26 najlepších tém WordPress agentúry SEO

Vieme, že hľadáte WordPress témy pre SEO agentúry a postaráme sa, aby ste pre svoj projekt dostali to najlepšie.

Pre úspech vášho online podnikania musíte zabezpečiť, aby bola vaša stránka optimalizovaná pre vyhľadávače.

Musíte byť INŠPIRÁCIOU . Ako inak by si niekto mohol rezervovať vaše služby?

Našťastie si môžete vybudovať dobrú povesť online pomocou ktorejkoľvek z týchto (otestovaných a skontrolovaných) tém.

Klienti vás nielenže jednoducho kontaktujú, ale aj zobrazenie vašich služieb optimalizácie pre vyhľadávače bude špičkové.

To chceš. To chceme. To chce každý !

Vytvorte si web agentúry pre SEO a digitálny marketing ako G.

25 najlepších tém WordPress agentúry SEO

Webify – téma WordPress pre SEO agentúry

téma wordpress pre webify seo agentúru

Ste SEO agentúra, ktorá chce vytvoriť webovú stránku, ktorá zlepší vaše podnikanie? Ak je to tak, vytvorte silnú online prezentáciu založenú na podnikaní pomocou stále pôsobivého Webify.

Toto multifunkčné riešenie webovej stránky má uložený všetok potrebný obsah, aby ste ho mohli využívať. Namiesto toho, aby ste si najímali programátora a dizajnéra, s Webify môžete robiť všetku prácu sami.

S Webify je celý proces vývoja webu vhodný pre deti, teda aj pre nováčikov. Animácie pri umiestnení kurzora myši, cenové plány, mega menu, referencie, odkrytie päty, tlačidlo Späť na začiatok a veľká pozornosť venovaná detailom sú len niektoré z funkcií, ku ktorým máte prístup.

Zažite zázrak Webify a odlíšte sa od davu.

Most

Most seo agentúra WordPress téma

Poskytnite svojim klientom tie najlepšie SEO služby a nechajte svoju SEO spoločnosť odlíšiť sa od konkurencie. Tu je Bridge, ktorý môžete použiť na vytvorenie online prezentácie pre vašu SEO agentúru.

Bridge má viac ako 600 kompletných ukážok pripravených na použitie pre rôzne spoločnosti. Takže založenie online SEO agentúry nebolo nikdy jednoduchšie, s nastavením jedným kliknutím.

S touto témou je veľmi jednoduché mať responzívnu, profesionálnu a pre mobilné zariadenia prispôsobenú webovú stránku, čo zlepší používateľskú skúsenosť a jej použiteľnosť.

Navyše, Bridge je nabitý základnými prvkami pripravenými na predvedenie vašich úžasných SEO služieb.

Aj keď nemáte hlboké znalosti kódovania, stále si môžete jednoducho vytvoriť svoju webovú stránku pomocou video tutoriálov, ktoré vás prevedú procesom inštalácie a prispôsobenia.

Avada – téma WordPress pre SEO firmy

Najobľúbenejšia téma WordPress v Avade

Avada je viacúčelová téma, ktorú sme považovali za ideálnu pre tento zoznam prémiových tém WordPress pre agentúry SEO. Dôveruje viac ako 730 000 zákazníkov (!).

80+ vopred vytvorených webových stránok, 400+ vopred vytvorených rozložení webových stránok, 7 prémiových doplnkov v hodnote 200+ $ zadarmo a ďalšie lákajú týchto masových zákazníkov, aby dôverovali Avade pre ich podnikanie.

S týmito funkciami budete mať vždy nekonečné možnosti na vytvorenie svojej webovej stránky bez toho, aby ste sa dotkli kódu.

Avada používa HTML5, CSS3 a ďalšie najnovšie webové technológie. Je nabitý výkonnými doplnkami, ktoré zlepšujú výkon, vzhľad a celkovú funkčnosť témy.

