15 najlepších tém poistenia WordPress 2022

Ak potrebujete vytvoriť webovú stránku pre poisťovňu, ste na správnom mieste. V tejto zbierke najlepších tém pre poistenie WordPress nájdete množstvo rôznych dizajnov a funkcií.

Niektoré z týchto tém poistenia WordPress prichádzajú v mnohých variantoch, čo vám umožňuje vybrať si z rôznych dizajnov pre váš nový web. Ostatné témy vám poskytujú len vopred zostavené rozloženie alebo ukážku, na ktorej môžete založiť svoju stránku, čo vedie k menšiemu počtu rozhodnutí pri nastavovaní vašej lokality. stačí aktivovať tému a začať pridávať svoj obsah.

Všetky motívy v tejto kolekcii majú elegantný dizajn a profesionálny vzhľad. Vďaka ich flexibilite si ich však ľahko upravíte tak, aby zodpovedali vašej značke. Niektoré motívy vám dávajú možnosť vykonať nejaké kozmetické zmeny, napríklad úpravu farieb a písma. Iné zahŕňajú plnohodnotné nástroje na tvorbu stránok drag and drop, ktoré vám umožňujú prispôsobiť takmer každý aspekt vášho webu bez ohľadu na vaše skúsenosti s webovým dizajnom.

Keď hľadáte tému pre poistenie WordPress pre svoj projekt, nezabudnite preskúmať ukážky a pozrieť si zoznamy funkcií. Ak si viete predstaviť, že vaše poisťovacie podnikanie a služby predstavujú jednu z týchto tém, potom sa to pravdepodobne hodí pre vašu webovú stránku.

1.Kenray

Kenray je téma obchodného poradenstva vhodná na vytváranie webových stránok o poistení.

So svojimi štyrmi rôznymi ukážkami webových stránok Kenray dobre funguje pre rôzne projekty zamerané na podnikanie vrátane vytvárania webových stránok pre poisťovne. Ukážka webovej stránky poistenia obsahuje profesionálne vyzerajúci dizajn domovskej stránky, ktorý bol optimalizovaný tak, aby premenil viac návštevníkov na nových potenciálnych zákazníkov pre vašu firmu.

Aby sa váš web stal efektívnym marketingovým nástrojom pre vaše poisťovacie služby, domovská stránka témy Kenray má veľký posúvač, ktorý môžete použiť na privítanie nových návštevníkov na vašom webe, a tlačidlo. výrazná výzva na akciu, ktorú môžu ľudia rýchlo použiť Zapojte sa dotyk. Prvky v rozložení domovskej stránky môžete použiť aj na opísanie kľúčových poistných služieb, ktoré poskytujete, na zdieľanie podrobností o tom, ako pracujete, a na prezentáciu profilov svojich zamestnancov.

Medzi ďalšie prvky šablón Kenray zamerané na konverziu patrí panel s logom na zdieľanie podrobností o klientoch, s ktorými ste spolupracovali, oblasť na zvýraznenie vašich kľúčových obchodných zručností a tlačidlo cenovej ponuky, ktoré je vždy viditeľné.

Rovnako ako všetky ukážky Kenray, možnosť webovej stránky poistenia obsahuje okrem dizajnu domovskej stránky aj ďalšie šablóny. Vďaka tomu máte na výber viacero šablón kontaktov, portfólia, blogu a o stránke. Ak je potrebné niektorú z týchto šablón upraviť alebo si chcete vytvoriť vlastné rozloženie stránok, môžete použiť priložený doplnok WPBakery Page Builder alebo kompatibilný nástroj na tvorbu stránok Elementor. Vďaka tomu získate plnú kreatívnu kontrolu nad vzhľadom a štýlom vašej webovej lokality a jej obsahu.

Kenray má veľa užitočných šablón a funkcií, ktoré vám pomôžu spustiť úspešnú webovú stránku poistenia.

2. Poisťovacia agentúra

poisťovňa-agentúra-wp-téma

Poisťovňa je špeciálne navrhnutá téma WordPress, ktorá vám pomôže vytvoriť profesionálnu webovú stránku pre vašu firmu.

