19 WordPress Témy mechanického workshopu na rok 2022

Ste vlastníkom automobilového obchodu a hľadáte najlepšie témy WordPress pre autoservisy?

Prišli ste na správne miesto, pretože pre vás testujeme tie najlepšie možnosti!

Vytvorili sme nasledujúcu zbierku tém s kritériami navrhnutými tak, aby sme našli tie, ktoré sú najschopnejšie vytvárať profesionálne vyzerajúce a úspešné webové stránky autoservisov.

Poznámka : S čo najmenšou námahou. Navyše bez znalosti kódovania!

Nájdite najlepšie autoservisy, služby, autoumyvárne a ďalšie témy súvisiace s WordPress, ktoré sú vzdialené len pár ciest.

Na jednom mieste máte všetko, čo potrebujete, aby ste sa posunuli o niekoľko prevodových stupňov vyššie.

«Vytočte motory!» – Scott Kilmer

Najlepšie samoobslužné témy WordPress

Jevelin

Car Service WordPress Témy

Jevelin je všestranná téma WordPress par excellence. Má veľa ukážok na vyskúšanie a zmiešanie vašich komponentov. Každý si ho môže rýchlo a jednoducho nastaviť pomocou dokumentácie a videonávodov.

S Jevelin získate všetko, čo potrebujete na vybudovanie výkonnej webovej stránky autoservisu. Obsahuje kontaktný formulár 7, takže vaši sledovatelia sa s vami môžu ľahšie spojiť.

Jevelin je tiež pripravený na viac jazykov a optimalizovaný pre rýchlosť a navigáciu prijateľnú pre SEO. Okamžite preložte všetky svoje príspevky pre zahraničných čitateľov pomocou WPML.

Môžete tiež pracovať s detskou témou a posunúť vývoj webových stránok na vyššiu úroveň! Bavte sa a nechajte svoju kreatívnu stránku vyniknúť s Jevelin!

opravovňa automechanikov

téma autoservisu wordpress

Auto Repair Mechanic Shop je vybudovaný so zámerným účelom splniť potreby akejkoľvek webovej stránky poskytovateľa automobilových služieb.

Táto téma je jedinečne navrhnutá pre jednoduché použitie a profesionalitu: k dispozícii sú desiatky domovských stránok, šablón, hlavičiek a bočných panelov s množstvom predkonfigurovaných možností.

Okrem toho je Auto Car Repair Mechanic Shop intuitívna, prístupná a ľahko použiteľná téma, ktorá nevyžaduje absolútne žiadne skúsenosti s kódovaním. Je ľahko prispôsobiteľný, aby vyhovoval vašim vizuálnym potrebám a potrebám značky.

Tisícky spokojných zákazníkov tiež chvália jeho spoľahlivú, špecializovanú zákaznícku podporu a rozsiahlu, komplexnú, no dostupnú technickú dokumentáciu. Autoservis mechanikov je vaše riešenie na jednom mieste pre všetky vaše potreby webových stránok s automobilovými službami.

Vplyv

samovyvažovacia služba téma wordpress

Sway je elegantná a kompletná samoobslužná téma WordPress, ktorá si vyžaduje rýchle spustenie webových stránok. Či už ste programátor alebo nie, pri práci so Sway uvidíte mimoriadne výsledky.

Tento nástroj využíva iba najnovšie technológie, ktoré za každých okolností sľubujú veľkolepý výkon.

Prehliadka pre automobilový priemysel je čistá a moderná a zabezpečuje vynikajúcu distribúciu obsahu. Netreba sa však držať predvolených nastavení, keďže Sway umožňuje upraviť si ho podľa seba.

Povýšte svoje podnikanie v oblasti autoservisov do nových výšin so Sway už teraz.

Štandardné

etalónový autoservis tému wordpress

Etalon je vysoko prispôsobiteľný a hodí sa pre všetky profesionálne služby, ktoré poskytujú podnikom vrátane automobilového priemyslu.

