18 najlepších tém WordPress pre tanečné štúdiá 2022

Hľadáte najlepšie témy WordPress pre tanečné štúdio? Urobili sme veľa prieskumov, aby sme vám priniesli 20 najlepších, ktoré sú dnes k dispozícii!

Tieto problémy zabezpečujú maximálny výkon na všetkých zariadeniach a platformách.

Sú nabité rozloženiami, doplnkami, miniaplikáciami a krátkymi kódmi pre okamžitý štart.

Áno, témy poskytujú všetko, čo potrebujete.

To je všetko – podniknite kroky a majte stránku v prevádzke za pár minút! (Požadujeme 0 skúseností s vývojom webu).

Najlepšie témy WordPress pre tanečné štúdio

Tanečná škola

Téma WordPress v tanečnom štúdiu

Čistý, moderný a profesionálny dizajn tanečnej školy je pripravený posunúť vaše podnikanie na vyššiu úroveň. Je tiež vybavený pluginmi a krátkymi kódmi, ktoré zvyšujú výkon. Táto téma je tiež kompatibilná s nástrojom na tvorbu stránok WPBakery, ktorý vám umožňuje efektívne vytvárať stránky, ako to robia odborníci.

Tanečná škola integruje doplnok Kalendár udalostí; preto môžete jednoducho vytvárať a spravovať udalosti. Je tiež kompatibilný s doplnkom WooCommerce, takže si môžete ľahko vytvoriť krásny a funkčný internetový obchod.

Táto téma je tiež navrhnutá s vysokokvalitným SEO spolu s platnými sémantickými kódmi. Tanečná škola tiež integruje LayerSlider a Slider Revolution na vytváranie pútavých prezentácií.

Môžete použiť kolotoč, cenovú tabuľku, počítadlo, referencie, indikátor priebehu a ďalšie! Tanečná škola je pripravená, však?

Tanečné štúdium

Tanečné štúdium

Tu je Dance Studio, téma WordPress, ktorá zahŕňa moderné a estetické pozadie videa. Je ideálnou voľbou pre tanečné školy, ktoré vyučujú balet, súčasný tanec, latino a salsa kluby, hip hop, zumbu a iné tanečné štúdiá.

Táto ľahko použiteľná téma je plná výkonných a intuitívnych funkcií.

Dance Studio má tiež citlivý dizajn a funkcie pripravené pre sietnicu. Preto si predvolene zakúpite webovú stránku pre mobilné zariadenia. Poskytuje vám viac príležitostí na zvýšenie mobilnej návštevnosti a generovanie väčšieho počtu potenciálnych zákazníkov.

Okrem toho táto téma integruje pluginový rozvrh na vytvorenie funkčných a atraktívnych harmonogramov pre triedy.

S kalendárom udalostí Pro môžete jednoducho plánovať udalosti a tanečné kurzy. Jeho kompatibilita s doplnkom WooCommerce tiež plní svoje úlohy krásne – na svojom webe môžete predávať čokoľvek.

tanečná akadémia

Téma WordPress Tanečná akadémia

Dancing Academy bude skvelou voľbou témy WordPress, ak chcete, aby vaše podnikanie v tanečnom štúdiu vyniklo.

Táto téma obsahuje 4 užitočné a inovatívne vopred vytvorené webové stránky pre podnikanie v tanečnom štúdiu. Dancing Academy je tiež vybavená prémiovými doplnkami, ktoré sú zahrnuté zadarmo!

Konkrétne je zostavený s kompatibilitou s WPBakery, jedným z najpopulárnejších doplnkov na vytváranie obsahu drag and drop.

Okrem toho, Dancing Academy integruje doplnok Events Schedule, ktorý vám umožňuje zobrazovať plány a rozvrhy so štýlom a eleganciou. To nie je všetko, Slider Revolution tiež robí túto tému vizuálne príťažlivejšou vďaka úžasným posúvačom vytvoreným len niekoľkými kliknutiami.

Vďaka svojim plne citlivým funkciám pripraveným na sietnicu bude táto téma vždy vyzerať čisto a usporiadane.

Vlny

Vibez – téma WordPress v tanečnom štúdiu

Vibez je ďalšia elegantná téma WordPress v tanečnom štúdiu, ktorá sa ľahko používa. Dodáva sa s viac ako 7 úžasnými, jedinečnými a inovatívnymi prednastavenými ukážkami.

Či už ponúkate súčasný balet, latino tance, detský balet, pole dance alebo hip hop, Vibez je pôsobivou voľbou.

Zatiaľ čo vytváranie webovej stránky od začiatku je trochu únavné, Vibez vám ponúka najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť webovú stránku aj bez kódovacích zručností, vďaka WPBakery.

