26 tém WordPress pre statické webové stránky v roku 2022

Hľadáte najlepšie témy WordPress pre statické webové stránky, ktoré vyhovujú každému výklenku a odvetviu?

Prišli ste na správne miesto!

Chceme zdôrazniť, čo WP s týmito témami skutočne dokáže.

VEĽA.

Najlepšia časť?

Nepotrebujete žiadne skúsenosti s kódovaním a dizajnom, bez ohľadu na to, ktorý nástroj si vyberiete.

Pozorne si preštudujeme každú tému, aby sme sa uistili, že každá spĺňa náš faktor spoľahlivosti 110 % . (Odstránili sme viac ako 50!)

Navyše má nekonečné možnosti rozšírenia.

Prispôsobte si tému úplne alebo ju ihneď použite – všetko je možné.

Ste to vy, kto rozhoduje o konečnom vzhľade vášho statického webu.

Zapojte sa a urobte kúzlo. (Ak ty!)

Najlepšie témy WordPress pre statické webové stránky

Webify

Statické webové stránky s témou WordPress Webify

Webify je ideálna téma WordPress pre statické webové stránky, takmer akýkoľvek typ, ktorý vás zaujíma. Môžete to urobiť všetko, od obchodných a poradenských stránok po blogy, online obchody a životopisy, možnosti sú NEKONEČNÉ.

Navyše s častými aktualizáciami tém môžete očakávať, že sa vám do cesty dostane ešte viac výhod.

Aj keď môžete Webify používať presne tak, ako je, vždy si ho môžete prispôsobiť pomocou ďalších úprav prispôsobenia. Úprava Webify vyžaduje iba pretiahnutie a už máte nastavený nový webový dizajn.

Môžete dokonca vytvoriť úplne vlastné rozloženia , len pomocou praktického vizuálneho kódovania.

V súprave Webify nájdete viac ako 200 krátkych kódov, viaceré hlavičky a päty, kontaktný formulár 7, paralaxový efekt, pohodlné filtrovanie a možnosť vytvárať jednostránkové webové stránky.

Jevelin

Téma WordPress pre statické webové stránky

Jevelin je vysokokvalitná súprava nástrojov, ktorá umožňuje správcom webu bez ohľadu na ich predchádzajúce skúsenosti s kódovaním. Môžete vytvárať štýlové a profesionálne webové stránky rýchlo a efektívne.

Obsahuje 40+ vlastných krátkych kódov pre všetky druhy účelov a 40+ rôznych animácií prvkov na experimentovanie. Má tiež množstvo ukážkových webových stránok, ktoré si môžete nainštalovať jediným kliknutím .

S 10 rôznymi rozloženiami portfólia, 6 rôznymi rozloženiami blogu a rôznymi možnosťami štýlu modulov galérie vám nikdy nedôjdu jedinečné spôsoby prezentácie obsahu.

Okrem toho vám rámec Jevelin SEO poskytuje nástroje na celkové ovplyvňovanie hodnotenia vášho vyhľadávača.

Jeho nákupné funkcie poháňané doplnkom WooCommerce tiež robia online nakupovanie jednoduchou úlohou. Jeho natívna podpora RTL mu umožňuje dostať sa na trhy po celom svete.

Jevelin je VŠETKO, čo vaša webová stránka potrebuje, aby bola úspešná.

rozdeliť

divi-simple-business-wordpress-theme

Divi je plne prispôsobiteľná téma WordPress postavená na najnovších technologických pokrokoch v responzívnom vývoji webu. Ponúka tiež plynulé vizuálne efekty a plynulé prechody využívajúce HTML5, CSS3 a rámec Bootstrap.

Divi žiari ako téma WordPress pre statické stránky. Zjednodušený Divi Visual Builder bez námahy vytvára vlastné rozloženia založené na vopred pripravených statických rozloženiach webových stránok. Upravte svoju webovú stránku tak, ako je to možné, a potom JEDNODUCHO prispôsobte jej vzhľad a dojem pomocou pokročilých možností motívov.

