21 WordPress tém pre hotely s najlepším dizajnom a funkčnosťou

Tu nájdete najlepšie hotelové WordPress témy s rezervačným systémom pre hotel akejkoľvek veľkosti.

Vedeli sme, čo hľadať v témach, keďže sme spolupracovali s niektorými majiteľmi hotelov na ich webových stránkach. Preto sme nakoniec odstránili viac ako 25, pretože nespĺňali požiadavky.

Ale týchto 21 to robí!

Nasledujúca kolekcia vám ponúka množstvo rôznych rozložení na vytvorenie jedinečnej webovej stránky hotela.

Témy WordPress môžete ľahko upravovať prostredníctvom intuitívneho a užívateľsky prívetivého rozhrania. Výsledkom je, že aj osoba, ktorá nie je oboznámená s kódovaním, sa bude cítiť pohodlne pri zmene dizajnu spôsobom, ktorý uprednostňuje.

Je to také ľahké.

Každú tému si môžete pozrieť aj jednotlivo kliknutím na „demo“. Skúsenosti z prvej ruky sú fantastické.

Uvoľnite najlepšiu online prezentáciu hotela EVER.

Najlepšie motívy hotelov WordPress roku 2021

Luxusný hotel

téma luxusný hotel wordpress

Hotel Luxe je bezpochyby úžasná hotelová téma WordPress, ktorá má úžasný dizajn.

Ponúka vám 10 rôznych vzoriek, ktoré pokrývajú všetky typy podnikov, ako je luxusný hotel, rezort, apartmán, motel, nocľah s raňajkami a iné.

Len s nimi už máte veľa možností a možností pre váš hostingový web. Urobiť veci nezabudnuteľnými s Hotelom Luxe je jednoduchá úloha.

Používateľská skúsenosť je tiež mimo tohto sveta. Bez ohľadu na to, aké zariadenie používate na navigáciu vo svojich izbách, Hotel Luxe vždy zaručí rovnako skvelý zážitok.

Je responzívna, pripravená na sietnicu a kompatibilná s rôznymi prehliadačmi, čo dáva vašej stránke flexibilitu a stabilitu.

LeadEngine

LeadEngine je čistá, inteligentná a pohotová viacúčelová téma WordPress. Je to rýchly a intuitívny nástroj na vytváranie webových stránok, ideálny pre všetky úrovne skúseností.

Veľké množstvo ukážok, stránok šablón a blokov poskytuje funkčnosť a možnosti bez kódovania. Pokročilé nastavenia prispôsobenia vám umožňujú označiť váš web za pár minút.

LeadEngine je ideálny pre hotely, motely a podobné webové stránky. Ukážka hotela vám poskytne všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať.

Predveďte svoje izby, balíčky a ponuky štýlovo s minimalistickými peňaženkami. Nádherné Revolution Sliders dovedú vašich zákazníkov tam, kam chcete. Výkonné SEO robí z LeadEngine robustný vyhľadávací nástroj.

Efektívne kódovanie zaisťuje maximálny výkon vo všetkých dopravných podmienkach. Posuňte svoju webovú stránku hotelového podnikania na vyššiu úroveň pomocou LeadEngine!

Kalium

kalium hotel wordpress tému

Čistý a moderný s minimálnym dotykom, Kalium je jednou z najlepších hotelových tém WordPress s úžasným dizajnom. Vzbudí ich zvedavosť a prinúti ich vedieť viac o vašom mieste, jeho izbách a jeho službách.

Vytvorte atraktívnu ponuku, skombinujte ju s neuveriteľným vzhľadom Kalium a oni neodolajú. Najlepšie na tom je, že väčšina práce je už hotová. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť materiál po rozbalení a čoskoro potom máte aktualizovanú stránku.

Okrem priloženej hotelovej ukážky má Kalium ďalšie funkcie a výhody. Ide o kreatívny a moderný motív s plynulým dizajnom, ktorý sa hladko prispôsobí všetkým zariadeniam. Úžasné možnosti typografie, Slider Revolution, kompatibilita s WooCommerce a 100% RTL a WPML pripravené, to všetko je tam.

Kalium je optimalizované aj pre SEO a rýchlosť a umožňuje realizovať content marketing pomocou sekcie blogu. Čokoľvek by ste chceli dosiahnuť, urobte to rýchlejšie s Kalium.

hotello

hotello najlepší hotel wordpress tému s úžasným dizajnom

Pre vaše ubytovanie je Hotello jednou z najlepších hotelových tém WordPress s úžasným dizajnom.

