23 nových tém WordPress kompatibilných s WPML 2022

Rozsiahly zoznam najlepších a najuniverzálnejších tém WordPress kompatibilných s WPML pre blogy, firmy a webové stránky elektronického obchodu.

Chcete svoj web globalizovať ? Alebo lokalizovať ?

Tak či onak, máme pre vás tému!

Preklad webových stránok môžete jednoducho posunúť na vyššiu úroveň s pohodlím CMS a spoľahlivou témou (vyskúšali sme všetky!).

Doplnok WPML a zážitok bez kódu robí OKAMŽITE rozdiel.

Začiatočníci sa stávajú profesionálmi a profesionáli posúvajú svoje pracovné postupy na extrémnejšiu úroveň.

Užite si teraz najlepšie témy pripravené pre rôzne jazyky.

Najlepšie témy WordPress kompatibilné s WPML

Jevelin

Jevelin je úžasný nástroj, ktorý môžete použiť na vytvorenie akejkoľvek webovej stránky, ktorú chcete. Táto téma WordPress kompatibilná s WPML sa hodí nielen do každého výklenku a odvetvia, ale aj do akéhokoľvek jazyka.

Jevelin prichádza s mnohými ukážkami a výnimočnou zbierkou doplnkových vzhľadov a komponentov.

Navyše na realizáciu svojich nápadov nepotrebujete mať žiadne znalosti kódovania. S Jevelin môže ktokoľvek vytvoriť profesionálne vyzerajúcu stránku bez toho, aby sa zapotil.

Vymenovať všetky funkcie, ktoré má Jevelin v balení, by chcelo román. To znamená, že je oveľa zábavnejšie objavovať všetko úžasné, čo má pre vás Jevelin pripravené.

Okrem toho si vždy môžete vychutnať prístup k priateľskému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vám kedykoľvek pomôcť.

rozdeliť

Akonáhle si vyberiete Divi na vytvorenie webovej stránky, máte takmer hotovo. Keď si vyberiete ktorúkoľvek z mnohých ukážok pripravených na použitie, stačí len málo práce na vytvorenie pôsobivého online priestoru.

Môže to byť blog, portfólio, internetový obchod, firemná stránka, čo len si spomeniete, Divi sa o všetko postará. Rovnako ako všetky témy WordPress kompatibilné s WPML, ktoré nájdete v tejto kolekcii, aj s Divi kódujete vizuálne.

Nie je potrebné sa dotknúť jediného reťazca kódu. Tento proces je v skutočnosti veľmi priateľský pre nováčikov.

Divi obsahuje 46 prvkov obsahu, 20+ hotových návrhov šablón, plnú kontrolu prispôsobenia a úžasnú komunitu, ktorá každému umožní dosiahnuť svoje túžby.

Ak chcete získať podstatu tohto tematického monštra, môžete si ho bezplatne vyskúšať a zistiť, aké rýchle a jednoduché je zostaviť a nastaviť pomocou Divi. (Možno to budete musieť najskôr vyskúšať, aby ste tomu uverili.)

Webify

webify wpml kompatibilná téma wordpress

S témou WordPress kompatibilnou s WPML máte úplnú slobodu preložiť svoju stránku do ľubovoľného jazyka, ktorý chcete.

Webify je mimoriadne úspešný produkt, ktorý otvára množstvo možností a možností, ako globalizovať alebo lokalizovať vašu webovú stránku a urobiť zážitok osobnejším.

Aby toho nebolo málo, s rôznymi zahrnutými a vopred pripravenými ukážkami bude veľmi jednoduché vytvoriť ideálnu webovú stránku pre vašu vec. Či už budujete firmu, freelancera, životopis, blog alebo webovú stránku elektronického obchodu, s Webify to môžete pohodlne zrealizovať.

Vytvorenie stránky je hračka, keď máte pripravený všetok obsah a rozloženie.

Nie je potrebné začínať od nuly. Môžete tak ušetriť veľa času a úsilia a zamerať sa len na podporu svojej značky a jej popularizáciu.

Revolúcia

revolúcia wpml kompatibilná téma wordpress

Ak hľadáte tému WordPress, ktorú môžete ľahko preložiť do svojho jazyka, Revolution vám na to dáva všetky práva. Je kompatibilný s pohodlným doplnkom WPML, vďaka čomu je proces čo najjednoduchší.