Divi má tiež rastúci zoznam krátkych kódov, ktoré zahŕňajú úžasné funkcie , ktoré rozširujú možnosti každej stránky a príspevku.

Nevyžadujú absolútne žiadne kódovacie schopnosti, stačí ich pretiahnuť do akcie a je to.

Skrátka, Divi sa ľahko inštaluje, ešte jednoduchšie sa používa a je nemožné si ho nemilovať.

Edifikácia

uplfit-tech-startup-website-template

Uplift je ďalšia viacúčelová téma WordPress pre obchodné a firemné použitie. Je to neuveriteľne jednoduché použitie a nevyžaduje absolútne žiadne kódovacie zručnosti alebo predchádzajúce skúsenosti s vývojom.

Swift Page Builder poskytuje veľmi intuitívne vizuálne rozhranie. To vám umožňuje manuálne aplikovať svoje vlastné návrhy na vaše webové stránky.

Úplné prispôsobenie vašej šablóny tak, aby dokonale vyhovovalo vašim potrebám, je BEZNÁMAŽNÁ úloha.

Vždy môžete veci urýchliť použitím stránky šablóny alebo najlepšie hodnoteného importéra ukážok na replikáciu jednej zo 6 ukážok profesionálnej kvality.

Uplift má tiež veľa krátkych kódov, ktoré môžu rozšíriť to, čo môžu vaši používatelia robiť na každej z vašich webových stránok. Nádherné fonty ikon pripravené na Retina sú k dispozícii v stovkách, takže vyjadrovanie sa je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Integrované je aj nádherné mega menu, takže vaši používatelia sa môžu na vašom webe rýchlo zorientovať.

FatMoon

fatmoon-unique-one-page-wordpress-theme

FatMoon je viacúčelová responzívna téma WordPress založená na kreatívnej fotografii. Je vizuálne nenápadný, no zároveň veľmi štýlový, decentný, no zároveň vyleštený a technicky zdatný.

FatMoon je výsledkom rozsiahleho dizajnérskeho úsilia profesionálneho tímu vývojárov pracujúcich na zostavení majstrovského diela čistého vizuálneho obsahu pre najnáročnejšie online publikum.

Má 41 úplne unikátnych ukážkových webových stránok. Každý z nich dokonale vystihuje podstatu vášho obsahu.

Galéria obrázkov a podrobné portfólio FatMoon má rôzne nastavenia a možnosti konfigurácie. Obsahuje ohromujúce prechody a animácie, vizuálne efekty paralaxy, video pozadia a oveľa viac pod kapotou.

Navyše je to VEĽMI JEDNODUCHÉ na prispôsobenie pomocou nástroja na vytváranie stránok drag and drop od WPBakery.

Vďaka responzívnemu modulárnemu základu Bootstrap vyzerá FatMoon dobre na všetkých zariadeniach a prehliadačoch.

Avada

najpopulárnejšia-auto-oprava-téma-avada

Ako viacúčelová téma WordPress pre statické webové stránky je Avada citlivá, technologicky prepracovaná, vizuálne ohromujúca a flexibilná.

Vytvorte krásne interaktívne webové stránky pomocou pokročilého rámca Fusion Core.

Táto téma WordPress je moderná a prehľadná, vďaka čomu je ideálna na vytváranie profesionálne vyzerajúcich statických stránok.

Začnite výberom z desiatok vopred navrhnutých rozložení. Vychutnajte si nádherné funkcie posúvača, ultravysoké rozlíšenie a ikony a grafiku v rámci celej témy.

Môžete tiež jednoducho povoliť alebo zakázať funkciu pozadia paralaxy pre obrázky a názvy stránok. Plynule animované správanie KAŽDÉHO PRVKU je plne prispôsobiteľné prostredníctvom pokročilých možností motívu.

Avada vám dáva všetku moc nad vašou statickou webovou stránkou. Ste pripravení robiť rozhodnutia?