Táto téma poistenia WordPress vám v skutočnosti poskytuje dve ukážky webových stránok, z ktorých si môžete vybrať. Môžete použiť tradičný prístup a rýchlo importovať viacstránkové demo na svoj web. Prípadne je možné využiť režim jednej stránky. Jednostranové rozloženie je užitočné najmä vtedy, ak chcete zobraziť všetky svoje najlepšie atribúty na titulnej stránke svojej webovej lokality, namiesto toho, aby ste od návštevníkov očakávali, že si nájdu čas a prekliknú sa na interné stránky vašej lokality.

Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, vaša poisťovňa bude mať čistý a minimalistický dizajn, ak si vyberiete túto tému. Ak je niečo, s čím nie ste úplne spokojní, môžete to upraviť pomocou ovládacieho panela možností témy. Ak sa cítite kreatívnejší, vstavaný nástroj na tvorbu stránok s myšou vám môže pomôcť vyladiť takmer každý aspekt tejto témy.

Doplnok Slider Revoltuion je tiež súčasťou balíka tém Poisťovňa. Prostredníctvom tohto prémiového nástroja na vytváranie prezentácií môžete vytvárať nielen animované posúvače, ale aj interaktívne online prezentácie, ktoré môžu obsahovať obrázky, text, zvuk a video.

Poisťovňa je flexibilná téma WordPress, ktorá má spoločnostiam v tomto odvetví čo ponúknuť.

3.Saifway

saifway-insurance-agency-wordpress-theme

Saifway a jeho výber ukážok domovskej stránky možno považovať za skutočnú tému WordPress pre viacúčelové poistenie.

Vďaka vopred vytvorenému obsahu, ktorý Saifway tvorí, by ste mali byť schopní vytvoriť akýkoľvek typ webovej stránky poisťovacej agentúry s touto témou. Bez ohľadu na to, aké demo si vyberiete, vaša webová stránka bude v predvolenom nastavení obsahovať mnohé z najhorúcejších prvkov a trendov webového dizajnu v súčasnosti.

Pri vytváraní webovej stránky o poistení vám Saifway dáva možnosť pridať na svoju domovskú stránku animovaný posúvač na celú obrazovku. Môžete tiež zobraziť sadu responzívnych ikon, ktoré zvýrazňujú vaše najlepšie vlastnosti, ako aj online formulár žiadosti o cenovú ponuku. Propagácia vašich najlepších poistných produktov a služieb je tiež jednoduchá vďaka predvolenému dizajnu šablóny domovskej stránky.

Medzi ďalšie obľúbené prvky, ktoré sú pripravené na vloženie do vašej webovej stránky poistenia, patria posudky zákazníkov, kontaktné formuláre a kontaktné údaje, formuláre na prihlásenie na odber bulletinu, prehrávače videí, oblasti s kartami, ktoré vám pomôžu prezentovať váš najdôležitejší obsah a ďalšie. Odkazy na profily vašej spoločnosti na sociálnych sieťach . .

Saifway tiež obsahuje doplnky Visual Composer a Slider Revolution, ktoré vám poskytujú dva výkonné nástroje na ďalšie prispôsobenie a aktualizáciu vašej webovej stránky poistenia.

4. InsuRel

InsuRel je moderná a funkčná téma WordPress na vytváranie profesionálnych webových stránok o poistení.

InsuRel nie je len dobrou voľbou pre poisťovne, ale môže byť použitý aj pre finančné, právne a daňové podnikanie. Takže bez ohľadu na typ webovej stránky s profesionálnymi službami, ktorú potrebujete vytvoriť, InsuRel môže byť témou, ktorú hľadáte.

Aby InsuRel dobre fungoval pre množstvo rôznych projektov, vývojári tejto témy zahrnuli do balíka štyri rôzne variácie domovskej stránky. Vďaka tomu môžete rýchlo nájsť a importovať správne rozloženie domovskej stránky pre váš web. Rôzne možnosti domovskej stránky zahŕňajú rozloženie s obrazovkou na pozadí videa, ktoré je skvelé na okamžité upútanie pozornosti návštevníkov, ďalšie rozloženie s posúvačom na celú obrazovku a ďalšie rozloženie v rámčeku.

