22 najlepších tém WordPress pre umelcov 2022

Ako umelec poznáte ten pocit, ktorý dokáže v ľuďoch vyvolať pôsobivý obraz. A hoci umelecké dielo, ktoré vytvoríte, bude určite vyjadrovať posolstvo, ktoré chcete odovzdať, vaša webová stránka by mala tiež prezentovať vaše portfólio v správnom svetle. Zanedbaním dizajnu webových stránok môžete tiež zatiahnuť záves za svoju najlepšiu prácu.

Téma na zobrazenie vášho umeleckého diela by mala mať správnu rovnováhu medzi funkčnosťou a prispôsobením, čo vám umožní vytvoriť najlepší dizajn, ktorý doplní vaše umenie. Nájsť ihlu v kope sena však môže byť takmer nemožné, ak neviete, kde hľadať.

Našťastie, tvrdá práca bola vykonaná za vás: pretriedili sme nespočetné množstvo tém vyvinutých s ohľadom na potreby umelcov a prinášame vám 21 tých najlepších, ktoré sú dnes na trhu.

1. Rozdeľte

divi-portfólio

Ak ste na WordPresse dlhšie ako päť minút, nepochybne ste už počuli o Divi. Táto viacúčelová téma má hviezdnu povesť, ale vzhľadom na jej široký záber môže byť skutočne vhodná pre umelcov?

Odpoveď je áno! Pre začiatok, váš vnútorný dizajnér sa uvoľní, keď preskúmate monolitický Divi Builder. Tento tvorca stránok drag and drop obsahuje viac ako 46 prvkov obsahu na vytváranie vašich stránok. Ak však chcete začať pracovať čo najrýchlejšie, môžete si vybrať z viac ako 20 vopred pripravených rozložení.

Zobrazovanie portfólia tiež nie je problém. Divi obsahuje množstvo prispôsobiteľných šablón, ktoré to umožňujú. K dispozícii sú rozloženia galérie, mriežky a kolotoča v plnej šírke (s dostupnými verziami v krabici) a vaše portfólio je tiež možné filtrovať. Rozloženia sú základné, ale vyzerajú úžasne a dajú sa doladiť pomocou vstavaných možností Divi Builder.

Niet pochýb o tom, že Divi prináša. S radosťou môžeme povedať, že to môže byť ideálna voľba pre umelcov, ktorí potrebujú flexibilitu a silu dizajnu, a z celého srdca ju odporúčame na vytvorenie vašej webovej stránky.

2. Kalium

Ako umelec je odporúčaná webová stránka nevyhnutná na upútanie pozornosti a poskytnutie snímky vášho štýlu. Vražedná téma, ako je Kalium, bude pravdepodobne najdôležitejšou voľbou webovej stránky, ktorú urobíte.

Zatiaľ čo iné témy ponúkajú moderné funkcie a vlastnosti, Kalium má pocit, že je na špičke. Navyše sa dá jednoducho nakonfigurovať podľa vašich potrieb. Ak chcete začať rýchlo, môžete si nainštalovať jednu z 13 predpripravených ukážok alebo si vytvoriť vlastné rozloženie pomocou priloženého doplnku Visual Composer. Pokiaľ ide o prispôsobenie dizajnu, môžete si vybrať z viac ako 1 500 písiem s láskavým dovolením spoločností Google a FontSquirrel a s prémiovou inováciou môžete tiež pridať viac ako 2 500 písiem Typekit.

Samozrejme, to nie je všetko. Kalium obsahuje špeciálny panel správcu, ktorý vám umožňuje prispôsobiť dizajnové prvky, ako sú farby, hlavičky a päty, stránky blogu a portfólia, váš výklad a mnoho ďalšieho. Nakoniec bola téma preložená do 16 jazykov a je plne kompatibilná s doplnkom WPML.

Vo všeobecnosti má Kalium množstvo prvkov, ktoré sú známe iným témam. Táto téma má však kvalitu, ktorej sa mnohé iné jednoducho nevyrovnajú. Kalium môžeme z celého srdca odporučiť a odporúčame vám, aby ste si ho čoskoro vyskúšali!

