26 najlepších tém WordPress pre kreatívne agentúry

Vytvorenie správnej webovej stránky pre vašu agentúru je nevyhnutné, ak chcete, aby bola vaša firma úspešná. Bez ohľadu na to, aké služby ponúkate prostredníctvom svojej agentúry, v rovnakom priestore bude určite veľa konkurentov, ktorí bojujú o rovnakých klientov. Preto je výber tej najlepšej agentúry WordPress pre váš web taký dôležitý.

Sme si istí, že v tejto kolekcii tém nájdete niečo, čo je ideálne pre váš projekt. Ak si nájdete čas na vyskúšanie niektorých ukážok a preštudujete si zoznam funkcií, čoskoro nájdete tému, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

Potom už zostáva len importovať demo, vykonať potrebné zmeny, pridať vlastný obsah a budete mať profesionálny web WordPress agentúry, ktorý je pripravený začať priťahovať klientov, ktorých si vaša firma zaslúži.

Aby sme vám pomohli vytvoriť dokonalý web pre vašu agentúru, funkcie tém, ktoré je potrebné zvážiť, zahŕňajú viacero ukážok, dobrú sadu možností prispôsobenia tém a samozrejme dizajn, ktorý zodpovedá vašej vízii. Ak si naozaj chcete prispôsobiť svoj web, možno budete chcieť hľadať tému, ktorá obsahuje doplnok na tvorbu stránok, ako je Visual Composer, pre ďalšie kreatívne možnosti.

1. Dekódujte

Uncode je viacúčelová téma WordPress, ale ako téma agentúry skutočne vyniká vďaka svojej flexibilite a špeciálne navrhnutým ukážkam, ktoré sú súčasťou balenia.

Pri nastavovaní svojej webovej stránky pomocou Uncode si môžete vybrať z množstva rôznych konceptov alebo ukážok, ako sú bežnejšie známe. S Uncode si môžete vybrať z viac ako 30 konceptov, vrátane množstva, ktoré sa dokonale hodí na vytváranie webových stránok pre mnoho rôznych typov agentúr.

Bez ohľadu na to, ktorú ukážku sa rozhodnete importovať na svoj web WordPress, stále môžete využívať ktorúkoľvek z funkcií Uncode. To zahŕňa možnosť zobrazovať obrázky na pozadí a videá na celej obrazovke, vytvárať animované posúvače, zobrazovať atraktívne portfóliá vašej práce, propagovať referencie klientov a zvýrazniť logá klientov a klientov, a to všetko v plne responzívnom dizajne.

Posuvníky, ktoré môžete vytvoriť pre svoj web, fungujú s poprednými doplnkami LayerSlider a Revolution Slider. Prístup k týmto dvom výkonným posuvným doplnkom znamená, že môžete prezentovať prácu svojej agentúry v rôznych formátoch pomocou animovanej prezentácie. Budete mať tiež prístup k prémiovému doplnku na tvorbu stránok Visual Composer, ktorý vám pomôže prispôsobiť ktorúkoľvek zo šablón stránok, ktoré tvoria ukážky, alebo si vytvoriť vlastnú od začiatku.

Ukážky agentúry Uncode stoja za vyskúšanie, pretože pokrývajú rôzne štýly a obsahujú mnohé z najnovších a najväčších trendov webového dizajnu.

2. Oshine

Zatiaľ čo agentúry sú viac než len súhrn svojich častí, je to práca, ktorú produkujú, čo v konečnom dôsledku oddeľuje dobro od veľkého. Vývojári Oshine tomu rozumejú a ponúkli štýlovú tému, ktorá postaví vašu prácu do popredia.

Oshine je ďalšou viacúčelovou témou, ktorá sa zameriava na kreatívne výklenky a agentúram je dobre postarané medzi jej 42 ukážkovými šablónami. Na rozdiel od väčšiny ostatných tém však Oshine používa vlastný nástroj na vytváranie stránok drag and drop na ďalšie zdokonaľovanie dizajnu s pribaleným doplnkom Master Slider, ktorý sa stará o posúvače hrdinov, výzvy k akcii a zvýraznenia vašej práce na celej obrazovke. .

Keď už hovoríme o jej práci, Oshine prístup k predvádzaniu svojho portfólia je určite jedinečný. Vzhľadom na množstvo dostupných možností existuje takmer neobmedzené množstvo spôsobov, ako zobraziť svoju prácu. Na vlastnom paneli si môžete vybrať z ôsmich možností posúvania a siedmich štýlov nadpisov, ovládať šírku okrajov položiek, pridávať stĺpce a oveľa viac.

Ak ste digitálna agentúra, ktorá považuje svoju prácu za hlavný predajný argument, oceníte prístup Oshine. Vďaka množstvu možností prispôsobenia budete mať silu a flexibilitu na vytvorenie takmer akéhokoľvek dizajnu webovej stránky vašej agentúry.

3. Workshop

werkstatt-agency-wordpress-theme

Werkstatt je kreatívna téma portfólia, ktorá je ideálna na vytváranie webových stránok agentúr WordPress.

Aby sme vám pomohli začať, Werkstatt má tri vopred vytvorené ukážky webových stránok agentúry. Mnohé z ďalších ukážok Werkstatt by sa však tiež mohli hodiť pre váš projekt. Bez ohľadu na to, aké demo si vyberiete, môžete rýchlo importovať obsah na svoj web WordPress. Nástroj na import ukážky na jedno kliknutie výrazne zjednodušuje proces uvedenia vašej novej webovej stránky online. Potom je už len na vás, či pridáte na svoju stránku vlastný obsah a urobíte zmeny v téme.

Niektoré z vrcholov ukážok Werkstatt zahŕňajú ich výrazné moderné rozloženia, rozloženia po celej šírke, ktoré vyťažia maximum z obrazoviek vašich návštevníkov, a prispôsobené navigačné oblasti, ktoré vášmu publiku uľahčia nájsť váš najlepší obsah.

Pokiaľ ide o zverejňovanie obsahu, ktorý pomôže webovej stránke vašej agentúry získať viac klientov, Werkstatt má všetky správne šablóny. Tieto rozloženia pokrývajú domovskú stránku, portfólio, projekty, stránky s informáciami a blog. Aby ste zaistili, že portfólio vašej webovej stránky a sekcia dokončených projektov budú mať správny vzhľad a štýl, existuje niekoľko šablón, s ktorými môžete pracovať.