Avada tiež prichádza s množstvom rozložení pre hlavičku, pätu, oblasti obsahu a bočné panely. Niektoré z dôležitých stránok/prvkov zahŕňajú novinky/blog, krásny kontaktný formulár, stránku s informáciami, čo robíme a ďalšie.

Exponent

exponent wordpress tému pre webové agentúry a SEO spoločnosti

Stručne povedané, Exponent je skvelá téma WordPress pre digitálne a SEO agentúry. Webová stránka je samozrejme pripravená a nakonfigurovaná tak, aby hladko vyhovovala aj iným odvetviam a výklenkom.

Má pre vás pripravené ukážky, ktoré môžete prispôsobiť a prispôsobiť vašim potrebám a prinútiť ich, aby dokonale dodržiavali vaše predpisy. Keď spustíte Exponent, okamžite si uvedomíte, aký jednoduchý je tento proces.

Po prvé, nemusíte mať predchádzajúce skúsenosti s programovaním a dizajnom. Vďaka nástroju na tvorbu vizuálnych stránok môžete kódovať vizuálne.

Absolútne úžasné portfóliá, efekty vznášania, plná kontrola nad farbami a typografiou, funkčný kontaktný formulár, čo si len spomeniete, Exponent má všetko a ešte niečo. Informujte o tom a predstavte potenciálnym klientom svoju novú agentúru.

Celkom

Celková viacúčelová téma WordPress

Získajte celkové riešenie pre vaše obchodné potreby v oblasti SEO s Total. Má 40+ vopred zostavených ukážok, 100+ stavebných modulov a 500+ možností štýlu pripravených na vytvorenie perfektnej a plne funkčnej webovej stránky.

Total je kompatibilný s Elementor Page Builder a WPBakery Page Builder na zjednodušenie vášho pracovného postupu.

Okrem toho, aby stránka vyzerala profesionálne a elegantne, téma integruje animácie Slider Revolution, Layer Slider a CSS3.

Pre užívateľsky príjemnú navigáciu Total používa mega menu, bočné panely, rozbaľovacie ponuky a ďalšie. Na druhej strane vám táto téma pomáha zobraziť vaše služby a príslušné poplatky, ktoré chcete uložiť, pomocou tabuľky čistých cien. Ak chcete zobraziť tím, je to možné aj s Total.

Total je kompletný balík výhod pre web vašej spoločnosti.

Vplyv

sway seo agentúra wordpress tému

Ponúkate SEO služby a hľadáte najlepší spôsob, ako ich spropagovať? Vezmite si Swaya a užite si vytváranie profesionálnej webovej stránky.

S ukážkou po rozbalení môžete začať jediným kliknutím; to je to, čo je potrebné na import vzorky. Okrem toho je Sway tiež kompatibilný s modernými zariadeniami a webovými prehliadačmi pre vynikajúci výkon.

Niektoré z funkcií zahŕňajú posúvanie obsahu, tlačidlo Späť na začiatok, tlačidlá CTA, sociálne ikony a registračný formulár.

Môžete tiež použiť posúvač loga značky, pridať referencie a zobraziť ceny. Možnosti sú so Swayom nekonečné.

masívna dynamika

Masívna dynamická téma WordPress spoločnosti seo

Snívate o tom, že budete mať najlepšiu webovú stránku SEO agentúry? Massive Dynamic je ďalšia úžasná viacúčelová téma plná užitočných a praktických rozložení, krátkych kódov, doplnkov a ďalších úžasných prvkov.

Téma podporuje Slider Revolution a Master Slider, aby predviedla váš obsah so štýlom a inováciou.

Ak si chcete vytvoriť svoj web podľa vlastných preferencií, nemal by to byť problém, keď si vyberiete Massive Dynamic.

Rovnako ako ostatné témy WordPress agentúry SEO, Massive Dynamic integruje doplnok WPBakery, takže svoju stránku môžete vytvoriť pomocou drag and drop.

