14 tém WordPress pre modelové agentúry v roku 2022

Tu nájdete tie najlepšie WordPress témy modelovej agentúry, ktoré môžete použiť pre svoj web alebo projekt.

Móda a modeling sú o pôvabe a elegancii. Reprezentácia najnovších položiek portfólia predstavujúcich módne modely a dizajn v ich vlastnom individuálnom svetle.

To je náš cieľ, keď sme začali štrukturovať tento zoznam tém modelových agentúr; zahrnúť čo najviac krásnych tém, ktoré majú pôsobivý vizuálny vzhľad.

Najlepšie témy WordPress pre modelové agentúry

V rámci tohto súhrnu tém modelingových agentúr pre WordPress nájdete veľa zaujímavých skvostov, ktoré majú prísne dizajnové štandardy, aby ukázali, kto sú modelmi v ich agentúre. Pri individuálnom modeli budete mať určite možnosť vyzdvihnúť svoju individuálnu cestu ako model.

Flexibilita pre akýkoľvek dizajn je kľúčová. Nájdenie tohto kľúča je kľúčovým krokom v digitálnom svete, vysoko kvalitnou prácou, ktorú môžete poskytnúť.

Poďme sa pozrieť na najobľúbenejšie motívy modelingových agentúr pre WordPress, ktoré si môžete nainštalovať už dnes.

Jevelin

modelová agentúra tému WordPress

Jevelin je veľkolepá a všestranná téma WordPress pre modelingové agentúry. Ak ste v modelingovom priemysle, môžete Jevelin bez námahy použiť ako tému WordPress pre modelingovú agentúru. S predpripraveným demo materiálom a širokou zbierkou funkcií a aktív bude veľmi jednoduché nastaviť požadovanú webovú stránku orientovanú na model. Vneste do webového dizajnu svoj osobný prístup a zažiarte online ako šampión od začiatku.

Podobne ako zvyšok tejto kolekcie, Jevelin je veľmi jednoduchý na používanie a úpravu aj pre niekoho, kto je úplným začiatočníkom. Bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného reťazca kódu, môžete upraviť dizajn webu podľa svojich predstáv a nechať ho presne sledovať vašu značku. Jevelin je tiež plne pripravený pre mobilné zariadenia, prispôsobený webovým prehliadačom, kompatibilný s displejom Retina a optimalizovaný pre výnimočnú rýchlosť načítania.

Webify

téma webify modelová agentúra wordpress

Webify je kompletné riešenie pre akúkoľvek webovú stránku, ktorú chcete založiť. V skutočnosti môžete tiež bez námahy použiť tému WordPress pre výkonnú modelingovú agentúru. Koniec koncov, Webify má všetky základné veci zahrnuté v balíku, od vopred vytvorených rozložení po moduly a mnoho ďalších funkcií a funkcií. Stručne povedané, s Webify budete online a budete môcť rýchlo poháňať svoje služby, modely a ďalšie veci. Nemusíte byť ani skúseným webovým vývojárom; sakra, môžete byť začiatočník a napriek tomu vyhrať hru s Webify.

Po prvé, Webify je citlivé a kompatibilné s webovými prehliadačmi, mobilnými zariadeniami a displejmi sietnice. Každú sekciu Webify si môžete prispôsobiť bez kódovania, vďaka čomu bude bez problémov nasledovať vaše želania týkajúce sa značky. Na druhej strane môžete Webify použiť aj hneď po vybalení a len zmeniť obsah. Čokoľvek vyhovuje vašim potrebám, Webify to ľahko premení na realitu.

Modelová agentúra

modelová agentúra tému WordPress

Models Agency od MWTemplates je nová téma WordPress zameraná na módne, modelingové a kreatívne agentúry, ktoré primárne propagujú ľudí ako svoj obchodný model. Stále ste sa nerozhodli, ktorý motív použijete pre svoju modelingovú agentúru? Modelová agentúra má veľa funkcií a možností prispôsobenia. Čo z neho robí skvelú možnosť pre neskúsených a skúsených digitálnych podnikateľov.