Ak potrebujete vykonať nejaké veľké prispôsobenie tejto témy, Werkstatt obsahuje nástroj na tvorbu stránok presunutím myšou Visual Composer. Vďaka tomu môžete demo obsah otvoriť na úpravu bez toho, aby ste museli sami písať akýkoľvek kód. Globálne zmeny na svojom webe môžete vykonávať aj prostredníctvom hlavného panela témy WordPress tejto agentúry.

Werkstatt je moderná a štýlová téma WordPress, ktorá je ideálna pre rôzne projekty webových stránok agentúr.

4. Drahokam

téma-drahokam-kreatívna-agentúra

TheGem je viacúčelová téma WordPress s pôsobivým výberom ukážok a funkcií zameraných na agentúry.

Medzi 40 ukážkami, ktoré TheGem ponúka, nájdete 7, ktoré boli vytvorené špeciálne pre agentúry. Či už vytvárate webovú stránku pre digitálnu agentúru, mediálnu spoločnosť, architektonickú firmu alebo dokonca realitnú kanceláriu, nájdete predpripravenú ukážku, ktorá je pripravená na použitie.

Okrem vopred vytvorených ukážok webových stránok obsahuje TheGem aj knižnicu iného vopred vytvoreného obsahu. Pri nastavovaní webu si môžete vybrať z viac ako 150 vopred navrhnutých šablón stránok. Existuje tiež viac ako 20 rozložení navigácie a veľa rozložení blogov. TheGem nechýba ani rozloženie portfólia a galérie s viac ako 20 šablónami, z ktorých si môžete vybrať. Všetky tieto šablóny je možné ľubovoľným spôsobom kombinovať, čo vám pomôže vytvoriť perfektnú webovú stránku.

TheGem je tiež neuveriteľne flexibilná téma agentúry WordPress. V balení nájdete nástroj na vytváranie stránok Visual Composer. Tento intuitívny prémiový doplnok uľahčuje úpravu zahrnutých šablón. V téme je tiež zabudovaných veľa nastavení a možností prispôsobenia. Vďaka tomu by ste nemali mať problém upraviť ktorúkoľvek zo 40 ukážok tak, aby boli vhodnejšie pre typ webu, ktorý sa pokúšate vytvoriť.

Medzi ďalšie výhody TheGem patria dva prémiové nástroje na prezentáciu, plná podpora pre pozadie videa a rolovanie paralaxou, viac ako 20 vlastných miniaplikácií a možnosť vytvárať toľko vlastných bočných panelov, koľko potrebujete.

TheGem je veľmi vzrušujúca nová viacúčelová téma, ktorá je ideálna pre každého, kto hľadá pripravenú tému agentúry, ako aj pre tých, ktorí majú viac vlastných požiadaviek.

5. Trydo

Trydo je téma WordPress pre kreatívnu agentúru a portfólio s viac ako 17 ukážkami webových stránok.  

Či už chcete vytvoriť tradičnú webovú stránku agentúry alebo spustiť webovú stránku s online portfóliom na propagáciu svojich služieb, Trydo má funkcie a ukážky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. V balíku Trydo nájdete množstvo rôznych ukážok agentúr, vrátane ukážky kreatívnej agentúry, ako aj návrhov viac zameraných na podnikanie. Ak chcete do centra svojej webovej stránky agentúry umiestniť svoju vlastnú osobnosť, existuje niekoľko ukážok, ktoré by v tejto situácii fungovali skvele.

Okrem šablón vstupnej stránky agentúry a portfólia existuje aj šablóna vstupnej stránky kreatívnej agentúry. To by sa malo hodiť, ak nie ste pripravení spustiť celú webovú stránku, ale chceli by ste sa zriadiť online. Šablóna vstupnej stránky má veľa sekcií a prvkov, ktoré vám pomôžu propagovať vaše služby a generovať potenciálnych zákazníkov bez toho, aby ste museli vytvárať celú webovú stránku s množstvom interných stránok.

Pokiaľ ide o vnútorné stránky, Trydo vám ponúka množstvo šablón, s ktorými môžete pracovať. Z tohto dôvodu je pridanie stránky blogu, informácií, portfólia a služieb na vašu webovú lokalitu s Trydo hračkou. Keďže existuje niekoľko rôznych variácií väčšiny týchto šablón, mali by ste byť schopní nájsť takú, ktorá dobre funguje pre vašu webovú stránku bez nutnosti veľkého prispôsobenia.

Ak potrebujete vykonať akúkoľvek úlohu prispôsobenia, doplnok na tvorbu webových stránok Elementor je plne kompatibilný s touto témou. Vďaka tomu je možné prispôsobiť všetko na vašom webe, vrátane ukážkových šablón a akéhokoľvek iného obsahu, ktorý na web pridáte. Pre tých, ktorí chcú byť so svojou webovou stránkou ešte kreatívnejší, je kód Trydo dobre zdokumentovaný, aby bolo ľahké prispôsobiť tému na tejto úrovni.

S dobrým výberom ukážok agentúry môže mať Trydo všetko, čo potrebujete pre svoj nový web.

6. Draslík

kalium-creative-agent-theme

Pri prezeraní možností v tejto kolekcii nájdete niektoré témy, ktoré sú zaneprázdnené, zatiaľ čo iné ponúkajú lepšie kontrolované rozloženie. Kalium sa snaží rozdeliť tieto dve ideológie, aj keď nie rovnako, a urobiť len toľko, aby vyniklo.

Kalium je zamerané na kreatívnych profesionálov, hoci jeho ukážkové šablóny obsahujú aj rozloženia vhodné pre nekreatívcov. V každom prípade väčšinou získate minimalistický, monochromatický vzhľad, ktorý je rovnako dobrý ako ktorýkoľvek iný na podporu praktickej a priamočiarej kreatívnej práce. Predvolené písmo Inconsolata (zvyčajne používané na zobrazenie textu príkazového riadka) tiež dodáva Kalium punkový nádych, ktorý bude vyhovovať moderným kreatívnym dizajnérom.

