16 úžasných tém nočného klubu WordPress

Ahojte fanúšikovia večierkov, pripojte sa k našej zbierke najlepších tém WordPress pre nočný klub. Vytvorte si výkonnú webovú stránku rýchlo a s nízkym rozpočtom.

Za posledných 5 mesiacov sme neorganizovali žiadnu párty, ktorá by hodnotila témy v tejto kolekcii. (Predstavte si, ako dlho by nám to inak trvalo.)

Tieto témy môžete použiť pre všetky druhy nočných klubov a nočných podujatí. Môžete dokonca použiť jeden na viacerých projektoch (pre viacerých klientov)!

Vyžadujú nulové skúsenosti s vývojom webu a ponúkajú vám veľa prednastavených rozložení a prvkov.

Všetko je možné od jednoduchých webových stránok až po pokročilejšie webové stránky s obchodmi a predajom lístkov.

Je čas na párty!

Najlepšie témy nočných klubov WordPress v roku 2021

clubium

téma nočného klubu clubio wordpress

Clubio je moderná, atraktívna a ľahko použiteľná téma WordPress pre nočné kluby. S pripravenými ukážkami stránok môžete vytvoriť kompletnú webovú stránku lusknutím prsta.

Aj keď sa rozhodnete pre úpravy, práca s Clubiom bude veľmi jednoduchá a to je záruka.

Ďalšími skvelými funkciami Clubio sú stránky lístkov, online rezervačné formuláre udalostí, miniaplikácia Instagram, kalendár udalostí a informačný kanál. Môžete tiež pohodlne zobraziť presnú polohu vášho nočného klubu pomocou Máp Google.

Propagujte svoje podujatia a všetky ostatné exkluzívne ponuky a to všetko pomocou dobre premyslenej webovej stránky vďaka Clubio.

zaboduj

zaboduj

Rockon je čistá minimálna téma nočného klubu WordPress s krásnym dizajnom. Či už ide o mobil alebo tablet, Rockon bude fungovať bez akýchkoľvek problémov s kompatibilitou a zaistí spoľahlivé skúsenosti pre každého používateľa.

Má moderný nádych a je určený pre tých, ktorí majú radi tanec, večierky, diskotéky, kapely, nočný život, jazdcov a ďalšie.

Zahrnuté nástroje a funkcie majú veľa aplikácií vhodných pre takmer každú webovú stránku, bez ohľadu na jej oblasť.

Keď sa rozhodnete kúpiť túto tému, nekupujete len zastaraný lineárny produkt. Je veľmi dynamický, neustále sa mení a dostáva aktualizácie od vývojárov.

Téma za rozumnú cenu s doplnkom Slider Revolution a nástrojom na tvorbu stránok WPBakery zadarmo, napriek jej vysokej cene.

acidum

téma disco acidum wordpress

Acidum je všestranná téma nočného klubu WordPress, ktorú môžete použiť na rôzne účely. Od nočných klubov po hudobné podujatia, webové stránky DJ-ov a dokonca aj rozhlasové stanice, Acidum bez problémov pojme viacerých používateľov.

A ak chcete ísť proti srsti a robiť to, čo chcete, môžete to urobiť tiež tým, že využijete výkonné funkcie Acidum. Prispôsobte si existujúci webový dizajn a okoreňte veci svojou originalitou a prispôsobením.

Zážitok s Acidum začína 3 vopred pripravenými ukážkami. Vďaka šikovnému a ľahko použiteľnému WPBakery môžete jednoducho zmeniť farbu a dokonca zmeniť polohu aktuálnych prvkov.

Acidum tiež dodržiava všetky moderné štandardy, ako je mobilná pripravenosť, kompatibilita medzi prehliadačmi a optimalizácia pre vyhľadávače. Bavte sa pri vytváraní webovej stránky pre nočný klub a uspejte.

Stereo klub

stereoclub-wordpress-clubbing-theme

Ak je vaším cieľom propagácia vášho nočného klubu, určite si pozrite StereoClub. Táto téma WordPress ponúka všestrannú sadu nástrojov funkcií a úžasný dizajn, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Používatelia budú mať úžitok z 13 vlastných widgetov, úplného CSS3, optimalizovaného kódu témy a možnosti implementovať vlastné pozadie stránok.