LeadEngine

Téma WordPress statickej vstupnej stránky

LeadEngine je kreatívna, farebná a citlivá viacúčelová téma WordPress. S LeadEngine radi pracujú webmasteri všetkých prostredí a úrovní zručností.

LeadEngine, nabitý užitočnými nástrojmi a zásuvnými modulmi, je hnacou silou . Tvorca stránok WPBakery v kombinácii s 30 profesionálnymi ukážkami poskytuje vysokokvalitné výsledky bez kódovania.

Webové stránky zo širokej škály odvetví a špecialít sú s LeadEngine ako doma.

Na LeadEngine sa darí osobným, profesionálnym a komerčným projektom. Elegantné portfóliá, úhľadné posúvače, plynulé animácie a ďalšie funkcie udržujú používateľov v kontakte.

Prezentujte štýlové cenové plány, integrujte pokyny rozhrania Google Maps API a prispôsobte si svoj blog.

Ovládajte platobné brány BEZ EXTRA pluginov a nulového kódovania. Rozsiahla podpora vám pomáha na každom kroku. Prejdite na LeadEngine ešte dnes!

Most

most: pokročilá téma miestnych podnikov

Bridge je responzívna viacúčelová téma WordPress pre statické webové stránky.

Pomocou Bridge môžete intuitívne vytvárať profesionálne vyzerajúce webové stránky pre všeobecné a špecializované aplikácie.

Konkrétne má Bridge rozšírenú funkčnosť a atraktívne grafické používateľské rozhranie s flexibilitou, pokiaľ ide o rozloženie, animáciu a vizuálne efekty.

Dodáva sa s rôznymi dostupnými šablónami, ktoré vám pomôžu pri vytváraní jednostránkových webových stránok, statických domovských stránok, samostatných statických stránok a ľubovoľnej kombinácie vyššie uvedených.

Rámec QODE PONÚKA každý prvok Bridge, od jeho plne prispôsobiteľných vizuálov a hladkých posúvačov Qode až po Advanced Contact Form 7, plynulé animácie AJAX, plnú podporu doplnkov WooCommerce a nádherný kolotoč Qode.

Predveďte svoju prácu na malom priestore s plynulým a nekonečným posúvaním.

Bridge prenesie vašu statickú webovú stránku kamkoľvek budete chcieť.

BeTheme

betheme-creative-customizable-wordpress-theme

BeTheme je dokonalé riešenie na jednom mieste pre všetky typy potrieb webových aplikácií.

Vďaka neustálym možnostiam prispôsobenia môžete vytvárať profesionálne webové stránky v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu.

Konkrétne, 100+ profesionálne navrhnutých rozložení BeTheme sa stará o jednotlivé stránky a statické webové stránky. K dispozícii sú rôzne šablóny a ukážky, ktoré vám pomôžu začať so statickou webovou stránkou správnou nohou.

Medzi ďalšie funkcie patrí množstvo ikon GLORY vo vysokom rozlíšení, ktoré sú pripravené pre sietnicu, bannery a grafika. Svoj obchod WooCommerce môžete pridať niekoľkými kliknutiami.

Paralaxu môžete použiť aj na prispôsobenie webových stránok so statickým pozadím, webových stránok s jednou stránkou a jednotlivých statických stránok.

Buďte všetkým, čím môžete byť s BeTheme.

Vychádzajúce

výrazná-populárna-téma-pre-statické-stránky

Salient je komplexné riešenie pre všetky potreby správcov webu. Hodí sa na osobné a firemné webové stránky akejkoľvek veľkosti a rozsahu.

Pre webové stránky, ktoré potrebujú vyniknúť, je Salient tým správnym námetom, pretože na preplnenom trhu dokáže zaujať.

Salient vie, že internet je konkurenčné miesto. Preto sa špecializuje na vytváranie webových stránok, ktoré vytvárajú silné a trvalé dojmy. Robí to pri doručovaní obsahu v akomkoľvek formáte, ktorý chcete.

Pre moderné samostatné stránky a statické webové stránky Salient obsahuje niekoľko šablón a ukážok.