Nájdete tu množstvo špecializovaných ukážok, ktoré poháňajú vytváranie stránok cez strechu. Etalon využíva pokročilé možnosti tém s rámcom Redux. Má tiež ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok drag and drop.

Je úplne pripravený na sietnicu a poskytuje obrázky v dokonalej kvalite pixelov. Etalon je pripravený na predaj vďaka úžasnej integrácii doplnku WooCommerce.

Medzi ďalšie funkcie patria animácie, strojový preklad a kontaktné stránky. Etalon obsahuje aj blogové stránky, neobmedzené portfóliá s ich tvorcom a ďalšie.

Nestrácajte čas ďalšími možnosťami a prejdite rovno k tomu najlepšiemu. Oslovte zákazníkov s Etalonom!

Opravovňa áut a téma WordPress pre automechanikov

Sme hrdí na to, že môžeme predstaviť prémiovú tému WordPress pre služby autoservisu a automobilové mechaniky. Táto téma je integrovaná s mnohými užitočnými doplnkami WordPress: WPBakery, WPML, WooCommerce atď.

Téma WordPress Car Repair Services a Auto Mechanic sa pravidelne aktualizuje a je kompatibilná s najnovším softvérom a technológiami.

Priateľský tím podpory tiež rád odpovie na vaše otázky prostredníctvom systému podpory. Môžete si však pozrieť aj mnohé inštruktážne videá a rozsiahlu dokumentáciu.

Táto téma bude veľkou pomocou pre malých živnostníkov, ktorých činnosť súvisí s autoservismi, autoservismi a pod.

Neváhajte, vyskúšajte naše služby autoopravovne a tému WordPress pre automechanikov a urobte rozdiel.

autoservis

carservice-simple-wordpress-website-template

Car Service je téma WordPress s veľmi vysokým štandardom kvality. Môžete vylepšiť svoju webovú stránku autoservisu, mechanickú dielňu, autolakovňu a autoservis.

Bez ohľadu na váš výklenok alebo špecializáciu môže byť táto téma prispôsobená vašim potrebám.

Časy papierových a ceruzkových odbavení sú preč, pretože Car Service má funkciu formulára schôdzok. Vďaka Slider Revolution si môžete tiež nastaviť úžasné snímky, ktoré predvedú vašu prácu.

Po zakúpení tejto témy môžete očakávať množstvo pravidelných bezplatných aktualizácií, ktoré rozšíria možnosti vášho webu.

Dizajn Car Service je citlivý a zaisťuje vynikajúci výkon pre všetkých používateľov.

AutoResQ

téma služby auto autor wordpress

Ak ste v automobilovom priemysle, radšej si vezmite do rúk AutoResQ, jednu z najlepších tém WordPress pre autoservisy súčasnosti. Poskytuje všetko, čo potrebujete pre rýchly, spoľahlivý a profesionálny výsledok.

Vaša stránka obstojí v skúške času, bude sa zobrazovať bezchybne na všetkých zariadeniach a bude bezproblémovo fungovať s vaším obľúbeným webovým prehliadačom.

Dodáva sa s 3 ukážkami, ktoré môžete použiť podľa svojich predstáv. Inými slovami, použite ich hneď po vybalení alebo ich vylepšite svojou značkou a prispôsobte si ju.

AutoResQ tiež prichádza s prémiovými doplnkami, ako sú Essential Grid, WPBakery a Slider Revolution bez dodatočných nákladov. Táto téma je tiež plne kompatibilná s WooCommerce a Google Maps, umožňuje vám založiť blog a posunúť veci na novú úroveň s vylepšenou optimalizáciou pre vyhľadávače.

Rozbehnite a rozbehnite svoje autoservisy pomocou AutoResQ.