Nahrávanie vlastného loga a vlastných obrázkov hlavičiek je možné. Chyby pri zmene veľkosti nie sú v StereoClube žiadne. Jeho obsah je kompatibilný s akýmkoľvek zariadením vrátane tabletov a smartfónov. Téma bude tiež fungovať s akýmkoľvek internetovým prehliadačom.

StereoClub je pripravený na Gravatar a môže vkladať súbory HTML a PSD. Dokumentácia k téme je k dispozícii pre zákazníkov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o funkciách svojich webových stránok. Ísť!

FWRD

fwrd-creative-music-wordpress-theme

Pokiaľ ide o propagáciu klubu, témy ako FWRD môžu byť vašimi najlepšími priateľmi.

Tento inovatívny produkt WordPress je nabitý užitočnými funkciami a dizajnom, ktorý zapôsobí aj na toho najcynického používateľa. Hudba a tanec nepoznajú hranice, rovnako ako váš web.

FWRD je kompatibilný s doplnkom WPML, ktorý vám umožňuje vytvoriť viacjazyčnú stránku. Zahraniční fanúšikovia tento formát určite ocenia.

Ak máte odporúčané video z vašich úžasných udalostí, teraz ho môžete zahrnúť ako pozadie svojej webovej stránky. Okrem toho má FWRD funkcie pre prehrávače albumov a zvuku, ktoré môžete pridať na ľubovoľnú stránku pomocou vlastných miniaplikácií.

Neváhajte nahrať MP3 a ukážky, organizovať zoznamy skladieb alebo zahrnúť texty.

Na použitie tejto témy nemusíte byť profesionálnym programátorom. Dokonca aj dieťa môže vytvoriť úspešnú stránku vďaka technológii drag and drop.

Kallyas

Kallyas je viacúčelová téma WordPress s dôrazom na vizuálne efekty. Máte na dosah viac ako 30 ukážok a dokonca vytvárate vlastné variácie pre nekonečné vstupné stránky.

Je perfektný na pixely, pripravený na sietnicu a pohotový. Okrem toho Kallyas poskytuje viac ako 100 vybavených prvkov, ktoré sa hodia k nástroju na tvorbu stránok a rámcu dashboardu.

Kallyas používa výkonný inteligentný uploader a SEO booster. Bude to bežať rýchlo, ako rytmus vašich nocí!

Organizujte udalosti pre klub pomocou odporúčaného kalendára! Pomocou niekoľkých úprav ho môžete prispôsobiť scéne nočného klubu. Kallyas zvládne aj HTML5 a CSS3 animácie. Je tiež kompatibilný s WPML a WooCommerce.

Získate systém, ktorý vám umožní ukázať svoj plný potenciál. Predávať, písať, publikovať, šíriť novinky a ešte viac! Portfólio a blogové stránky sú tiež k dispozícii!

Pokračujte a začnite párty s Kallyasom!

Herion

herion wordpress disco téma

Herion je úplná téma WordPress pre hudobný priemysel. Teraz môžete webovú stránku nočného klubu ľahko premeniť na realitu pomocou 15 vopred pripravených ukážok. Urobte hluk online skôr ako neskôr.

Všimnite si, že nástroj vás nikdy nebude žiadať o znalosti kódovania vďaka WPBakery. Ide o nástroj na tvorbu stránok typu drag and drop, ktorý vám pomôže úplne sa vyhnúť písaniu kódu.

Lepiaca navigácia, mega menu, Slider Revolution, podpora vkladania tretích strán, 9 oblastí widgetov a integrácia sociálnych médií sú úžasné výhody Herionu. Samozrejme, stále je to len malý zlomok všetkých výhod, ktoré vám táto silná téma ponúka.

Súčasťou dohody je aj dokumentácia, priateľská podpora a časté aktualizácie. Ste len pár minút od toho, aby ste s Herionom posunuli popularitu vášho nočného klubu na novú úroveň.

vypadni

disco beatit wordpress tému

Pre silný a trvalý prvý dojem je Beatit tou správnou cestou. Je to všestranná téma WordPress, ktorú môžete použiť na najrôznejšie účely. A ak práve vytvárate stránku pre nočný klub, môžete to urobiť aj s Beatit.