Štyri rozloženia domovskej stránky sú nabité užitočnými prvkami, ktoré vám pomôžu propagovať vašu firmu a služby pre vaše publikum. Príklady týchto prvkov zahŕňajú vyhľadávací formulár na nájdenie miestnych agentov, rozloženia mriežky na zoznam vašich služieb, sekciu na zobrazenie referencií klientov a prvok správ, ktorý obsahuje najnovší obsah z vášho blogu. Keďže však téma InsuRel WordPress obsahuje nástroj na tvorbu stránok pomocou myši Visual Composer, môžete jednoducho pridávať alebo odstraňovať prvky domovskej stránky, ako aj vytvárať vlastnú domovskú stránku od začiatku.

InsuRel má všetok vopred vytvorený obsah, ktorý bude vaša webová stránka poistenia potrebovať, spolu s nástrojmi, ktoré vám pomôžu navrhnúť si vlastné rozloženia obsahu.

5. Reobiz

Reobiz má vo svojej knižnici šablón zameraných na podnikanie štýlovú ukážku webovej stránky poistenia.

Okrem ukážky účelovej webovej stránky poistenia existujú aj niektoré všeobecné obchodné možnosti, ktoré by mohli dobre fungovať aj pre tento typ projektu. Ak však chcete ušetriť čas a dostať svoju novú stránku online čo najrýchlejšie, demo poistenia je pripravené.

Demo poistenie Reobiz prichádza v dvoch variantoch. Okrem bežnej viacstránkovej verzie je k dispozícii aj jednostránkový režim, ktorý návštevníkom vašich webových stránok ponúka efektívnejšiu a minimálnu používateľskú skúsenosť.

Bez ohľadu na to, ktorú demo verziu poistenia si vyberiete, vaša nová webová stránka WordPress bude mať elegantný dizajn, ktorý určite zapôsobí na vašu cieľovú skupinu. Keďže všetky šablóny sú veľmi vhodné pre mobilné zariadenia, celé vaše publikum by malo byť schopné jednoducho prechádzať po vašom webe, využívať váš obsah a kontaktovať vás.

Zatiaľ čo všetky šablóny Reobiz boli navrhnuté na vysokej úrovni, vývojári tejto témy vám veľmi uľahčili pridanie vlastnej osobnosti. Keďže táto téma bola vytvorená tak, aby fungovala s výkonným doplnkom na tvorbu stránok Elementor, môžete jednoducho otvoriť všetky šablóny Reobiz a začať s vecami pohybovať, meniť farby a pridávať a odstraňovať prvky. Hoci veľa tém WordPress pracuje s Elementorom, Reobiz prichádza s pekným výberom vlastných modulov pre tohto tvorcu stránok. Vďaka tomu môžete na svoje stránky pridať ešte užitočnejšie prvky ako pri používaní samotného Elementoru.

S toľkými obchodnými ukážkami, ak ukážka poistenia nie je ideálna pre vašu stránku, určite nájdete tú, ktorá je s Reobizom.

6. Mier

mier-poisťovňa-agentúra-wordpress-téma

Cieľom Peace je splniť všetky potreby vašej webovej stránky o poistení poskytnutím množstva rôznych vopred pripravených nastavení a režimov.

Aby ste sa uistili, že webová stránka vašej poisťovne zodpovedá značke vašej spoločnosti, existuje množstvo farebných lyží, z ktorých si môžete vybrať, ako aj možnosť rýchlo vytvoriť vlastné farebné palety pre vašu stránku. Prispôsobenie ostatných aspektov vašej webovej stránky je tiež jednoduché vďaka zahrnutiu doplnku na tvorbu stránok pomocou myši a myšou Visual Composer.