Teraz je vytvorenie webovej stránky len otázkou drag and drop. Vibez vám tiež pomáha vytvárať udalosti na webovej stránke a pridávať potrebné polia prostredníctvom doplnku Kalendár udalostí.

Taktiež nastavenie a správa online obchodu nie je nikdy problém s Vibez, pretože je kompatibilný s doplnkom WooCommerce.

Arabesque

Arabesque

Arabesque je téma modernej baletnej školy a tanečného štúdia so špičkovým dizajnom a plne funkčné. Táto téma sa dodáva so 6 nádhernými ukážkami, ktoré si môžete nainštalovať pomocou funkcie jedným kliknutím.

Táto téma tiež obsahuje veľkú zbierku užitočných vnútorných stránok, ktoré sú nevyhnutné pre tanečné štúdiá. Môžete tiež zažiť intuitívne úpravy, pretože sú kompatibilné s tvorcom WPBakery.

Teraz môžete rýchlo vytvárať svoje webové stránky a príspevky s menšou námahou.

Je tiež integrovaný s rozvrhom reagujúcim na rozvrh na riadenie tanečných tried. To nie je všetko, Arabesque používa Slider Revolution na vytváranie krásnych prezentácií pre viac obsahu.

Akadémia tanca

Akadémia tanca

Ak študentom ponúkate tanečné kurzy, možno budete chcieť využiť Dance Academy na rozšírenie povedomia o vašom podnikaní.

Dance Academy je jednou z najlepších tém tanečného štúdia WordPress, ktorú si môžete kúpiť práve teraz. Obsahuje 3 ohromujúce vopred navrhnuté ukážky venované tanečným štúdiám.

Tieto varianty domovskej stránky môžete importovať jediným kliknutím. Vďaka svojim hlavným funkciám vám táto téma môže skutočne pomôcť dobre viesť vaše podnikanie v tanečnom štúdiu.

Táto téma je tiež kompatibilná s rôznymi prehliadačmi, aby sa zabezpečil plynulý výkon na všetkých platformách. Okrem toho vám WPBakery Page Builder umožňuje prispôsobiť vašu webovú stránku s minimálnym úsilím a bez znalosti kódovania.

Keďže téma je plne responzívna, váš web bude na moderných zariadeniach vyzerať perfektne a elegantne.

Bard

Bard

Bard je téma divadla a scénického umenia, ktorá prichádza so 6 krásnymi a umeleckými vopred pripravenými ukážkami. Pomocou tejto témy môžete ľahko spravovať svoje webové stránky.

Bard je vysoko prispôsobiteľný a má rozsiahle administrátorské rozhranie. Môžete tak rýchlo upraviť farby, písma, rozloženie, ikony a ďalšie užitočné prvky vo svojom dizajne.

Vytváranie webových stránok je veľmi jednoduché pomocou metódy drag and drop. Áno, rozloženia môžete vytvárať rýchlejšie a jednoduchšie bez námahy.

Ak chcete speňažiť svoj web prostredníctvom predplatného, ​​môžete to urobiť efektívne, pretože táto téma je plne kompatibilná s doplnkom WooCommerce.

Napokon, početné krátke kódy efektívne plnia svoje povinnosti na zvýšenie výkonu a funkčnosti témy.

asana

asana

Ako tanečné štúdio môžete zlepšiť svoj dosah pomocou dobrej webovej stránky. Tu je Aasana, jedna z najlepších možností týchto tém tanečného štúdia WordPress.

Obsahuje 6 ukážok pripravených na použitie, ktoré si môžete bez problémov nainštalovať. Má čistý, jedinečný a minimalistický dizajn vhodný pre vaše vysnívané webové stránky.

Aasana integruje kalendár udalostí (Pro) na vytváranie a správu opakujúcich sa udalostí.

Responzívne funkcie a funkcie pripravené na sietnicu sú nevyhnutnosťou pre všetky témy. Aasana preto zaručuje, že váš web bude vyzerať dobre na všetkých zariadeniach.

Je tiež nepopierateľné, že je pôsobivé mať bleskovo rýchlu webovú stránku. Aasana sľubuje nezabudnuteľný výkon pre všetkých svojich užívateľov.

pointe

tému tanečné štúdio wordpress pointe

Pointe je veľmi praktická téma WordPress pre tanečné štúdiá, ktorú môže naplno využiť každý. Či už ste starší webový vývojár alebo práve začínate, tak či onak, s Pointe uvidíte fantastický výsledok priamo pred vašimi očami.

Táto téma má k dispozícii všetok demo obsah, ktorý môžete použiť tak, ako je, alebo ho ďalej skrášľovať. Netreba sa nijako obmedzovať, tvarovať ani formou; Pointe je tu, aby s ľahkosťou spracoval všetky vaše nápady a priania.