Echo

Téma wordpress autoservisu ekko

Ekko je výnimočná a ľahko použiteľná téma WordPress pre autoservis. V balíku viac ako 50 preddefinovaných ukážok nájdete aj tie, ktoré sa dokonale hodia do automobilového priemyslu.

S Ekko si môžete vytvoriť obrovský online priestor pre svoje služby v oblasti opravy a údržby auta bez toho, aby ste sa zapotili. Ak sa vám ukážka páči taká, aká je, pokojne použite jej predvolené nastavenia a jednoducho pridajte svoje údaje.

Áno, vytvoriť webovú stránku je také jednoduché. Dizajn si ale môžete aj prispôsobiť a upraviť podľa seba.

Ekko je tiež citlivé, pripravené pre mobilné zariadenia, kompatibilné s webovými prehliadačmi a prispôsobené displejom sietnice. Nástroj je tiež optimalizovaný pre vyhľadávače a tiež pre rýchlosť.

S Ekkom jednoducho spravujte a udržiavajte webovú stránku autoservisu.

teraz

karon auto servis wordpress tému

Pri všetkom, čo súvisí s automobilmi a automobilmi, prichádza do hry Karon. Táto pozoruhodne výkonná téma WordPress pre autoservis je balíkom výhod, ktoré vám pomôžu rýchlo spustiť vašu firemnú webovú stránku.

Všimnite si, že máte po ruke všetok demo materiál, ktorý môžete uviesť do praxe. S dostupnými rozloženiami stránok a funkciami je celý váš web hneď za rohom.

Ďalšie vychytávky Karon sú Elementor, Slider Revolution, 4 hlavičky, nastavenie jedným kliknutím a podpora MailChimp. Téma je tiež dokonale zladená s mobilnými zariadeniami a je optimalizovaná pre SEO.

Pokročilejším používateľom príde vhod podpora detskej témy od Karon.

Aqualine

akvalínová téma wordpress na umývanie áut

Aqualine je špecializovanejšia téma WordPress pre autoservisy, ktorá sa zameriava najmä na umývanie áut. Má množstvo užitočných funkcií, vďaka ktorým bude vaša firma nielen zažiariť online, ale pomôže vám ju aj lepšie usporiadať.

Dodáva sa napríklad s online rezervačným doplnkom, takže každý si môže zarezervovať vaše autoumyváreň priamo z vašej webovej stránky.

Aqualine je skutočne v súlade s mobilnými zariadeniami, takže všetko sa môže diať aj na cestách. Pomocou techniky drag and drop môžete vykonávať prispôsobenia a presne prispôsobiť Aqualine vašim obchodným predpisom.

Rozšírte svoju autoumyváreň pomocou prehľadnej webovej stránky.

Carbonick

Carbonick automobilový servis wordpress tému

Carbonick vám ponúka všetko, čo potrebujete pre vaše autoservisy a servis. Pokiaľ ide o vytvorenie webovej stránky, stačí na to nástroj (samozrejme spolu s hostingom a názvom domény).

Vďaka Carbonick nemusíte byť profesionál a napriek tomu svedkom veľkých úspechov.

S dvoma domovmi, desiatimi vnútornými stránkami, rozložením portfólia a Elementorom môžete rýchlo vytvoriť obchodne orientovanú webovú stránku. Pridajte svoj kreatívny nádych a vytvorte webovú stránku, ktorá dokonale zapadne do vášho štýlu.

S Carbonick môžete tiež predávať produkty online vďaka WooCommerce a vyhradeným rozloženiam stránok.

Schremp

Schremp je intuitívna a moderná responzívna téma WordPress pre automobilové a mechanické webové stránky. Pomocou tejto témy ako spoľahlivej sady nástrojov môžete pre svoju firmu vytvoriť efektívnu webovú stránku.

Všetky druhy spoločností v autoopravárenskom a garážovom priemysle milujú Schrempa. Obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste svoju dielňu preniesli do 21. storočia. Proces navrhovania je 100% vizuálny a v žiadnom bode nie je potrebné žiadne kódovanie.

