24 najlepších tém WordPress pre výrobu a priemysel 2022

Naša zbierka najlepších priemyselných a výrobných tém WordPress na rýchle a pohodlné vytvorenie novej webovej stránky.

Tieto témy vyberáme s ohľadom na špeciálne charakteristiky, akými sú služby, projekty, prieskum trhu a portfólio.

Teraz si môžete jednoducho vybrať ten správny nástroj na prezentáciu kritických obchodných informácií, ktoré rozšíria váš potenciál. (Prečítajte si: ďalšie obchodné ponuky).

A maximálna výhoda? Nemusíte byť PRO programátor alebo dizajnér, aby ste mohli robiť skvelé veci.

Každá priemyselná téma pokrýva všetky potrebné návrhy a funkcie (a oveľa viac!) pre okamžitý začiatok a (takmer) okamžitý výsledok.

Získajte stavbu.

Najlepšie priemyselné témy WordPress

rozdeliť

priemyselná téma wordpress

Divi je bezpochyby najobľúbenejšou priemyselnou témou WordPress pre stránky vo všetkých oblastiach a odvetviach. Čokoľvek by ste chceli postaviť a uviesť do života, s Divi to jednoducho dokážete.

Nielenže je tam predpripravený obsah, ale nástroj obsahuje aj praktický a super praktický nástroj na tvorbu stránok. Bez potreby dizajnéra alebo programátora vytvoríte stránky na mieru pre priemyselné podniky všetkých druhov.

Skrátka, s Divi si môžete postaviť takmer čokoľvek, čo hľadáte. S preddefinovanými ukážkami môžete proces iba urýchliť, ale nemusíte sa držať predvoleného rozloženia T.

Môžete si upraviť a vylepšiť vzhľad, aby nasledoval vašu značku presne tak, ako chcete. Získajte pre svoju firmu novú klientelu a vyšplhajte sa na Mesiac.

Jevelin

Jevelin je moderná a mobilná priemyselná téma WordPress. Keď sa rozhodnete podnikať online, otvorí sa pred vami nový horizont možností.

S Jevelin je úloha jednoduchá. Čo sa týka web dizajnu a vytvárania ideálnej webovej stránky pre vaše priemyselné podnikanie, môžete urobiť čokoľvek.

Pripojte sa k vražednému vzhľadu a výkonu Jevelin s jej výnimočnými službami a vydajte sa na cestu k úspechu, ktorý ste vždy chceli dosiahnuť.

Teraz máte šancu vyniknúť a spustiť vlastnú stránku, ktorú máte plne pod kontrolou. Posuňte sa na úplne novú úroveň a natočte svoj projekt. S Jevelin môžete veci zjednodušiť alebo môžete vytvoriť skutočne pokročilé stránky.

Webify

webify priemyselná téma wordpress

Webify môžete jednoducho použiť ako priemyselnú tému WordPress a začať na webe ako šampión.

Ako už môžete vidieť na obrázku vyššie, Webify prichádza so špecializovanou ukážkou, ktorú môžete bez problémov použiť pre stavebné a priemyselné spoločnosti.

Vzorkovník je čistý, minimálny a úhľadný, ideálny na prezentáciu vašej firmy online v tom najlepšom svetle.

Niektoré z funkcií Webify sú posuvník po celej šírke, pozadie videa, efekty vznášania, odhalenie päty, miniaplikácia na odber bulletinu, úžasná galéria a ďalšie.

Kontaktná stránka Webify tiež obsahuje formulár a Mapy Google pre vaše pohodlie. Ak vám stále chýba webová stránka, radšej dajte veci do pohybu hneď teraz pomocou Webify a nechajte stránku rýchlo spustenú.

Kallyas

KALLYAS je inteligentná a mobilná priemyselná viacúčelová téma WordPress. Táto téma predstavuje komplexnú a komplexnú sadu nástrojov na riešenie všetkých vašich potrieb pri vytváraní webových stránok.

S množstvom profesionálnych ukážok a viac ako 150 prvkami, KALLYAS robí všetky ťažké práce. Pohodlne sa usaďte a oddýchnite si, zostavte jedinečné stránky a funkčné systémy elektronického obchodu.

Krásne animácie Slider Revolution vám uľahčia predstavenie vašich najlepších produktov potenciálnym zákazníkom. Elegantné šablóny portfólia uľahčujú prezentáciu vašej práce svetu.