Ďalšou užitočnou funkciou témy Peace WordPress je jej schopnosť uvádzať podrobnosti a profily viacerých poisťovacích agentúr. Teraz môže vaše publikum navštíviť stránku záznamu a nájsť správnu agentúru pre svoje potreby. Každá agentúra má svoju vlastnú stránku s kontaktnými informáciami, životopisom agenta a kontaktným formulárom. Ak vytvárate webovú stránku pre poisťovaciu agentúru alebo organizáciu s viacerými agentmi, Peace môže byť dobrá voľba.

Ak si vyberiete tému Mier, máte tiež prístup ku knižnici užitočných šablón stránok. Tieto vopred zostavené rozloženia vám môžu pomôcť uverejňovať finančné správy, kariérne zoznamy, informácie o spoločnosti, posudky zákazníkov a cenové ponuky a kontaktné formuláre online.

Peace uľahčuje spustenie vašej webovej stránky a ak potrebujete vykonať nejaké zmeny, Visual Composer je pripravený vám pomôcť.

7. Poisťovacia agentúra

poisťovňa-agentúra-wordpress-theme

Poisťovňa, tentoraz z tímu Ancora Themes, je jednou z novších možností v tejto kolekcii tém pre poistenie WordPress.

Rovnako ako mnohé z najhorúcejších tém súčasnosti, aj Poisťovňa obsahuje posúvač domovskej stránky s animovanými efektmi, ktoré vám pomôžu upútať pozornosť vašich návštevníkov. Ak však nie ste fanúšikom veľkých posúvačov na celú obrazovku alebo nemáte obsah na vyplnenie jedného, ​​môžete túto funkciu deaktivovať stlačením jedného alebo dvoch tlačidiel.

Táto téma využíva dlhé rozloženie domovskej stránky. Toto rozloženie vám dáva skvelú príležitosť získať svojich návštevníkov a premeniť ich na nových zákazníkov, keď sa posúvajú nadol po vašej domovskej stránke. V závislosti od toho, ako sa rozhodnete nastaviť svoju domovskú stránku, môžete zobraziť recenzie od predchádzajúcich klientov, odbornosť z vašej oblasti, informácie o spoločnosti a mnoho ďalšieho užitočného obsahu. Možnosť pridať odporúčaný kontaktný formulár kdekoľvek na vašu domovskú stránku by vám tiež mala pomôcť zvýšiť konverzie.

Hoci táto téma bola vydaná len nedávno, už obsahuje pôsobivý zoznam funkcií vrátane nástroja na tvorbu stránok, nástroja na prezentáciu s dotykovou obrazovkou a množstva online dokumentácie.

8.Inštinktívny

Instive je téma WordPress poisťovacej agentúry s veľmi profesionálne vyzerajúcim dizajnom.

Ak chcete generovať viac obchodov pre svoju poisťovaciu agentúru prilákaním nových klientov prostredníctvom svojej webovej stránky, Instive sa oplatí pridať do vášho užšieho zoznamu. Či už je vaša poisťovacia spoločnosť veľká organizácia alebo menšia prevádzka, vopred vytvorený obsah Instive by mal dobre fungovať pre vaše ciele. Vďaka viacerým rozloženiam domovskej stránky, ktoré tvoria balík Instive, z ktorých každý má rôzne rozloženia a obsah, získate pre svoju webovú stránku poistenia s touto témou množstvo rôznych možností.

Ak zistíte, že neexistuje predpripravené rozloženie domovskej stránky, ktoré by sa perfektne hodilo pre vašu poisťovaciu agentúru, môžete použiť odporúčaný nástroj na tvorbu stránok Elementor na úpravu existujúcich možností alebo na vytvorenie vlastného rozloženia od začiatku. Keďže Elementor prichádza s veľmi užívateľsky prívetivým rozhraním a mnohými užitočnými funkciami, oboznámenie sa s týmto populárnym editorom obsahu WordPress by vám nemalo trvať dlho.

Keďže táto téma prichádza s doplnkom ElementsKit pre Elementor, môžete si prispôsobiť oblasti hlavičky a päty svojej webovej stránky, vytvárať mega ponuky a do obsahu vkladať 40 ďalších prvkov. Vďaka tomuto doplnku je teraz používanie Elementor oveľa vzrušujúcejšie.

