17 úžasných tém CrossFit WordPress 2022

Ako nadšenec pre zdravie a šport som si naozaj užil prezeranie tém CrossFit WordPress.

Je to masívny priemysel; preto od našich používateľov dostávame veľa žiadostí o vytvorenie tohto zoznamu.

Na vytvorenie webovej stránky máte veľa možností, no nie všetky sú 100% spoľahlivé.

Tu prichádza táto recenzia: zbierka 17 solídnych tém, ktoré fungujú pre CrossFit , telocvične a fitness kluby .

Všetky sa veľmi ľahko používajú. (Nulové skúsenosti s kódovaním a dizajnom).

Môžete začať ihneď, v prípade potreby kontaktovať bezplatnú podporu a čoskoro spustiť novú stránku.

Najlepšie CrossFit WordPress Témy

Zábavný fakt: Na celom svete existuje viac ako 15 000 telocviční špecifických pre CrossFit.

1. Jevelin

jevelin-crossfit-wordpress-theme

Jevelin je krásna a farebná téma CrossFit WordPress. Ide o rýchlu a flexibilnú sadu nástrojov pre bezproblémovú tvorbu atraktívnych webových stránok.

Jevelin spravovaná zbierka komplexných ukážkových webových stránok a leštených šablón stránok vám dáva solídny základ, aby ste vždy vykročili správnou nohou.

Nastavenia prispôsobenia vám umožňujú upraviť hlavičky a päty, bočné panely s miniaplikáciami a atraktívne sekcie na pozadí videa s minimálnym úsilím pre výsledky v profesionálnej kvalite.

Jeho plynulé grafické prostredie obsahuje nespočetné množstvo krátkych kódov a funkcií, ktoré vám umožňujú zmapovať vaše CrossFit rutiny len niekoľkými kliknutiami, takže všetci vaši návštevníci budú mať prehľad o najpopulárnejších cvičeniach.

Jevelin uľahčuje udržiavanie kondície a spojenie so svojím publikom!

2.Webify

Webify je úžasný nástroj na vytváranie stránok všetkého druhu. Ak sa nachádzate v priestore CrossFit a fitness, môžete na založenie takejto webovej stránky použiť aj Webify.

Webify prichádza s množstvom stránok a rôznymi ďalšími vymoženosťami, ako sú hlavičky, päty, krátke kódy, moduly a bloky.

Všetko máte nastavené a pripravené. Nevyžadujú sa ani žiadne predchádzajúce skúsenosti; Pomocou Webify môže vytvoriť stránku ktokoľvek.

Webify je navyše responzívne, kompatibilné s rôznymi prehliadačmi a sleduje najnovšie trendy a predpisy v oblasti vývoja webu.

Výkon bude vždy na najvyššej úrovni, pokiaľ ide o Webify. Pozvite aktívnejších ľudí, aby sa pripojili k vašim programom a doviedli svoje podnikanie do extrémov.

3. Fitness športovca

športovec-fullscreen-fitness-crossfit-template

Athlete Fitness je vizuálne príťažlivá a prispôsobiteľná téma WordPress pre CrossFit, fitness, telocvičňu a šport.

Je navrhnutý so surovým výkonom a absolútnou flexibilitou, aby bez námahy rozvíjal požiadavky nespočetného množstva rôznorodých potrieb a požiadaviek webových stránok. Všetko bolo vyvinuté špecifickým a jedinečným spôsobom pre údržbu webových stránok športového charakteru.

S množstvom technologickej sily pod kapotou, vrátane prémiových doplnkov, je Athlete Fitness pripravený zvládnuť všetky vaše priania a nápady.

Vďaka integrovanému a funkčnému systému riadenia tried fitness a trénerov je Athlete Fitness prirodzene vhodné pre každého so silným zameraním na riadenie intenzívnych fyzických aktivít.

Užite si to.

4. Fitness zóna

fitness-zone-healthy-lifestyle-site-template

Fitness Zone je výkonná a funkčná téma WordPress pre CrossFit, zdravie, telocvičňu a fitness.

Téma obsahuje množstvo užitočných a relevantných krátkych kódov a funkcií súvisiacich so športom a crossfitom, aby ste si mohli vytvoriť svoj športový web rýchlo a bez problémov.

Má tiež vstavaný vizuálny nástroj na tvorbu stránok, ktorý vám umožňuje pretiahnuť desiatky upravených a vlastných prvkov na vaše stránky a vytvoriť si vlastnú verziu za pár minút.

Môžete použiť ktorúkoľvek z profesionálne navrhnutých, na použitie pripravených ukážkových webových stránok Fitness Zone a šablón ukážkových stránok, ktoré si môžete rýchlo prispôsobiť a vizuálne označiť.