Špičková technológia Bootstrap vám umožňuje osloviť čo najširšie publikum. Bezproblémovo prezentujte obsah používateľom mobilných zariadení, stolných počítačov a tabletov bez toho, aby ste sa zapotili. S technológiou WPML môžete dokonca osloviť používateľov vo všetkých jazykoch.

Kalium

téma priemyselného kalium wordpress

Vďaka svojej viacúčelovosti môžeme Kalium rýchlo nazvať priemyselnou témou WordPress. Nielenže má vzorový obsah vopred vytvorený výslovne pre tento typ webových stránok, ale môžete si ho aj prispôsobiť, ako len chcete.

Vďaka super praktickému nástroju na tvorbu stránok presunutím myšou, Kalium Sports, sa nemusíte dotknúť jediného riadku kódu, aby ste vytvorili presnú stránku, ktorú chcete.

Okrem toho má Kalium k dispozícii mnoho funkcií a vlastností, ktoré môžete použiť alebo úplne preskočiť. Koniec koncov, možnosti, ktoré máte, sú nekonečné.

Priemyselný

Industrial je ideálna téma WP na prezentáciu vášho podnikania v oblasti priemyslu alebo strojárstva online. Ide o tému vhodnú pre mobilné zariadenia, ktorá vám umožní diskutovať o vašich ponukách z hľadiska služieb.

Máte tiež jedinečné typy stránok a príspevkov na prezentáciu typu projektov, na ktorých ste pracovali. Ako priemyselný typ podnikania, či už ide o závod alebo továreň, chcete prezentovať svoju najlepšiu prácu, aby ste mali pocit istoty, že máte skúsenosti vo svojom odbore a máte dôkazy, ktoré to všetko podložia.

Pomocou jednoduchého importu XML môžete nainštalovať ľubovoľný štýl. Svoju online prezentáciu teda môžete spustiť za pár minút. Zostáva už len pridať obsah a osobné hodnoty značky, aby to všetko zostalo pohromade.

Vplyv

ovplyvniť tému priemyselného wordpressu

Sway je téma WordPress pre výrobcov a priemyselné spoločnosti, ktoré hľadajú spôsob pripojenia. S dobre premyslenou webovou stránkou môžete ľahko zvýšiť svoj potenciál, propagovať svoje služby a získať viac obchodných ponúk.

Sway je tu, aby vám pomohol začať na správnej ceste, aj keď sami nie ste webový vývojár.

Balíček dobrôt obsahuje domáce demo na úrovni A, animácie, posúvač posudkov, tlačidlo Späť na začiatok a cenové plány. Môžete tiež použiť všetky ďalšie vnútorné stránky, bloky, prvky a čokoľvek iné, čo príde, a to je veľa.

LeadEngine

LeadEngine je čistá, robustná a citlivá viacúčelová téma WordPress. Je to ultimátna téma na vytváranie moderných a funkčných webových stránok na akýkoľvek účel.

Webmasteri vo všeobecnosti dosahujú s LeadEngine dokonalé výsledky. Zjednodušuje dizajnový zážitok prostredníctvom vizuálneho a intuitívneho procesu.

Obsahuje elegantné a vyleštené ukážky, takže môžete začať s procesom importu jedným kliknutím. Priemyselné webové stránky sa dajú ľahko nastaviť pomocou LeadEngine.

Prispôsobte si svoje demo pomocou nástroja na tvorbu stránok WPBakery a viac ako 200 blokov šablón, ktoré ponúkajú pohodlnú funkčnosť.

Skočte s LeadEngine a vyleťte na vrchol svojho odvetvia!

Tvorca

Výrobca je profesionálna a pokročilá priemyselná téma WordPress. Dodáva sa s krásnymi a súčasnými ukážkami, ktoré vám pomôžu odlíšiť sa od masy.

Môžete tiež použiť priložený nástroj na tvorbu stránok Elementor a bez námahy prispôsobiť svoj preferovaný webový dizajn na základe vašich obchodných potrieb.

Jednoduchý tvorca hlavičiek a pätiek, integrácia internetového obchodu, úžasný výkon a Slider Revolution sú len niektoré z aktív výrobcu.