Vytvorenie, návrh a spustenie novej webovej stránky s Revolution bude hračkou. Revolution je viacúčelový kreatívny nástroj s rozsiahlou zbierkou ukážok a viac ako 300 prvkami na použitie.

Navrhnite si webovú stránku, ktorá splní vaše očakávania do posledného detailu s Revolution.

Od blogov, obchodov, kapiel, portfólií, agentúr a všetkého medzi tým je Revolution pripravený a nakonfigurovaný na uvedenie vašich webových priestorov do prevádzky.

Revolution je tiež optimalizovaný pre vyhľadávače a vysokú rýchlosť načítania. V skutočnosti sa riadi najnovšími webovými a technologickými predpismi, aby sa zabezpečilo, že vaša stránka bude fungovať hladko.

Cesis

cesis wpml kompatibilná téma wordpress

Cesis dostane váš projekt rýchlo online. Je to viacúčelová téma WordPress, kompatibilná s WPML a mnohými ďalšími doplnkami. Môžete si vybrať z hordy vzoriek alebo si vytvoriť vlastné návrhy od začiatku.

No, nie úplne od nuly, pretože na to nebudete musieť robiť žiadne programovanie. Svoj nápad môžete oživiť jednoduchým procesom drag and drop a vizuálnou úpravou.

Je zárukou, že výsledkom bude prvotriedny web. A ak to chcete preložiť, samozrejme, Urobte to.

Ďalšími výhodami Cesis sú tvorcovia hlavičiek a pätiek, súlad s GDPR, vysoká rýchlosť načítania, neobmedzené množstvo farieb a mega menu.

S Revolution Slider môžete vytvoriť pôsobivú prezentáciu, zatiaľ čo WooCommerce vám umožní spustiť internetový obchod hneď po vybalení.

CiyaShop

ciyashop wpml kompatibilná téma wordpress

Hľadáte najlepšie riešenie na začatie podnikania v oblasti elektronického obchodu? Alebo vytvoriť web pre svoju existujúcu značku? Ak je to tak, CiyaShop je skvelým webovým plátnom, ktoré vám umožní začať pracovať okamžite.

Nástroj je tiež plne kompatibilný s WPML, čo vám dáva možnosť, aby sa váš online obchod stal globálnym. Všetko je možné, keď získate prístup k výkonnej a praktickej téme WordPress, ako je CiyaShop.

S CiyaShop budete úspešní, aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti s budovaním online obchodov.

Nechajte sa prekvapiť nasledujúcimi číslami. Po prvé, CiyaShop obsahuje 90 ukážok, ktoré pokrývajú takmer akúkoľvek špecializovanú alebo všeobecnú stránku elektronického obchodu, ktorú by ste chceli vytvoriť.

Okrem toho má CiyaShop viac ako 260 preddefinovaných sekcií, technológiu drag and drop a šetrí čas procesom inštalácie jedným kliknutím.

Zeen

zeen wpml kompatibilná téma wordpress

Spustenie online magazínu je oveľa jednoduchšie, ako si myslíte. V dnešnej dobe máme prístup k množstvu softvéru a prvkov, vďaka ktorým bude stránka fungovať takmer okamžite.

Bez ohľadu na to, aký náročný ste, Zeen má niečo pre vás. Po vybalení môžete vytvárať jedlo, technológie, zábavu, módu, životný štýl, hry a akýkoľvek iný online časopis, ktorý chcete.

Nič zložité, niet sa čoho obávať.

Požadovanú stránku môžete vytvoriť bez ohľadu na to, aké máte zručnosti a skúsenosti.

Samozrejme, Zeen je tiež téma WordPress kompatibilná s WPML s responzívnym dizajnom a pripravenou sietnicou. Webový dizajn je tiež v súlade s Gutenberg, WooCommerce a AMP.

Implementujte svoje nápady a inovácie a odlíšte sa od davu so zabijákom Zeenom.

Marketo

téma marketo wpml kompatibilná s wordpressom

Dokončenie vášho webového priestoru sa stane hračkou, keď sa rozhodnete použiť Marketo na vybudovanie svojho elektronického obchodu alebo trhoviska viacerých predajcov.