Propagujte svoje služby, inzerujte umiestnenie svojho tanečného štúdia a zblížte sa so svojimi študentmi spustením blogu, a to všetko s Pointe.

tabuľky

tabula wordpress témy pre tanečné štúdio

Tabula je prepracovaná téma WordPress pre tanečné štúdiá a školy. Existuje množstvo rôznych vzoriek preddefinovaných a pripravených na použitie.

Ak chcete urýchliť proces a dostať sa rýchlo do ulíc online sveta, Tabula sa o všetko postará. Jedna vec je istá; už netreba začínať od nuly. Inými slovami, Tabula je jediný nástroj, ktorý potrebujete na to, aby ste s dôverou pristupovali k založeniu špičkovej webovej stránky tanečného štúdia.

Tabula je samozrejme kompatibilná so všetkými zariadeniami, webovými prehliadačmi, sietnicovými displejmi, populárnymi pluginmi a RTL jazykmi.

Zahŕňa tiež nástroj na tvorbu stránok drag and drop pre rýchle a jednoduché prispôsobenie. Pokiaľ ide o druhý, ponúka programovanie bez kódu, ktoré vyhovuje používateľom všetkých úrovní.

Edumy

edumy wordpress témy pre tanečné štúdio

Ak chcete vytvoriť online centrum na zdieľanie svojich tanečných znalostí, Edumy je správna cesta. Táto téma WordPress je úžasný balík, ktorý vás okamžite odlíši od konkurencie.

Dizajn Edumy je citlivý a pripravený pre mobilné zariadenia, takže bezproblémovo funguje na stolných a prenosných zariadeniach. Edumy má všetky najnovšie trendy a predpisy, takže ich online platforma funguje hladko.

Stránky kurzov, efekty vznášania sa, tvorca stránok Elementor drag and drop, správa udalostí, import ukážkových údajov jedným kliknutím, 8 domovov a rôzne hlavičky sú niektoré z výhod, ktoré má Edumy k dispozícii.

Posuvník, lepiaca ponuka, tlačidlo Späť na začiatok, referencie a sekcia blogu sú niektoré z ďalších funkcií, ktoré vám budú veľmi prospešné.

vzdelávací balíček

vzdelávací balíček

Vzdelávací balík je úžasná téma vytvorená pre vzdelávacie webové stránky. Má 9 pripravených ukážok (vrátane jedného pre tanečnú akadémiu), ktoré si môžete nainštalovať jediným kliknutím.

Vzdelávací balík je vybavený niekoľkými užitočnými doplnkami a je navrhnutý tak, aby poskytoval najlepšie riešenie pre vzdelávacie webové stránky.

Táto téma je kompatibilná s WPBakery, ktorá vám umožňuje hrať s intuitívnymi prvkami pomocou drag and drop. Vzdelávací balík vám rovnakým spôsobom umožňuje prispôsobiť rôzne aspekty témy pomocou nástroja WP Customizer.

Pomocou vzdelávacieho balíka budete môcť porovnávať kurzy a ukladať si ich do záložiek, aby vyhovovali vašim potrebám. Keďže integruje doplnok WooCommerce, predaj tried alebo kurzov je celkom jednoduchý.

Pozrite si ďalšie pozoruhodné funkcie tejto témy a začnite efektívne propagovať svoje podnikanie v tanečnom štúdiu!

Vychovávateľ

Vychovávateľ

Vyberte si tú najlepšiu tému pre svoje podnikanie v tanečnom štúdiu z týchto pozoruhodných tém tanečného štúdia WordPress. Pedagóg je pripravený zapôsobiť na svojich budúcich žiakov.

Má 9 úplne užitočných vstupných stránok vhodných pre školy, univerzity a online kurzy. Educator integruje užitočné a výkonné doplnky, aby svoju prácu vykonával dobre. Táto téma je kompatibilná s doplnkom bbPress, aby ste mohli jednoducho vytvárať diskusné fóra a nástenky.

Podporuje tiež doplnok Timetable na vytvorenie usporiadaného rozvrhu pre tanečné kurzy. Podporuje tiež Kalendár udalostí na zobrazenie tried prostredníctvom rozloženia kalendára.

Ďalšou významnou črtou programu Educator je tvorca drag and drop. Môžete jednoducho kombinovať prvky a vytvoriť ideálnu stránku pre vaše potreby.

Most

Most - Moderná viacúčelová téma WordPress

Bridge je viacúčelová téma plná 600+ úžasných ukážok pre vaše podnikanie. Poznámka: Má 2 jedinečné vopred vytvorené webové stránky pre tanečné štúdiá: Pole Dance a Urban Dance.

Bridge integruje najužitočnejšie doplnky, takže váš web môže fungovať dobre bez kompromisov v dizajne. Táto téma vám umožňuje vytvoriť webovú stránku ako odborník!