Výrobca obsahuje množstvo pripraveného obsahu a funkcií, ktoré posunú vaše podnikanie do nových výšin. Najazdiť kilometer už nebude výzvou vďaka stále pôsobivému výrobcovi.

Priemyselný

priemyselná priemyselná téma wordpress

Industic je priemyselná téma WordPress pre továrne, výrobcov, mechanické spoločnosti a iné podniky s vysokým zaťažením.

Aj keď sa rozhodnete použiť predpripravenú verziu predpripravenej ukážky, výsledkom je zaručená úžasná online prítomnosť.

Industic sa stará o to, aby každý zažil vašu webovú stránku tým najlepším možným spôsobom. To znamená, že je pripravený na mobil, prehliadač, rýchlo sa načítava a je pripravený na sietnicu.

Medzi ďalšie priemyselné vybavenie patrí import vzorových údajov jedným kliknutím, nástroj na tvorbu stránok WPBakery, Slider Revolution, 90+ blokov a miniaplikácií používateľského rozhrania, vlastné ikony a doplnok Essential Grid.

Navyše získate úplnú dokumentáciu, videonávody a prístup k priateľskému tímu podpory.

priemyslu

priemyselná téma wordpress

Ak hľadáte super výkonnú priemyselnú tému WordPress, Industrio je nástroj, ktorý je na začiatku zoznamu. S obrovskou zbierkou viac ako 36 ukážok máte veľa možností a možností.

Okrem toho Industrio prichádza aj s Elementorom, ktorý odomyká plnú tvorivú slobodu. Ak chcete upraviť a prispôsobiť predvolený vzhľad Industria, môžete tak urobiť bez toho, aby ste sa dotkli kódu.

Medzi ďalšie špeciality Industria patrí slideshow, lepiaca navigácia, referencie, akordeóny, pracovné formuláre a tlačidlo Späť na začiatok. Nájdete tu aj veľa interných stránok, takže nemusíte nič stavať sami.

V neposlednom rade je rozloženie Industrio plne responzívne a kompatibilné s rôznymi prehliadačmi a optimalizované pre rýchlosť a SEO.

priemyslu

priemyselná téma wordpress

Továrne, závody, výrobcovia a iné priemyselné podniky môžu využívať Industrie. Táto téma WordPress ponúka rôzne domovy s mnohými ďalšími vnútornými stránkami, z ktorých si môžete vybrať.

Môžete jednoducho kombinovať, čo je k dispozícii, a ísť odtiaľto. Ale je tiež možné prispôsobiť Industrie podľa vašich predstáv.

Portfóliová sekcia pre vaše projekty, tvorca stránok Elementor, Slider Revolution, animácie a mnoho ďalších vychytávok sú to, čo robí Industrie skutočne výnimočným. Obsahuje tiež preddefinované krátke kódy pre rýchlu integráciu.

Môžete tiež preložiť tému. Vybudovanie priemyselnej webovej stránky sa stane rýchlo, keď získate prístup k pôsobivému Industrie.

Stål

priemyselná téma wordpress

Stål je priemyselná téma WordPress, pomocou ktorej si vytvoríte profesionálnu a obchodne orientovanú online prezentáciu. Vďaka rôznym konceptom pripraveným na použitie môžete so Stål rýchlo začať pracovať na svojom webe.

Môžete použiť vzorku pripravenú na použitie podľa vlastného výberu; nemusíte sa však držať predvolených nastavení.

Rôzne štýly navigácie, rozloženie portfólia, množstvo krátkych kódov a integrácia sociálnych médií, Stål je tu, aby zmenil.

Dodržiava tiež moderné SEO a mobilné postupy, aby sa zabezpečil špičkový výkon webových stránok, ktorý si zaslúžite. Prezentujte svoju firmu online úžasným spôsobom a posuňte veci na vyššiu úroveň.

industroz

téma priemyselného wordpressu od industroz

S Industroz teraz môžete s istotou začať proces spúšťania novej webovej stránky. Povedzme si na rovinu, keďže nepotrebujete písať kód, dokážete kúzliť aj bez skúseností.

Advanced Custom Fields, Slider Revolution, Contact form 7 a Elementor sú niektoré z rozšírení, s ktorými Industroz prichádza. Vďaka rozsiahlej zbierke funkcií nepotrebujete na úspešnú správu a údržbu svojej webovej stránky nič iné.