Táto téma WordPress kompatibilná s WPML je nabitá skvelými vecami, vďaka ktorým sa rýchlo dostanete do prevádzky. Plne funkčnú stránku môžete mať k dispozícii skôr ako neskôr so 16 ukážkami.

Ukážky siahajú od nábytku a potravín až po autodiely, hodinky, tenisky a šperky, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Samozrejme, s Marketom sa dá urobiť oveľa viac; jediným obmedzením je vaša predstavivosť.

Marketo má tiež 8 hlavičiek, 2 päty, množstvo prednastavených farebných vzhľadov a podporuje jazyky RTL. Vďaka nástroju na tvorbu stránok Elementor nie je pri práci s Marketo potrebné kódovanie.

Marketo má tiež veľa komponentov, prvkov a rozložení, ktoré stačí kombinovať.

Chrome

wpml téma wordpress kompatibilná s chrome

Ak je vašou vášňou automobilový priemysel a chcete začať s vlastným podnikaním, vezmite si do rúk Chromium. Na druhej strane, ak už podnikáte v oblasti áut, no chceli by ste ho rozšíriť, vybudujte si silnú webovú prezentáciu s prehliadačom Chromium.

Táto téma WordPress kompatibilná s WPML je všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať predávať autodiely online a poskytnúť výnimočný zážitok. Tri hlavné funkcie prehliadača Chromium sú tvorca webových stránok Elementor, WooCommerce a Revolution Slider.

Môžete vytvoriť tie najsofistikovanejšie stránky elektronického obchodu. Bez toho, aby ste vedeli kódovať!

Pri pohyboch s prehliadačom Chromium máte tiež prístup k tímu profesionálov, ktorí sú vždy pripravení pomôcť. Najprv si však prezrite celú dokumentáciu a vychutnajte si jednoduchosť.

náležitosti

základná téma wordpressu

Essentials je výkonná, viacúčelová téma WordPress, ktorú môžete použiť na čokoľvek. A keďže hľadáte najmä témy kompatibilné s WPML, o to sa postará aj Essentials.

Môžete ho ľahko preložiť do ľubovoľného jazyka, ktorý chcete, lokalizovať zážitok.

V súprave tiež nájdete viac ako 30 ukážok a celkovo asi 600 šablón. Okrem toho je Essentials tiež v dokonalej harmónii s tvorcami stránok Elementor a WPBakery.

Ak potrebujete jedinečnú a kompletnú tému WordPress, radšej si nenechajte ujsť Essentials vo svojom živote.

Homeo

téma wordpress kompatibilná s homeo wpml

Keď hľadáte tému WordPress kompatibilnú s WPML pre oblasť nehnuteľností, pozrite sa na Homeo. Ide o flexibilnú a rozšíriteľnú alternatívu, ktorá vám pomôže spustiť váš projekt v čo najkratšom čase.

Vďaka 10 ukážkam a všetkým potrebným interným rozloženiam môžete mať hotovú webovú stránku rýchlo v prevádzke.

Homeo tiež sleduje všetky najnovšie trendy a predpisy moderného webu, takže výkon vášho webu bude vždy na najvyššej úrovni.

Niektoré z integrácií Homeo sú Elementor, Slider Revolution, MailChimp a Contact Form 7. S Homeo je možné všetko vďaka mnohým funkciám, ktoré má.

Bridey

nevesta wpml kompatibilná téma wordpress

Bridey je krásna a všestranná téma WordPress na vybudovanie online svadobného obchodu. A čo je viac? Ak chcete tému preložiť, môžete tak urobiť pomocou pohodlného doplnku WPML.

V súprave nájdete niekoľko ukážok, z ktorých si môžete vybrať, všetky sú veľmi vizuálne príťažlivé a moderné.

Bridey je tiež optimalizovaný pre mobilné zariadenia, vysokú rýchlosť načítania, webové prehliadače a SEO. Medzi ďalšie vychytávky patrí import jedným kliknutím, štýly hlavičky a päty, praktické filtrovanie, mega menu a chytľavé animácie.