3. Štokholm

Švédi sú známi tým, že uprednostňujú minimalizmus, takže nie je prekvapením, že sa Štokholm zameriava na tento prístup. Takže pokiaľ ide o predvádzanie vašej práce, nebude vám to prekážať.

S touto témou si môžete vybrať z množstva ukážkových šablón, ktoré pokrývajú podniky, vstupné stránky, obchody elektronického obchodu a ďalšie. Návrhy portfólia sa zdajú byť väčšie ako život, najmä vďaka tučným fontom a vysoko kontrastným farebným schémam. Štokholm tiež obsahuje prémiový doplnok WPBakery Page Builder, ktorý vám umožňuje vytvoriť rozloženie podľa vašich jedinečných požiadaviek.

Stručne povedané, Štokholm ponúka jednoduchý spôsob, ako ukázať svoje umenie v atraktívnom, no minimalistickom štýle. Ak chcete, aby sa vaša práca stala stredobodom záujmu, odporúčame vám pozrieť si ukážku tejto témy!

4.Blaze

Keď si prezeráte takmer neobmedzený počet dostupných tém, zistíte, že mnohé sa zameriavajú na rovnaké podsekcie, zvyčajne svojrázne dizajnérske agentúry alebo nezávislí pracovníci. Pre tých, ktorí sa špecializujú na serióznejšie koncepty, však budú potrebovať tému, ktorá ich prácu spraví, ako napríklad Blaze.

Keď prvýkrát otvoríte jedno z 12 ukážkových rozložení, pravdepodobne si všimnete takmer úplnú absenciu farieb v niektorej zo šablón. Tento monochromatický prístup je ideálny pre formálnejšiu prácu. Samozrejme, že sa dá zmeniť tak, aby vyhovoval vašim presným potrebám prostredníctvom vstavaného administračného panela spolu s ďalšími prvkami. Pre ešte hlbšie doladenie vášho rozloženia a dizajnu ponúka zahrnutý doplnok Visual Composer množstvo možností. Všetky ukážkové rozloženia je možné nainštalovať jedným kliknutím a sú plne prispôsobiteľné.

Vďaka predvolenej farebnej schéme budú médiá vyzerať výrazne, čo z nich urobí ideálnu tému portfólia. Renovácie sú plynulé a väčšinou sú predvolené názvy svetlé a výrazné. Toto je určite téma na predvedenie vašej práce na úkor všetkého ostatného, ​​hoci vzhľadom na zahrnuté doplnky a možnosti back-endu je v tomto ohľade svet vašou ustricou.

Blaze skrátka ponúka inú možnosť ako mnohé iné témy. Je to skvele vyzerajúce riešenie a mali by ho zvážiť tí, ktorí chcú svoju prácu viditeľne vystaviť bez ohľadu na svoj pracovný štýl.

5. Dekódujte

uncode-portfolio-theme-for-artists

Umelci môžu spadať do širokej škály kategórií: grafickí dizajnéri, maliari, hudobníci a filmári, aby sme vymenovali aspoň niektoré. V Uncode nájdete tému navrhnutú tak, aby oslovila akýkoľvek typ kreativity, s flexibilným dizajnom rozloženia, štýlovým vizuálom a rozsiahlymi možnosťami značky.

Rozloženie Uncode je založené na priloženej verzii doplnku Visual Composer, ktorá je navrhnutá tak, aby vám poskytla iba možnosti rozloženia, ktoré potrebujete, a šesť štýlov ponuky vrátane možnosti mimo plátna, ktorá zabráni tomu, aby vaša ponuka prekážala vášmu obsahu. Vďaka doplnkom LayerSlider a Revolution Slider, ktoré sú súčasťou dodávky, môžete svoju najlepšiu prácu predviesť na poprednom mieste a obrázky je možné predviesť v prispôsobiteľnom svetelnom poli vďaka priloženému doplnku iLightBox.

Téma má rozsiahle možnosti písiem od Google Fonts, Typekit, Font Squirrel a Fontdeck a možnosť pre najmodernejšie logo SVG, takže vaša značka môže byť ostrá bez ohľadu na zariadenie používateľa.

