klientov.

Transcargo sa postará o to, aby ste začali ihneď a aby ste mali plnohodnotnú obchodnú stránku v prevádzke. Ísť!

21. Háčik

Hook je ľahko spravovateľný a čiastočne zameraný na startupy. Je tiež celkom vhodný do nevyužitých oblastí, ako je sektor dopravy!

Na zobrazenie harmonogramu vášho raketoplánu radi využijete elegantný rozvrh udalostí. Hook prichádza s mnohými funkciami, ako je RTL a pekne animované informačné kanály portfólia.

Pomocou tejto témy môžete získať nástroj na tvorbu päty, štyri predvolené bočné panely a viac ako 70 stránok položiek. Je tiež kompatibilný s väčšinou prehliadačov a všetkými obrazovkami alebo zariadeniami.

Hook funguje s prémiovými zásuvnými modulmi, ako sú MailChimp, Slider Revolution a Contact Form 7. Vytvárajte informačné bulletiny, jedinečné galérie a všetky požadované formuláre!

Hook vám poskytuje doplnok WooCommerce na nastavenie obchodov a pokladne. Áno, Hook je kompletné riešenie pre vašu firemnú webovú stránku, takže si nenechajte ujsť jeho úžas.

22. Nabíjanie

Expresné doručenie – ďalšia stránka s tematikou nákladnej dopravy

Ak vaše podnikanie zahŕňa skladovacie, expedičné a doručovacie služby, náklad je skvelou možnosťou, ktorú by ste mali zvážiť ako ďalšiu baštu digitálnej prítomnosti.

Okamžite nájdete spôsob, ako oceniť vstavanú kalkulačku, ktorú môžu návštevníci použiť na výpočet odhadovaných nákladov na doručovacie služby.

Formulár kalkulačky umožňuje návštevníkom špecifikovať priame rozmery balíka vrátane jeho hmotnosti a vzdialenosti, ktorú potrebuje na cestu do cieľovej destinácie.

Zoznam funkcií zahŕňa mobilný responzívny dizajn, ukážkový import na jedno kliknutie, mriežkové portfóliá, vstavaný Rapid Composer pre rýchle prototypovanie dizajnu, vlastné rozloženia hlavičiek a krátke kódy špeciálne pre logistický a dopravný priemysel.

Máte tiež možnosť vybrať si medzi orámovaným rozložením a rozložením na celú šírku pre jednotlivé strany. Preneste svoje podnikanie po celom svete s Cargo.

23. Moovit Cargo

moovit nákladná doprava logistika wordpress téma

Moovit Cargo je inteligentná téma WordPress, ktorá skvele funguje pre dopravné a logistické spoločnosti. Ak chcete rozšíriť svoj dosah, nezabudnite hostiť webovú stránku zameranú na podnikanie a zvýšiť svoj potenciál.

Ak chcete dosiahnuť veľkolepé výsledky, všetko, čo potrebujete, je prístup k Moovit Cargo.

Prečo to?

Vďaka jednoduchému použitiu a intuitívnemu nástroju na tvorbu stránok môže ktokoľvek vytvoriť webovú stránku, ktorá je presne podľa jeho predstáv. Na využitie Moovit Cargo nie sú potrebné žiadne znalosti programovania.

Inštalácia jedným kliknutím, viac ako 30 interných stránok, Elementor, cenové tabuľky a online zoznamovanie sú niektoré z jedinečných funkcií vysokokvalitného Moovit Cargo.

Dizajn je citlivý a kompatibilný s rôznymi prehliadačmi, plus rýchle načítanie pre nepretržitý vynikajúci výkon.

24. Optimálny

Téma WordPress Optime Transport Logistics

Keď uvidíte, že Optime funguje, budete okamžite nadšení. Optime je moderný a čistý, s 3 rôznymi domami pre rýchly štart.

Je to záruka, že vaša stránka bude flexibilná a pohotová a kompatibilná s prehliadačmi, sietnicovými displejmi, Google a populárnymi doplnkami.

Okrem toho je Optime dodávaný s WPBakery a Slider Revolution, ktoré menia spôsob, akým vytvárate webové stránky.

Teraz môžete vykonať vylepšenia a vylepšenia predvoleného vzhľadu a štýlu a vytvoriť ideálny štýl pre webovú stránku bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného reťazca kódu.

Odlíšte sa od konkurencie a užívajte si stránku, ktorá rozšíri vaše podnikanie s Optime.

25. Logistika

Logistika – téma WP Transport Business

Logistic je pekne vyzerajúca téma WordPress pre spoločnosti poskytujúce logistické a prepravné služby. Je to téma pre začiatočníkov a jej nastavenie trvá len niekoľko minút.

Napriek jeho jednoduchosti ho vývojári vybavili šikovnými funkciami, ako sú vlastné komponenty, typografia, možnosti animácie obsahu a animácia CSS3.

S viac ako 4 000 zákazníkmi je to jedna z najuznávanejších tém logistiky/dopravy v našom súhrne.

Logistický prístup vo svojich službách a na svojich stránkach. Napriek tomu, samozrejme, môžete získať klientov tak, ako prichádzajú, pomocou jedinečného rezervačného systému, ktorý je už integrovaný do samotnej témy.

Ak plánujete prilákať návštevnosť z organického vyhľadávania, máte k dispozícii krásne štruktúrovaný výber rozložení blogu v murovaných a mriežkových štýloch. (Obsahový marketing!)

Logistic obsahuje veľké množstvo vlastných skriptov a úryvkov, ktoré vás prekvapia, keď ich objavíte.

26. Logistická spoločnosť

Logistics Logistic Company - Doprava - Téma skladovania

Logistics Company je prémiová WordPress téma s komplexným a zároveň elegantným dizajnom určená pre kvalitné spoločnosti v oblasti logistiky, skladovania, expedície a dopravy.

Jedinečné funkcie pre každú oblasť vám umožňujú ukázať váš podnik v perspektíve pre zákazníka, čím ďalej posilňujú vašu digitálnu prítomnosť ako dôveryhodnej značky.

Od vrchu až po spodok stránky pracujete s vlastnými komponentmi, ktoré vám pomôžu načrtnúť každý kúsok detailu o vašich obchodných praktikách.

Ak chcete prispôsobiť rozloženie, môžete si vybrať z krabicových a širokých rozložení, ukážok založených na WPBakery, rôznych jedinečných štýlov hlavičky, vlastných efektov vznášania a ďalších.

Logistická spoločnosť, ktorá je k dispozícii od roku 2016, neustále rastie a zlepšuje sa.

27. TransLogic

Translogic - Len ďalšia stránka WordPress

Translogic je nová téma WP pre logistické spoločnosti zamerané na nákladnú dopravu a všeobecné dopravné služby.

Túto tému podporujú niektoré zaujímavé dizajnové prvky a štandardy. Keď si ukážku pozriete, bude to jasné; Vývojári neváhali investovať svoje dizajnérske schopnosti do tejto krásne kompletnej témy, aby sa uistili, že zákazníci sú spokojní.

Okamžite na nás zapôsobil spôsob, akým navrhli hlavičku domovskej stránky, jedinečný spôsob, akým používajú posúvač hlavného obrázka spolu s logom spoločnosti a navigáciou.

Toto je tiež jedna z kritických vlastností Translogic: používanie vizuálnych obrázkov a ich integrácia do dizajnu tak, aby plynulo plynulo a pôsobilo to ako súčasť celkového dizajnu. Určite vytvára skvelú používateľskú skúsenosť.

S Translogic ohromíte a zapôsobíte na každého.