Je jasné, že stratégiou Salientu pre celkovú EXCELENTNOSŤ je jednoducho prekročiť.

Pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, rýchlosť načítania, odozvu, optimalizáciu pre vyhľadávače a úplnú vizuálnu zdatnosť, Salient ako tému WordPress pre statické webové stránky nič neprekoná.

Rooneby

ronneby-krásna-kreatívna-wordpress-téma

Ronneby je elegantná, ale skvelá, moderná a technicky zdatná téma WordPress. Je ideálny pre úplne bezproblémovú integráciu do celkom rôznorodých šablón webových stránok, typov a rozložení.

Tiež spĺňa potreby statických webových stránok a jednostránkových webových stránok. Od vstupných stránok cez vývojárov mobilných aplikácií alebo firemné webové stránky až po portfóliá nezávislých pracovníkov, Ronneby vás pokryje.

Táto téma WordPress poskytuje profesionálne navrhnuté šablóny, ukážky a rozloženia. Pohybujú sa od štandardných a bežných až po avantgardné a úplne jedinečné, ale sú trvalo ŠTÝLOVÉ a vizuálne ÚŽASNÉ.

Keďže ide o kvalitné dodanie, Ronneby je tiež plný vlastných krátkych kódov a miniaplikácií. Uľahčujú vytváranie inovatívnych a profesionálne vyzerajúcich statických webových stránok (s 0 kódom !).

Ronneby je kompletný balík.

Žeriav

Neblogovacie témy WordPress

Crane je responzívna téma WordPress pre statické webové stránky navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým trhom. Jeho aktualizovaný dizajn sleduje praktickú a veľmi ľahko použiteľnú filozofiu.

Crane má za cieľ urobiť grafický dojem.

Crane ponúka najmä rôzne konfigurácie vrátane podpory WPML a integrácie WooCommerce. S ConvertPlug môžete ľahko osloviť zákazníkov a čitateľov.

Vo vydavateľskom oddelení nájdete nekonečné možnosti blogovania a portfólia. Ak potrebujete dať svojmu podnikaniu nový nádych, táto SVIEŽ a MODERNÁ téma je to, čo potrebujete.

Vyskúšajte tento úžasný nástroj práve teraz na rozvoj svojej obchodnej alebo osobnej stránky. Crane poskytuje budúce aktualizácie, podrobnú dokumentáciu a neustálu pomoc zo svojho centra podpory.

Unicon

unicon-beautiful-corporate-theme

Unicon je viacúčelová téma WordPress, ktorá využíva radikálne dizajnovo riadený prístup k vytváraniu výkonných webových stránok, ktoré NIKDY neprestanú ohromiť. (Získajte trvalé dojmy.)

Niektoré z funkcií zahŕňajú hladké pozadie paralaxy a statické hlavičky a sekcie, pričom všetky si zachovávajú konzistentný a súdržný dizajn.

Úplná integrácia WooCommerce vám umožňuje jednoducho predávať vaše produkty prostredníctvom webových stránok Unicon v priebehu niekoľkých minút a niekoľkých kliknutí.

Unicon je výnimočné riešenie, ktoré sa jednoducho prispôsobí vašim potrebám vďaka svojej odmeňujúcej flexibilite.

X

x-customizable-digital-agency-theme

X je robustné a všestranné riešenie schopné splniť očakávania všetkých webových stránok bez ohľadu na ich rozsah, veľkosť, jazyk, obsah alebo publikum. Táto téma môže poslúžiť všetkým a s VÝBORNÝMI výsledkami.

X konkrétne umožňuje vytváranie nekonečných statických rozložení webových stránok z bohatej sady vopred vytvorených šablón, ktoré môžete ľahko upraviť a vytvoriť si svoje vlastné osobné rozloženia.

X je tak flexibilný, pretože v podstate obsahuje štyri témy v jednej. Integrita, Obnoviť, Ethos a Ikona sú štyri aktuálne X stacky, témy v rámci témy. Každý má svoje vlastné jedinečné ukážky, šablóny a rozloženia.