V balení nájdete množstvo preddefinovaných rozložení stránok pre domovskú a vnútornú sekciu. Kombinujte, čo je k dispozícii, prezentujte svoj charakteristický štýl a môžete začať.

Hlavnými funkciami Beatitu sú widgety, zoznam udalostí, Instagram, galéria videí, tvorca stránok a možnosť predávať produkty online. Ďalšími výhodami Beatit sú glitch efekt, blog, podpora Google a animované ikony.

Svoju online prítomnosť môžete spravovať a udržiavať bez toho, aby ste sa museli zapotiť za malú investíciu.

NOČNÝ ŽIVOT

téma adresára nočného života

Nočný život je ideálny pre tých, ktorí chcú propagovať svoj nočný klub a propagovať určité koncerty alebo stretnutia.

Je to úžasná téma udalostí v adresári, ktorá vám umožňuje spravovať všetky aspekty súkromných udalostí, stránok a príspevkov.

Možnosť uverejňovať príspevky má nielen správca, ale aj používateľ. Tento produkt je tiež plne responzívny a zobrazuje obsah webových stránok na akomkoľvek zariadení bez ohľadu na veľkosť obrazovky.

Často sa hovorí, že ľudia, ktorí odmietajú byť na sociálnych sieťach, neexistujú. Našťastie, Nightlife uznáva potrebu sociálnej stopy: môžete ju jednoducho pripojiť k vašim obľúbeným sociálnym sieťam.

Domovská stránka sa ľahko spravuje a má veľa miniaplikácií. Poskytujú vám väčšiu voľnosť, pretože ich poradie môžete zmeniť jednoduchým kliknutím a potiahnutím.

S podporou doplnku WPML môžete tiež preložiť svoju stránku do viacerých jazykov (zacieliť na širšie publikum).

Anonymný

anondho wordpress disco téma

Posilnenie akcií a podujatí v nočnom klube je jednoduchšie, než si myslíte, pomocou správnych nástrojov. Anondho je skvelá téma WordPress, ktorá vás hneď od začiatku posunie správnym smerom.

Namiesto najímania profesionálov si teraz môžete jednoducho a pohodlne vytvoriť webovú stránku pre svoj nočný klub.

Anondho je tu s rôznymi ukážkami, z ktorých si môžete vybrať, pričom všetky si žiadajú špičkový výsledok. Nie je však potrebné dokonale sa držať predvolených nastavení; Anondho si tiež môžete prispôsobiť do posledného detailu.

Môžete aktivovať tvorca stránok Elementor a odomknúť úplnú slobodu tvorivosti.

DJO

djo wordpress disco téma

DJO je úžasne navrhnutá téma nočného klubu WordPress, ktorá pomáha získať návštevníkov vašich webových stránok. Spustite svoju firemnú webovú stránku pomocou 3 dostupných vzoriek a niekoľkých praktickejších interných rozložení stránok.

DJO je pripravený vám pomôcť roztočiť loptu lusknutím prsta.

Ďalšími skvelými funkciami DJO sú mega menu, cenové tabuľky, referencie, posuvník, priehľadná hlavička a rezervačný formulár a sekcia udalostí/party, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

DJO tiež prichádza s integráciou Google Maps na zobrazenie presnej polohy vášho nočného klubu pomocou mapy. Urobte správnu vec a rozhodnite sa pre DJO.

Vice

vice-artist-fullscreen-wordpress-theme

Vice je skvelá hudobná a eventová téma WordPress so 4 ukážkami a dizajnom, ktorý odmieta byť priemerný.

Poznámka: Ak ste novým vývojárom webu, pozrite si informatívny video tutoriál. Postupujte podľa ich pokynov a rýchlo vytvoríte kvalitnú webovú stránku.

Je možné implementovať plné videá YouTube ako pozadie vašej webovej stránky. To môže zvýšiť vizuálnu príťažlivosť akejkoľvek stránky, čo vedie k vynikajúcemu zážitku z prehliadania.

Existuje nekonečné spektrum možností prispôsobenia farieb, takže neváhajte experimentovať s rôznymi paletami.

Vice má najpokročilejší hudobný prehrávač WordPress na trhu s bočnými zoznamami skladieb, tlačidlami skryť/zobraziť, ovládaním hlasitosti a stealth režimom.

