20 ženských tém WordPress pre blogy a webové stránky

Hľadáte krásnu dievčenskú tému WordPress pre svoj blog alebo web?

Prinášame vám najlepšie príklady pre akúkoľvek kategóriu, od jednoduchého blogu až po stránky elektronického obchodu viacerých dodávateľov.

Tieto témy vám umožnia postaviť sa a byť vypočutý podľa vlastných predstáv, vlastnými slovami, s vašou webovou stránkou.

Otestovali sme ich a FUNGUJÚ!

Intuitívne a prispôsobiteľné, všetky sú tu na to, aby sa vaša opora na internete stala pevnou.

Témy majú niektorý z nasledujúcich prvkov:

  • Svetlé a rozmanité farebné palety
  • krásna typografia
  • minimalizmus
  • úžasné obrázky
  • Osobný dotyk

Vychutnajte si najhorúcejšie trendy témy zamerané na ženy na dnešnom trhu, ktoré vám poskytnú VŠETKO, čo potrebujete.

Ženské témy WordPress

Osamelosť

Téma WordPress pre ženský blog

Soledad je starostlivo vytvorená téma vytvorená špeciálne ako nekonečne všestranné riešenie pre všetky vaše potreby v oblasti blogovania a online časopisov. To vám umožní vytvárať stránky profesionálnej kvality, ako keby to nikoho nezaujímalo.

Okrem toho je táto téma jediná navrhnutá s výlučne citlivým prístupom k dizajnu a štýlu. Soledad prichádza s viac ako 220 predpripravenými ukážkami domovskej stránky a viac ako 1000 kombináciami blogov a posúvačov.

Nekonečné možnosti!

Soledad vie, že chcete vyniknúť, a poskytne vám tú správnu sadu nástrojov a funkcií pre danú prácu, vďaka čomu bude váš web vyzerať jedinečne.

Soledad je predovšetkým o zážitku koncového používateľa a ako taký jej hladký vizuál a mimoriadne rozmanité grafické možnosti vám umožnia vziať vašich používateľov kamkoľvek budete chcieť.

Povzbudzovať

cheerup-minimal-multipurpose-fashion-blog-theme

CheerUp je kreatívne riešenie pre blogovacie potreby webmasterov na celom svete, na akejkoľvek úrovni skúseností. Vytvorenie pútavej a vizuálne ohromujúcej vlastnej blogovej webovej stránky je s CheerUp jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Táto téma je špecializovaná platforma na blogovanie, ktorá obsahuje úžasnú, profesionálne navrhnutú škálu nádherných ukážkových webových stránok a šablón stránok. CheerUp skutočne žiari, pokiaľ ide o personalizáciu blogu.

S viac ako 1 000 jedinečnými rozloženiami blogu nie je nič, čo by ste nemohli vyjadriť výnimočne jasným reflektorom, vďaka čomu bude každé slovo, ktoré blogujete, maximálne viditeľné.

Vyskúšajte CheerUp ešte dnes a cíťte, ako vaše publikum každým dňom rastie.

V prípade, že nastane prípad, CheerUp obsahuje množstvo atraktívnych hlavičiek, pätiek, príspevkov a možností štýlu ponuky, vďaka ktorým budete mať na každom kroku pevnú kontrolu nad vzhľadom vašej webovej stránky.

Gillion (trendy tovar)

dievčenská téma blogu wordpress

Gillion je téma WordPress zameraná na časopisy a publikovanie alebo písanie. Ako rámec používa nástroj na tvorbu stránok WPBakery a Unyson. Môžete ho získať s viac ako 15 ukážkami a funkciou inštalácie jedným kliknutím.

Vývojári vytvorili Gillion so super výkonným administrátorským panelom, ktorý umožňuje prispôsobenie väčšiny jeho vzhľadov a prvkov. Získate neobmedzené množstvo farieb a viacero hlavičiek spolu s mnohými rozloženiami blogu.

Použite viac ako 12 vlastných miniaplikácií a nastavte si aj sociálne ikony. Okrem toho je Gillion vylepšený SEO a kompatibilný s Bootstrap. Okrem toho má vynikajúcu kvalitu podpory zo strany Google Analytics.

Gillion je pripravený rýchlo začať nový projekt.

Jevelin

dievčenská téma wordpress

Jevelin je inteligentná a citlivá viacúčelová téma WordPress. Flexibilné ukážkové webové stránky sa prispôsobia všetkým vašim potrebám pomocou niekoľkých kliknutí. Jevelin vám umožňuje prispôsobiť každú sekciu vašej webovej stránky pomocou viac ako 40 rôznych prvkov a miniaplikácií.