S podrobnou dokumentáciou nebudete mať problém zvládnuť túto tému. Iste, demo je trochu temné, ale možno je to vzhľad, ktorý hľadáte. Farby a typografiu si však môžete prispôsobiť niekoľkými kliknutiami na paneli možností motívu. Tí, ktorí majú predchádzajúce skúsenosti s návrhom pomocou aplikácií, ako je Photoshop, sa s touto témou radi dozvedia. To zahŕňa výber z viac ako 20 súborov PSD pre vaše pohodlie, ktoré môžete spravovať a usporiadať podľa vlastného uváženia.

Ak sa pozriete na ukážkové stránky, môžete si vybrať z úžasného štýlu! Páči sa nám spôsob, akým sú navrhnuté stránky jednotlivých modelov. Dajte priestor nielen svojej fotke a popisu, ale aj sociálnym informáciám a stručným kontaktným údajom, aby zákazníci nemuseli strácať čas.

Zápach

Vôňa - profesionálna téma WordPress

Vôňa má výrazný dizajn, ktorý ide do modelingovej agentúry, aby vynikla od ostatných. Je nabitý funkciami a je veľmi flexibilný, pokiaľ ide o prispôsobenie. Vôňa prichádza aj s krásnym a oku lahodiacim dizajnom. Ukazuje, aký rôznorodý môže byť WordPress. Návštevníci nebudú sklamaní vašou starostlivo vypracovanou správou vysielacej agentúry.

Svoj web určite využijete na zobrazovanie fotografií a galérií svojich aktív (modelov). S ohľadom na to robí Scent skvelú prácu pri vykresľovaní galérie fotografií na základe kategórií a filtrov pre profilové stránky vášho modelu. Zákazníci môžu kliknúť na každý jednotlivý model na obrazovke výberu. Môžete sa dozvedieť viac o ich zručnostiach, znalostiach a predchádzajúcich skúsenostiach, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

Medzi ďalšie pozoruhodné funkcie patria widgety na zobrazenie ľudí za agentúrou (zamestnanci). Personalizované galérie na fotenie. Samostatný blog, kde môžete hovoriť o najnovších udalostiach. Miniaplikácia s tabuľkou cien, ktorá zobrazuje priemernú cenu vašich modelov pre jednotlivé typy úloh. A miniaplikáciu s posudkami na zvýraznenie minulých recenzií od existujúcich zákazníkov; Pamätajte, že spätná väzba od zákazníkov je vždy silným znakom dôvery!

Model

Top Model WordPress Téma

Top Model je skvelá voľba témy, ktorá funguje špeciálne v módnom priemysle. Toto nie je len stará téma WordPress. Navrhnuté pre sofistikovanosť agentúry vysokej kvality. Téma bude ideálnym spoločníkom pre agentúry, ktoré potrebujú výkonnú sadu funkcií. Udržujte si flexibilitu vo svojom vlastnom portfóliu. Aj to je jedna zo silných stránok témy Top Model. Vlastné rozhranie portfólia, ktoré je ideálne na predvádzanie vašich modelov.

Vaše globálne portfólio modelov možno rozdeliť do samostatnej kategórie, pričom každému modelu je možné priradiť vlastnú osobnú kategóriu. Vďaka tomu je pre návštevníkov oveľa flexibilnejšie prehliadať ich katalóg dostupných modelov. Keď sa návštevníci rozhodnú, ktorý z nich sa im páči, môžu si prezrieť vašu stránku osobného portfólia. Svetlá téma cez palubu uľahčuje každému návštevníkovi sústrediť sa len na detaily. Top Model používa autentickú typografickú paletu, ktorá skutočne dodáva dizajnu príchuť jedinečnosti.