Stačí pretiahnuť prvky a svoju webovú stránku môžete dokončiť rýchlo a jednoducho. Keďže je lepšie predávať triedy alebo čokoľvek na svojom webe, táto téma integruje výkonný a plne funkčný doplnok WooCommerce.

Takže bude pre vás jednoduchšie založiť si dobrý obchod za pár minút s Bridge. Integrácia tejto témy do sociálnych médií vám tiež pomôže vybudovať sociálnu prítomnosť, ktorá môže posunúť vaše podnikanie na ďalšiu úroveň.

FatMoon

FatMoon

Chcete vytvoriť online prezentáciu pre svoje podnikanie v tanečnom štúdiu? Ak ste toho nevideli dosť, zaradili sme FatMoon do tohto zoznamu tém tanečného štúdia WordPress.

FatMoon má 43+ jedinečných a úžasných ukážok, 26+ pripravených posuvníkov a 25+ pozoruhodných stránok. Máte nekonečné možnosti, ako vytvoriť svoj web.

FatMoon má hlavnú tému pre balet s názvom Zaria. Má krásny a elegantný koncept témy tanečného štúdia, pretože využíva čiernobielu farebnú schému.

S výkonným správcom médií FatMoon môžete spravovať svoje fotografie a videá tým najpohodlnejším spôsobom. Dodáva sa tiež so skvelými šablónami cenových tabuliek na zobrazenie služieb alebo tanečných kurzov s príslušnými poplatkami.

Táto téma tiež používa WordPress Customizer, čo uľahčuje úpravu prvkov a dosiahnutie skvelého výsledku. Ak chcete použiť paralaxu alebo pozadie videa, je to tiež možné. Užite si to.

Avonmore

AvonMore

Aby vaša firma zažiarila, musíte si kúpiť tú najlepšiu tému, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám. Ak prevádzkujete a riadite tanečné štúdio, možno budete chcieť zlepšiť svoj dosah prostredníctvom online viditeľnosti.

Avonmore je viacúčelová kreatívna téma, ktorá prichádza s 9 úžasnými ukážkami. Je tiež dodávaný s doplnkami, ktoré zlepšujú funkčnosť a dizajn témy.

Aby sme vám pomohli vytvoriť webovú stránku s ľahkosťou a rýchlosťou, Avonmore integruje WPBakery. Na dokončenie stránok svojho webu môžete kombinovať prvky.

Okrem toho je citlivý na prispôsobenie sa akémukoľvek zariadeniu, ktoré používateľ používa na prístup k vašej webovej lokalite.

Integruje tiež Slider Revolution na vytváranie úžasných prezentácií. Tiež vám pomôže pridať krásne a atraktívne prechody a animačné efekty. Urobte dojem s Avonmore.

BeTheme

Spravujte svoje online kurzy a registrácie s ľahkosťou pri používaní BeTheme. Ide o viacúčelovú tému, ktorá je nabitá rôznymi funkciami, vďaka ktorým bude váš web vynikať!

BeTheme má viac ako 600 vopred vytvorených webových stránok, ktoré vám poskytnú kompletné riešenie pre vaše obchodné potreby týkajúce sa online viditeľnosti. Výberom jednej z týchto ukážok môžete jednoducho nastaviť svoj web pomocou funkcie inštalácie jedným kliknutím.

V súčasnosti sú tvorcovia stránok populárne pre jednoduché vytváranie webových stránok. Stránky a rozloženia môžete vytvárať pomocou rozhrania drag and drop bez kódovania s BeTheme.

BeTheme je vytvorený s citlivým dizajnom a funkciou pripravenou na sietnicu. Vaša webová stránka bude preto vyzerať vynikajúco bez ohľadu na zariadenie a platformu.

Táto téma prichádza aj s generátorom krátkych kódov, ktorý vám poskytuje užitočné prvky pre váš web.

7

The7 je ďalšia užitočná téma, ktorá stojí za pridanie do tohto zoznamu tém tanečného štúdia WordPress. Má viac ako 45 vopred pripravených webových stránok, ktoré zlepšia váš pracovný postup pri vytváraní webových stránok.

Táto téma má tiež 6 prémiových doplnkov, ktoré sú pripravené vykonávať základné funkcie a vylepšovať funkčnosť a estetiku vášho webu.

Vďaka kompatibilite The7 s WPBakery Page Builder a Ultimate Addons je dosahovanie rýchlych a profesionálnych výsledkov jednoduché.

Integruje tiež Slider Revolution a Layer Slider na vytváranie prezentácií veľmi dobre. Keďže bezplatné doplnky tiež zohrávajú dôležitú úlohu pri vynikajúcom výkone témy, The7 je dokonale kompatibilný s doplnkom WooCommerce.

Vytvárajte, propagujte a predávajte čokoľvek, čo chcete s The7.