12 tém a doplnkov panela správcu WordPress

S týmito najlepšími témami a doplnkami správcovských panelov WordPress môžete posunúť prevádzku svojho webu alebo blogu na ďalšiu úroveň.

WordPress zmenil spôsob, akým autori publikujú. Pomohol malým podnikom a startupom vytvoriť pevné základy obsahového marketingu pomocou vstavaných funkcií publikovania. WordPress pomohol miliónom blogerov a vizionárov na celom svete vytvárať, publikovať, spolupracovať a udržiavať pevné základy kreatívneho toku, ktorý navždy zmenil spôsob, akým ľudia konzumujú obsah online.

WordPress je systém na správu obsahu a blogovacia platforma číslo jedna z niekoľkých dobrých dôvodov; ale predovšetkým vynikol ako platforma, ktorú je možné ľahko spravovať, optimalizovať a outsourcovať. Písanie online by nebolo rovnaké bez WordPressu.

Colorlib tomuto konceptu plne rozumie. Sme vydavateľmi niekoľkých známych bezplatných tém WordPress, ktoré si nazhromaždili milióny stiahnutí a sú obdivované komunitou.

navigačná správa

  • Témy správcu WordPress
  • WordPress administračné doplnky
  • Prémiové šablóny pre správu WordPress

Sme tiež kurátormi najlepších prémiových tém WordPress a pomáhame blogerom WordPress urobiť správne rozhodnutie pri výbere šablóny pre ich ďalší projekt. Na našej platforme ponúkame oveľa viac, odporúčame vám pozrieť si to a dať nám vedieť, čo si myslíte!

Vo WordPresse je toho viac

Keď už hovoríme o témach, WordPress je známa platforma pre blogovanie, ktorá ponúka jednoduché, veľmi ľahké možnosti prispôsobenia vo forme tém a doplnkov, sotva sa akákoľvek iná publikačná platforma môže priblížiť tomu, čo ponúka WordPress, od zmeny celkového vzhľadu vášho blog. aby ste si mohli prispôsobiť samostatné časti svojho blogu, napríklad panel správcu.

To je správne. WordPress vám tiež umožňuje plne prispôsobiť miesto, kde sa skutočne dejú všetky kúzla, admin panel. Pomocou tém a rozšírení doplnkov možno váš panel správcu rýchlo zmeniť tak, aby vyzeral lepšie, pôsobil flexibilnejšie, mal viac funkcií a vo všeobecnosti odrážal vašu vlastnú osobnosť spôsobom, ktorý neobťažuje používateľov, ktorí môžu zažiť iba vzhľady. vášho blogu.

V tomto príspevku budeme pokračovať zhrnutím najpopulárnejších a možno aj najlepších tém a doplnkov panela správcu WordPress, ktoré si môžete rýchlo nainštalovať prostredníctvom svojho bežného správcu doplnkov WordPress. Ide o jednokrokové inštalácie, ktoré zaberú len niekoľko minút, a niektoré z doplnkov, ktoré predstavíme, ponúkajú množstvo spôsobov, ako optimalizovať, vyladiť a rozšíriť panel správcu z akéhokoľvek dôvodu.

Témy administračného panela WordPress

Tento príspevok rozdelíme na dve časti: prvú časť pre témy administračného panela a druhú časť pre doplnky administračného panela na zlepšenie funkčnosti a všeobecnej dostupnosti nastavení. Témy panela správcu nie sú novinkou a niektoré doplnky existujú už roky, zatiaľ čo niektoré sú na trhu nové, dúfajúc, že ​​blogerom WordPress poskytnú vzrušujúcejšie spôsoby, ako zlepšiť používateľské rozhranie a skúsenosti s vašimi panelmi. Dajte nám vedieť, ak sme vynechali váš obľúbený doplnok, vynahradíme vám to rýchlym zaradením do zoznamu, ďakujeme!

AG Custom Manager

AG Custom Manager - WordPress Pluginy

AG Custom Admin, na rozdiel od niektorých iných štýlov, ponúka komplexnejšiu sadu funkcií prispôsobenia, ktoré budú skutočne príťažlivé pre blogerov, ktorí chcú označovať svoj panel správcu, či už na multimediálne účely, alebo preto, že chcú pozvať ďalších blogerov, aby sa pridali. blog a ponúknuť im iný zážitok. Zatiaľ čo tradičný štýl správcu vám pomôže zmeniť farby panela správcu, s AG Custom Admin môžete urobiť oveľa viac: môžete prispôsobiť panel správcu tak, aby skryl, zmenil prvky, odstránil akúkoľvek oficiálnu značku WordPress atď. namiesto toho použite svoje vlastné farby a ikony.

Ponuku správcu môžete jednoducho zmeniť odstránením a rozšírením položiek dostupných v ponuke a ešte raz; zmeňte farby podľa svojich predstáv. Doplnok „colorize“ vám umožní prispôsobiť farby takmer každej stránky dostupnej na informačnom paneli WordPress, čo vám poskytne oveľa väčšiu slobodu, aby panel vyzeral ako vaše osobné ihrisko. Mnoho ďalších funkcií na optimalizáciu UX a UI vášho panela, to všetko zadarmo.

Ultimate Dashboard

wordpress plugin pre dokonalý dashboard

Keď pomenujete svoj produkt Ultimate Dashboard, musí na ňom byť niečo mimoriadne cool. A to je presne prípad tohto popredného doplnku WordPress admin panel. Je to ľahko použiteľný doplnok, ktorý nenafukuje ani nepreťažuje váš informačný panel WordPress. Stručne povedané, to, čo robí Ultimate Dashboard, vám umožňuje nahradiť predvolené widgety hlavného panela WordPress vlastnými.