Má niekoľko jedinečných funkcií zabudovaných do tejto témy. Ako vlastný tvorca formulárov na získanie modelu alebo akýkoľvek iný účel. K dispozícii je 100 krátkych kódov na zobrazenie obsahu jedinečnými spôsobmi. Vlastný typ príspevku vám umožní poskytnúť vašim modelom špeciálne zaobchádzanie, pokiaľ ide o ich profilové stránky.

almeria

almeria

Almera vyzerá na prvý pohľad jednoducho, ale táto téma sa hodí pre potreby modelingovej agentúry, kreatívneho portfólia a webovej stránky galérie obrázkov vo všeobecnosti. Existujúci používatelia Almery používajú túto tému na hosťovanie svojich webových stránok týkajúcich sa modelovania, módy, interiérového dizajnu, médií a dokonca aj svadieb. Téma je integrovaná s 5 jedinečnými rozloženiami domovskej stránky, takže nikdy nebudete mať nudné chvíle, keď príde na posúvanie hraníc kreatívneho vyjadrenia prostredníctvom vašej webovej stránky.

ThemeMakers vie, ako uspokojiť potreby svojich zákazníkov. Stránka, ktorá sa vo veľkej miere spolieha na galérie a položky portfólia, ako napríklad modelingová agentúra. Každá profesionálna agentúra si zamiluje možnosť zobrazovať úžasné vizuálne fotografie a umelecké diela pomocou sofistikovaných funkcií a funkcií na prezeranie obrázkov.

Vďaka dizajnu optimalizovanému pre mobilné zariadenia budú vaše diela na mobilných zariadeniach vyzerať úžasne. Web si zachová ostrý a čistý dizajn, ktorý sa nezameriava na ozdobné prvky, ktoré má. Ale skutočné portfólio modelov fungujúcich v rámci ich siete.

modelica

téma modelovania

Modellic robí viac, než len pôsobí ako téma WordPress pre modelovú agentúru. Bol vytvorený tak, aby podporoval funkciu WooCommerce, čo zase umožňuje agentúram povoliť funkciu rezervácie priamo na svojich webových stránkach. Čistý dizajn domovskej stránky zvýrazňuje vašu najlepšiu prácu. Navyše, aby vaše modely boli v centre pozornosti, zatiaľ čo sa vy sústreďujete na propagáciu svojej práce a odborných znalostí.

Starostlivo navrhnutý tak, aby umožňoval plynulé fotografovanie profilu. Podrobná časť pre základné informácie a môžete ísť hlbšie do popisu meraní každého z ich modelov. Zákazníci si môžu svoj výber uložiť do záložiek alebo „nakúpiť“ priamo cez integrovaný rezervačný systém. Všetko s touto témou je dotiahnuté k dokonalosti!

Funkcie sú veľmi všestranné! Modellic je tiež kompatibilný s WPBakery Page Builder, takže za zarovnanie každého prvku na svojej webovej stránke máte vždy zodpovednosť. Ukážky poskytnuté pre túto tému sú už samy osebe veľkolepé. Tí, ktorí chcú vytvoriť sofistikované vyhľadávanie pomocou filtrov pre svoju webovú stránku využívajúcu Modellic, ocenia vyhľadávanie Facet WP. Vyhľadávač, ktorý rozšíri spôsob, akým môžu zákazníci vyhľadávať modely, ktoré potrebujú.

Anjel

Anjel

Angel je jednou z najpredávanejších tém módnej modelingovej agentúry, ktorú nájdete. Jeho jedinečný dizajn je umožnený najnovšími pokrokmi v technológiách, ako sú HTML5 a CSS3 – dizajn padne na strunu tým, ktorí oceňujú kvalitný dizajn a organizovanú štruktúru, ktorá poskytuje bezproblémový používateľský zážitok. V súčasnosti sú hlavnými používateľmi tejto témy individuálne modelky, masážne salóny, služby eskortného manažmentu, agentúry na vyhľadávanie talentov, umelci a fotografi, ktorí majú radi stručné prostredie na zdieľanie fotografií.

Keď ho otvoríte, uvidíte, že demo predstavuje obrázok hlavného hrdinu a bočný panel. Je to celkom jednoduché, však? Ale aj to robí Angel tak skvelým. Zameriava sa na jednoduché veci. Poskytnite klientom alebo komukoľvek inému spôsob, ako rýchlo a efektívne prehliadať katalóg modelov (alebo fotografií).