Aby Uncode oslovil čo najviac kreatív, má vylepšenú podporu knižnice médií, ktorá umožňuje integráciu so Spotify, SoundCloud, Instagram a ďalšími.

Nakoniec vývojári zahrnuli aj viac ako 30 ukážok (každá s importom jedným kliknutím), ktoré vám pomôžu rýchlo začať pracovať. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, ich webová stránka má rozsiahlu dokumentáciu spolu so sériou rozprávaných video tutoriálov.

Stručne povedané, Uncode je chvályhodná téma pre všetky kreatívne typy, ktoré predstavujú svoju prácu.

6. Weston

weston-freelancer-wordpress-theme

Weston je viacúčelová téma pre kreatívy, ktorá obsahuje funkcie a obsahuje niekoľko populárnych doplnkov, ktoré vám pomôžu vylepšiť dizajn vašich webových stránok.

Témy zamerané na kreatívy bývajú minimalistické a v tomto smere Weston nesklame. Na výber je 12 ukážkových rozložení, nazývaných ‘koncepty’, typografia je jasná a ľahko čitateľná a negatívny priestor je využitý k dokonalosti. Je to jednoduché, čo znamená, že všetka pozornosť je venovaná vašej práci, presne tak, ako by mala byť. Pre ďalšie vylepšenia dizajnu môžete vyvolať priložený doplnok Visual Composer a pomocou doplnku Slider Revolution vytvoriť pôsobivé obrázky, ktoré zahŕňajú vašu prácu.

Čo sa týka portfólia, sú naozaj len dve: murovaná dispozícia a štvorstĺpová dispozícia. Čo však Westonovi chýba v obrovskom množstve možností, to vynahradzuje vynikajúcim dizajnom – všetky vyzerajú elegantne a štýlovo a k dispozícií muriva je aj šablóna na celú šírku. Stránky jednotlivých projektov tiež vyzerajú nádherne, pričom vaša práca je zobrazená viditeľne bez toho, aby zahlcovala súvisiaci textový obsah.

Weston je srdcom minimalista, a to zahŕňa jeho celkový dizajn a funkčnosť. Je to však len lístok pre minimalistov a môže dokonca nájsť domov pre tých, ktorí potrebujú niečo rušnejšie, vzhľadom na jeho zahrnuté doplnky.

7. Werkstatt

Kreatívne témy sa často delia na dva tábory: vizuálne náročné alebo textové. Je však zriedkavé nájsť extrémy na oboch extrémoch. Werkstatt sa snaží vzdorovať tomuto trendu a v tomto procese dokáže poskytnúť hviezdne vyzerajúcu tému.

Ako sme už spomenuli, táto téma je úplne zameraná na vizuál, a to až do takej miery, že je tu malý priestor pre ďalší text. To vytvára skvelú tému portfólia. Predvolené rozloženie ponúka murovanú mriežku na celej obrazovke pre položky vášho portfólia, takže predstavenie vašej najlepšej práce bude jednoduché. Na výber sú ďalšie ukážkové šablóny, vrátane niektorých, ktoré vyzerajú viac „tradične“, ale každá má jedinečný štýl, ktorý mnohé iné témy nedokážu napodobniť.

Pri navrhovaní svojej stránky môžete použiť ukážkové šablóny v ich predvolených nastaveniach alebo ďalej upravovať ich rozloženie (alebo si vytvoriť vlastné) pomocou priloženého doplnku Visual Composer. Existuje tiež množstvo vopred navrhnutých štýlov portfólia, z ktorých si môžete vybrať, spolu s množstvom možností prispôsobenia, aby ste sa uistili, že vaše portfólio zodpovedá vášmu pôvodnému konceptu.

Stručne povedané, zatiaľ čo Werkstatt je schopný poskytnúť solídny základ pre mnoho typov stránok, skutočne vyniká v portfóliách. Myslíme si, že je to jedna z najlepších dostupných na prezentáciu vašej práce a ako taká by mala byť na vrchole vášho užšieho výberu!

8.Amedeo

Krása môže byť v očiach diváka, ale nemožno poprieť, že niektoré témy sú pútavejšie ako iné. Ak hľadáte tému, vďaka ktorej by vaši návštevníci zostali bez slov, Amedeo je skvelá voľba.