V skutočnosti môžete upraviť Hotello pre všetky typy podnikov, ako sú hotely, motely, penzióny s raňajkami, rezorty, apartmány. Pre rýchlu opravu prichádza Hotello s tromi pôsobivými a pútavými ukážkami, ktoré môžete použiť tak, ako sú, alebo ich vylepšiť, aby lepšie vyhovovali vašim potrebám.

Hotello ponúka tri typy režimov rezervácie, je plne preložiteľný a viacjazyčný a je 100% v súlade s GDPR. A čo je viac? Podporuje tiež online a offline platby, sezónne ceny a je vybavený e-mailovými upozorneniami.

Okorente veci paralaxou alebo videom na pozadí, implementujte widget počasia v reálnom čase a využite výhody AMP groomingu. Hotello je téma WordPress, vďaka ktorej budú vaše izby rezervované po celý rok a váš hotelový biznis bude ďalej rásť.

bellevue

bellevue-screen-1

Bellevue je krásna a moderná, vysoko funkčná a dômyselná téma WordPress pre webovú stránku ubytovania s raňajkami a hotelov.

Tento nástroj bol vytvorený v priebehu času pomocou najpokročilejších dostupných technológií vývoja webu. Je to rámec výkonných nástrojov, vďaka ktorým je návrh a vývoj webových stránok jednoduchý a priamočiary.

Bellevue je vybavený plne funkčným kalendárom kontroly dostupnosti, ktorý sa aktualizuje v reálnom čase. Vaši návštevníci môžu bezbolestne potvrdiť svoje plány.

Má všestranný pokladničný systém poháňaný doplnkom elektronického obchodu WooCommerce a je pripravený na použitie na stránkach vášho internetového obchodu na priamy predaj vašich balíkov alebo služieb, produktov a tovaru vášmu obrovskému online publiku.

Bellevue bude vždy vyzerať tak, ako chcete, s množstvom možností prispôsobenia zahrnutých v intuitívnom nástroji na tvorbu stránok WPBakery.

Hotel Zakynthos

hotel zante najlepší hotel wordpress tému

Ak hľadáte, aby sa meno vášho ubytovacieho zariadenia dostalo do povedomia, nie je lepší spôsob, ako to urobiť s Hotelom Zante.

Toto je jedna z najlepších hotelových tém WordPress s úžasným dizajnom, ktorý bude dobre zaobchádzať so všetkými vašimi potenciálnymi klientmi.

Máte fantastický výber možností, ktoré vám ušetria veľa času a úsilia, počnúc 4 ukážkami.

Tu však zábava nekončí.

Môžete si prispôsobiť vzhľad a dokonca vytvoriť svoje rozloženia pomocou funkcie drag and drop.

Pokiaľ ide o rezervácie, Hotel Zante obsahuje doplnok Eagle Booking, ktorý celý proces objednáva. Odlíšte sa od davu s Hotelom Zante.

Cestovateľ

cestovateľský hotel wordpress téma úžasný dizajn

Ak hľadáte štýlovú hotelovú tému WordPress, Traveler je pre vás skvelým riešením. Ide o all-in-one nástroj, ktorý ponúka úžasný dizajn a kompletný rezervačný systém.

Teraz môžete mať časť svojho podnikania plne automatizovanú a organizovanú. V skutočnosti s Travelerom ušetríte veľa času a energie. Nielenže máte vzorový obsah pripravený na použitie, ale rýchly a jednoduchý je aj proces jeho prispôsobenia a vyladenia tak, aby zodpovedal vašim potrebám.

Cestovateľské funkcie sú takmer nekonečné. Od 100% dizajnu pripraveného pre mobilné zariadenia a sietnicu až po podporu viacerých mien a jazykov, množstvo služieb, rôzne pokladničky a rozhrania API počasia, aby sme vymenovali aspoň niektoré, Traveler je skutočne klenot.

A môžete si ho prispôsobiť implementáciou svojho podpisového štýlu a zodpovedajúcej značky.

HOTEL XENIA

Pre hostingové spoločnosti je HOTEL XENIA skvelou témou WordPress, ktorá to urobí za vás. Na vytvorenie webovej stránky nie je potrebné najať programátora, keď HOTEL XENIA má všetko, čo potrebujete, a ešte viac.

Jeho použitie je veľmi jednoduché, pretože nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s kódovaním. S HOTELOM XENIA skrátka nebude žiadne kódovanie! Vďaka nástroju na tvorbu webových stránok drag and drop, ktorý vytvoríte vizuálne, je to zábava.