Plná odozva znamená, že vaši crossfitoví športovci budú mať jednoduchý prístup k vašej webovej stránke, aj keď budú na svojich mobilných zariadeniach.

5. Kalium

kalium-simple-crossfi-wordpress-theme

Kalium je štýlová a elegantná téma WordPress pre fitness a CrossFit webové stránky a telocvične. Ide o svieže a inovatívne riešenie pre projekty a snahy, ktoré pokrývajú celý rad zaujímavých priemyselných odvetví a špecializovaných trhov.

Kalium obsahuje úhľadné ukážkové webové stránky a pohodlné šablóny stránok, výkonný nástroj na tvorbu stránok a nástroje ako doplnok LayerSlider, ktoré výrazne zefektívnia proces návrhu a vývoja.

Uľahčí vám to život a uľahčí vám prácu.

Táto téma je ideálna pre crossfitových športovcov, aby si vytvorili online domov pre svoje aktivity, kde sa môžu stretávať priatelia a kolegovia crossfitoví tréneri.

Zobrazte svoje crossfitové obrázky a videá vo vysokom rozlíšení jedinečným spôsobom a upútajte pozornosť každého.

Vzorové ukážky crossfitu Kalium môžete prevrátiť len niekoľkými kliknutiami, nie je potrebné žiadne kódovanie.

Kalium rozširuje vaše publikum a priťahuje väčšiu návštevnosť vďaka štruktúre vylepšenej SEO a optimalizovanej pre mobilné zariadenia.

6. JustFit

justfit-gym-wordpress-theme

JustFit je úžasná téma s vynikajúcim dizajnom. Je prispôsobivý, pohotový a oddaný zdraviu a kondícii.

Viacjazyčná podpora môže odstrániť akékoľvek jazykové bariéry a zabezpečiť, že budete môcť preložiť každý riadok.

Používatelia sa môžu spoľahnúť na kvalitné informácie na fóre podpory. Vývojový tím je vždy ochotný pomôcť.

Téma vás povzbudzuje, aby ste boli tak kreatívni, ako chcete. Prispôsobenie je hračkou vďaka panelu Možnosti.

Stránky môžete vytvárať okamžite vďaka sekciám drag and drop. Taktiež nie je potrebné upravovať kód pri pridávaní alebo preskupovaní sekcií.

Zákazníci oceňujú webovú stránku s rýchlym načítaním: JustFit prekvapí. To vedie k lepšej skúsenosti používateľov a povzbudzuje ich k návratu.

JustFit je navyše optimalizovaný pre službu AdSense, aby ste mohli ďalej speňažiť svoje webové stránky.

Malé detaily môžu zvýšiť atraktivitu vašej stránky. JustFit vie, ako to urobiť správne.

7. Fitness telocvičňa

fitness šport crossfit wordpress tému

Ide o veľmi pôsobivú tému WordPress, ktorá podporuje dosiahnutie zdravého života neustálou fyzickou aktivitou. Do tejto kategórie patrí tanec, joga, box alebo crossfit.

Vývojári zahrnuli veľmi informatívneho sprievodcu nastavením. Podporujú kreativitu a experimentovanie v dizajne a prezentácii.

Tiež zefektívnili proces prispôsobenia vďaka nástroju na tvorbu stránok drag-and-drop. Stačí kliknúť a potiahnuť.

Je to veľmi dôležité, pretože mnohé spoločnosti sa rozhodnú najať si vývojárov tretích strán a zaplatiť im za vytvorenie ich online profilov. Táto téma vás ušetrí od platenia drahých poplatkov a umožňuje priamejšie prispôsobenie. DIY.

K dispozícii je niekoľko stránok vrátane štandardnej domovskej stránky, odľahčenej verzie domovskej stránky, stránky „O“ alebo sekcie ponuky Parallax a .

Všetci používatelia očakávajú doživotné pravidelné aktualizácie. To zaisťuje nekonečné zlepšovanie a prispôsobovanie vášho vzácneho obsahu.

8. Perlička

Pearl je viacúčelový koncept, vďaka ktorému je každé demo jedinečným výtvorom pre danú tému. Je užitočný vo všetkých druhoch obchodných a profesionálnych účelov.

Z ich mnohých úžasných ukážok nájdete niekoľko, ktoré sa hodia aj do priestoru CrossFit.

WPBakery nevyžaduje žiadne kódovanie na prispôsobenie možností témy. Schopnosť kvality obrazu je tiež vysoká a je pripravený na sietnicu. Nájdete tu viac ako 800 písiem Google, nástroj na nahrávanie ikon SVG a podporu WPML.

Špeciálne demo funkcie zahŕňajú úspešné príbehy a plánovanie udalostí so zobrazením kalendára. Môžete si tiež vytvoriť blog, v ktorom budete hovoriť o zdraví a cvičení. (Poskytnite tipy!)