Nasaďte pútavé portfóliové displeje a prezentácie bez toho, aby ste sa zapotili. Rôzne rozloženia blogu a portfólia vám umožňujú organizovať obsah podľa vlastného uváženia. Môžete tiež aktivovať efekt paralaxy, pozadie videa a oveľa viac.

Vlastné autorské stránky a štýly príspevkov umožňujú vašim webovým stránkam vyjadriť váš jedinečný hlas. Jevelin môžete bez námahy označiť a navrhnúť. Rozsiahle nastavenia administrátorského panela vám umožňujú okamžite otočiť webové stránky Jevelin.

Widgetizované bočné panely, päty a ďalšie vám poskytujú flexibilitu, ktorú potrebujete. Integrované informačné kanály navyše prinesú vašu prítomnosť na sociálnych sieťach priamo na váš web.

Pozrite sa na Jevelin ešte dnes a zistite, prečo je taký silný z prvej ruky!

Mag Plus

MagPlus je šikovná téma WordPress pre každého, kto má sen. Ponúka viac ako 40 štýlových ukážok s variáciami tém. Prispôsobenie je také jednoduché, ako povedať „áno“ pomocou responzívneho dizajnu, importu jedným kliknutím a videonávodov.

Magplus ponúka neobmedzené množstvo farieb, bočné panely, blogové stránky a prémiovú typografiu. Vytvárajte, organizujte a publikujte pomocou živého nástroja na prispôsobenie a možností presúvania myšou bez kódu. Prispôsobte si dizajnové prvky s 18+ hlavičkami, 4+ pätami, 30+ krátkymi kódmi a editorom žltej ceruzky. Integrácia WooCommerce vám umožňuje nastaviť obchody so všetkým, od zoznamov želaní až po košíky.

Magplus tiež podporuje všetky formáty príspevkov. Zahrnuté sú aj externé platformy pre videá ako Vimeo, DailyMotion a YouTube a posuvníky.

Pokračujte, vyberte si MagPlus! Je to nástroj optimalizovaný pre SEO s dokumentáciou a aktualizáciami poskytnutými na rýchly štart.

rozdeliť

divi - dievčenská obchodná téma

Divi je neuveriteľne prispôsobiteľná viacúčelová téma WordPress vytvorená tak, aby spĺňala všetky predstaviteľné potreby a požiadavky. Bez ohľadu na povahu vašej webovej stránky alebo podnikania vám Divi bude vždy chrbtom.

Nekonečné prispôsobenie pomocou neuveriteľne všestranných doplnkov a nástrojov robí z Divi tému vašich osobných alebo profesionálnych online snov. Tvorcovia navrhli Divi tak, aby bol elegantný a noblesný. Svoje šablóny tiež profesionálne navrhli s estetickou a námornou dokonalosťou.

Jedinečné rozhranie na tvorbu vlastných stránok Divi vám umožňuje vytvárať vlastné sekcie alebo moduly so všetkými druhmi krátkych kódov, doplnkov a funkcií založených na nástrojoch a potom tieto moduly presúvať myšou alebo ich vo všeobecnosti distribuovať, ako sa vám páči.

V tejto chvíli si možno budete musieť položiť otázku: Je niečo, čo Divi nedokáže? (Odpoveď: Nie!)

Webify

webify dievčenská téma wordpress

Webify sa okamžite prispôsobí všetkým druhom rôznych projektov a zámerov. Vzhľadom na to, ak hľadáte najlepšiu ženskú tému WordPress, Webify sa ľahko stane.

V súprave 20 ukážok pripravených na použitie skutočne nájdete jedno, ktoré vás zaujme najviac. Od tohto momentu nainštalujete ukážku jediným kliknutím a môžete ju začať používať.

Majte na pamäti, že hoci môžete Webify používať hneď po vybalení, môžete tiež upravovať a upravovať všetky svoje rozloženia do posledného detailu. To umožňuje úplné prispôsobenie dizajnu webu.

Medzi ďalšie výhody patrí viac ako 200 modulov, ktoré môžete kombinovať s preferovanými predvolenými nastaveniami ukážky. Webify je plné úžasných vecí, ktoré vám urobia výnimočne dobre.

Esben

esben ženská téma wordpress

Esben je minimálna a ženská téma WordPress ideálna pre módnych fotografov. Samozrejme, všestrannosť a prispôsobivosť témy ide oveľa ďalej a ponúka vám možnosť používať Esben na rôzne účely.