Začnite teraz so svojím svadobným elektronickým obchodom s využitím sily geniálnej Bridey.

Bez konsolidácie

samostatná téma wordpress kompatibilná s wpml

Spoločnosti, agentúry a iní stredne pokročilí odborníci, stretli ste sa už s Unbound? Ak nie, dnes je váš šťastný deň. Unbound je nádherná téma WordPress, ktorá je kompatibilná so všetkými zariadeniami, prehliadačmi a doplnkami.

Unbound tiež obsahuje viacero profesionálnych rozložení, 200+ šablón a 30+ blokov obsahu. Všetko máte na dosah ruky, pripravené a pripravené na realizáciu.

Ďalšie funkcie prichádzajú vo forme neobmedzených hlavičiek, úplnej kontroly prispôsobenia, krásnych portfólií a prelomových rozložení blogov. Použite druhý na implementáciu marketingu obsahu a získajte osobnejšiu úroveň s vašim publikom.

Urobte si Unbound vlastným, v prípade potreby ho preložte pomocou WPML a odlíšte sa od davu vďaka pozoruhodnej stránke spoločnosti alebo agentúry.

Edukul

edukul wpml kompatibilná téma wordpress

Edukul je špeciálna téma WordPress kompatibilná s WPML pre online kurzy a vzdelávanie. Môžete začať objavovať zázraky Edukulu tak, že prejdete na ukážku živého ukážky a uvidíte ju v akcii.

Akonáhle tam pristanete, všetko ostatné sa okamžite stane históriou. Edukul je šikovný nástroj s viacerými domovskými stránkami a vnútornými rozloženiami, plus mnohými prvkami a komponentmi.

Nemusíte nič stavať sami. Najdôležitejšie je, že na vytvorenie stránky s Edukulom nemusíte kódovať.

Táto téma prichádza s nástrojom na tvorbu stránok WPBakery a Slider Revolution, ktorý vám ponúka ľahké vytvorenie silného a trvalého prvého dojmu.

Skvelé možnosti hlavičky a päty, lepiaca hlavička, súlad s GDPR, mega menu a rôzne vlastné miniaplikácie sú to, čo získate po rozbalení Edukul.

Začnite budovať lokalizovanú alebo globalizovanú platformu online kurzov s Edukul už teraz.

Hoteller

Hoteller wpml kompatibilná téma wordpress

Prevádzkovanie hostingu si vyžaduje porozumenie čo najväčšiemu počtu jazykov. S Hotellerom môžete ísť ešte ďalej a preložiť svoje webové stránky do ľubovoľného počtu jazykov.

Táto téma WordPress kompatibilná s WPML vám umožňuje globalizovať alebo lokalizovať vašu stránku hotela a zažiariť online. Môžete prijímať rezervácie online a mať to všetko automatizované a organizované. (V skutočnosti veľmi pohodlné).

Pripravené vzorky vám pomôžu vstúpiť do online priestoru ako profík hneď od začiatku. Nezáleží na tom, či viete kódovať alebo ste nikdy nekódovali jediný riadok, Hoteller vám dáva možnosť vytvárať skvelé stránky v oboch smeroch.

Spolu s vopred pripraveným usporiadaním a rezervačným systémom Hoteller podporuje aj flexibilné ceny, viac ako 86 platobných brán, dane/poplatky a zľavové kupóny.

nanosoft

téma wordpress kompatibilná s nanosoft wpml

Nanosoft vám dáva slobodu vytvoriť mimoriadnu stránku pre IT spoločnosti a podniky založené na službách. Máte veľa rôznych možností a riešení, ako spustiť svoj webový priestor ako šampión od prvého spustenia.

Môžete jednoducho použiť predpripravený obsah a všetko urobiť rýchlo. Na druhej strane môžete ísť ešte o krok ďalej a upraviť si vzhľad Nanosoftu podľa seba a všetkým vyraziť dych.

Prispôsobenie je s Nanosoftom jednoduché. Technológia drag-and-drop a okamžitý živý náhľad zaručujú rýchle vytvorenie presného webového vzhľadu, aký potrebujete.