Pravidelné aktualizácie Industroz tiež zaisťujú, že vaša webová stránka bude v nadchádzajúcich rokoch bez problémov fungovať.

priemyselná továreň

Priemyselné – Továreň, Priemysel, Výroba, Téma WordPress

Industrial Factory nie je len pre továrne; Používa sa v priemyselných odvetviach, ako je výroba, všeobecné použitie a podobné komerčné oblasti.

Pri prechádzaní rôznych ukážok si všimneme vzor jednoduchosti a elegancie, ktorý si nemôžete nechať ujsť.

Páči sa nám dizajn päty vrátane kontaktných údajov, skutočných otváracích hodín a navigačných odkazov. Dokonca dokáže zahrnúť formulár predplatného na zhromažďovanie e-mailových predplatiteľov.

Vďaka rozsiahlej video a textovej dokumentácii môžete začať rýchlo. Doplnok tvorcu stránok WPBakery je vždy znakom jednoduchého prispôsobenia.

Industrial Factory pokrýva elektronický obchod, Mapy Google, SEO, kontaktné formuláre a posúvače pre úžasnú štruktúru.

Fabrika

Továreň - Priemyselné podnikanie Téma WordPress

Factory má k dnešnému dňu viac ako 2 200 predajov, čím sa stala jednou z najlepších možností pre podniky súvisiace s odvetvím.

Keďže továrne prichádzajú vo všetkých tvaroch a formách, budete chcieť dizajn webovej stránky, ktorý bude spĺňať tieto univerzálne potreby. Stránky projektov a služieb Factory to robia.

Veda a podobné oblasti budú mať možnosť zdieľať svoje biele knihy a výskumné štúdie prostredníctvom prispôsobenej stránky na stiahnutie. Už žiadne písanie dlhých blogových príspevkov, ktoré je nudné čítať!

Ak ponúkate služby na mieru, zákazníci vás môžu kontaktovať so svojimi požiadavkami na stránke Získať cenovú ponuku.

Továreň stojí na silnej kódovej základni poháňanej kódom HTML5 a CSS3 z hľadiska technických funkcií.

Táto téma sa drží, pokiaľ ide o zabezpečenie rýchleho načítania vašej stránky, a je tiež priateľská pre vyhľadávače.

priemyselné tučné

Téma WordPress Industrial - Industry & Factory

Industrial Bold bude ideálny pre priemyselné podniky a továrne všetkého druhu.

Dve z vašich kľúčových oblastí sú služby a projekty – čo ste urobili a ako to môžete využiť, aby ste zapôsobili na svojho ďalšieho klienta? Podajte si to online s gratis Industrial Bold.

Okrem už dostupného štýlu rozloženia si každý môže prispôsobiť rozloženie hlavičiek, ponúk, obsahu a päty s veľkou zložitosťou, ale s minimálnym úsilím zo svojej strany. Ísť!

OilDrop

OilDrop

OilDrop je nová téma, ale už teraz získava skvelé recenzie, najmä pre jej vynikajúci dizajn. Uhádli ste správne; je šablóna pre ropné spoločnosti.

Jasná modrá farebná schéma je skutočne osviežujúca, no nebola by bez šikovných widgetov a kúskov dizajnu, ktoré tvoria celý dizajn.

Spodná časť stránky v oblasti päty má elegantnú kombináciu troch individuálnych funkcií. Budete mať k dispozícii Mapy Google na zobrazenie fyzickej polohy vašej firmy, pätu s rôznorodým obsahom a formulár na odoslanie cenovej ponuky, ktorý ich spája.

Téma OilDrop s rámcom Bootstrap zaisťuje plnú funkčnosť na mobilných zariadeniach a tabletoch.

kráľovská továreň

kráľovská továreň

Zhora nadol pokrýva Real Factory to najdôležitejšie pre priemyselné účely. (A oveľa viac!)

Len niekoľkými kliknutiami môžete všetko spustiť v kontexte profesionálneho a elegantného dizajnu témy WordPress.

Obrovský hrdina posuvník na domovskej stránke sa vám bude hodiť pri vytváraní úžasného prvého dojmu.

Hlavnou funkciou, ktorú zákazníci na Real Factory milujú, je praktický demo importér. (Tak rýchlo!)