Nie sú to len skiny. Predstavte si ich ako úplne odlišné prístupy k dizajnu webových stránok.

Môžete získať pohľad na možnosti prostredníctvom rôznych živých ukážok v rámci každého balíka, ale nebudete to vedieť, kým sa nestanete používateľom X.

Exponent

exponent wordpress tému statické webové stránky

Exponent je plne funkčná, všestranná a vysoko citlivá téma WordPress pre statické webové stránky v oblasti podnikania. S obrovskou zbierkou 26 špičkových ukážok a viac ako 200 rozloženiami stránok, Exponent zaručuje VEĽKOPÚ realizáciu stránky, ktorú plánujete vytvoriť.

Exponent sa bez problémov prispôsobí všetkým druhom odvetví. Okrem toho môžete bez námahy prispôsobiť a upraviť každé rozloženie stránky pomocou procesu vizuálnej úpravy.

Môžete si tiež vybrať medzi tmavou a svetlou pokožkou, založiť si blog a dokonca predávať veci online. Exponent je kompletné riešenie , ktoré hory prenesie.

Je responzívny, ladí s webovými prehliadačmi, je nabitý úžasnými funkciami a obsahuje všetky potrebné komponenty na vybudovanie úžasnej online prítomnosti.

Crocal

statické webové stránky s témou crocal wordpress

Crocal je viacúčelové riešenie tém WordPress pre firmy a kreatívcov vo všetkých druhoch oblastí. S dostupným vzorovým materiálom môžete rýchlo vytvárať stránky pre internetové obchody, agentúry, blogy, fitnesky, reštaurácie, svadby, knihy, čo si len spomeniete!

Okrem rozloženia domu Crocal tiež obracia svet hore nohami s množstvom vlastných rozložení stránok. Akonáhle použijete staviteľa drag and drop, odomknete neobmedzené možnosti .

Medzi ďalšie špeciality Crocal patrí mriežkový systém, vysoká rýchlosť načítania, 50+ vlastných prvkov, krásne rozloženie portfólia, Slider Revolution, podpora RTL a optimalizácia pre vyhľadávače a mnohé ďalšie.

Získate tiež prístup k videonávodom na bezproblémové používanie tohto výkonného nástroja. S Crocalom môžete byť online okamžite!

Draven

dravé statické webové stránky s témou wordpress

S mnohými predpripravenými ukážkami Draven odomyká množstvo možností pre každého, kto má záujem vybudovať si online prítomnosť KILLER.

Aj keď pracujete na niekoľkých rôznych projektoch, môžete použiť iba jeden nástroj, aby sa veci pohli dopredu. Draven môžete použiť napríklad pre stránky s kúpeľmi, agentúrami, obchodmi, technológiami, štúdiom, podnikmi, vCard a portfóliami.

Draven obsahuje nástroj na tvorbu stránok Elementor, ktorý každému ponúka možnosť vyhnúť sa kódovaniu .

Stačí pretiahnuť a nechať vyniknúť. Áno, presne tak jednoducho sa s Dravenom pracuje a so všetkým dobrom, čo s tým súvisí.

Ohromujúce animácie, plne preložiteľné, niekoľko prémiových doplnkov BEZ PRÍDAVNÝCH NÁKLADOV a neuveriteľne výkonné možnosti tém, to všetko je súčasťou dohody s Dravenom.

náležitosti

základná téma wordpressu

Essentials je inovatívny prístup k témam WordPress na vytváranie takmer akéhokoľvek typu webových stránok, ktoré chcete. Je nabitý množstvom ukážok a stovkami šablón, z ktorých si môžete vybrať.

Mix a zápas a ukončite deň, to je to, čo sa stane. Vytváranie webových stránok s Essentials bude JEDNODUCHÉ a RÝCHLE.

Nezáleží na tom, ktorý tvorca stránok sa vám páči viac, Elementor alebo WPBakery; Essentials je plne kompatibilný s oboma.