Najdôležitejšími funkciami Nanosoftu sú 100% mobilná kompatibilita, kompatibilita s rôznymi prehliadačmi, podpora sietnicového displeja, pokročilý PRO plugin pre vlastné polia a demo import jedným kliknutím.

Na uvedenie stránky do prevádzky s Nanosoftom sú potrebné iba tri kroky.

Cinerama

cinerama wpml kompatibilná téma wordpress

Mnoho tém kompatibilných s WPML, ktoré nájdete v tejto kolekcii, má viacúčelový prístup k dizajnu webu. Inými slovami, s týmto nástrojom môžete jednoducho vytvoriť širokú škálu rôznych webových stránok.

Cinerama je však viac špecifický dizajn, odtiaľ názov, pre filmárov a filmové štúdiá. Cinerama má niekoľko elegantných a moderných webových dizajnov, z ktorých všetky sú citlivé, flexibilné a v súlade s webovými prehliadačmi.

Bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, výsledok bude určite skutočným majstrovským dielom.

Prezentujte svoje filmy, upútavky a náhodné klipy, zdieľajte svoju prácu na časovej osi a okorente zážitok úhľadnými efektmi posúvania. Môžete si tiež založiť blog a rozšíriť svoju online prítomnosť o sekciu elektronického obchodu.

S Cinerama môže ktokoľvek bez námahy spravovať a udržiavať špičkovú stránku.

Blog Contentberg

contentenberg blog wpml kompatibilná téma wordpress

Skombinujte pútavý obsah, blogovanie a Gutenberg a získate Contentberg Blog, tému WordPress pripravenú na WPML.

Od najklasickejšieho vzhľadu až po pokročilejší prístup k blogovaniu, Contentberg Blog to všetko podporuje. Blog Contentberg obsahuje množstvo rôznych rozložení domovskej stránky, ktoré môžete použiť tak, ako je, alebo vylepšiť svoj webový dizajn.

Upravte vzorku podľa svojich potrieb a ľahko si ju prispôsobte. A ak potrebujete ďalšiu pomoc, kontaktujte tím podpory a oni vám poradia.

Contentberg Blog má široký výber funkcií, z ktorých budete mať veľký úžitok. Od vlastných typov príspevkov, mobilnej ponuky mimo plátna a 10 hlavičiek až po lepiacu hornú lištu, zdieľanie na sociálnych sieťach a úhľadnú funkciu príspevkov, Contentberg Blog má všetko a ešte viac.

Posilnite svoju blogovaciu cestu s Contentberg Blogom a urobte rozdiel.

Kučeravý

kučeravá téma wordpress kompatibilná s wpml

Kaderníci a kozmetické salóny môžu teraz posilniť svoje značky pomocou veľkolepej stránky, ktorú im Curly pomôže založiť. Ide o tému WordPress kompatibilnú s WPML s moderným a trendovým štýlom.

Hneď na začiatku získate 6 najmodernejších ukážok indexových stránok spolu s mnohými ďalšími internými sekciami. Môžete si tiež vytvoriť pôsobivé portfólio na predaj svojich zručností a práce.

Po importovaní ukážky, ktorú chcete, jednoduchým kliknutím, môžete začať s úpravami a ďalšími vylepšeniami, kým Curly nesplní vaše očakávania.

Má tiež veľa krátkych kódov, ktoré zjednodušujú proces úprav. Okrem predstavenia svojich služieb a cenových plánov môžete tiež zvýšiť svoj potenciál pomocou užitočného blogu.

Zdieľajte tipy a triky a dostaňte sa so svojimi zákazníkmi na osobnejšiu úroveň.

SEOLounge

seolounge wpml kompatibilná téma wordpress

Digitálne marketingové agentúry, ktoré špecifikujú v SEO, môžu získať SEOLounge. Svoje meno môžete získať profesionálnym a sofistikovaným spôsobom pomocou 10 skvelých ukážok.

Každá ukážka je tiež 100% prispôsobiteľná a upraviteľná, vďaka čomu získate z tejto témy WordPress kompatibilnej s WPML maximum.

Keď už hovoríme o WPML, áno, môžete ho ľahko preložiť do ľubovoľného jazyka, ktorý chcete. Záverom možno povedať, že pri práci so SEOLounge neexistujú žiadne limity, okrem vašej kreativity.