HOTEL XENIA je pripravený pre mobilné zariadenia, kompatibilný s rôznymi prehliadačmi, optimalizovaný pre vyhľadávače a kompatibilný so sietnicou. Môžete tiež preložiť tému a vykonať ľubovoľné úpravy.

Zahrňte odporúčania na budovanie dôvery zákazníkov, ako aj obrázky vašej skvelej polohy a ďalšie skvelé služby, ktoré ponúkate. Dajte svojej kreativite trochu kreativity a vytvorte webovú stránku hotela, ktorú potrebujete.

Hotel WP

Teraz môžete mať svoj hotel, rezort, motel, prenájom apartmánu alebo akúkoľvek inú webovú stránku s ubytovacím zariadením v prevádzke okamžite s Hotelom WP.

V prvom rade sa Hotel WP riadi najnovšími technológiami, aby sa zaistilo, že vaša stránka beží hladko a bez problémov na všetkých zariadeniach a platformách.

Hotel WP je v skutočnosti pripravený pre mobilné zariadenia, je kompatibilný so sietnicou a je v súlade so všetkými modernými webovými prehliadačmi. Okrem toho je nástroj optimalizovaný aj pre SEO a výkon, vďaka čomu je vaša online prítomnosť na najvyššej úrovni.

Vyberte si z 3 ukážok (jedna je RTL) a začnite nastavovať svoj web ako profesionál. Všetko, čo potrebujete, je presunúť myšou a môžete upraviť Hotel WP takmer okamžite bez toho, aby ste sa dotkli jediného reťazca kódu.

Súčasťou tohto skvostu je samozrejme aj kompletný rezervačný systém, ktorý môžete využiť.

litho

hotel litho wordpress tému

Litho je výkonná hotelová téma WordPress, ktorá skvele funguje pre všetky druhy hostingových služieb, ktoré ponúkate. Dodáva sa s krásnou ukážkou, ktorá sa rýchlo inštaluje a ľahko upravuje.

Svoj obsah a podrobnosti môžete importovať niekoľkými kliknutiami, a ak chcete, môžete dokonca vykonávať vylepšenia. Všetko sa to deje rýchlo pomocou tvorcu drag and drop, Elementor.

Ukážte služby, ktoré musíte vyskúšať, ukážte reštauráciu, pridajte rezerváciu a ukážte polohu v Mapách Google – to všetko je možné s Litho (a OVEĽA viac!).

Odporúčame tiež aktivovať sekciu blogu a strategicky ju využívať na content marketing. Litho je pripravený, však?

Nixé

Nixe je super všestranná a vysoko citlivá hotelová téma WordPress s úžasným a flexibilným, no zároveň minimálnym webovým dizajnom. Nixe môžete zamestnať na množstvo rôznych projektov v oblasti cestovného ruchu.

Vaša predstavivosť je skutočne jediným obmedzením, ktoré máte. Pristupujte k vytváraniu svojej webovej stránky hotela s otvorenou mysľou a bez námahy vytvoríte presne takú stránku, s ktorou chcete otriasť svetom online.

S priloženými 50+ rozloženiami stránok pripravenými na použitie môžete dokončiť vytváranie svojich webových stránok rýchlejšie a lepšie. Vytvárajte portfóliá, vytvárajte pôsobivé stránky miestností a predstavujte atraktívne kolotoče a posúvače, to všetko je možné s Nixe.

Ďalšími funkciami Nixe sú podpora WPML, optimalizácia pre vyhľadávače, rozsiahla dokumentácia a rýchla profesionálna podpora. Čokoľvek urobíte s Nixe, bude to mať veľkolepý výsledok.

Alloggio

Alloggio hotel wordpress tému

Alloggio je moderná téma WordPress, ktorá vám pomôže raketovo rozbehnúť váš hotel. Vďaka skvelým vzorkám rýchlo nájdete perfektný vzhľad pre vaše úžasné ubytovanie.

Okrem toho môžete Alloggio kedykoľvek upraviť a zadať svoju značku a akékoľvek ďalšie vlastné nastavenia.

Spolu s plnohodnotnými dizajnmi front-endu obsahuje Alloggio aj všetky ostatné potrebné interné stránky, rezervácie, Mapy Google a responzívne ceny. Používateľský panel, Widget počasia, Špeciálne ponuky, Slider Revolution a Instagram Feed sú len niektoré z ďalších vrcholov, ktoré stoja za zmienku.