Pokiaľ sú jednoduchosť a jednoduchosť vašimi šálkami čaju, Esben je ideálny pre váš projekt. Esben obsahuje rôzne vzorové dizajny, ktoré môžete bez námahy skombinovať a prispôsobiť svojmu charakteristickému štýlu. Metóda drag and drop robí trik a šetrí vám čas a námahu.

Esben si zamilujete pre všetky druhy rôznych vlastností a funkcií. Navyše, vopred zostavené rozloženia vám tiež poskytujú prístup k prémiovým doplnkom bez ďalších nákladov, neobmedzené farby, úžasnú podporu a množstvo vlastných krátkych kódov a miniaplikácií.

Môžete dokonca použiť Esben na založenie blogu a predaj vašich majstrovských diel online.

Huba

huba elektronického obchodu 02

Vďaka vysokej odozve Hongo ho môžete použiť aj ako ženskú tému WordPress. Všimnite si, že Hongo je špeciálny nástroj WooCommerce, ktorý odomyká množstvo možností a možností hneď po vybalení.

Je to tak, aj bez toho, aby ste robili príliš veľa úprav, teraz môžete vytvoriť tú správnu online prezentáciu na predaj všetkých druhov produktov. Či už chcete predávať oblečenie, doplnky alebo kozmetické výrobky, môžete to urobiť jednoducho pomocou mocnej huby.

Hongo v balíku ponúka všetky potrebné súčasti moderného, ​​elegantného a sofistikovaného internetového obchodu. Okrem toho je plne nastaviteľný a modifikovateľný pomocou nástroja na vytváranie drag and drop stránok, WPBakery.

vizuálne vydanie FTW!

Niektoré výhody zahŕňajú mini hlavičku, zoznam želaní, 360-stupňové zobrazenie, porovnanie produktov a množstvo vlastných miniaplikácií. Hongo je skrátka takpovediac veľmi šikovný nástroj.

ultrafialové

ultrafialová dievčenská téma wordpress

UltraViolette je ženská téma WordPress s moderným dizajnom, ktorý okamžite vzbudí vašu zvedavosť.

A existuje niekoľko rôznych variácií, ktoré vám poskytujú viac než dosť možností na bezproblémový štart vášho podnikania na webe. Mnohí z vás budú radi používať UltraViolette presne po vybalení z krabice, a to je úplne v poriadku.

Ak však chcete skutočne niečo zmeniť, zaveďte svoje vlastné nastavenia. Je to tvorca stránok WPBakery, ktorý odstraňuje všetko kódovanie.

Množstvo rozložení portfólia, množstvo krátkych kódov, množstvo vopred vytvorených miniaplikácií, Slider Revolution, tri hlavičky, krabicová verzia a plynulé prechody, UltraViolette je vážna vec.

Funguje tiež skvele na všetkých prehliadacích zariadeniach a platformách, vďaka čomu vaša stránka beží vždy hladko.

názor

ženský názor na tému wordpress

Nielenže je výber farieb dokonalý, ale aj štruktúra a dojem z Opinion z neho robia skvelú ženskú tému WordPress.

Táto čistá, prehľadná a moderná téma je skvelou alternatívou, ktorá vám pomôže ísť proti norme a zapojí každého, kto navštívi vašu úžasnú webovú stránku. Na dosiahnutie týchto výsledkov nemusíte byť programátor alebo dizajnér.

Pomocou Opinion si každý môže vytvoriť štýlovú stránku, ktorá sa stane platformou pre jeho vždy pôsobivý obsah.

Niektoré z funkcií, ktoré vám ponúkajú, sú štyri príklady, flexibilné možnosti tém, preddefinované reklamné priestory na speňaženie a informačný kanál Instagram.

Spolu s komplexným sprievodcom nastavením krok za krokom získajú používatelia Opinion aj odbornú pomoc, aby z nástroja vyťažili maximum.

Makenzie

makenzie dievčenská téma wordpress

Makenzie je vizuálne príťažlivá ženská téma WordPress. Ide o všestranný nástroj, ktorý môžete použiť pre všetky druhy projektov a zámerov.

Od malých osobných blogov až po ešte väčšie spravodajské portály, to všetko zvládne Makenzie. Je to tiež výkonný nástroj, ktorý nemá problém so správou a uvedením nápadov na blog do života a ich ďalšieho škálovania.