Okrem toho existuje množstvo jemných prvkov, ktoré vám pomôžu vylepšiť váš dizajn. Na začiatok obsahuje Kalium prvok „autotypu“, ktorý prechádza súborom preddefinovaných slov, ktoré hláskujú každé z nich samostatne, čo je ideálne na predvedenie vašich kľúčových vlastností pútavým spôsobom. Animácie použité v celom texte sú tiež vkusne aplikované a zvýrazňujú obsah vašej stránky, tak to má byť.

Pre nevedcov medzi vami je Kalium latinsky draslík. Má výstižný názov – táto téma je aktuálna a je to špičkové riešenie pre budovanie webstránky vašej agentúry.

7. Artem

Artem má minimalistický dizajn, ktorý dodá webovej stránke vašej kreatívnej agentúry moderný vzhľad.

Ukážka webu Artem je k dispozícii v svetlých a tmavých verziách a vďaka tomu môžete rýchlo aplikovať štýl, ktorý najlepšie vyhovuje vašej kreatívnej agentúre. Keďže vopred vytvorená webová stránka, ktorá sa dodáva s touto témou, používa rozloženie rozdelenej obrazovky, vaša stránka bude mať určite jedinečné a zaujímavé rozloženie. Z tohto dôvodu, ak vaša kreatívna agentúra bude pracovať na projektoch, ktoré musia vyčnievať z davu, výber Artem by vám mal pomôcť spojiť sa so správnym typom klientov.

Keď sa vaši návštevníci posúvajú v prezentácii rozdelenej obrazovky predvoleného rozloženia domovskej stránky, môžu vidieť kombináciu obrázkov a textu, ktoré možno použiť na opísanie prístupu vašej kreatívnej agentúry a podeliť sa o časť práce, ktorú robíte pre svojich klientov. . . Vaši návštevníci môžu kedykoľvek kliknúť na sekciu portfólia vašej webovej stránky a zobraziť všetky podrobnosti o projektoch, na ktorých sa vaša agentúra podieľa. Vďaka dobrému výberu šablón portfólia budete mať z čoho vyberať, pokiaľ ide o zdieľanie tohto typu obsahu online.

Všetky šablóny, ktoré sa dodávajú s Artemom, robia túto tému ideálnou pre každého, kto chce okamžite začať na svojej novej webovej stránke. Dúfame, že v balíku Artem nájdete všetko, čo potrebujete na dokončenie svojej stránky. Ak však niečo chýba, napríklad konkrétna šablóna, alebo ak potrebujete upraviť niektoré z rozložení, môžete to opraviť pomocou kompatibilného nástroja na tvorbu stránok Elementor. Keďže Elementor je taký výkonný nástroj, môžete vytvoriť veľmi pokročilé rozloženia pre svoj obsah od začiatku alebo alternatívne použiť tento nástroj na tvorbu stránok na vykonanie určitých úprav vašich príspevkov a stránok pred publikovaním.

Artem má zaujímavý a pútavý dizajn, ktorý určite pomôže vášmu webu zapôsobiť.

8. No

Brunn je téma WordPress špeciálne navrhnutá pre kreatívne agentúry s viacerými ukážkami webových stránok, z ktorých si môžete vybrať.

Vďaka vopred pripraveným ukážkam, ktoré zahŕňajú kreatívne agentúry, moderné štúdiá a webové stránky s online portfóliom, ako aj možnosti predviesť produkty, aplikácie, služby a ďalšie, Brunn rozhodne stojí za preskúmanie. Všetok obsah v balíku Brunn je tiež plne prispôsobiteľný, vďaka čomu je táto téma dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú riešenie na kľúč pre webovú stránku svojej kreatívnej agentúry, ako aj pre každého, kto hľadá tému, ktorú možno použiť ako základ. pre viac personalizovaný projekt.

Ak sa rozhodnete vykonať nejaké úpravy, môžete použiť vstavaný nástroj WPBakery Page Builder na úpravu vopred vytvoreného obsahu. Rozhranie drag and drop tohto nástroja vám umožní kombinovať rôzne prvky, ktoré tvoria Brunnove ukážky. Ak teda vidíte niečo, čo sa vám páči napríklad na webe online portfólia, a chceli by ste to použiť s ukážkou kreatívnej agentúry, nemal by to byť problém. Keďže Brunn prichádza s dobrou sadou dokumentácie online, mali by ste byť schopní nájsť pokyny, ktoré vám pomôžu prispôsobiť túto tému.

Pri nastavovaní vašej webovej stránky si všimnete, že táto téma obsahuje mnoho prvkov, ktoré vám môžu pomôcť propagovať služby vašej kreatívnej agentúry online. Medzi niektoré z nich patrí modul prezentácie klienta, ktorý je pripravený na pridanie podrobností o klientovi, aby ste mohli zdieľať, s kým ste pracovali, miniaplikácia informačného kanála Instagram na uverejňovanie obsahu sociálnych médií na vašej webovej lokalite a miniaplikácia informačného kanála Instagramu. tabuľka cien. na zobrazenie balíkov a služieb vašej kreatívnej agentúry v ľahko čitateľnom formáte. Keďže však táto téma obsahuje toľko funkcií, nastavení a miniaplikácií, najlepšie je pozrieť si ukážky, aby ste videli, čo presne je možné s Brunn.

12 rôznych ukážok by malo z Brunna urobiť dobrú voľbu na vytvorenie webovej stránky vašej kreatívnej agentúry.

9. Maaucuni

Maaucuni je viacúčelová kreatívna téma WordPress s množstvom obsahu a funkcií zameraných na agentúry.

Medzi siedmimi ukážkami zahrnutými v téme Maaucuni je aspoň jedna možnosť, ktorá by skvele fungovala na vytvorenie webovej stránky agentúry WordPress. Pre tento typ projektu by však mali byť vhodné aj ostatné ukážky vrátane možností portfólia. Bez ohľadu na to, ktorú ukážku si vyberiete, budete mať prístup nielen k štýlovým rozloženiam domovskej stránky, ale aj k šablónam pre všetky vnútorné stránky, ktoré by vaša lokalita mala potrebovať.