Táto téma obsahuje viac ako tucet ukážok, ktoré môžete importovať, vrátane rozložení pre domovské stránky galérií, online obchody s umením a ďalšie. Každý dizajn obsahuje vkusnú paletu pastelových farieb s veľkým dôrazom na zelené odlesky, vďaka ktorým sú niektoré prvky „pupavé“.

Žiadna téma by však nemala byť len o vzhľade. Amedeo ako také prichádza s doplnkami WooCommerce a Contact Form 7, ktoré vám pomôžu nastaviť obchod s elektronickým obchodom a umožniť návštevníkom, aby vás kontaktovali. Skombinujte tieto nástroje s jeho klasickým dizajnom a môžete ľahko vytvárať online obchody, ktoré sú výrazne pred konkurenciou, pokiaľ ide o štýl.

Ak hľadáte krásnu tému, ktorá obsahuje aj množstvo funkcií pod kapotou, zvážte možnosť „potiahnuť doprava“ na Amedeo!

9. čl

Ak si myslíte, že umenie by malo hovoriť samo za seba, potrebujete minimalistickú tému, ktorá nechá vaše obrázky hovoriť samé za seba. Tu vstupuje na scénu umenie.

Táto téma je o minimalizme, čo sa prejavuje v každom z priložených ukážkových rozložení. Vo väčšine prípadov sú vaše galérie stredobodom záujmu a využívajú veľa negatívneho priestoru, ktorý vám pomôže upozorniť na to, kam chcete, aby išli.

Napriek minimálnemu zovňajšku sa toho pod kapotou deje naozaj veľa. Amedeo obsahuje nástroj na vytváranie drag and drop s viacerými typmi galérií a tiež prichádza s mnohými možnosťami na prispôsobenie typografie vášho webu.

Celkovo možno povedať, že ak chcete webovú stránku, ktorá vyzerá jednoducho, ale stále obsahuje všetky výkonné funkcie, ktoré potrebujete na prilákanie publika, Art môže byť presne to, čo hľadáte.

10. Ilustrátor

Maliarovi by ste nepovedali, ako má vystaviť svoje umenie, ani fotografovi, kam má zavesiť svoje obrazy. Ak ste umelcom, potrebujete úplnú tvorivú slobodu, niečo, čo ponúka téma, ako je Illustrator.

Illustrator obsahuje 15 jedinečných rozložení domovskej stránky, väčšinou zameraných na ilustrátorov. Jej štýl je rozmarný, no zároveň moderný, a to sa prejavuje aj na dizajnoch jej portfólia. Pomocou aplikácie Illustrator si môžete vybrať z viac ako 10 jedinečných rozložení na prezentáciu svojej práce. Táto rozmanitosť z neho robí solídnu voľbu pre umelcov všetkých druhov.

Téma tiež obsahuje niekoľko skvelých funkcií, vrátane integrácie zdieľania na sociálnych sieťach, posúvačov posudkov, paralaxových sekcií a dokonca aj vlastných krátkych infografických kódov.

Ak hľadáte tému, ktorá je štýlová, no zároveň ponúka širokú škálu funkcií, aby ste mohli lepšie predviesť svoje umenie, Illustrator sa oplatí pozrieť.

11. Elegantný

elegantný motív

Elegant odvádza skvelú prácu v súlade so svojím menom. Ako už bolo povedané, to , že váš web nakoniec vyzerá elegantne, závisí do značnej miery od obrázkov, ktoré používate, pretože Elegant je téma s plnou šírkou, ktorá pre vaše umelecké dielo poskytuje prakticky prázdne plátno.

Poháňaný Themify, Elegant je dodávaný s ich proprietárnym drag-and-drop tvorcom webových stránok, čo znamená, že na zostavenie svojej stránky nepotrebujete veľa technických znalostí. Navyše sa nešetrí na šablónach stránok, s dostupnými možnosťami pre blogové príspevky, stránku s funkciami, stránku agentúry, stránku interpreta, stránku časopisu a obchod s elektronickým obchodom.