Vývojári vytvorili Pearl, aby podnikali, a tak poskytovali integráciu WooCommerce pre obchody. Využite špeciálne výživové produkty alebo pomôcky na cvičenie.

Pearl navyše prichádza s detskou tematikou a úžasnou personalizovanou podporou dostupnou 24 hodín denne.

9.FitPro

Nekupujete si len tému, ale dostávate produkt s neustálymi vylepšeniami a úpravami zo strany vývojárov.

Jednou z jeho najdôležitejších funkcií je tvorca stránok WPBakery, ktorý teraz pokrýva všetky ukážkové stránky témy. Do tejto témy môžete jednoducho importovať svoje údaje a ukážkový obsah.

Existuje tiež 50 položiek, ktoré sú exkluzívne pre FitPro a sú prístupné prostredníctvom ľahko použiteľného GUI. Vývojári vytvorili každý prvok tejto témy a navrhli ho tak, aby spĺňal najvyššie štandardy v tomto odvetví.

Jeho hlavným zameraním je všestrannosť, dostupnosť a realizácia atraktívneho a elegantného dizajnu.

Ak chcete predávať akýkoľvek produkt alebo službu, môžete využiť robustný doplnok Woocommerce, ktorý uľahčuje vytvorenie úžasného internetového obchodu.

Samozrejme, budete musieť organizovať udalosti, keď prevádzkujete webovú stránku telocvične. Vďaka doplnku Events Calendar to dosiahnete s minimálnym úsilím.

10. Gimox

gimox crossfit wordpress tému

Výkonný Gimox môžete ľahko použiť ako tému CrossFit WordPress. Je určený pre telocvične a fitness, ale je dostatočne flexibilný, aby mohol pracovať s inými zámermi v priestore.

Objavíte 3 rôzne domáce vzorky, všetky s iným nádychom. Okrem toho získate aj niekoľko ďalších vnútorných stránok, ktoré môžete podľa toho kombinovať.

Gimox dodržiava všetky súčasné trendy a predpisy, čím zaisťuje, že vaša online prítomnosť bude fungovať hladko.

Kalkulačka rozvrhu a BMI, neobmedzené bočné panely, revolúcia posúvača, tvorca stránok, 80+ preddefinovaných blokov, zoznam funkcií sa zdá byť nekonečný.

S Gimoxom si teraz môžete vytvoriť webovú stránku svojich snov skôr ako neskôr.

11. KetoFit

ketofitt crossfit wordpress tému

KetoFitt je tu, aby vytvoril silnú online propagáciu pre vaše zariadenie CrossFit. Toto je však všestranná téma WordPress pre telocvičňu a fitness, ktorá vám umožňuje pracovať na viacerých projektoch súčasne.

KetoFitt má veľmi moderný dizajn, ktorý vám pomôže pozdvihnúť váš potenciál do nových výšin.

Okrem toho, KetoFitt prichádza s rôznymi domácimi ukážkami, 10 vnútornými stránkami, Elementor, online obchod a blogový modul. Celá štruktúra je tiež pripravená pre mobilné zariadenia, rýchlo sa načítava a je vhodná pre SEO.

Začnite vytvárať svoje webové stránky jedným kliknutím a začnite zlepšovať KetoFitt bez toho, aby ste museli pracovať s kódovaním. Očakávajte úžasné výsledky v krátkom čase.

12. Výdrž

stamin crossfit wordpress tému

Nechajte všetkých cvičiť vo vašom CrossFit centre so Staminom. Táto téma CrossFit WordPress vám umožňuje oživiť atraktívnu webovú stránku, ktorá vám pomôže získať viac športových nadšencov.

Stamin obsahuje niekoľko rozložení prednej a zadnej strany, takže ich môžete kombinovať. Dosiahnite výsledok v krátkom čase. Aj keď sa rozhodnete upraviť Stamin, proces bude rýchly a efektívny.

Stamin obsahuje mnoho prémiových doplnkov bez dodatočných nákladov a ponúka množstvo hotových prvkov pre rýchlu integráciu.

Začnite online ako šampión a propagujte svoju firmu oveľa väčšiemu publiku.

13. Šikovnosť

šikovnosť crossfit wordpress tému

Prowess je výkonná téma CrossFit WordPress, ktorá posilní webovú prezentáciu vašej spoločnosti.

Na druhej strane, Prowess môžete bez problémov použiť aj na iné druhy podnikania, ako je fitness, joga, gymnastika a ďalšie športové aktivity, na ktoré sa špecializujete.

Obratnosť sa rýchlo a bez námahy prispôsobí odvetviu, v ktorom sa nachádzate, vďaka mnohým vzorovým vzorom pripraveným na použitie.