Najprv uvidíte zázrak Alloggio tak, že si pozriete ukážku naživo a budete pokračovať ďalej.

tisícročia

milenia hotel wordpress téma úžasný dizajn

Milenia je nádherná hotelová téma WordPress s moderným a elegantným webovým dizajnom. S Mileniou určite ohromíte každého, keď sa dostane na váš web.

Nástroj obsahuje 5 ukážok pripravených na použitie, ktoré môžete ihneď použiť. Samozrejme, dôrazne sa odporúča upraviť vybranú vzorku a prispôsobiť ju. Nie, na to nemusíte mať predchádzajúce skúsenosti.

Môžete vykonať akékoľvek prispôsobenie a úpravy nastavení bez akýchkoľvek problémov. Vďaka nástroju na tvorbu stránok WPBakery sa aj ten, kto nemá žiadne skúsenosti, stane profesionálom v nastavovaní hotelových webových stránok.

Po rozbalení balíka Milenia je k dispozícii množstvo funkcií. Hľadanie dostupnosti izieb v reálnom čase, sezónne ceny, týždenné a mesačné sadzby, flexibilné pravidlá rezervácie a zľavové kupóny máte na dosah ruky.

Sunway

sunway hotel wordpress téma úžasný dizajn

Vybudovanie hotela, rezortu alebo akejkoľvek inej webovej stránky s ubytovaním je rýchle a jednoduché, keď vstúpite do Sunway. Táto téma WordPress pre hotel splní váš vysnívaný web v krátkom čase.

Budete si chcieť vybrať z množstva predných a vnútorných strán, kombinovať ich a budete pripravení na rolovanie.

Dizajn môžete kedykoľvek vylepšiť a vylepšiť jeho predpismi, farbami a ďalšími detailmi. So Sunway môžete vstúpiť do online sveta s rachotom, aj keď je to prvá stránka, ktorú kedy vytvoríte.

Medzi vybavenie Sunway patrí okrem iného formulár dostupnosti pokročilého vyhľadávania, úplná kontrola nad sezónnymi cenami a online a offline platby.

Vďaka flexibilným pravidlám rezervácie, špeciálnym balíkom a službám, potvrdeniam, kupónom a súladu s GDPR to všetko spája Sunway pre vaše pohodlie. Môžete ho tiež preložiť do svojho miestneho jazyka a globalizovať ho.

Amy Homestay

ami homestay hotel wordpress tému

Od rôznych domovských stránok až po interné stránky, Ami Homestay ich všetky spája, aby ste ich mohli uviesť do praxe. Táto hotelová téma WordPress prináša všetko, čo potrebujete, a ešte oveľa viac.

Je to dômyselné riešenie, ktoré vám urobí dobre hneď od začiatku. To znamená, že ak sa vám páči vzhľad Ami Homestay, použite ho presne tak, ako je. Môžete však tiež vykonať úpravy prispôsobenia a prispôsobiť Ami Homestay svojim presným potrebám pomocou nástroja Elementor builder.

Cenové plány, veľký výber rozšírení, kontaktný formulár 7, chytľavé paralaxové efekty a animácie sú niektoré zo špecialít Ami Homestay.

Rozloženie je tiež plynulé a bez problémov sa prispôsobí každému zariadeniu. Vytvorte si ten najlepší zážitok s Ami Homestay.

dlaždica

dlaždice hotel wordpress téma úžasný dizajn

Tejal má taký úžasný dizajn, že na to, aby vás presvedčil, potrebuje naozaj len dizajn domovskej stránky. Indexová stránka je samozrejme sprevádzaná mnohými vynikajúcimi vnútornými rozloženiami pre rýchle vytvorenie webovej stránky.

Táto téma WordPress pre hotel je súprava plná funkcií, vďaka ktorým budete na vrchole. Praktizujte všetky najnovšie trendy a predpisy a zaistite, aby váš konečný dizajn obstál v skúške časom.

Nielen to, ale spoločnosť Tejal tiež zaručuje vynikajúci výkon na mobilných aj stolných zariadeniach. Akoby toho nebolo málo, je optimalizovaný aj pre vyhľadávače a rýchlosť.

Rezervačné formuláre, Revolution Slider, 150+ krátkych kódov, mega menu a sociálna integrácia, Tejal myslel na všetko a uistil sa, že z toho vyťažíte maximum bez ohľadu na úroveň vašich skúseností.

charlostin

charlostin hotel wordpress téma úžasný dizajn

Charlostin je vysoko citlivá téma WordPress, ktorú môžete použiť pre rôzne hostingové spoločnosti. Vaša predstavivosť je jediné obmedzenie, ktoré máte.