Z praktickejšieho hľadiska má Elegant 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a rok podpory a aktualizácií a pri nákupe získate bezplatnú alternatívnu tému.

12. Smilte

Aj keď moderné webové stránky vyzerajú skvele, bolo by vám odpustené, ak ste si všimli podobnosti v dizajne jednej stránky na druhú. Ak chcete pre svoje portfólio niečo skutočne jedinečné, téma Smiltè by vám mohla pomôcť.

Po vybalení téma obsahuje desiatky rozložení portfólia, ktoré môžete nastaviť niekoľkými kliknutiami. Každý dizajn je skutočne jedinečný, no všetky majú jednu spoločnú vec: úžasné použitie farieb. Smiltè zdôrazňuje pastelové farby a jeho predvolené rozloženie používa krásne modré akcenty.

Smiltè prichádza s doplnkom WPBakery Page Builder, ktorý uľahčuje vytváranie a prispôsobenie rozloženia podľa vašich potrieb. Zahŕňa tiež pokročilú funkciu posúvača, takže môžete ohromiť návštevníkov svojou najlepšou prácou na jednom mieste.

Ak hľadáte farebný a krásny motív, ktorý nešetrí funkciami, Smiltè môže byť pre vás ideálnou voľbou – pozrite sa a uvidíte, čo ponúka!

13. Bolge

Veľa dizajnérskych agentúr s nudnými webmi nevidíte a nie je to náhoda. Ak nedokážete návštevníkov očariť na prvý pohľad, budete potrebovať pomoc so správnou témou. Bolge by mohol byť ten pravý pre vás.

Táto téma vám umožňuje vytvoriť štýlovú webovú stránku agentúry s viac ako 18 jedinečnými rozloženiami domovskej stránky a 25 rozloženiami portfólia. Aj keď je každý dizajn jedinečný, všetky zdieľajú nádhernú paletu pastelových farieb, skvelé využitie typografie a každý obsahuje množstvo miest na pridanie pútavej výzvy na akciu (CTA).

Bolge prichádza s doplnkom WPBakery Page Builder, čo znamená, že si môžete prispôsobiť ktorýkoľvek z prvkov svojej stránky v priebehu niekoľkých sekúnd. Navyše si môžete vziať svoje obľúbené časti každého ukážkového dizajnu a vytvoriť webovú stránku dizajnérskej agentúry svojich snov.

Jednoducho povedané, úspech si čiastočne vyžaduje tému, ktorá vyzerá lepšie ako jej konkurencia. Bolge by podľa nás mohol dodržať svoj štandard.

14. Čítaj

Moderný web si vyžaduje moderné riešenie. V tomto prípade by riešením mohla byť téma navrhnutá tak, aby prezentovala portfólio, webovú stránku podujatia a ďalšie; Odpoveď môže byť čítanie.

Každý z ukážkových návrhov v tejto téme púšťa farbu. Je pravda, že samotné rozloženia neporušia formu, ale vynikajúce využitie negatívneho priestoru a výrazné farby vytvárajú rozloženia, ktoré určite upútajú pozornosť vašich návštevníkov.

Navyše sa môžete pohrať s editorom vizuálneho portfólia, ktorý vám umožní prispôsobiť ktorékoľvek z týchto rozložení podľa vašich predstáv. Téma je dodávaná s doplnkom elektronického obchodu WooCommerce, ktorý je skvelý, ak chcete predávať produkty a služby zo svojich webových stránok.

Mnoho tém obetuje štýl funkčnosti, ale Leedo dokazuje, že môžete mať oboje. Vyskúšajte to a pridajte do svojho života trochu farby!

15.Deň umenia

Umelecké galérie sú zvyčajne všetky jasné a čisté línie, obklopené krásnymi umeleckými dielami. Pre web nie je ľahké zopakovať tento sentiment, ale s Artday ste možno na správnej ceste.

Artday ponúka modernú verziu internetového obchodu. Pomocou minimalistických galérií a krásnych stránok produktov môžete predviesť svoje výtlačky, maľby a iné druhy umenia. Obe obsahujú čisté svetelné boxy a sekcie s popisom.