Medzi ďalšie úžasné funkcie patrí vyhľadávanie v Ajaxe, animácie CSS3, mega menu a mnoho ďalších, vďaka ktorým budú vaše služby SEO žiariť.

wp-seo

Najobľúbenejšia téma WordPress pre SEO WP Digital Agency

SEO WP je ideálna téma WordPress na použitie pre agentúru digitálneho marketingu, spoločnosť SEO a spoločnosť sociálnych médií.

Téma chápe potrebu skvelého výkonu, a preto je SEO WP optimalizované na rýchlosť. (Získa vysoké skóre na GT Metrix a Pingdom.)

Táto téma má tiež flexibilné a výkonné funkcie, ideálne pre digitálne marketingové agentúry, SEO špecialistov, SEO expertov, dizajnérov a kreatívne agentúry.

SEO WP má moduly obsahu a vlastné stránky na úspešnú propagáciu vašich SEO služieb.

Niektoré z nich zahŕňajú prípadové štúdie, pokročilé nástroje na zdieľanie na sociálnych sieťach, vopred vytvorený formulár „požiadajte o bezplatnú analýzu SEO“, dobre navrhnuté balíčky SEO a ďalšie.

Názov hovorí za všetko!

veža

Veža prispôsobiteľná téma WordPress

Získajte viac potenciálnych zákazníkov a viac klientov so svojimi službami SEO, keď získate Tower ako tému WordPress pre svoju SEO agentúru. Veža je téma zameraná na podnikanie, ktorá má zlepšiť vašu online prítomnosť prostredníctvom dizajnu, rýchlosti a marketingu.

Téma má niekoľko predpripravených ukážok, ktoré si môžete nainštalovať jediným kliknutím. Ak potrebujete pomoc s oslovením väčšieho publika, môžete sa rozhodnúť pre Tower ako ideálnu tému WordPress a predviesť jej skvelé služby SEO.

Téma je plne responzívna, takže váš web bude dostupný na všetkých zariadeniach. Tower má tiež pokročilý admin panel, kde si môžete jednoducho prispôsobiť položky.

S integráciou WPBakery Page Builder si môžete vychutnať možnosti prispôsobenia presúvaním myšou.

Téma má posúvače zmiešaných médií, ktoré dokážu vylepšiť zobrazenie videí, fotografií s obsahom, paralaxu a zoznam by mohol pokračovať. Užite si to.

Optimalizovať

Optimalizujte tému WordPress pre SEO agentúru

Vybudujte si lepšiu SEO spoločnosť, keď máte ako tému Optimalizáciu. Je to ideálne riešenie pre potreby digitálnych marketingových a SEO agentúr.

Má rozsiahlu zbierku stránok a komponentov, ktoré sú nevyhnutné pre vaše podnikanie. Je tiež vysoko prispôsobiteľný. takže si ho môžete presne prispôsobiť svojim potrebám.

Aj keď nemáte znalosti kódovania, s Optimalizáciou nebudete mať problém, pretože demo si jednoducho nainštalujete jediným kliknutím. Taktiež robí všetku konfiguráciu metódou drag and drop.

Keďže SEO optimalizácia hrá dôležitú úlohu pri získavaní návštevnosti, Optimize je plne kompatibilná s Yoast SEO, Rankie, Google Analytics a SEO pluginom v jednom.

Optimalizujte pre úspech pomocou Optimalizácie.

litho

téma wordpress agentúry lito seo

Litho je téma WordPress agentúry SEO, ktorá posúva hranice tvorby webových stránok. Dodáva sa s mnohými rozloženiami stránok, prvkami a sleduje najnovšie webové trendy, aby zabezpečil špičkový výkon.

Litho nie je vtip!

Je to téma, ktorá vám dáva plnú kontrolu nad vašou online prítomnosťou. Spravovať a udržiavať web SEO agentúry bude hračka.