Ak vám nevyhovuje rozloženie na celú šírku, prečo neskúsiť rozloženie v rámci? Môže to byť niečo, čo ešte viac odlišuje vašu používateľskú skúsenosť od ostatných. S Real Factory máte na dosah množstvo možností.

Tectxo

priemyselná téma wordpress tectxo

Pripravte svoje motory na akciu, keď si razíte cestu k úspechu s Tectxonom. Táto priemyselná téma WordPress je výkonným dizajnom pre strojárstvo, výrobu, továreň alebo dokonca malý podnik.

Tectxo prichádza s 8 domácimi dizajnmi a 20 unikátnymi vnútornými stránkami so stovkami nastavení. Dizajn má 5-hviezdičkovú kvalitu s neobmedzenými možnosťami, ktoré potešia aj odborníkov.

Tectxo má tiež mega menu a rôzne vlastné widgety, ktoré mu dodajú extra dotyk. Získajte tiež opravu SEO a pokojne si tému preložte do svojho jazyka.

V balíku sú tiež prehľadné rozloženia portfólia a sekcia blogu pre marketing obsahu. Správajte sa k svojim zákazníkom kráľovsky s Tectxo a vždy vám budú lojálni.

Ďalšie

industriálna téma wordpress

Pokiaľ ide o podnikanie a startupy, Nex je najlepší. Táto priemyselná téma WordPress má plynulé animácie, spoľahlivé funkcie a moderný vzhľad, ktorý posunie váš web na vyššiu úroveň.

Má viacero domovov, viac ako 10 rozložení portfólia a ďalšie vnútorné stránky, z ktorých si môžete vybrať.

Nex je založený na Elementore, ktorý je flexibilný a ľahko sa používa. Nex môžete upravovať, ako chcete, bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného reťazca kódu.

Medzi ďalšie špičkové funkcie patrí mega menu, Mailchimp, bbPress a podpora SEO. Neváhajte a kontaktujte ich 24/7 zákaznícku podporu a úspešne spustite svoju firemnú webovú stránku.

metron

téma priemyselného metra wordpress

Téma Metron je prínosom pre tých, ktorí potrebujú kvalitné webové dizajny. Táto priemyselná téma WordPress má atraktívny a jedinečný dizajn, ktorý tiež vyžaruje funkčnosť.

Metron ponúka úžasnú sadu stránok, posúvačov a efektov, ktoré dodajú vašej webovej stránke skvelý vzhľad. Je vyrobený s inovatívnym rámcom, ktorý je odolný voči budúcnosti.

Keď jedným kliknutím importujete preferovanú ukážku, všetko, čo musíte urobiť, je pretiahnuť a pustiť. Je to také jednoduché!

FactoryPlus

FactoryPlus

Factory Plus je priemyselná téma WordPress, ktorá sa neobmedzuje iba na priemyselné oblasti. Napriek tomu bude šťastne vyhovovať startupom, malým podnikom a tým, ktorí plánujú čoskoro spustiť produkt.

Táto úroveň flexibility sa dá dosiahnuť iba dôkladnou analýzou bežných návrhových vzorov. Factory Plus to má za sebou.

Intuitívna lepiaca hlavička zostane vedľa používateľa prehliadajúceho vašu stránku, čo uľahčuje prístup k dôležitým častiam vášho webu.

Factory Plus ponúka veľa možností, ako chcete zobraziť obsah blogu, či už v minimálnom, mriežkovom alebo tradičnom formáte; prezentovať obsah vašim čitateľom bude skutočným potešením.

Výroba

Výroba

Výroba je plne citlivá téma WP ideálna pre výrobcov a všeobecné priemyselné podniky. Má pokročilý importér dizajnu tém, vďaka ktorému bude váš web okamžite pripravený.

Zákazníci môžu konfigurovať rozloženia pomocou nástroja na tvorbu stránok WPBakery a zahraniční zákazníci môžu využívať viacjazyčnú podporu pomocou funkcií RTL a WPML.

Predvolené farebné motívy a možnosti písma môžete rýchlo zmeniť a prispôsobiť si ich.

Podniky v tomto odvetví orientované na elektronický obchod budú môcť predávať svoje produkty priamo zo svojich webových stránok s vopred vytvorenou integráciou doplnku WooCommerce.