Na rozdiel od mnohých iných tém sa však Artday nedodáva s vopred pripravenými stránkami. Namiesto toho vám umožňuje vytvoriť obchod podľa vašich predstáv tesnou integráciou s WooCommerce. Ponúka funkcie, ako sú vlastné hlavičky a posúvače, vyskakovacie okná e-mailov a podpora pre zahrnutý doplnok Visual Composer. Pomocou najnovšieho nástroja si môžete jednoducho prispôsobiť dizajn svojho internetového obchodu takmer tak, ako chcete.

Ak hľadáte tému, ktorá vám umožní predviesť a predávať vaše umenie s prístupom k výkonným funkciám, vyskúšajte Artday.

16. Remeslá a umenie

Či už chcete len vystavovať svoje umenie alebo sa živiť predajom online, potrebujete tú správnu tému. V ideálnom prípade by ste si vybrali taký, ktorý vám umožní robiť oboje – presne tu prichádza do hry Crafts & Arts.

S Crafts & Arts si môžete pohrať so štyrmi jedinečnými rozloženiami domovskej stránky. Väčšina z nich má veľké mriežkové galérie, takže môžete predviesť svoju najlepšiu prácu. K dispozícii je tiež rozloženie portfólia, ktoré môžete použiť na zdieľanie svojich najväčších úspechov, ideálne, ak sa uchádzate o kreatívnu prácu. Celkovo je rozloženie minimálne, čo pomáha sústrediť sa na vašu prácu.

Crafts & Arts sa balí do rôznych doplnkov vrátane Revolution Slider, Contact Form 7, Events Calendar a WPBakery Page Builder. Téma prichádza s viac ako 150 vlastnými prvkami, ktoré môžete použiť na dokončenie svojich rozložení, ako sú kategórie portfólia, vlastné podrobnosti a ďalšie. Navyše sa integruje s bezplatným doplnkom WooCommerce, vďaka čomu je skvelou voľbou na predaj vášho umenia online.

Celkovo si myslíme, že Crafts & Arts vás osloví, ak sa chcete vyhnúť online trhoviskám a chcete si založiť vlastný obchod. Ak to znie ako vy, stojí za to sa na to pozrieť bližšie.

17. Červené umenie

Bolo by vám odpustené, keby ste si mysleli, že váš web by mal vyzerať funkčne, najmä ak sa pozeráte na weby zamerané na podnikanie. Vstúpte do Red Art, kde sa moderný dizajn stretáva s umeleckým cítením.

Táto téma žiari, pokiaľ ide o fotografické webové stránky a návrhy portfólia. Zahŕňa desiatky možností dizajnu a ukážok, z ktorých si môžete vybrať, pričom každá z nich vyzerá dostatočne profesionálne pre firemnú webovú stránku. To znamená, že túto tému môžete použiť na propagáciu svojich služieb a môžete si tiež vytvoriť online obchod s elektronickým obchodom pomocou priloženého doplnku WooCommerce.

Vzhľadom na to, aké všestranné sú ich návrhy, Red Art potrebuje aj funkčnosť, aby zodpovedala tomuto štýlu. Našťastie zahrnutý doplnok Visual Composer vám umožňuje jednoducho prispôsobiť akékoľvek vaše rozloženie, aj keď nemáte žiadne skúsenosti s vytváraním webových stránok.

Ak chcete tému, ktorá vám môže pomôcť predviesť vašu prácu a mať z nej úžitok, potrebujete všestrannú možnosť, ako je Red Art, vyskúšajte si ju sami!

18. Sám

alona-wordpress-theme

Alona na prvý pohľad evokuje umenie: samotný dizajn je efektne „zarámovaný“ v okne prehliadača. To vytvára pekný efekt, ktorý určite upúta pozornosť vašich návštevníkov.

Tejto téme nechýbajú ani šablóny či funkčnosť. Na výber sú dve rozloženia domovskej stránky a štyri rôzne štýly portfólia a nájdete tu aj šablónu blogu spolu so (samozrejme neuspokojivou) stránkou Služby. Alona tiež prichádza so skromným výberom krátkych kódov.

Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu „rámu“ ponúka Alona niečo trochu iné ako bežné tematické cestovné a stojí za zváženie.