Keďže ďalšie šablóny pokrývajú sekcie informácií, služieb a kontaktov na vašej lokalite, mali by ste mať všetko, čo potrebujete na spustenie webovej stránky kreatívnej agentúry s Maaucuni. Keďže väčšina šablón existuje vo viacerých verziách, ako sú tri rozloženia stránky kontaktov, s touto témou získate širokú škálu možností. Pre tých, ktorí majú viac prispôsobené potreby, táto téma obsahuje výkonný nástroj na tvorbu stránok, ktorý zaistí, že budete môcť upravovať existujúce šablóny a čo je možno dôležitejšie, vytvárať nové rozloženia stránok pre ostatné oblasti vašej lokality. Keďže nástroj na tvorbu stránok obsahuje vlastnú knižnicu užitočných prvkov, môžete na web svojej kreatívnej agentúry jednoducho pridať funkcie, ako sú posúvače, prehrávače videa a cenové tabuľky.

Pridanie blogu na váš web nie je s touto témou zložité. Jednoducho vytvorte nový blogový príspevok vo WordPress, vyberte si šablónu z balíka tém a váš obsah bude zverejnený v elegantnom dizajne, ktorý hladko zapadne do zvyšku vašej stránky. Keďže táto téma obsahuje aj peknú sadu šablón portfólia, predstavenie vašej práce a dokončených projektov je s Maaucuni rovnako jednoduché.

Maaucuni odvádza dobrú prácu pri kombinovaní užitočných funkcií s niektorými skutočne kreatívnymi šablónami pre web vašej agentúry.

10. Štúdio 8 

studio-8-wordpress-theme

Studio 8 a jeho schopnosť zobraziť skvelé video na pozadí na domovskej stránke je skvelou voľbou pre každú kreatívnu agentúru, ktorá chce zlepšiť svoju online prítomnosť.

Okrem zobrazenia pozadia videa môžete prostredníctvom posúvača multimediálnej domovskej stránky jednoducho pridať fotografie do prezentácie alebo ich kombináciu. Vaši návštevníci môžu interagovať s posúvačom domovskej stránky, aby videli váš najlepší obsah hneď, ako sa dostanú na váš web.

Keďže Studio 8 je veľmi flexibilná téma, keď sa vaši návštevníci posúvajú nadol po domovskej stránke, máte možnosť zobraziť širokú škálu rôznych typov obsahu. V závislosti od vašich preferencií to môže zahŕňať informácie o vašej značke, položky z vášho portfólia, posudky zákazníkov, obsah z vášho blogu a oveľa viac.

Studio 8 obsahuje množstvo predpripravených stránok vrátane profesionálne navrhnutej šablóny služieb a možnosti zobrazenia vašich cenových balíkov. So všetkými náležitosťami, ktoré obsahuje, je nastavenie vašej stránky hračkou. Pre mnohé z vopred vytvorených šablón budete mať na výber niekoľko možností, ako napríklad dve rôzne stránky.

Na výber je aj obrovský výber šablón portfólia a rozložení, ktoré vám umožnia predviesť svoju prácu tým správnym spôsobom pre vašu firmu. Dizajn Studio 8 plne reaguje a tému je možné nainštalovať a nakonfigurovať len niekoľkými kliknutiami vďaka funkcii jednoduchého importu. Keďže Studio 8 je k dispozícii od tímu WP Look Studio, je k dispozícii v rôznych cenových plánoch vrátane cenovo dostupnej možnosti pre všetky témy.

Studio 8 má veľký, odvážny dizajn, ktorý sa nebojí zaplniť obrazovku návštevníka obsahom. Ak máte správny obsah, táto téma má čo ponúknuť.

11. Avo

Avo je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress kreatívnej agentúry.

Keďže Avo pracuje s dvoma najpopulárnejšími doplnkami na tvorbu stránok pre WordPress, nemali by ste mať problém prispôsobiť si túto tému tak, aby vyhovovala vašim potrebám. Keďže však Avo prichádza s viac ako 25 predpripravenými ukážkami webových stránok, možno ani nebudete musieť robiť žiadne zmeny, aby bola vaša nová stránka pripravená na spustenie.

Ak chcete byť s webom svojej agentúry kreatívnejší, doplnky Elementor a WPBakery Page Builder sú dva kompatibilné nástroje, ktoré vám s tým môžu pomôcť. Zatiaľ čo Elementor je bezplatný doplnok, ktorý si môžete bezplatne nainštalovať na svoje stránky, pokiaľ sa nerozhodnete inovovať na Elementor Pro, WPBakery Page Builder je prémiový doplnok, ktorý je súčasťou vášho Avo.

Balík tém Avo obsahuje aj prémiový doplnok Slider Revolution. Keďže posúvače v ukážkach boli vytvorené pomocou tohto nástroja, môžete ich otvoriť na úpravu a pridať svoj vlastný obsah. Je to tiež možnosť vytvoriť si vlastné prezentácie od začiatku alebo použiť jednu zo šablón Slider Revolution.

Zmeny na svojej webovej lokalite môžete vykonávať aj pomocou ovládacích prvkov a nastavení, ktoré sú prístupné cez rozhranie WordPress Customizer. Zatiaľ čo väčšinu tém je možné prispôsobiť pomocou nástroja WordPress Customizer, Avo vám umožňuje vykonávať širokú škálu zmien na vašom webe prostredníctvom tohto rozhrania. Ak je v ukážkach Avo niečo, čo nie je úplne vhodné pre váš web, nemali by ste mať problém s vykonaním týchto úprav.

Avo má dobrú podporu elektronického obchodu, ktorá vám dáva možnosť predávať produkty z webovej stránky vašej agentúry alebo vyberať platby za vaše služby. Avo pracuje špecificky s doplnkom WooCommerce a má všetky šablóny, ktoré môže potrebovať každá časť elektronického obchodu na vašom webe.

Avo vám určite dáva veľa možností, ako by mohla vyzerať vaša hotová stránka kreatívnej agentúry.

12. POFO

POFO odvádza skvelú prácu pri zjednodušovaní procesu spustenia webovej stránky agentúry pomocou WordPress.