Po použití Charlostin pristupujte k webdizajnu s otvorenou mysľou a odomknete ešte viac možností. A konečný produkt je pri práci s Charlostinom zaručeným majstrovským dielom.

Charlostin ponúka množstvo funkcií a funkcií, od 5 domácich ukážok a kompletného hotelového rezervačného systému až po 5 hlavičiek, prispôsobených pre mobilné zariadenia, viacerých stránok a vnútorných prvkov a pripravených na preklad.

Na Charlostin je skvelé to, že ho môžete vyskúšať nepretržite 30 dní a až potom sa rozhodnúť, či si ho chcete nechať alebo nie. (S Charlostinom nie je spojené žiadne riziko!)

Hotel voľný čas | Hotelová téma WordPress

Hotel voľný čas |  Hotelová téma WordPress

Hotel Leisure je dobrým príkladom päťhviezdičkových hotelových tém WordPress, ktoré zahŕňajú čistý a atraktívny dizajn. Hotel Leisure, navrhnutý tak, aby vám pomohol začať podnikať správnou nohou, by mal byť vysoko na vašom zozname.

Strach z nedostatku zručností? Neboj sa; nemalo by to byť prekážkou. Hotel Leisure, ktorý sa dá ľahko upravovať a prispôsobovať, vám dáva silu do vašich rúk od prvého dňa.

Veľké, krásne obrázky, viacúrovňové ponuky a veľkorysé päty vám poskytujú jasnú výhodu oproti vašim konkurentom.

Navyše, Hotel Leisure uľahčuje potenciálnym zákazníkom nájsť vašu krásnu webovú stránku prostredníctvom preferovaného vyhľadávacieho nástroja.

Rezervácia hotela | Hotelová téma WordPress

Rezervácia hotela |  Hotelová téma WordPress

Pre majiteľov hotelov je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým vytvoriť skvelú webovú stránku od základov. Skúste svoje šťastie v hotelových rezerváciách. Ako jedna z najlepších tém WordPress pre päťhviezdičkový hotel vám umožňuje byť kreatívny.

Iste, nechajte svojich používateľov efektívne a rýchlo filtrovať všetky vaše izby. Okrem toho má vyhradenú stránku, kde si môžete zobraziť všetky podrobnosti o ubytovaní. Okrem toho jedinečný rezervačný systém umožňuje vašim návštevníkom rezervovať si izby bez veľkého úsilia z vašej strany.

A čo je viac?

Integrácia s viacerými platobnými možnosťami vám dáva náskok pred konkurenciou. Môžete tiež vytvoriť úžasnú galériu s úžasnými posuvníkmi bez akýchkoľvek problémov. Mali by ste vyskúšať Hotel Booking.

Master Hotel | Téma WordPress rezervácie hotelov

Master Hotel |  Téma WordPress rezervácie hotelov

S Hotel Master je jednoduché vytvoriť webovú stránku a premeniť ju na miesto, ktoré vynikne.

Umožnite svojim používateľom vychutnať si prehliadanie webových stránok vášho hotela, rezerváciu izieb, zmenu parametrov, opätovný výber izby bez obnovovania stránky a zoznam pokračuje.

Navyše si môžete vybrať z 5 rôznych ukážok, uzamknúť každú izbu v určitý dátum, pridať nové rozloženie na lištu rezervácie a oveľa viac.

Podpora iCal môže byť prospešná, ak potrebujete synchronizovať rezervácie s kanálom tretej strany, ako je AirBnb alebo Booking. Teraz pokračujte a urobte veľký krok, aby ste spustili svoj web.

Hotelier | Rezervácia hotela WordPress

Hotelier |  Rezervácia hotela WordPress

Ak ste majiteľom hotela, je pravdepodobné, že chcete do svojej lokality prilákať nových hostí. S Hoteller bude vaša webová stránka vizuálne príťažlivá a bude sa v nej ľahko pohybovať.

Ak chcete pomôcť vašej firme rásť, výber jednej z najlepších tém WordPress pre päťhviezdičkové hotely je spôsob, ako vyhrať. Čistý a citlivý, Hoteller vyzerá skvele na akomkoľvek modernom zariadení.

Obsahuje tiež množstvo jedinečných funkcií, ako sú sezónne ceny, správa rezervácií, flexibilné sadzby a podobne. Umožnite svojim návštevníkom platiť aj prostredníctvom viacerých platobných brán.

V dôsledku toho môžete maximalizovať svoj predajný potenciál a váš konečný výsledok bude rád, že ste to urobili.