Okrem použitia nástroja Elementor na prispôsobenie jednotlivých stránok vašej lokality môžete tiež vykonávať zmeny v globálnych nastaveniach lokality úpravou farieb a písiem, ktoré sa používajú, a to všetko prostredníctvom intuitívneho rozhrania. Keďže všetko na túto tému je zahrnuté vo výukových videách, bez ohľadu na to, či ste vo WordPress nováčik alebo nie, by vám nemalo brániť v spustení elegantnej a profesionálnej webovej stránky o poistení s Instive.

Viac o Instive sa môžete dozvedieť tak, že si prezriete živé ukážkové webové stránky na domovskej stránke témy.

9. Poradenstvo

poradenstvo-poistenie-wordpress-theme

Poradenstvo je flexibilná téma WordPress, ktorá je vhodná pre obchodné, finančné a poisťovacie agentúry.

Pri vytváraní webovej stránky poistenia s Consulting budete mať veľa možností. Existuje 18 ukážok, s ktorými sa dá pracovať, z ktorých mnohé sú ideálne pre webové stránky poisťovacích služieb, zatiaľ čo iné potrebujú len drobné úpravy, aby boli vhodné.

Ak sa neviete rozhodnúť a skončíte s hlavnou ukážkou, Consulting vás nesklame. Vaša nová webová stránka poisťovacej agentúry bude obsahovať veľký animovaný posúvač, informačný panel vašich najlepších služieb, referencie, logá klientov a novinky z vášho blogu. Vloženie formulára, ktorý návštevníkom umožní požiadať o spätné volanie, je tiež veľmi jednoduché.

Ak má vaša poisťovacia spoločnosť viacero miest alebo kancelárií, táto téma je obzvlášť dobrou voľbou. Integrácia Máp Google uľahčuje zdieľanie podrobností o každej kancelárii, zatiaľ čo panel s kontaktnými údajmi na viacerých miestach pomôže vašim návštevníkom nájsť najdôležitejšie kontaktné informácie pre každú pobočku.

Poradenstvo okamžite pomáha ponúkať webovú stránku profesionálnej poisťovne; ak sa však ponoríte do možností témy, môžete ľahko vytvoriť vlastnú stránku, ktorá bude vyčnievať z davu.

10. Bežec

poisťovací maklér-wordpress-téma

Broker tvrdí, že je ideálny pre akékoľvek podnikanie a je viac ako schopný vytvoriť webovú stránku poistenia pomocou WordPress.

Ak ste novým tvorcom webových stránok alebo používate WordPress, importér ukážok na jedno kliknutie vám pomôže nastaviť váš web s čo najmenším úsilím. Na rozdiel od iných tém WordPress obsahuje Broker Demo realistický obsah namiesto zjavného zástupného textu. Výhodou je, že pri úprave ukážkových materiálov budete mať jasnejšiu predstavu o tom, aký obsah kam pridať.

Medzi ďalšie spôsoby, ako vám môže Broker pomôcť rýchlejšie dostať váš nový web online, patrí užitočný výber šablón stránok. Tieto šablóny pokrývajú rôzne typy služieb, ktoré by ste mohli chcieť ponúkať, ako aj dôležité stránky, ako sú sekcie Informácie, kontakty a referencie.

Ďalším aspektom témy Broker, ktorý môže byť zaujímavý, je sekcia projektov. Táto funkcia vám dáva dobrú príležitosť podeliť sa o to, čo vaša spoločnosť v minulosti dosiahla a čoho ste schopní. Nastavenie tohto všetkého sa môže zdať ťažké. Našťastie existuje knižnica rozprávaných video tutoriálov, ktoré vám pomôžu vyťažiť z témy Broker maximum.

Broker je populárna obchodná téma, ktorá je ideálna na vytvorenie profesionálnej webovej stránky na propagáciu vašich poisťovacích služieb.

11.Financie Plus

financeplus-business-wordpress-theme

FinancePlus je ďalšia viacúčelová obchodná téma, ktorá má čo ponúknuť pre webové stránky súvisiace s poistením.