Pomocou editora drag and drop vykonajte požadované úpravy, aby výsledok zodpovedajúcim spôsobom splnil vaše očakávania. Litho je tiež kompatibilný so všetkými populárnymi zásuvnými modulmi na pridávanie nových funkcií a rozširovanie (a zjednodušenie) jeho funkčnosti.

ekko

ekko seo viesť generácie wordpress tému

Ekko je ideálna téma WordPress pre SEO spoločnosti, ktorá vám pomôže vybudovať požadovanú stránku, na ktorej môžete ponúkať všetky svoje služby a povedať všetkým, ako môžu ťažiť z vašich schopností.

Formuláre, načítavacie animácie, pevná navigácia, odber bulletinu, tlačidlo Späť na začiatok, posúvač značky a ikony sociálnych médií sú len niektoré z funkcií Ekka.

Samozrejme, celkový vzhľad Ekka je čistý, no zároveň moderný a okamžite sa dokonale prispôsobí všetkým veľkostiam obrazovky. Možnosti pre pevnú stranu máte na dosah ruky; prevezmite vedenie a urobte si meno s Ekkom.

LeadEngine

LeadEngine téma WordPress Generácia obchodných lídrov

Ponúknite firmám skvelé služby optimalizácie pre vyhľadávače s LeadEngine. Je to jedna z najlepších tém WordPress pre SEO agentúry, ktoré sme pre vás zhromaždili.

LeadEngine obsahuje všetky základné prvky na vybudovanie plne funkčnej webovej stránky agentúry SEO.

Položky môžete ľahko miešať a spájať bez akýchkoľvek problémov, pretože integruje tvorca WPBakery. Stačí rýchlo pretiahnuť prvky a zistiť, ktoré prvky do seba zapadajú bez toho, aby ste sa dotkli kódu.

LeadEngine obsahuje viac ako 35 ukážok pripravených na použitie, vrátane domovských stránok, vstupných stránok a predajných stránok. Pomocou dostupných vzoriek môžete rýchlo spustiť web SEO agentúry.

Vďaka rámcu Bootstrap témy bude mať tiež dizajn určený predovšetkým pre mobilné zariadenia bez ohľadu na to, aké zariadenie používatelia používajú.

marketingový profesionál

Téma WordPress Marketing Pro Digital Marketing Agency

Marketing Pro je marketingová téma WordPress typu všetko v jednom s bezkonkurenčnými funkciami. Dodáva sa s viac ako 11 jedinečnými ukážkami, ktoré môžete importovať jediným kliknutím. S touto témou nebolo vytváranie a úprava rozložení nikdy jednoduchšie.

Na dokončenie stránok je potrebné iba skombinovať prvky presunutím myšou. (Nemusíte sa učiť kódovať.)

Marketing Pro SEO Demo je pripravené poskytnúť vám to, čo potrebujete. Od registračných formulárov, cenových tabuliek a pútavých výziev na akciu, to všetko je skutočne pozoruhodné.

Téma má tiež úžasné posúvače na zobrazenie prípadových štúdií, svedectiev, klientov atď.

Ak chcete na svojom webe niečo predať, s Marketing Pro to nie je problém. Téma je plne kompatibilná s pluginom WooCommerce, takže vytvorenie vášho online obchodu je rýchle a jednoduché.

SEO

Téma WordPress SEO agentúry

SEO je ideálne pre SEO agentúry, odborníkov a freelancerov. Dodáva sa s 5 úžasnými ukážkami na rýchle spustenie procesu vývoja webových stránok.

Môžete jednoducho vytvoriť jedinečnú webovú stránku so 125+ obsahovými prvkami a 100+ stránkami. SEO integruje prémiové doplnky a ikony, ktoré sú súčasťou balenia zadarmo.

Keďže je téma vytvorená s responzívnym dizajnom, stránka bude vyzerať skvele na všetkých moderných zariadeniach.