Svoje kreatívne veci môžete urobiť bez toho, aby ste sa zapotili, aj keď ste úplný začiatočník v tvorbe statických stránok. Nechajte Essentials urobiť rozdiel so všetkými jeho špeciálnymi výhodami.

Predná časť

motív predných topánok

Ak ste v procese zakladania firemnej webovej stránky, s Frontom to dosiahnete RÝCHLO. Čistý, moderný a minimalistický dizajn Front sa ľahko prispôsobí rôznym podnikom, a to aj bez toho, aby sa výrazne zmenil.

Ale zmenu, môžete to urobiť pomocou procesu vizuálnej úpravy, ktorý nevyžaduje žiadne znalosti programovania.

Ďalšími vymoženosťami Frontu je vytvorenie internetového obchodu, množstvo praktických interných stránok, tabuľka úloh a pohodlný help desk, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Úplná zbierka funkcií vybuduje dôveru v uvedenie do života sofistikovanej a profesionálnej webovej stránky , z ktorej sa budú krútiť hlavy.

Ohio

Ohio wordpress tému

Pre všetkých kreatívcov je tu Ohio, aby vám pomohol s nastavením webových stránok agentúr a online portfólií. Ohio mimoriadne dobre spája kreativitu s profesionalitou a pomáha vám odomknúť váš potenciál pomocou silnej webovej stránky.

Nie je potrebné začínať od nuly, pretože Ohio robí všetko a potom niečo.

Možnosti prispôsobenia sú nekonečné, takže Ohio prispôsobíte presne svojim potrebám. Nástroj je tiež optimalizovaný pre vysokú rýchlosť načítania a mobilné zariadenia, čím zaisťuje vždy vynikajúci výkon stránky.

V neposlednom rade, ak chcete preložiť Ohio, je to tiež možnosť.

zabudol som

statické webové stránky s témou olvi wordpress

Olvi je veľkolepé riešenie, ktoré vám pomôže s vaším webovým priestorom. Farebná, energická a dobrá téma WordPress pre statické webové stránky.

Vďaka svojej všestrannosti je Olvi pripravený na akúkoľvek výzvu a všetky nápady, ktoré môžete mať. S vopred pripravenými ukážkami môžete vytvárať obchodné, štúdiové, nezávislé, online portfólio, obchody a stránky fotografov hneď po vybalení.

Jedna vec je istá, ak chcete vytvoriť solídny prvý dojem na všetkých svojich návštevníkov, Olvi je jediný nástroj, ktorý vám to umožní.

Keď sa rozhodnete pre Olvi, máte k dispozícii celkom 42 pohodlných stránok, 22 galérií a 68 doplnkov. Plátno stránky je tiež optimalizované pre NEZABUDNUTEĽNÝ používateľský zážitok.

Jupiter

jupiter-creative-static-website-wp-theme

Rovnako ako ostatné, aj Jupiter má výkonné možnosti pre jednotlivé stránky a statické webové stránky. S úžasnými vizuálnymi nástrojmi môžete vytvoriť profesionálne, responzívne stránky optimalizované pre vyhľadávače v priebehu niekoľkých minút .

Ponúka najnovší doplnok na tvorbu stránok, ako aj prémiové doplnky Slider Revolution, LayerSlider a iCarousel Slider.

To vám umožní poskytnúť vášmu statickému webu HLADKÉ animácie, nádherné interaktívne prechody a pútavé funkcie.

Edge One Paper umožňuje plynulé a nekonečné rolovanie pre vaše statické stránky. Pokryte veľké množstvo obsahu bez toho, aby ste komukoľvek prerušili pripojenie, vďaka kódovaniu s optimalizovanou rýchlosťou.

Ďalšou funkciou je integrácia WooCommerce, ktorá prevedie váš statický web na internetový obchod kliknutím na tlačidlo.

Prestaňte snívať a PLOŽTE SI NOHY na zem s Jupiterom!

brooklyn

brooklynská-paralaxa-téma-stránky

Brooklyn je mladistvá a živá téma WordPress pre statické webové stránky. Má čisté rozhranie, ale je vizuálne sofistikovaný a štylisticky špičkový.