V súprave Prowess nájdete 9 ukážok, kalkulačku BMI, doplnok kalendára a mnoho ďalších interných stránok na rýchle dokončenie tvorby webovej stránky CrossFit.

Ak chcete začať na webe ako profesionál, musíte použiť Prowess. Použite úžasné vopred vytvorené prvky, komponenty, krátke kódy a prispôsobte si webový dizajn Prowess presne podľa svojich potrieb.

14. Posilňovňa a fitnes

telocvičňa-fitness-wordpress-website-template

Tvorcovia Gym & Fitness sa postarali o to, aby pomohli telocvičniam a fitness centrám vytvoriť webovú stránku bez námahy.

Jeho plne responzívny dizajn sa bez problémov prispôsobí všetkým moderným typom zariadení a veľkostiam obrazovky. (Zaručený optimálny zážitok zo sledovania).

Táto téma vám umožňuje zobraziť prezentovateľnú cenovú tabuľku pre všetky členské plány, aby návštevníci mohli vidieť služby a plány, ktoré ponúkate. Navyše, funkcia „Pripojiť sa k triede“ vám pomôže získať viac potenciálnych zákazníkov.

Gym & Fitness obsahuje aj vlastné tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach, takže používatelia môžu zdieľať váš obsah priamo z vašej webovej stránky.

Je plne kompatibilný s WooCommerce. Založenie internetového obchodu a predaj produktov súvisiacich so športom a crossfitom je s touto témou jednoduché.

15. Atletické

estetická téma wordpress

Atetika je univerzálna téma WordPress pre všetky športy. Atetiku môžete použiť aj ako tému CrossFit WordPress a propagovať svoje zariadenia online.

K dispozícii sú 2 ukážky hlavnej domovskej stránky, ktoré si môžete zahrať, ako aj mnoho ďalších interných sekcií. Athetics plne podporuje jazyky RTL a umožňuje vám ich preložiť do ľubovoľného jazyka, ktorý chcete.

Athetics zaručuje mobilnú pripravenosť, kompatibilitu medzi prehliadačmi a kompatibilitu sietnice.

Okrem toho Athetics obsahuje mnoho skvelých funkcií, ako sú odporúčané triedy, rozvrhy tried, karty členstva, cenové plány, online dopytový formulár, posudky a ďalšie.

Možnosti, ktoré máte s Athetics, sú neobmedzené a zaručujú vám možnosť vytvoriť si presnú webovú stránku, ktorá vyhovuje vášmu CrossFit biznisu. Udržujte veci prvotriedne s Athetics, propagujte svoje služby a vyniknite na míle.

16.Fitmax

fit max wordpress tému

Fitmax je všestranná téma WordPress pre telocvičňu, fitness a CrossFit s pútavým dizajnom. Ponúka všetok potrebný materiál pre rýchlu realizáciu vašej športovej stránky.

Vďaka integrácii tvorcu stránok s myšou Elementor nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania. Medzi ďalšie vychytávky patrí WooCommerce, Slider Revolution, Contact Form 7 a plná Gutenberg kompatibilita.

Toto je len malá časť z celej zbierky obsahu, ku ktorému máte prístup, keď si vyberiete Fitmax.

Môžete si vybrať medzi tmavým a svetlým rozložením a upraviť a upraviť predvolené nastavenia podľa svojich predstáv. Je tiež celkom možné použiť Fitmax hneď po vybalení, pretože už prichádza s pútavým webovým dizajnom.

Niektoré zo sekcií, ktoré nájdete vo Fitmax sports, sú odpočítavanie, recenzie, slider, služby, klubové karty, programy a ďalšie. Impact s Fitmax.

17. Základňa telocvične

gymbase crossfit wordpress šablóna

Toto je téma CrossFit WordPress, ktorej sa počas celej životnosti dostalo veľa starostlivosti. Výhodou skvelých vzhľadov WordPressu je, že nikdy nebude existovať finálna verzia.

Vývojári sa neustále snažia vylepšovať a prekonávať svoje doterajšie práce. GymBase je toho skvelým príkladom.

Posuvník domovskej stránky je celkom efektívny, pretože sa prispôsobuje rozlíšeniu obrazovky, na ktorej sa aktuálne zobrazuje váš obsah.

Téma obsahuje aj filtrovateľné portfólio so stránkou s podrobnosťami, blogovou stránkou so sekciou komentárov, triedou založenou na akordeóne, responzívnym plánovačom a dokonca aj plánovacím nástrojom, ktorý zákazníkov prevedie vašou telocvičňou.

Pre tých, ktorí nemajú radi tradičný WordPress, je k dispozícii aj verzia produktu HTML5 a CSS3.

Svoju stránku môžete ľahko vytvoriť pomocou kvalitného nástroja na tvorbu stránok drag and drop. (Od zložitého k ľahkému).