Ak sa medzitým rozhodnete predávať veci na svojom webe, téma SEO nikdy nezlyhá pri poskytovaní dokonalého a funkčného obchodu. S WooCommerce ho budete jednoducho spravovať a udržiavať.

SEO je pripravené na rýchlu tvorbu webových stránok pre vašu prosperujúcu agentúru. (Nezmeškaj to!)

Optimax

téma wordpress agentúry optimax seo

Optimax je plnohodnotnou alternatívou pre marketingové a SEO agentúry. Začať s internetom si nevyžaduje veľa času a úsilia. So správnou témou WordPress (nápoveda: Optimax) môžete loptu spustiť lusknutím prsta.

Tento skvelý balík funkcií obsahuje 8 domovov, 20 vnútorných stránok, Elementor, Prípadové štúdie, Slider Revolution a Google Fonts. Optimax je optimalizovaný aj pre SEO, rýchle načítanie, mobilné zariadenia a webové prehliadače.

Môžete ho tiež preložiť (kompatibilné s WPML) a využívať profesionálnu a priateľskú podporu. Ak ste pripravení vytvoriť dynamickú webovú stránku pre SEO agentúry, urobte to pomocou Optimax.

Searmek

SEO vyhľadávacia agentúra wordpress tému

Searmek je marketingová téma WordPress, ktorú môžete použiť pre svoju SEO agentúru.

Nie je potrebné hľadať inde alebo hľadať rozšírenie; Searmek je všetko, čo potrebujete na vytvorenie webovej stránky, ktorá čo najlepšie reprezentuje vašu firmu na webe. Ak ste pripravení začať čo najrýchlejšie, môžete tiež použiť pokožku Searmek tak, ako je, a dosiahnuť takmer okamžitý výsledok.

Môžete tiež plne využiť silu tvorcu stránok Elementor a obohatiť Searmek o svoje kreatívne dotyky.

Searmek sa rýchlo načítava, zvyšuje rýchlosť, je kompatibilný so všetkými modernými zariadeniami a je v súlade s najpopulárnejšími webovými prehliadačmi. Namiesto tvrdej práce, budovania stránky od začiatku, urobte rozdiel so Searmek teraz.

seo tracker

Téma WordPress SEO Crawler SEO agentúry

SEO Crawler je výkonná digitálna marketingová agentúra a téma WordPress agentúry SEO.

S touto témou máte k dispozícii 6 jedinečných ukážok na nastavenie webovej stránky agentúry SEO. Obsahuje tiež dôležité stránky, ako sú rozloženia služieb, prípadové štúdie, stránka o nás, sekcia SEO analýzy a ďalšie.

SEO Crawler podporuje Yoast SEO, All-in-One SEO, W3 Total Cache a Rankie pre jednoduchšiu optimalizáciu.

To nie je všetko, SEO Crawler je plne responzívny, takže zákazníci budú môcť pristupovať k vášmu webu pomocou akéhokoľvek zariadenia. Táto téma využíva WP Live Customizer, aby ste mohli hrať čokoľvek, čo chcete, aby ste si ju mohli jednoducho upravovať a prispôsobovať.

Nechýba ani mega menu, vysúvacia navigácia, neobmedzené možnosti bočného panela, prvky sociálnych médií a ďalšie, to všetko ako celok funguje bezproblémovo.

vstrekovanie olova

Téma WordPress agentúry Leadinjection SEO

Leadinjection je jednou z najlepších tém WordPress pre SEO agentúry, ktoré sme zostavili.

Dodáva sa s 12 úžasnými vstupnými stránkami pre rôzne oblasti podnikania. S takto vopred navrhnutými vstupnými stránkami môžete zvýšiť generovanie potenciálnych zákazníkov.

Leadinjection je vytvorený pomocou rámca Bootstrap spolu s CSS3 a HTML5. Je nabitý množstvom funkcií, ale vrcholom je doplnok Lead Modal vytvorený výhradne pre túto tému.