Spoločnosť POFO, navrhnutá s ohľadom na skúsených vlastníkov webových stránok aj nových používateľov WordPress, by mala byť skutočne schopná pomôcť takmer každému s vytvorením vlastnej štýlovej a efektívnej webovej stránky agentúry. Časť toho, ako to POFO dosahuje, je prostredníctvom svojej pôsobivej knižnice vopred vytvorených ukážok webových stránok. S návrhmi, ktoré pokrývajú rôzne typy projektov a štýly webového dizajnu, by ste mali byť schopní nájsť vhodnú možnosť, ktorá zodpovedá vašej vízii a je v súlade s cieľmi vašej webovej stránky.

Aj keď sú v balíku tém POFO vopred vytvorené ukážky webových stránok agentúry, oplatí sa pozrieť si aj ostatné ukážky, pretože sa dajú ľahko upraviť tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám. Ak vás napríklad zaujme jedna z ukážok portfóliových webových stránok, nemalo by zabrať veľa práce upraviť dizajn tak, aby dobre fungoval na stránke kreatívnej agentúry. S nástrojmi ako WPBakery Page Builder, predtým známy ako Visual Composer, v balíku POFO bolo vytváranie vlastných rozložení webových stránok alebo úprava existujúcich šablón len zriedka jednoduchšie. Ďalšie možnosti prispôsobenia spolu s výkonným nástrojom na tvorbu stránok pomáhajú POFO osloviť aj skúsených tvorcov webových stránok.

Napriek tomu, že ide o relatívne novú tému WordPress, POFO už má dobrý začiatok. S pozitívnym priemerným používateľským hodnotením 4,41 z 5 od ľudí, ktorí recenzovali túto tému, je veľká šanca, že ak si vyberiete POFO, budete spokojní aj vy. Tiež skutočnosť, že túto tému vytvoril kvalifikovaný autor ThemeForest, by vám mala poskytnúť zvýšenú bezpečnosť pri rozhodovaní, či dôverovať POFO so svojou cennou webovou stránkou.

Pre flexibilnú, funkciami nabitú tému WordPress so silným zameraním na webové stránky kreatívnych agentúr je POFO ťažké poraziť.

13. Noor

Noor má viac ako 40 ukážok pre všetky druhy webových projektov vrátane budovania online prezentácie pre kreatívnu agentúru.

Po nedávnej aktualizácii má Noor ešte viac ukážok ako predtým, vďaka čomu máte na výber pekný výber možností zameraných na agentúry. Aj keď je v balíku Noor demo kreatívnej agentúry, existuje aj niekoľko ďalších ukážok agentúr, vrátane možnosti pre všeobecné účely a digitálnej agentúry. Z tohto dôvodu existuje veľká šanca, že v balíku tém Noor nájdete niečo, čo funguje pre váš web.

Keď nájdete vhodnú ukážku, môžete ju importovať do hlavného panela WordPress pomocou niekoľkých kliknutí. Potom je už len na vás, či sa rozhodnete použiť vstavaný nástroj na tvorbu vizuálnych stránok na vykonanie úprav alebo jednoducho namiesto toho nahradíte ukážkový obsah vlastným textom a obrázkami. Ak chcete na web svojej agentúry pridať portfólio, spoločnosť Noor má na to veľa užitočných šablón. K dispozícii je tiež celá sada šablón blogu, s ktorými môžete pracovať, čo uľahčuje pridanie novej sekcie na stránku vašej kreatívnej agentúry.

Keďže Noor prichádza s viacerými rozloženiami hlavičky a bočného panela, je ľahké nakonfigurovať vopred zostavenú ukážku kreatívnej agentúry tak, aby zodpovedala vašim preferenciám, a to všetko bez potreby upravovať akýkoľvek kód. Jednoducho otvorte panel možností témy z hlavného panela WordPress a potom kliknite na rozloženie hlavičky a bočného panela, ktoré bude pre váš web najlepšie. Ako už bolo spomenuté vyššie, ak chcete byť kreatívnejší s dizajnom webových stránok vašej agentúry, môžete použiť vstavaný doplnok na tvorbu stránok Visual Composer, ktorý vám umožní prevziať plnú kontrolu nad dizajnom vašej lokality.

Noor má niekoľko veľmi pôsobivých šablón a návrhov, vďaka ktorým bude webová stránka vašej kreatívnej agentúry vyčnievať z davu.

14. Agentúra

the-agency-wordpress-theme

Agentúra uľahčuje vytvorenie profesionálnej webovej stránky na propagáciu vašich kreatívnych služieb alebo služieb vašej spoločnosti alebo organizácie.

Jedinečný dizajn domovskej stránky motívu agentúry vám dáva skvelú príležitosť prezentovať svoju značku výberom obrázkov na pozadí na celú obrazovku vo vysokom rozlíšení. Neprehliadli ani vnútorné stránky tejto témy. S výraznými farebnými možnosťami a kreatívnym rozložením sa na obrazovke skutočne objaví každý príspevok alebo stránka na vašom webe.

Vývojári tejto témy vynaložili veľké úsilie, aby zabezpečili, že sa váš web načítava čo najrýchlejšie pri používaní The Agency. Vďaka ľahko použiteľnému ovládaciemu panelu možností témy máte tiež možnosť prispôsobiť si mnohé aspekty svojho webu. Súčasťou balenia je aj detská téma. To uľahčuje ďalšie prispôsobenie dizajnu vašej webovej lokality bez toho, aby ste sa museli obávať, že budúce aktualizácie odstránia vašu prácu.

Okrem toho, že je Agentúra dostupná samostatne, je možné ju zakúpiť ako súčasť balíka tém WP Look Studio WordPress s viacerými témami.

15. Weston

weston-agency-wordpress-theme

Solídna, spoľahlivá, flexibilná: charakteristika perfektnej agentúry. Toto všetko sú prvky Westonu a je to referenčná téma na vytvorenie webovej stránky vašej agentúry.

Weston obsahuje 12 ukážkových šablón (nazývaných „koncepty“), ktoré pokrývajú všetky typy kreatívnych iniciatív vrátane agentúr. Táto šablóna s plnou šírkou ponúka pozadie videa a paralaxy spolu s množstvom prvkov, ktoré vašej značke pomôžu vybudovať si dôveru a sprostredkovať profesionalitu. K dispozícii sú obrázkové kolotoče na prezentáciu nedávnej práce klientov, referencie na zobrazenie sociálnych dôkazov a vysoko funkčné portfólio s množstvom rôznych rozložení, z ktorých si môžete vybrať.