Aby bolo vytváranie webovej stránky pohodlnejšie, SEOLounge obsahuje nástroj na tvorbu stránok WPBakery.

Všetko robíte vizuálne, rýchlo a bez námahy. Môžete tiež vytvoriť ohromujúcu prezentáciu pomocou funkcie Revolution Slider a okamžite zaujať každého.

NatureLife

tému wordpress kompatibilná s naturalife wpml

V dnešnej dobe sa zdá, že celý svet je zelený, organický, organický, vegánsky, čo si len spomeniete. Ak sledujete šialenstvo a chceli by ste s ním obchodovať, jedným z riešení, ako dať veci do pohybu, je vybrať si NaturaLife.

Je to úžasná téma WordPress s šikovnou zbierkou ukážok, ktoré odštartujú vašu cestu naplno. Môžete mať 100% funkčnú stránku naživo, prilákať nových zákazníkov a vybudovať lojálnu komunitu s minimálnou prácou a úsilím.

Akonáhle vstúpite do sveta NaturaLife, všetko sa zrazu stane veľmi známym a pohodlným. Ako sa to už niekoľkokrát podarilo.

Áno, je to také jednoduché a priateľské pre začiatočníkov. Pre ďalšiu pomoc získate aj dokumentáciu a prístup k tímu podpory.

NaturaLife zaručuje úspešné spustenie novej webovej stránky v angličtine alebo v akomkoľvek inom jazyku.

Ich profík

supro wpml kompatibilná téma wordpress

Nezáleží na tom, či plánujete predávať oblečenie, nábytok, šperky, topánky, gadgety alebo doplnky, so Supro si pohodlne vytvoríte všetky druhy eCommerce webov.

Má to však háčik; musíte byť fanúšikom minimalistického webového dizajnu. A ak je to váš prípad, určite si užijete používanie Supro, témy WordPress kompatibilnej s WPML.

Vďaka 18 odborným ukážkam, ktoré môžete ihneď použiť alebo si ich podľa toho upraviť, vás ochráni pred problémami. (So ​​Supro nemôžete veci pokaziť.)

Okrem toho má Supro viac ako 200 prvkov, podporuje jazyky RTL, obsahuje elegantné mobilné rozloženie a je optimalizované pre vysokú rýchlosť načítania.

Môžete si tiež vytvoriť instagramový obchod, založiť blog a samozrejme ho preložiť do jazyka podľa vášho výberu.

Bonus: Čo je WPML?

Doplnok WordPress Multilingual vám pomôže bez námahy vytvoriť verzie vášho webu v rôznych jazykoch. Či už chcete preložiť článok, stránku, panel s ponukami alebo celú webovú stránku, plugin vám poskytne najjednoduchšie a najintuitívnejšie spôsoby, ako to urobiť.

V tejto kompilácii tém WordPress sme sa rozhodli ukázať vám najnovšie/najpopulárnejšie témy WordPress pripravené na WPML, ktoré sa môžu stať perfektnou voľbou pre váš viacjazyčný web.

Majú jedinečnú štruktúru, takže môžete s minimálnym úsilím preložiť akýkoľvek text vložený do kódu vašej webovej stránky.

Ale okrem toho, že témy sú kompatibilné s WPML, majú aj mnoho cenných funkcií.

Jednou z týchto funkcií je responzívny dizajn. Špičkový mobilný zážitok je v dnešnej dobe nevyhnutný.

Obrázky a akékoľvek ďalšie dizajnové prvky budú vyzerať skvele bez ohľadu na to, aké zariadenie vaši používatelia používajú.

Mali by sme tiež zdôrazniť, že témy sú poháňané populárnym tvorcom stránok drag and drop. Odteraz už nebudete mať problém zmeniť obrázok na pozadí, logo, farbu písma alebo vykonať akékoľvek iné úpravy dizajnu, ktoré považujete za potrebné.

Kolekcia má širokú škálu motívov, takže vieme, že nájdete motív, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.

Ďakujeme, že ste navštívili Colorlib a prečítali si tento článok! Veľmi si to vážime! Teraz sa možno budete chcieť naučiť, ako vytvoriť webovú stránku pomocou našich bezplatných tém WordPress.