Super sada predpripravených dobrôt obsahuje rôzne domáce štýly a všetky ostatné vnútorné strany. Nie je potrebné nič vytvárať sami, pretože Makenzie má všetko pripravené.

Okrem toho máte slobodu prispôsobiť a vyladiť vzhľad tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašej značke.

Objaví sa množstvo funkcií a aktív, ako sú tlačidlá sociálnych médií, promo boxy, živé prispôsobenie bez kódovania a podpora WooCommerce. Dajte vedieť s Makenzie.

foodica

foodica-minimal-wordpress-food-blog-theme

Foodica obsahuje všetky funkcie, ktoré by ste očakávali od dobre vyváženej témy. Zahŕňa vizuálny nástroj na tvorbu stránok, ktorý je veľmi jednoduchý a ľahko použiteľný s mnohými užitočnými sekciami na vytvorenie vášho webu.

Má tiež obrázkové galérie, svetelné boxy obrázkov a konkrétnejšie vymoženosti, ako sú skrátené kódy zložiek alebo krátke kódy adries. Recepty môžete rýchlo zdieľať so všetkými.

Vývojári starostlivo navrhli Foodicu tak, aby bola vznešeným zážitkom pre zmysly, vďaka čomu je dokonalou témou pre najženskejšie webové stránky a publikum.

Most

most dievčenská téma wordpress

S našou zbierkou najlepších dievčenských tém WordPress si môžete byť istí, že váš web bude najvyššej kvality.

Ak si vyberiete Bridge ako svoj hlavný nástroj, môžete takmer okamžite nastaviť požadovanú online prítomnosť pre svoj projekt.

Bridge je pripravený pre mobilné zariadenia a je v súlade so všetkými hlavnými webovými prehliadačmi. Je tiež optimalizovaný pre fantastický výkon, vďaka čomu ponúka prvotriedny používateľský zážitok.

Realizujte svoj nápad raz a navždy.

Ruki

Ruki dievčenská téma wordpress

Ruki je krásna téma WordPress, ktorá môže fungovať pre čokoľvek, čo súvisí s blogom. Ak hľadáte výhradne tému so ženským nádychom, tu je to.

Môžete začať výberom z rôznych vzorkovníkov a tie ďalej upravovať podľa svojich potrieb a charakteristického štýlu.

Ruki je pripravená na Gutenberg, kompatibilná s WooCommerce, optimalizovaná pre SEO, rýchle načítanie a pripravená na mobilné zariadenia. Ďalšie funkcie obsahujú lepiacu hlavičku, rôzne rozloženia mriežky, načítanie viac, zobrazenia RTL a formulár predplatného.

Začnite svoju blogovaciu cestu štýlovo a sebavedomo, keď s Ruki idete na plný plyn.

Malina

malina dievčenská téma wordpress

Vy všetky ženy, ktoré hľadáte ženskú WordPress tému na vytvorenie blogu, radšej Malinu nepremeškajte. Tento veľkolepý a moderný nástroj prichádza s obrovskou sadou funkcií, vďaka ktorým sa loptička okamžite rozbehne.

K dispozícii je viac ako 15 rôznych ukážok/konceptov, ktoré môžete použiť tak, ako sú, alebo podľa toho upraviť. Pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor môžete jednoducho vykonávať opravy a vylepšenia. Malina je pre každého, pretože nepotrebujete zručnosti na vytváranie webových stránok.

Integrácia sociálnych médií, 8 hlavičiek, 2 hlavné sekcie, Slider Revolution, inštalátor na jedno kliknutie a rôzne miniaplikácie – to všetko sú ďalšie potešenia Maliny.

Váš blog bude bezproblémovo fungovať aj na smartfónoch, tabletoch a stolných počítačoch, ako aj na rôznych webových prehliadačoch a displejoch sietnice.

Carrino

Carrino dievčenská téma wordpress

Carrino je ďalšia úžasná a jedinečná ženská téma WordPress, ktorá je ideálna na vytváranie blogu. Nezáleží na tom, aké témy by ste chceli pokryť, pretože Carrino sa stará o všetky oblasti a odvetvia.

Carrino vám ponúka 9 skvelých ukážok rýchleho spustenia, všetky plne funkčné a ľahko použiteľné. Ak máte záujem, pokojne to hneď použite a vyskúšajte si proces tvorby webovej stránky, ktorý vám zaberie len pár minút.

Na prácu s Carrinom nie je nutné byť profesionálnym programátorom. Ktokoľvek môže!