Aj keď má Weston množstvo možností prispôsobenia, sú zahrnuté dva obľúbené doplnky (Visual Composer a Slider Revolution), pomocou ktorých môžete vytvoriť takmer akýkoľvek predstaviteľný dizajn webových stránok.

Celkovo má Weston veľa spoločného s dobrou agentúrou: Ponúka správne množstvo funkčnosti, aby bola práca vykonaná bez problémov. Bude obľúbenou voľbou medzi webovými dizajnérmi a stojí za zváženie.

16. Dendrita

Dendrite je flexibilná téma WordPress, ktorá má pomôcť kreatívcom vytvoriť správny druh webových stránok pre ich projekty.

S deviatimi ukážkami webových stránok, z ktorých si môžete vybrať, vrátane dvoch špeciálne navrhnutých rozložení kreatívnych agentúr, si Dendrite ľahko získa svoje miesto v tejto zbierke najlepších tém WordPress pre agentúry. Obe ukážky webových stránok agentúry obsahujú štýlový dizajn, ktorý vám pomôže získať vašu cieľovú skupinu a zvýšiť vaše šance na konverziu návštevníkov na nových klientov. Okrem rozloženia na celú obrazovku obsahujú demo domovské stránky agentúry Dendrite mnoho užitočných prvkov a sekcií, ktoré vám pomôžu sprostredkovať vaše posolstvo. Od animovaného textu a úryvkov portfólia po profily členov tímu a posudky klientov,

Ak však chcete byť s touto témou kreatívni, v balíku Dendrite nájdete všetky potrebné nástroje. Visual Composer vám pomôže s prispôsobením jednotlivých častí obsahu na vašom webe, zatiaľ čo ovládací panel pokročilých možností témy vám umožní vykonávať zmeny na webe v rámci celého webu jediným stlačením tlačidla.

Okrem dvoch špeciálne navrhnutých ukážok agentúr nájdete ukážky osobných webových stránok, možnosti online portfólia a výber štýlových rozložení blogu. Vďaka schopnosti kombinovať rôzne demo prvky Dendrite môžete kombinovať svoje obľúbené sekcie z každého dema a vytvoriť niečo nové a jedinečné.

Dendrite je téma, ktorá vám umožní uvoľniť váš kreatívny talent bez toho, aby ste museli začínať od prázdneho plátna.

17. Verejnosť

Awam bol navrhnutý na vytváranie webových stránok kreatívnych agentúr všetkých typov a veľkostí.

Aby ste sa pokúsili oddeliť vašu webovú stránku od konkurencie, šablóny Awam dobre využívajú efekty animácií. To zahŕňa načítavanie animácií a animácií, ktoré sa spúšťajú pri prechádzaní stránkami. K dispozícii je tiež vlastný kurzor myši, ktorý určite pomôže vašej stránke vyniknúť z davu.

Keďže Awam funguje rovnako dobre na vytváranie portfóliových webových stránok, ako aj na stránky agentúr, tento balík tém obsahuje mnoho rôznych šablón na prezentáciu vašej práce. Ak chcete na webovú stránku svojej agentúry pridať sekciu portfólia, Awam vám umožňuje zdieľať podrobnosti o projektoch, na ktorých ste pracovali, alebo o kreatívnych kúskoch, ktoré ste vyprodukovali vo svojom voľnom čase.

Vďaka pestrému výberu šablón webových stránok by mal byť Awam vhodný pre freelancerov a agentúry ponúkajúce svoje kreatívne služby online. Ak práve začínate a chcete otestovať trh, aby ste zistili, či je dopyt po vašich službách na voľnej nohe, Awam a jeho vopred pripravený obsah vám môžu pomôcť rýchlo spustiť webovú stránku, aby ste sa propagovali online. Pre tých z vás, ktorí už majú úspešné agentúry, má Awam tiež správny druh šablón, ktoré vám umožnia vytvoriť webovú stránku, ktorá posunie vaše podnikanie na vyššiu úroveň.

Keďže ukážky a šablóny Awamu možno upraviť pomocou kompatibilného doplnku na tvorbu stránok Elementor, úprava vopred vytvoreného obsahu tak, aby vaša stránka vyzerala presne tak, ako chcete, nevyžaduje veľa práce. Tiež zistíte, že je ľahké prispôsobiť globálne nastavenia dizajnu vašej lokality, ako sú písma a farby, prostredníctvom panela tém Awam. Keďže je online k dispozícii veľa užitočných video tutoriálov, ktoré sa zaoberajú používaním tejto témy, každý by mal byť schopný plne využívať výhody Awam bez ohľadu na úroveň skúseností s WordPress.

Vďaka veľkej knižnici ukážok webových stránok je Awam témou, ktorá si zaslúži miesto v užšom výbere väčšiny ľudí.

18. Agency Pro

agentúra-pro-téma-1

Agency Pro je elegantná detská téma pre populárny Genesis Framework od StudioPress.

Pri tejto téme si môžete vybrať z piatich farebných schém a tiež výber šablón stránok. Môžete tiež jednoducho nahrať obrázky pozadia na celú obrazovku na svoj web. Pokiaľ ide o vytváranie rozloženia domovskej stránky, používanie miniaplikácií uľahčuje presúvanie dostupných prvkov na miesto.

Ak chcete rýchlo sa načítavajúcu tému WordPress, ktorá by poháňala vaše webové stránky štúdia, Agency Pro vám určite vyhovuje.

19. Kritický

Cretic má viac ako 20 moderných ukážok pre web vašej kreatívnej agentúry.

Téma Cretic má dobrý výber ukážok, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vlastnú kreatívnu, jedinečnú a efektívnu webovú stránku agentúry. Ukážky pokrývajú niekoľko rôznych scenárov vrátane osobných portfólií, digitálnych agentúr a poskytovateľov kreatívnych služieb. Či už teda pracujete sami alebo ako súčasť väčšieho tímu, Cretic by mal mať všetko, čo potrebujete na vytvorenie kreatívnej online prezentácie vášho podnikania.