Na pokrytie širokého spektra projektov má téma FinancePlus päť rôznych rozložení domovskej stránky. Keďže žiadny z nich nie je príliš špecifický vo svojom prístupe, každý z nich by sa hodil na webovú stránku poisťovníctva. Navyše, pretože je k dispozícii 12 prednastavených farebných štýlov, 6 rozložení hlavičiek a nástroj na tvorbu stránok Visual Composer, môžete si jednoducho prispôsobiť ktorúkoľvek z piatich ukážok.

Po výbere ukážky a nastavenia webu môžete začať používať vopred vytvorené šablóny na pridávanie jednotlivých častí obsahu na svoj web. Pridanie blogu so správami na webovú stránku poistenia je tiež jednoduché vďaka dobrému výberu šablón blogových príspevkov. V prípade potreby môžete na svoj web pridať aj internetový obchod. Vďaka plnej podpore pre popredný doplnok WooCommerce máte možnosť predávať produkty a služby priamo z vašej webovej stránky poistenia.

FinancePlus obsahuje všetok obsah a vopred pripravené návrhy, ktoré by vaše webové stránky mali potrebovať, čo vám pomôže dostať sa online čo najrýchlejšie.

12. Alica

Alico je téma WordPress s profesionálnym vzhľadom poistenia so šiestimi úplnými ukážkami webových stránok.

Ak hľadáte tému, ktorá vám ponúka niekoľko rôznych možností, ako bude vyzerať vaša webová stránka o poistení, Alico sa oplatí pozrieť. Všetkých šesť ukážok bolo vytvorených na vytváranie webových stránok o poistení pomocou WordPress, takže každá z nich by mala byť vhodná pre váš projekt. Ukážky majú trochu odlišný prístup od seba, s jedným dizajnom, ktorý by fungoval skvele pre komerčné poistenie, a iným, ktorý je vhodný pre spoločnosti, ktoré sa špecializujú na životné poistenie.

Bez ohľadu na to, ktorú ukážku si vyberiete, nie ste obmedzení iba na používanie predvolených šablón a nastavení rozloženia. Keďže táto téma bola vytvorená pre maximálnu kompatibilitu s doplnkom Elementor page builder, získate pri nastavovaní svojej webovej stránky veľkú kreatívnu slobodu, aj keď používate komerčne dostupnú tému a sadu šablón. Aby sme tomu pomohli, Alico v skutočnosti prichádza s viac ako 50 prídavnými modulmi do doplnku Elementor, ktoré vám umožňujú pridať do rozloženia stránok ešte užitočnejšie prvky, ktoré by ste inak nemohli urobiť, než keby ste si kúpili platený plugin.. pre Elementor sám.

Ďalšie funkcie spoločnosti Alico, ako sú vopred pripravené kontaktné formuláre, ktoré umožňujú vašim návštevníkom kontaktovať sa, a mobilný responzívny dizajn z toho robia atraktívnu možnosť vytvárania vysokokvalitných webových stránok o poistení pomocou WordPress. Stránka Find-an-agent je ďalšou užitočnou funkciou tejto témy, ktorá vám dáva možnosť vytvoriť si vlastný adresár dôveryhodných poradcov, ktorý budú môcť vaši návštevníci prehliadať.

Pokiaľ ide o elegantné a vysoko flexibilné témy WordPress, Alico je ťažké poraziť.

13. Financie

financie-wordpress-theme

Cieľom financií je pomôcť vám vytvoriť množstvo rôznych webových stránok zameraných na podnikanie.

Medzi rôznymi možnosťami domovskej stránky, ktoré obsahujú ich tému, je jedna, ktorá je skvelou voľbou pre webové stránky poistenia. Ostatné variácie domovskej stránky sú vhodné pre projekty súvisiace s financiami, poradenstvom a účtovníctvom. Všetky tieto rozloženia však možno rýchlo prispôsobiť tak, aby lepšie vyhovovali vašim potrebám.