Medzi najužitočnejšie funkcie patrí lepiaca hlavička, 7 bočných panelov, lišta späť nahor, informačný kanál Instagramu a úplná sekcia elektronického obchodu.

Áno, s Carrino môžete tiež predávať produkty online a zaviesť druhý zdroj príjmu.

Voux

voux - vydanie ženského časopisu

Voux je čistá téma správ a časopisov WordPress. Zahŕňa sofistikovanú technológiu, vďaka ktorej bude vaša webová stránka fungovať ako hodváb.

Bootstrap robí The Voux neuveriteľne citlivým; Vaša webová stránka sa preto zobrazí správne, bez ohľadu na to, kto si ju prezerá na akej obrazovke alebo platforme, dostane sa ku všetkým!

Sociálne zdieľanie nie je len zabudované do The Voux, ale umožňuje sociálne zdieľanie vo WordPress. Údaje o zdieľaní na sociálnych sieťach budete môcť ukladať do vyrovnávacej pamäte back-end tak dlho, ako budete potrebovať.

Nekonečné posúvanie v novinových článkoch znamená, že vaši návštevníci sa môžu posúvať za koniec aktuálneho čítania a prehrabávať sa v ďalšom. Zároveň sa automaticky aktualizuje URL adresa prehliadača, aby zodpovedala obsahu.

Plynulá navigácia má s The Voux úplne iný význam. Nainštalujte si The Voux ešte dnes a prestaňte kričať o pozornosť!

Anemos

anemos-creative-wordpress-blog-theme

Anemos je pôsobivá téma WordPress pre viacúčelové blogovacie weby. Bol navrhnutý tak, aby slúžil širokému spektru typov a typov blogovacích webových stránok vďaka integrácii WPBakery.

Vďaka úžasným funkciám, ako je plynulé vertikálne a horizontálne posúvanie paralaxy, vstavané posuvné sekcie, úžasné možnosti galérie, úplné SEO kódovanie od začiatku a množstvo miniaplikácií, je Anemos pripravený predviesť vašu fotografiu svetu!

Túto tému môžete tiež perfektne použiť na obsluhu webových stránok fotografických blogov, fotoblogov, fotografických časopisov a podobne.

Navyše, modulárna architektúra založená na Bootstrap umožňuje Anemos plne reagovať, pričom svoje stránky okamžite prispôsobuje všetkým zariadeniam a platformám.

kúpeľné laboratórium

kúpeľné laboratórium - téma dievčenského salónu krásy

Spa Lab je atraktívna téma WordPress. Je ideálny pre potreby kaderníckych salónov, wellness centier, kurzov meditácie a jogy a mnohých ďalších typov podnikov súvisiacich s krásou a zdravím.

Kúpeľné laboratórium sa ľahko prispôsobí každému vášmu rozmaru a stane sa presne webovou stránkou vašich snov niekoľkými jednoduchými a jednoduchými kliknutiami, ťahaním a spúšťaním.

Vývojári Spa Lab spojili túto tému s kľúčovými funkciami pre vaše podnikanie. S doplnkami elektronického obchodu získate dva typy jedálnych lístkov, rezervačné systémy, darčekové karty, galérie zobrazovania produktov a vlastné stránky internetového obchodu.

Novinky môžete šíriť prostredníctvom blogových stránok, zatiaľ čo systém bulletinov zapojí vaše publikum a udrží ho vo vernosti a bude sa vracať.

Kúpeľné laboratórium vám poskytuje prístup k neobmedzeným príležitostiam na budovanie značky, aby ste si mohli vytvoriť svoj vlastný web.

Bonus: Čo ešte potrebuje vaša dievčenská téma?

Okrem celkového jemného dojmu z vizuálneho dizajnu bude každá dievčenská téma vyžadovať aj vysokokvalitné funkcie, ktoré sa očakávajú od všetkých tém WordPress vytvorených dôveryhodnými vývojármi tém.

Napríklad téma by mala mať čistý a bezpečný kód, vstavanú SEO optimalizáciu a vlastné formáty príspevkov na zdieľanie viacerých typov obsahu.

Navyše, podpora zmyslu pre komunitu pomocou pokročilého systému komentárov, správnych kontaktných formulárov a predplatiteľských formulárov, integrácie sociálnych médií a sekcie fóra môže pridať ten elegantný pocit, ktorý hľadáte.

V konečnom dôsledku sú to jednoduché možnosti prispôsobenia, podpora prekladu, responzívny dizajn pripravený na sietnicu a veľké obrázky, na ktoré by ste sa vo svojej dievčenskej téme mali zamerať.