Všetky šablóny Cretic sú nabité mnohými užitočnými prvkami, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše webové stránky. Vďaka tomu si nemusíte robiť starosti s pridávaním funkcií, ako sú karusely s hodnoteniami, posúvače a prehrávače videí na vašu stránku, pretože všetky sú súčasťou štandardnej výbavy. Všetky šablóny, ktoré by ste mali potrebovať, nájdete aj v ukážkach, ako sú stránky o informáciách, službách, kontaktoch a blogoch.

Ako by ste očakávali od modernej a dobre navrhnutej témy WordPress, ukážky môžete veľmi ľahko importovať do svojho hlavného panela WordPress. Existujú videonávody, ktoré vám pomôžu vyťažiť z tejto témy maximum, no nemali by ste mať problémy so začatím, bez ohľadu na úroveň vašich skúseností s WordPress.

Po importovaní ukážkového obsahu ho môžete použiť tak, ako je, alebo ho môžete začať prispôsobovať a vytvoriť tak jedinečnú webovú stránku kreatívnej agentúry, ktorú vaša firma vyžaduje. Vykonanie tohto prispôsobenia je hračka vďaka prémiovému doplnku WPBakery Page Builder, ktorý sa dodáva s Cretic bez dodatočných nákladov. Túto tému a svoju webovú lokalitu si môžete prispôsobiť aj prostredníctvom ovládacieho panela, ktorý vám poskytuje rýchly spôsob zmeny písma, farieb a mnohých ďalších nastavení zobrazenia.

S viac ako 100 šablónami obsahu by mal mať Cretic dostatok vopred pripraveného materiálu pre váš nový web.

20. Ktokoľvek

akákoľvek-agentúra-téma

Poskytovanie pohlcujúceho zážitku je črtou najpodmanivejšej tvorivej práce a webová stránka, ktorá dokáže tento pocit zopakovať, zanechá trvalý dojem. Hoci jej názov je rozhodne nevýrazný, Any je téma, ktorú nemožno nikdy označiť za nevýraznú alebo bez pohlcujúcich kvalít.

Na povrchu Any vyžaruje minimalizmus. Má monochromatickú farebnú schému a vaša práca sa dostane do centra pozornosti v rámci posúvača na celú obrazovku, vďaka zahrnutému doplnku Slider Revolution alebo prostredníctvom ktoréhokoľvek zo 14 rôznych rozložení portfólia. Avšak vzhľadom na množstvo animácií, ktoré sa tu nachádzajú, Any vyvažuje svoje minimalistické tendencie interaktívnymi prekvitajúcimi prvkami.

Any prichádza s 15 rôznymi rozloženiami domovskej stránky. Kombináciou zahrnutých doplnkov Edge Slider a Visual Composer však môžete vytvoriť akýkoľvek dizajn, ktorý si dokážete predstaviť, ako napríklad pôsobivé úvodné obrazovky alebo úvodné obrazovky, ktoré vítajú návštevníkov zvyšku vašej webovej stránky, sú veľmi zaujímavé a výnimočné.

Vzhľadom na jej názov by ste si mysleli, že Any je len ďalšia pieseň „ja tiež“. Ďaleko od toho – Any je úžasná a vzhľadom na jej zahrnuté doplnky si môžete vytvoriť webovú stránku, ktorá je podmanivá a pohlcujúca. Je to len vstupenka pre digitálne kreatívne agentúry, ktoré vyžadujú jedinečnú online prítomnosť.

21. Koncept

notio-portfolio-wordpress-theme

Notio je nabité rozloženiami stránok a šablónami, ktoré možno použiť na aplikáciu správneho dizajnu na obsah vašej webovej lokality.

Okrem 10 rozložení portfólia, 8 stránok s podrobnosťami o produkte, táto téma obsahuje prémiový doplnok Visual Composer. To znamená, že môžete jednoducho prispôsobiť akýkoľvek aspekt svojej webovej lokality a jej rozloženia, jednoducho pomocou vizuálneho rozhrania tohto obľúbeného nástroja na tvorbu stránok drag and drop.

Aby sme vám pomohli čo najrýchlejšie spustiť web vašej agentúry, Notio ponúka proces nastavenia a inštalácie jedným kliknutím. Týmto sa importuje všetok ukážkový obsah, miniaplikácie, obsah posúvača, nastavenia a ďalšie. To vám ponecháva iba úlohu pridať svoj vlastný obsah, aby ste si vytvorili vlastnú tému.

Príjemnou doplnkovou funkciou Notio je, že bol vytvorený tak, aby sa bezproblémovo integroval s doplnkom na tvorbu internetového obchodu WooCommerce. To znamená, že na svoju webovú stránku môžete jednoducho pridať nákupný košík, ktorý vám umožní predávať jeden alebo viacero položiek vašim návštevníkom.

Vďaka modernému dizajnu a nekonečným možnostiam prispôsobenia by malo Notio osloviť tých, ktorí hľadajú vysoko flexibilnú agentúrnu tému.

22. Most

bridge-agency-theme-wordpress

Bridge sa od svojho vydania v roku 2014 stal dobre zavedenou agentúrnou témou a teraz je vo verzii 9.

To znamená, že ak si pre svoj web vyberiete Bridge, získate osvedčenú tému agentúry WordPress, ktorá sa v priebehu rokov neustále zdokonaľuje. Dva roky sú vo svete web dizajnu dlhá doba, pričom trendy prichádzajú a odchádzajú závratným tempom. Vďaka neustálym aktualizáciám tejto témy však môže Bridge obstáť v porovnaní s najnovšími a najlepšími témami v tejto kategórii.

Do Bridge sa pravidelne pridávajú nové ukážky webových stránok agentúry a v súčasnosti je na výber viac ako 150. Samozrejme, niektoré z týchto ukážok budú pre vaše potreby vhodnejšie ako iné, avšak s najväčšou pravdepodobnosťou existuje dobrý výber, z ktorého si môžete vybrať.

Okrem rastúceho zoznamu ukážok webových stránok má Bridge funkciu s názvom Koncepty dizajnu a na výber je 24 rôznych režimov dizajnu. V tejto agentúrnej téme WordPress tiež nájdete výkonné posuvné nástroje, nespočetné množstvo ovládacích prvkov prispôsobenia a celý súbor videí online podpory, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum z Bridge.

S toľkými kvalitnými, modernými ukážkovými ukážkami agentúr, z ktorých si môžete vybrať, sa tu určite nájde aspoň jedna, ktorá sa hodí pre váš projekt.