S takýmto doplnkom môžete zachytiť a previesť viac potenciálnych zákazníkov. Môžete tiež vytvárať atraktívne a inovatívne formuláre na vyjadrenie súhlasu a výzvy na akciu pomocou drag and drop.

Keďže cenové tabuľky sú nevyhnutné na zobrazenie služieb spolu s príslušnými poplatkami, Leadinjection prichádza s chladnou tabuľkou. Má tiež pôsobivé a atraktívne tlačidlá s výzvou na akciu všade na stránke.

Seosight

Téma WordPress SEO agentúry Seosight

Poskytujete svojim klientom tie najlepšie SEO služby? Prečo nerozšíriť svoj dosah prostredníctvom Seosight?

Seosight vám pomôže vybudovať vašu značku online. Obdobie.

Téma využíva rámec Bootstrap, HTML5 a CSS3 spolu s mnohými špičkovými doplnkami WordPress, aby bola ešte výkonnejšia.

Konkrétne je Seosight integrovaný s doplnkom WooCommerce, ktorý vám umožňuje ľahko vytvoriť online obchod.

Táto téma je dokonale kompatibilná s KingComposer pre jednoduché pretiahnutie. Ďalšie pluginy zahrnuté v balíku sú Yoast SEO, Easy Digital Download, Events Calendar a ďalšie.

digitálna agentúra

Webdizajn Digitálna agentúra

Tu je Digitálna agentúra, téma WordPress pre SEO a marketing, plná funkcií na zlepšenie vášho výkonu.

Tému môžete nainštalovať bez toho, aby ste sa dotkli kódu, kliknutím na jediné tlačidlo a začatím nastavovania stránky. Zahŕňa aj prémiové doplnky, vďaka ktorým je téma ešte zaujímavejšia.

Digitálna agentúra integruje editor WPBakery pre jednoduché vytváranie stránok myšou; Prémiový posuvník pre elegantné zobrazenie viacerých obsahov; WooCommerce plugin na predaj vecí a ďalšie.

Keďže je tiež dôležité, aby sa vaša vlastná webová stránka dobre umiestnila vo vyhľadávačoch, táto téma je optimalizovaná pre SEO. Na iné marketingové účely môžete zhromažďovať aj e-mailové adresy prostredníctvom odberu newslettera.

Digitálna agentúra je kompletné riešenie, ktoré s vami zaobchádza dobre.

Inkubátor

Viacúčelový inkubátor dizajnu webových stránok WordPress

Rozšírte svoje podnikanie v oblasti SEO a vyberte si Inkubátor ako jednu z efektívnych tém WordPress pre vašu agentúru SEO.

Inkubátor obsahuje 12 vstavaných ukážok, ktoré sú pripravené na vytvorenie peknej a profesionálnej stránky SEO agentúry.

Dáva vám možnosť vytvárať kvalitný obsah a odlíšiť sa od iných značiek, ktoré poskytujú podobné služby. Inkubátor má vlastný panel možností témy pre všetky možnosti úprav, ktoré chcete implementovať.

Inkubátor, ktorý je naprogramovaný s ohľadom na SEO, je vždy pripravený prispôsobiť váš web vyhľadávačom.

Nástroj na tvorbu stránok vám umožňuje jednoducho miešať a spájať prvky pomocou drag and drop. Preto môžete ušetriť veľa času pri práci s vašou webovou stránkou. Zamerajte sa na najdôležitejší aspekt: ​​váš obsah a služby.

Avas

Dizajn webových stránok digitálnych služieb Avas

Ak ste odborník na SEO, ktorý potrebuje vynikajúceho partnera na budovanie značky a zvyšovanie povedomia, mali by ste zvážiť Avas. Je to jedna z najlepších tém WordPress pre SEO agentúry.

Avas má viac ako 55 vynikajúcich vopred zostavených ukážok. S inštaláciou nebudete mať žiadne problémy, pretože stačí kliknúť na tlačidlo a všetko bude pripravené na konfiguráciu. Personalizácia je rovnako jednoduchá!