Slider Revolution vám poskytuje prístup k dynamickým a pútavým spôsobom prezentácie vašich služieb.

Schremp, optimalizovaný pre SEO, robí priehlbinu vo vašom hodnotení vyhľadávačov. Navyše, ukážky a šablóny umožňujú rýchle a intuitívne počiatočné nastavenie.

O všetko ostatné sa postará rozsiahla dokumentácia a odborná podpora. Schremp vám dáva na starosti elegantnú, modernú webovú stránku autoservisu, prispôsobenú vašim špecifikáciám.

Carutos

Cart auto servis wordpress tému

Carutos je téma WordPress pre autoservis, ktorá sa špecializuje na opravu a mechaniku automobilov. V súprave získate 8 úžasných ukážok, všetky kreatívne a ľahko použiteľné.

Okrem toho Carutos prichádza aj s tvorcom stránok Elementor, ktorý vám dáva štýl a vylepšuje vzhľad nástroja do posledného detailu. Pri používaní Carutos nie je potrebné vedieť kódovať. To znamená, že každý z toho môže vyťažiť maximum, aj keď je neskúsený.

Niektoré z funkcií, ktoré vám budú vyhovovať, sú inline zoznamky, množstvo interných stránok, obchod WooCommerce a Slider Revolution.

Môžete si tiež založiť blog a zdieľať všetky druhy noviniek a iné užitočné a praktické informácie, ktoré budú prínosom pre vašich existujúcich a nových zákazníkov.

Používanie zubnej nite

flozen auto servis tému wordpress

Flozen je čistá a minimálna téma WordPress pre všetky veci súvisiace s automobilmi. Ak hľadáte rýchle nastavenie pútavého internetového obchodu, môžete to urobiť s pohodlným a vysoko praktickým Flozen.

S rôznymi ukážkami a množstvom iného materiálu musíte urobiť veľmi málo práce, aby ste mohli začať online ako profesionál. Keď už hovoríme o profesionáloch, pri používaní Flozen nie sú potrebné žiadne skúsenosti s tvorbou webových stránok.

Medzi ďalšie špeciality Flozen patrí skvelé filtrovanie, vyhľadávanie na celej obrazovke, inštalácia jedným kliknutím, tvorca hlavičky a päty a možnosť vybrať si medzi krabicovým rozložením a rozložením na celú šírku.

Flozen je tiež optimalizovaný pre mobilné zariadenia, vyhľadávače, vysokú rýchlosť načítania a webové prehliadače.

CaLeader

calader auto servis wordpress tému

S použitím CaLeader, samoobslužnej témy WordPress, si teraz môžete vytvoriť úžasnú online prezentáciu. Urobte si poriadok na svojom webe a urobte na svojich potenciálnych zákazníkov silný a trvalý dojem.

Teraz môžete začať robiť pohyby v krátkom čase, vďaka množstvu výhod, ktoré CaLeader prináša.

Niekoľko prednastavených farebných schém, tvorca stránok Elementor, rezervačné a kontaktné formuláre, súbory PSD, dve produktové stránky a pevná navigácia sú niektoré z pozoruhodných funkcií CaLeader.

Pred začatím procesu budovania si môžete najprv pozrieť video tutoriály a pochopiť podstatu. Okrem toho môžete vždy kontaktovať tím odborníkov CaLeader so žiadosťou o ďalšiu pomoc.

Automotz

téma automotz autoservis wordpress

Automotz je téma WordPress pre automatickú službu s úžasným responzívnym webovým dizajnom a podporou prehliadača. A nielen to, Automotz sa tiež ľahko používa a obsahuje všetko podstatné a ešte viac, aby ste mohli začať svoju webovú prezentáciu vo veľkom štýle.

Na všetkých používateľov Automotz čakajú 3 domáce ukážky, 20+ exkluzívnych vnútorných stránok, 30+ krátkych kódov, ako aj neobmedzené množstvo hlavičiek a pätiek.