23. Heli

heli-creative-wordpress-theme

Heli je kreatívna viacúčelová téma WordPress, ktorá obsahuje množstvo vopred vytvorených domovských stránok, ktoré sú ideálne pre webové stránky agentúr.

Okrem toho, že máte na výber 35 vopred pripravených ukážok webových stránok, zistíte, že proces importu ukážky Heli je veľmi jednoduchý a ľahko použiteľný. Len niekoľkými kliknutiami budete mať základy svojej novej webovej stránky v prevádzke, čo vám umožní vyladiť niekoľko nastavení a pridať vlastný obsah.

Ak chcete byť trochu kreatívnejší a skutočne prispôsobiť niektorú z ukážok alebo si dokonca vytvoriť svoje vlastné úplne od začiatku, nie je to žiadny problém. Téma WordPress Heli Agency obsahuje výber prémiových doplnkov WordPress vrátane výkonného nástroja na tvorbu stránok Visual Composer.

V závislosti od ukážky, ktorú si vyberiete, môže vaša nová webová stránka agentúry obsahovať prezentáciu na celej obrazovke, video pozadia, lepiace alebo plávajúce ponuky, skvelé animačné efekty a nespočetné množstvo ďalších funkcií a miniaplikácií, ktoré pomôžu vašej stránke vyniknúť od konkurencie.

Heli je dobrou voľbou pre každého, kto hľadá kreatívnu tému WordPress, ktorá ponúka mnoho rôznych rozložení domovskej stránky agentúry.

24. Danny

dani-agency-wordpress-theme

Najlepšie agentúry vedia jednu vec: to, čo dáva práci kvalitu, je správne dodržanie malých detailov. Dani je v konečnom dôsledku najlepší pre kreatívcov s nízkym konceptom – je to zdanlivo vysoko koncepčná téma, ale obsahuje veľa hĺbky.

Navonok je toho pre Daniho málo. Ponúka sedem ukážkových šablón, ktoré pokrývajú všetky druhy kreatívnych výklenkov, spolu so štyrmi štýlmi ponuky, z ktorých si môžete vybrať. Súčasťou Dani je aj zásuvný modul Slider Revolution, ktorý umožňuje vytvárať prominentné sekcie pre hrdinov na celej obrazovke.

Ako sme spomenuli, sú to práve mikro detaily, ktoré nám Dani skutočne predávajú a na oplátku predajú jej prácu svojim klientom. Napríklad typografia je hrubá bez toho, aby bola sugestívna (to znamená, že je zreteľná na čítanie a je výrazná) a jemné posúvanie v priečinku je elegantným dotykom, ktorý umožňuje pocit pohybu webovej stránky, ktorá by inak bola statická.

Vo všeobecnosti Dani vyniká nie tým, čo robí, ale tým, čo nerobí. Málo sa blýska a málo sa spolieha na krátkodobé dizajnové výstrelky. Čo zostáva, je solídna, ale jedinečná téma, na ktorej môžete postaviť web svojej agentúry, a mali by ste si ju bezodkladne vyskúšať!

25. Smola

pitch-theme-for-agentures

Pitch má odvážny a farebný dizajn, vďaka čomu je skvelou voľbou pre agentúry, ktoré sa chcú skutočne odlíšiť od svojich konkurentov a urobiť na svojich potenciálnych klientov a partnerov nezabudnuteľný dojem.

Rovnako ako najlepšie témy WordPress pre agentúry, aj Pitch vám ponúka neustále rastúci výber vopred pripravených ukážok, z ktorých si môžete vybrať. Tieto ukážky pokrývajú rôzne štýly a možno ich importovať na váš web pomocou niekoľkých kliknutí. Okrem ukážok stránok je na výber aj niekoľko rôznych rozložení a štýlov portfólia. Tieto rozloženia portfólia zaistia, že táto najdôležitejšia časť vášho webu bude mať správny vzhľad a štýl, ktorý bude zodpovedať vášmu obsahu.

Po výbere ukážky môžete konfigurovať prispôsobenie prostredníctvom množiny možností a ovládacích prvkov, ktoré sa nachádzajú na paneli motívu Pitch. Pre dobrú mieru bol zahrnutý doplnok Visual Composer, ktorý vám poskytuje ešte kreatívnejšiu kontrolu nad vzhľadom a štýlom obsahu vašich webových stránok. S Pitch je tiež možné použiť viac ako 80 krátkych kódov, ktoré vám poskytujú jednoduchý spôsob vkladania užitočných prvkov stránky do vášho obsahu.

Pitch má v rukáve niekoľko zaujímavých animačných efektov a trikov, čo z neho robí agentúrnu tému, ktorej ukážky by ste si pred konečným rozhodnutím mali aspoň vyskúšať.

26. Vlk

lobo-portfolio-theme-for-freelances-agentures

Lobo bol vyvinutý s ohľadom na kreatívne typy. Či už pracujete individuálne ako nezávislý pracovník alebo kolektívne ako súčasť agentúry, cieľom Lobo je byť komplexným riešením na propagáciu vašich služieb.

Veľké obrázky na celú obrazovku a pútavý dizajn zabezpečia, že vaši návštevníci na váš web rýchlo nezabudnú. Keďže táto téma funguje na modulárnom systéme, je veľmi jednoduché organizovať si vlastné rozloženia pre domovskú stránku alebo interné stránky vášho webu. Moduly obsahujú text, obrázky, video, posúvače a ďalšie a všetky možno usporiadať do jedinečných konfigurácií tak, aby vyhovovali vášmu obsahu.

Systém rozbaľovacej ponuky funguje dobre a robí dobrú prácu, pretože uvoľňuje veľa miesta na obrazovke, aby sa vaša práca mohla stať stredobodom záujmu. Ak sa chcete uistiť, že vaši návštevníci vždy nájdu cestu k dôležitým stránkam vášho webu, existuje aj lepivé menu, ktoré môžete použiť.

Lobo uľahčuje dať každej stránke na vašom webe jedinečnú identitu, ktorá zodpovedá obsahu, ktorý obsahuje. Ak teda hľadáte tému WordPress, ktorá nie je jednotná, Lobo by sa vám mohol hodiť.