Poskytuje robustné riešenie pre rôzne šablóny webových stránok a na navrhovanie témy, ktorá uľahčuje vytváranie krásnych jednostránkových paralaxných statických webových stránok.

Brooklyn vám umožňuje navrhovať jednostránkové webové stránky v priebehu niekoľkých minút od inštalácie a bez znalosti kódovania.

Táto téma WordPress obsahuje EXKLUZÍVNE funkcie, ako je podpora paralaxy webových stránok, nekonečné efekty vertikálneho posúvania, pozadie videa, posúvače na celej obrazovke, optimalizácia pre vyhľadávače, množstvo vlastných miniaplikácií a ďalšie.

Brooklynská téma je tým najostrejším nožom v zásuvke, pokiaľ ide o jednotlivé stránky a statické webové stránky, a vždy prináša výsledky.

Porto

porto-multipurpose-static-website-theme

Technologicky prepracovaná, funkčne rôznorodá a citlivá, Porto je skvelá viacúčelová téma WordPress pre statické webové stránky.

Dokáže zvládnuť rôzne požiadavky rôznych typov webových stránok, obsahu alebo špecializovaných oblastí, ale funguje najmä ako výkonná viacúčelová obchodná téma.

Obsahuje pohodlné a efektívne nástroje a funkcie, ktoré ŠETRIA ČAS.

Ak chcete maximalizovať vystavenie svojho obsahu, môžete si vybrať z niekoľkých desiatok vlastných prvkov. Úžasne vyzerajúce bannery, kolotoče, tabuľky, výstražné boxy, zoznamy, glyfy a mnohé ďalšie.

Porto tiež ponúka rôzne šablóny pre vaše online výklady WooCommerce. Priamo zo svojho webu môžete jednoducho otvoriť nové zdroje príjmov pre svoju firmu.

Prepínajte medzi tmavými a svetlými štýlmi pohybom prepínača, používajte výkonný zoznam želaní AJAX front-end produktov a oveľa viac.

Kalium

kalium-simple-digital-agentura-theme

Kalium je responzívna viacúčelová téma WordPress dostatočne flexibilná na to, aby zvládla rôzne webové stránky. Je obzvlášť vhodný pre dizajn kreatívnych blogov, portfólií na voľnej nohe a prehliadok pracovných miest.

Mnoho možností dostupných v Kalium pomáha vytvárať a spravovať plne funkčné a vizuálne úžasné statické webové stránky .

Kombinácia oceneného dizajnu CSS a technológií HTML5 ponúka množstvo vzrušujúcich widgetov a krátkych kódov, ktoré sú pripravené na akciu.

Okrem toho sa Kalium neustále VYVYJÁVA, aby sa zabezpečilo, že vaša firma získa najlepší zážitok zo statických webových stránok.

Buďte o krok pred všetkými vďaka aktualizáciám, inováciám, dokumentácii a zákazníckej podpore.

financií

téma financií-finančnej-webovej stránky

Financie je skvelá viacúčelová téma WordPress pre podnikanie a financie. Svojím dizajnom je jedinečný pre potreby a očakávania podnikateľov, finančných poradcov a účtovných či právnických podnikateľov, ako aj korporácií všeobecne.

Môžete jednoducho vytvárať a udržiavať najmodernejšie moderné jednostránkové webové stránky a statické webové stránky. Spojte to najlepšie zo sveta podnikania so svetom grafického dizajnu.

Môžete tak vytvoriť úžasné statické webové stránky , ktoré oslnia a ohromia efektmi vznášania, obrázkami a videami na pozadí, hlavičkami, pätami a nadpismi.

Funkciu môžete pridať jednoduchým pretiahnutím myšou alebo použiť ZJEDNODUŠENÝ generátor krátkych kódov.

Financie tiež zahŕňajú úžasné vlastné štýly príspevkov, neobmedzené bočné panely, farebné schémy, možnosti písma a typografie a špecializované vlastné stránky.