19. Umelec

umelec-theme-wordpress

Ak nič iné, môžete vývojárom Artist zablahoželať k vytvoreniu niečoho jedinečného. Vo svete, kde je plochý, minimalistický dizajn skutočne v móde, je Artist o niečo viac, no, umelecký.

Samozrejme, výber silného a jedinečného štýlu znamená, že Artist nebude oslovovať každého. Pravdepodobne existujú aj obmedzenia, pokiaľ ide o médiá, ktoré môžete použiť s touto témou; veľa obrázkov jednoducho nebude dobre zapadať do kontextu dizajnu.

Ak vás okamžite zaujme Artist, potom môže byť pre vás tou správnou voľbou, no niekto by si mohol myslieť, že pre väčšinu ľudí nebude to pravé.

20. King Size

king-size-wordpress-theme

King Size, ako by ste z názvu mohli dôvodne očakávať, má rozloženie s plnou šírkou obrazu.

Hlavný obrázok na domovskej stránke je vlastne posuvník, ktorý vám umožňuje zobraziť kľúčové umelecké diela v celej ich kráse pre nových návštevníkov. Navigačná ponuka v štýle klapky je prekrytá v hornej časti obrázka, čo znamená, že v tejto konkrétnej časti obrazovky sa toho skutočne veľa diať nemôže.

Témy, ako je King Size, skutočne robia alebo lámu v tom, ako dobre bol dizajn implementovaný  mimo domovskej stránky, a na tomto fronte určite zapôsobia. Medzi najdôležitejšie patrí šesť rôznych typov galérií, vlastný typ príspevku portfólia, podpora rôznych krátkych kódov a oveľa viac. Je jasné, že dizajnu King Size sa venovalo veľa starostlivosti a pozornosti a jeho pútavá domovská stránka vám dáva dobrý dôvod, aby ste ho dôkladne zvážili.

21. Zass

Byť umelcom nebolo nikdy ľahké. Mať online trhovisko na propagáciu svojej práce je však prínosom. Ak nemôžete nájsť správny trh, môžete ho vytvoriť so správnou témou. Zass môže byť perfektnou voľbou, ktorá vám to pomôže dosiahnuť.

Táto téma je zameraná na jednotlivé obchody a celé online trhoviská pre viacerých predajcov. Ako taký obsahuje množstvo vopred pripravených rozložení obchodov, ktoré môžete použiť, pričom všetky sú vysoko minimalistické, aby ste sa zamerali na produkty.

So Zass, pokiaľ získate tému, ktorá je kompatibilná s WooCommerce, nájdete aj doplnok WP Marketplace. To vám umožní premeniť váš obchod na platformu, kde môže ktokoľvek predávať svoje umenie. Vďaka Zass môžu predajcovia sledovať predaje, recenzie a ďalšie.

Celkovo je Zass fantastická možnosť, ktorá obsahuje takmer všetky funkcie, ktoré potrebujete. Preto si pozrite ukážku a pripravte sa na otvorenie svojej peňaženky!

22. Filtrovanie

filtrovanie tém-wordpress

Na prvý pohľad Filtered nie je inšpiratívna téma. Docela to pripomína oficiálnu tému Twenty Twelve WordPress s hranatým rozložením a zaoblenými rohmi a textúrované pozadie vyzerá dosť zastaralo v porovnaní s mnohými nápadnejšími celoobrázkovými návrhmi pozadia.

Existuje teda niečo na uplatnenie tejto témy? Je to na vás, ale konkurencia vo svete vývoja tém je intenzívna a Filtered zrejme zaujme len úzku skupinu ľudí. Okrem príliš známeho rozloženia bude text pre oči niektorých ľudí príliš malý a typografia nie je inšpirujúca.

Navyše, cena Filtered 59 dolárov ho tiež zaraďuje do vyššieho cenového rozpätia ako väčšina ostatných možností. Môžete očakávať všetky obvyklé zvončeky a píšťalky: responzívny dizajn, prispôsobenie tém, vlastné šablóny stránok atď., ale len málo ľudí pravdepodobne nájde túto najlepšiu možnosť.