Avas je navrhnutý pomocou rámca Bootstrap, takže váš web bude najskôr mobilný. Na vytvorenie atraktívneho a funkčného kontaktného formulára táto téma integruje Kontaktný formulár 7 a MailChimp.

Okrem toho má tiež citlivú ponuku s lepiacou hlavičkou pre skvelú, užitočnú a užívateľsky príjemnú navigáciu. Avas je tu, aby vám ponúkol tému optimalizovanú pre SEO, čistý kód a vlastné widgety.

SEOLounge

Kreatívny dizajn webových stránok SEOLounge

SEOLounge je téma digitálneho marketingu SEO postavená na úžasných funkciách.

Má 17 plne responzívnych a funkčných ukážok s funkciou importu jedným kliknutím. Téma umožňuje jednoduché prispôsobenie prostredníctvom panela možností, kde si môžete prvky sami nakonfigurovať bez toho, aby ste sa dotkli kódov.

Jediným limitom pri vytváraní vašej webovej stránky je preto vaša kreativita.

Okrem toho má SEOLounge viac ako 110 vopred vytvorených prvkov, ktoré vám poskytujú dostatok možností na dokončenie vašich stránok. Ak si teda chcete veci na svojom webe prispôsobiť, môžete prvky jednoducho pretiahnuť, pretože táto téma je kompatibilná s nástrojom na tvorbu stránok WPBakery.

Dodáva sa aj s výnimočnými cenovými tabuľkami na nastavenie zodpovedajúcich cien a služieb. Používanie SEOLounge si užijete na 100%!

SEOcify

SEOCIFY - stránka digitálneho marketingu

Nech sú ich skúsenosti prínosom pre vaše podnikanie. Ak ponúkate efektívne služby SEO a vykonávate osvedčené postupy SEO, mali by ste sa pozrieť na SEOcify. Je to jedna z najlepších tém WordPress pre SEO agentúry, ktoré sme vybrali.

SEOcify, navrhnuté tak, aby poskytovalo najlepšiu používateľskú skúsenosť, inteligentné a intuitívne rozhranie, môže byť témou, o ktorej ste snívali, aby vaše služby zažiarili.

Dodáva sa s 19 jednostranovými a viacstranovými ukážkami pre vašu firmu. Samozrejme, všetky sú 100% prispôsobiteľné, no fungujú skvele aj hneď po vybalení.

SEOcify používa tvorca Elementor, takže môžete ľahko vytvoriť stránky, ktoré chcete.

SEOcify je plne responzívne a postavené s rámcom Bootstrap pre zobrazenie kvalitného obsahu na akomkoľvek zariadení.

Navyše je kompatibilný aj s pluginom WooCommerce, takže predať takmer čokoľvek nebude nikdy problém. Môžete si vytvoriť plne funkčný obchod v rámci svojej webovej stránky okamžite!

pán seo

seo agentúra wordpress tému

Vybudujte si web SEO agentúry s ľahkosťou výberom pána SEO ako súčasť svojho marketingu. S touto témou nebolo budovanie online prítomnosti nikdy jednoduchšie. Má 9 jedinečných ukážok, ktoré sú ideálne pre vaše obchodné potreby.

S výkonným panelom správcu si môžete prispôsobiť svoju webovú stránku bez toho, aby ste sa zapotili.

Vďaka viacerým rozloženiam a skvelým nastaveniam môžete stránky nakonfigurovať s vlastnými možnosťami prvkov.

Pokiaľ ide o SEO, táto téma nikdy nie je vyhodené peniaze. Mr. SEO je plne kompatibilný s pluginom Yoast SEO, Rankie a pluginom All-in-One SEO.

Dodáva sa tiež s množstvom miniaplikácií, krátkych kódov a ďalších doplnkov, ktoré zlepšujú výkon a funkčnosť témy.

Choďte do toho s pánom SEO!