Teraz môžete vytvoriť robustnú webovú stránku pre svoj automobilový priemysel a rozšíriť ho na Mesiac a potom na Mars. Upozorňujeme, že nie sú potrebné žiadne predchádzajúce znalosti alebo skúsenosti s tvorbou webových stránok, Automotz je vhodný pre začiatočníkov.

Nevyžaduje žiadne znalosti programovania. Využite všetky dostupné materiály a rozšírenia a začnite na silnom webe s Automotz.

Garáž

dielňa-dielňa-oprava-auto-garáž-téma

Garage môžete premeniť na množstvo rôznych automobilových a autoservisných aplikácií.

Patria sem autopožičovne, autoumyvárne, autosklá, ale najmä autoservisy.

Tvorcovia ho postavili tak, aby bol priemyselný, robustný, kvalitný, profesionálny, konzistentný a elegantný. Táto téma je tiež vždy plne prispôsobiteľná vzhľadom a správaním.

Môžete vytvoriť neuveriteľne špecifické stránky súvisiace s autoservismi a zmiešať ich s relevantnými miniaplikáciami a krátkymi kódmi, ako sú ceny, kontaktné formuláre, katalógy produktov a oveľa viac.

Garáž je integrovaná s WooCommerce hneď po vybalení, čo znamená, že je otázkou niekoľkých sekúnd, kým dokončíte svoj produktový katalóg vo vašom online autoservise.

Celkovo má Garage na to, aby to dokázal.

Ronneby

ronneby autoservis tému wordpress

Ronneby je mimoriadne výkonná a flexibilná viacúčelová téma WordPress. Táto téma môže priniesť všetky zainteresované strany, pokiaľ zdieľajú spoločný bod.

Táto spoločná vlastnosť vyžaduje najvyššiu kvalitu a výkonnú tému pre špičkové automobilové webové stránky.

Je obzvlášť vhodný pre butikové autoservisy, špičkové autoservisy, elitné mechanické obchody a ďalšie špičkové webové stránky s autoservismi.

Tí, ktorí pôsobia v odvetví automobilových služieb a uvádzajú na trh špičkový produkt pre špičkovú klientelu, potrebujú spoľahlivú tému, ktorá by podporila ich webové riešenie. Ronneby je tou témou.

Navyše v kombinácii s integrovaným obchodom WooCommerce s viacerými rozloženiami vytvára stránky, ktoré zaujmú zákazníkov a zaujmú ich nezabudnuteľným spôsobom. Ronneby je pripravený vytvoriť vám webovú stránku, ktorá zažiari ostatných.

Otvorené

téma wordpress autoservisu Avada

Avada uspokojuje potreby a požiadavky obchodných webových stránok súvisiacich s autoservismi. Ich kapacita siaha od mechanických dielní a karosární až po lakovne, autoumyvárne a všetky druhy stránok automobilových služieb.

Intuitívna a flexibilná povaha Avada ponúka jednoduché vytváranie rozloženia prostredníctvom nástroja na tvorbu stránok Fusion Builder. Môžete tiež pristupovať k rozšíreným možnostiam témy pre prispôsobenie na vysokej úrovni na všetkých úrovniach.

Rámec Fusion Core poskytuje výkonné srdce pre váš web a umožňuje vám pomocou nástrojov, ako je Fusion Slider, jednoducho vytvárať profesionálne vyzerajúce animované posúvače so všetkými druhmi obsahu a správania.

Okamžite si nastavte svoj obchod s natívnou integráciou WooCommerce a oslovte svet pomocou Bootstrapu, natívneho krížového prehliadača a podpory viacerých platforiem.

Môžete použiť užitočné krátke kódy na vytvorenie akejkoľvek stránky a príspevku, na ktorý si spomeniete. Podávajte dnešnému svetu s Avadou.