Ste pripravení posunúť svoju webovú prezentáciu na vyššiu úroveň?

Oscilátor

oscilátor-kreatívec-hudobník-wordpress-téma

Oscillator je neuveriteľne moderná viacúčelová hudobná téma WordPress. Je to úžasne postavená téma, ktorá bola starostlivo vyvinutá, aby bola intuitívnym riešením pre všetky typy webových stránok založených na WordPress, ktoré sa zaoberajú hudobným a zábavným priemyslom.

Dodáva sa s ľahko použiteľnými možnosťami prispôsobenia, ktoré vám umožnia plynulo a rýchlo upraviť webovú stránku nočného klubu Oscillator tak, aby vyhovovala vašej značke a potrebám.

Oscillator obsahuje funkcie šetriace čas, ako je napríklad drag-and-drop editor pre rýchle a zjednodušené načítanie, extrémne prispôsobiteľné webové stránky s rozsiahlou funkcionalitou widgetov. Môžete ich vyrábať od začiatku do konca bez akéhokoľvek kódovania.

Oscilátor reaguje na mobilné zariadenia a vyzerá krásne na všetkých zariadeniach s optimalizáciou pre vyhľadávače. Pripravený na rock?

akordy

akordy hudobný umelec motív

Či už ide o hudobné weby, oficiálne stránky kapiel alebo dokonca inzertné portály agentúr, Chords je možné prispôsobiť špecifickým potrebám každej situácie.

Jednou z najväčších výhod, pokiaľ ide o prispôsobenie, je to, že Chords obsahuje množstvo miniaplikácií. Máte možnosť pretiahnuť ich tam, kde ich potrebujete. Nebojte sa experimentovať s desiatkami aranžmánov.

Vývojári sa inšpirovali front-end frameworkom, ktorý umožňuje plnú odozvu a pripravenosť na sietnicu.

Téma obsahuje vlastný hudobný prehrávač spolu s plnou podporou streamovania. To vám umožní predviesť svoje najplodnejšie skladby. Prehrávač spolupracuje so známym SoundManager 2.

Rýchlo vytvorte potrebnú webovú stránku pomocou aplikácie Chords.

EmojiNation

emojinácia wordpress disco téma

EmojiNation je šikovná téma nočného klubu WordPress s funkciou rýchlej inštalácie jedným kliknutím.

Spolu s ukážkami domovskej stránky prichádza EmojiNation aj s ďalšími internými sekciami pre obchody, novinky, udalosti, Mapy Google a ďalšie.

Tento nástroj obsahuje množstvo užitočných funkcií, vďaka ktorým budete zdanlivo v krátkom čase v prevádzke. Najmä ak prevezmete demo po vybalení z krabice, môžete mať stránku spustenú za pár minút.

Pomocou nástroja na tvorbu stránok WPBakery môžete ďalej prispôsobiť hlavičku, pätu a základ EmojiNation. Nenechajte sa zastrašiť procesom prispôsobenia, pretože nejde o žiadne zložité kódovanie.

To je ono! Dnes si môžete vytvoriť trendovú stránku nočného klubu s EmojiNation, aj keď nemáte zručnosti v oblasti vývoja webu.

Excentrický

nekonvenčná téma disco wordpress

Vďaka všestrannosti, ktorú ponúka Offbeat, môžete navrhovať rôzne štýly webových stránok bez toho, aby ste museli čeliť problémom. V našom prípade môžete Offbeat použiť ako tému nočného klubu WordPress, pretože je dodávaná s vyhradenou ukážkou.

Všetky ostatné prednastavené vzorky však môžu rezonovať aj s vašou firmou. Offbeat robí všetko so štýlom a módou, aby zaistil, že vy a vaša firma vyťažíte z online sveta maximum.

Spolu s rôznymi domácimi rozloženiami obsahuje Offbeat aj vnútorné stránky, hordu krátkych kódov, vlastné formáty príspevkov, Slider Revolution a 3 rôzne hlavičky.

Offbeat poskytuje všetko, čo potrebujete, pomerne rozsiahlu zbierku ďalších funkcií a aktív, z ktorých môžete výrazne profitovať.