Tí, ktorí majú skúsenosti s vytváraním stránok, budú môcť použiť rámec SiteOrigin Builder na vytvorenie ešte viac vlastných stránok a rozložení, všetko na základe štýlu samotnej témy Angel. To isté platí pre bočné panely, ktoré je možné generovať, ako chcete.

Estelle

estelle modelová agentúra wordpress tému

Estelle je téma WordPress pre modelingovú agentúru, ktorá zaisťuje rýchlu realizáciu špičkovej webovej stránky. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych vzorkovníkov, všetky sú kreatívne a jedinečné hneď po vybalení. Spolu so starostlivo navrhnutými domami prichádza Estelle aj s mnohými preddefinovanými vnútornými stránkami pre vaše pohodlie. Skrátka už nemusíte nič vytvárať od začiatku. A ak by ste niekedy chceli upraviť predvolený vzhľad, urobte tak pomocou WPBakery. Vykonajte všetky nastavenia vizuálne bez toho, aby ste museli meniť jediný riadok kódu.

Estelle obsahuje veľa krátkych kódov a vlastných miniaplikácií pre rýchlu integráciu. Plynulé posúvanie, mega menu, rozloženie v rámčeku, lepkavá navigácia, štyri hlavičky a integrácia sociálnych médií sú všetky druhy ďalších špecialít Estelle. Všimnite si, že stále existuje veľa ďalších materiálov a prvkov, ktoré môžete využiť a vytvoriť stránku modelovej agentúry, ktorá sa objaví.

Gilda

Gilda

Gilda je téma pre modelingové agentúry, maloobchodné skupiny, módne značky, kreatívnych umelcov, talentové agentúry a fotografov. Vyznačuje sa nádherným rozložením domovskej stránky v štýle portfólia, ktoré je ideálne na zvýraznenie dostupných zásob modelov alebo akejkoľvek inej položky, ktorú sa rozhodnete umiestniť na svoj web. Gilda je tiež kompatibilná s WooCommerce a má vlastné rozloženie blogu, ktoré môžete použiť na najnovšie oznámenia.

Len ťažko bude chýbať jednoduchý, minimalistický, čistý a veľmi elegantný dizajn. Gildu využívajú niektoré z popredných modelingových agentúr a značiek na svete, čo je skutočným dôkazom kvality, ktorú táto téma prináša do vášho podnikania. Príkladom sú modely, vysoko všestranné s personalizovanými možnosťami zdieľania obrázkov, videí a podrobných popisov každej osoby. Rozloženie domovskej stránky je založené na mriežke a je zamerané výlučne na zobrazenie obrázkov každého jednotlivého modelu. Znamená to, že zákazníci môžu rýchlo zoradiť tváre, ktoré sa im zdajú byť sympatické. A potom sa dozviete viac o každom profile jednotlivo.

Kódová základňa tejto témy je vytvorená s ohľadom na najnovšie štandardy. Bol optimalizovaný pre výkon, ale aj pre maximálnu expozíciu vyhľadávacieho nástroja. Ak sa rozhodnete použiť túto tému, nemusíte sa báť, že stratíte hodnotenie. V každom prípade by mali ísť prirodzene hore!

KDE

KDE

DONDO by Theme Dutch je veľkolepé dielo! Títo chlapci sa vyhýbali brainstormingu. Uisťujú vás, že práve túto tému zdôrazňujú kvalitné a žiadané značky v oblasti módy, modelingu a kreativity. Ako téma optimalizovaná pre výkon sa DONDO zameriava na to, aby svojim klientom umožnilo maximálne sa zviditeľniť vo vzťahu k dostupnému katalógu modelov, pričom si zachováva štýl dizajnu, ktorý je nezabudnuteľný a svojou povahou vysoko všestranný.