Aby sme vám pomohli efektívnejšie vysvetliť a propagovať služby, ktoré ponúkate, téma Financie WordPress obsahuje praktickú sadu vnútorných šablón stránok. Šablóna služieb je skvelá na rozdelenie rôznych spôsobov, ako môžete pomôcť svojmu cieľovému publiku, a zároveň vysvetľuje, prečo by si vás mali vybrať pred vašimi konkurentmi.

Financie tiež zahŕňajú výber rôznych rozložení hlavičiek. Tieto možnosti vám umožňujú rýchly spôsob výberu správneho rozloženia pre dôležitú navigačnú oblasť vašej lokality. Niektoré možnosti hlavičky zvýrazňujú vaše kontaktné údaje, zatiaľ čo iné sa zameriavajú na zobrazenie odkazov na váš najdôležitejší obsah. Zmena farebných schém je taká jednoduchá vďaka šiestim preddefinovaným paletám farieb, ktoré môžete použiť na svoju webovú stránku len niekoľkými kliknutiami.

Financie sa zameriavajú na to, aby vám pomohli dostať vašu webovú stránku online čo najrýchlejšie, pričom vám stále poskytujú možnosť pridať do dizajnu svoje osobné prvky.

14. ZATVORENÉ

téma-poistenie-veda

VEDA je skutočná viacúčelová téma WordPress s viac ako 200 ukážkami webových stránok vrátane niekoľkých dobrých možností pre webové stránky poistenia, z ktorých si môžete vybrať.

V skutočnosti sa do VEDA pravidelne pridávajú nové ukážky, čo z nej robí vhodnú tému pre širokú škálu projektov. Ak však plánujete vytvoriť webovú stránku poistenia, existuje veľa ukážok zameraných na podnikanie, ktoré by sa vám mohli hodiť.

Okrem pôsobivej zbierky ukážok má VEDA nemenej zaujímavý zoznam funkcií. V balíku nájdete dva prémiové doplnky na prezentáciu, ako aj komerčný nástroj na tvorbu stránok drag and drop. Vďaka tomu si budete môcť jednoducho prispôsobiť svoju webovú stránku poistenia a pridať pohlcujúce posúvače. Možnosti prispôsobenia tém tiež nie sú málo, čo vám dáva možnosť prispôsobiť takmer každý aspekt vašej webovej stránky poistenia.

Keď si vyberiete vhodnú ukážku, začiatok je jednoducho prípad importovania obsahu a jeho nahradenie vlastným.

15. Hmla

téma-bezpečná-hmla

Hmla je ďalšia viacúčelová téma WordPress s výberom ukážok, ktoré sú ideálne pre webové stránky poistenia.

Medzi ukážkami webových stránok Mist nájdete jednu, ktorá bola špeciálne navrhnutá na vytvorenie webovej stránky poistenia. Táto ukážka poistenia obsahuje posúvač obsahu na celej obrazovke, ktorý vám pomôže zaujať vašich návštevníkov, moduly, ktoré vám pomôžu vysvetliť vaše služby a predstaviť váš tím, ako aj nástroj na uverejňovanie posudkov zákazníkov. Avšak, rovnako ako ostatné ukážky Mist, možnosť poistenia sa dá ľahko preusporiadať, prispôsobiť a prispôsobiť mnohými rôznymi spôsobmi.

Ak vás účelové demo poistenia neosloví, máte na výber množstvo ďalších možností zameraných na podnikanie. Vďaka integrovanému nástroju na tvorbu stránok môžete tiež jednoducho prispôsobiť ktorúkoľvek z ďalších ukážok a vytvoriť tak perfektnú webovú stránku poistenia pre vašu firmu.

Vzhľadom na to, čo ponúknuť, by sa mohlo zdať, že Mist je pokročilá téma WordPress, a preto je ťažké ju používať. Zoznam funkcií je určite pokročilý. Vďaka online videodokumentácii by ste však nemali mať problém prísť na to, ako z tejto témy vyťažiť maximum a vytvoriť dokonalú webovú stránku poistenia.

Keďže neustále pribúdajú nové funkcie, Hmla je určite témou, ktorá porastie s vašou firmou.