Webový dizajn tejto témy je založený na „dokonalom používateľskom zážitku“. To znamená, že všetko na dostupnom zobrazení stránky je navrhnuté tak, aby podporovalo plynulé navigačné animácie, takže nikdy nebudete mať pocit, že sa stránka znova načítava alebo načítava nový obsah. To vytvára bezproblémový zážitok, s ktorým je príjemná interakcia.

Kľúčové súčasti témy DONDO sú: Integrácia s WooCommerce. Podpora pre Revolution Slider a Essential Grid a back-end podpora pre WPBakery Page Builder na vytváranie autentických stránok a zákazníci si môžu jedným kliknutím nainštalovať výber ukážkových stránok, pričom majú možnosť spustiť svoje webové stránky z modelovania pomocou niekoľkých kliknutia. . Tovar je na trhu už 2 roky. Takmer každý mesiac boli k dispozícii nové aktualizácie a opravy chýb. DONDO zaisťuje, že zostane relevantné aj v nasledujúcich rokoch.

Eona

tému wordpress modelingovej agentúry eona

Eona je téma WordPress modelovej agentúry, ktorá žiari pôvabom a trendom. Ak ste pripravení urobiť silný a pozitívny vplyv, potom si vyberiete Eonu. S úžasným indexom a vnútornými stránkami teraz môžete začať pracovať na svojom webe hneď. zručnosti a skúsenosti nie sú potrebné.

Získate veľkú zbierku krátkych kódov pripravených na použitie pre rýchlu integráciu a prispôsobenie. Môžete tiež úplne prepísať predvolené nastavenia bez kódovania, ale ak sa vám už páči vzhľad, choďte do toho. Paralaxový efekt, animácie, cenové plány, referencie a rozloženie portfólia sú niektoré doplnky, vďaka ktorým Eona vyniká.

ubella

tému wordpress modelovej agentúry ubella

Početné plátna webových stránok sa snažili byť najlepším pomocníkom v oblasti funkcií. V skutočnosti je téma UBella jednou z nich so všetkým dostupným obsahom, ktorý ponúka všetkým svojim používateľom. Táto téma WordPress modelovej agentúry sa stará o veľký počet klientov, vrátane modelových agentúr, online portfólií modeliek a akéhokoľvek iného typu podnikania v modelingovom priemysle. Vyberte si z neobmedzených možností farieb, vopred pripravených ukážok a viacerých funkcií, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť.

Keďže UBella do značnej miery ovláda umenie, môžete očakávať, že bude pripravený na SEO, vhodný pre mobilné zariadenia a kompatibilný s rôznymi prehliadačmi. Je 100% flexibilný a prispôsobiteľný s jedinečnosťou, ktorá pridáva na jeho všestrannosti. Vytváranie stránok modelov nebolo nikdy také úžasné. Je to fantastický a moderný webový dizajn, ktorý posunie váš modelový web do nových výšin.

pódium

pódiová modelingová agentúra wordpress tému

Kombinácia vysoko kvalitných služieb a spoľahlivej zákazníckej podpory poskytuje ten správny recept na úspech. Niet divu, prečo sa Podium darilo. Táto téma WordPress modelovej agentúry prichádza s citlivým a profesionálnym vzhľadom, ktorý je veľmi príťažlivý pre oči. Má svoj vlastný výkonný rámec s mnohými cennými možnosťami a nástrojmi na spravovanie vašich webových stránok ako profesionálov. Vývojári vytvorili túto tému pomocou nástroja na tvorbu stránok WPBakery, ktorý vám umožňuje vytvoriť najmodernejšiu webovú stránku niekoľkými kliknutiami bez potreby akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností.

Čo ešte viac pridáva k víťaznej stratégii na pódiu? Používa najnovšie webové technológie na zabezpečenie bezchybnej prevádzky za každých okolností. Podium pre vás naozaj ide naplno, takže sa uistite, že ho využijete naplno a vyniknete z davu.

Ďakujeme, že ste navštívili Colorlib a prečítali si tento článok! Veľmi si to vážime! Teraz sa možno budete chcieť naučiť, ako vytvoriť webovú stránku pomocou našich bezplatných tém WordPress.