Ak potrebujete lepší a vizuálne príťažlivejší prehľad o svojom správcovi WordPress, Ultimate Dashboard je nástroj, ktorý potrebujete. Je to užitočné najmä pri práci s klientmi a umožňuje ostatným používateľom prístup k správcovi. Nielenže sa im bude zdať oveľa čistejšie, ale bude tiež oveľa zábavnejšie plniť rôzne úlohy a iné veci. FYI, Ultimate Dashboard prichádza v bezplatnej aj profesionálnej verzii. Môžete najprv otestovať vody a neskôr sa úplne zaviazať. Robte to, čo uznáte za vhodné, ale čo je najdôležitejšie, vylepšite tieto nudné predvolené widgety hlavného panela WordPress raz a navždy.

manažér baru

Slash Admin - WordPress Pluginy

Slash Admin robí o niečo viac ako ktorýkoľvek iný doplnok v tomto zozname. Je to najlepší doplnok, ktorý môžete použiť na pridávanie všetkých malých trikov na vašu webovú stránku, ktoré by inak vyžadovali inštaláciu doplnkov tretích strán. Pokiaľ ide o funkcie rozhrania, Slash pridá veci ako automatické vyskakovacie okno zákona o súboroch cookie EÚ, jednoduchý widget „Načítavanie“ pre stránky, ktoré sa ešte úplne nenačítali, čo vám umožní zmeniť predvolené písmo obsahu. text podľa výberu zo stoviek písiem poskytovaných službou Google Fonts a tiež zobrazí zdvorilú varovnú správu pre tých návštevníkov, ktorí stále používajú staré zastarané prehliadače; všetky predstavujú vážne bezpečnostné riziká.

Po prechode na informačný panel vám Slash umožní špecifikovať váš kód Google Analytics na umožnenie sledovania, povoliť limit počtu revízií príspevkov, ktoré sa uložia pri každej správe obsahu, čo vám zase ušetrí miesto v databáze. vo všeobecnosti ho udržiavajte čistejší. Umožní vám nastaviť špecifický časovač, ktorý automaticky obmedzí funkcie aktualizácie a odstraňovania príspevkov po vypršaní časovača, čo je užitočné najmä pre webové stránky s mnohými autormi a editormi, kde môžu nastať problémy, keď chce niekto upraviť obsah po dvoch mesiacoch od jeho zverejnenie. dátum. Ďalšou skvelou funkciou je možnosť povoliť režim údržby, niečo, čo by inak vyžadovalo externý doplnok,

Zoznam funkcií pokračuje ďalej a ďalej a odporúčame vám pozrieť si stránku na stiahnutie, kde sa dozviete viac o Slash Admin a o tom, ako vám môže pomôcť urobiť váš panel správcu o niečo vzrušujúcejším.

Doplnky administračného panela WordPress

Navrhovanie vašej palubnej dosky je celkom jednoduché, o čom svedčí množstvo úžasných štýlov, ktoré pokrývame, ale čo tak rozšíriť vašu palubnú dosku, dokonca ju upraviť tak, aby lepšie vyhovovala vašim potrebám? Áno, aj to je možné pomocou doplnkov panela správcu, ako sú tie, o ktorých budeme hovoriť nižšie. Užite si to.

Vlastné prihlásenie a informačný panel Erident

Erident Custom Login & Dashboard - WordPress Plugins

Nie je nič krajšie, ako keď otvoríte svoj informačný panel WordPress a privítajú vás štýlom vašej vlastnej tvorby, nemohli sme viac súhlasiť. Vlastné prihlasovacie meno a informačný panel Erident je o tom, že pomáha správcom meniť farebnú schému, obrázky na pozadí, štýly formulárov a ďalšie malé nastavenia, ktoré menia spôsob, akým sa značka prenáša na webe. váš informačný panel WordPress. Nájdite si čas na preskúmanie doplnku Erident a zistite, ako k vám hovorí.

Rozhranie AdminTrim

Admin Trim Interface - WordPress Plugins

Chcete stručnejšie skúsenosti s administratívnym riadením? Nehľadajte nič iné ako rozhranie Admin Trim Interface, zatiaľ čo mnohí blogeri by chceli pridať ďalšie veci na svoje panely. Doplnok Admin Trim Interface vám pomôže odstrániť všetok nepotrebný tuk pre hladší, jednoduchší a určite oveľa čistejší administrátorský zážitok.

Hlavný panel WP

Hlavný panel WP – doplnky WordPress

MainWP Dashboard má z dobrého dôvodu viac ako sedemtisíc aktívnych používateľov. Je to najznámejší open source WordPress admin plugin, ktorý človek pozná! MainWP Dashboard vám umožňuje spravovať a prispôsobovať všetky webové stránky v rámci vašej siete alebo dokonca aj mimo našej siete. Ak vlastníte viacero webových stránok WordPress, získanie doplnku MainWP Dashboard je hračka! Robí vám to život desaťkrát ľahším ako predtým.

Správcovské stĺpce

plugin pre stĺpce správcu

Ako už názov napovedá, Admin Columns je bezplatný doplnok WordPress, ktorý sa stará o prispôsobenie stĺpcov. Namiesto zmeny predvolených nastavení teraz môžete vyladiť svojho správcu a urobiť ho vizuálne príťažlivejším. Admin Columns tiež funguje od malých blogov po veľké webové stránky. Tento doplnok je dostatočne výkonný na to, aby ich všetky ľahko spracoval.

Admin Columns plne podporuje príspevky, používateľov, komentáre a médiá. Zatiaľ čo bezplatná verzia už funguje fantasticky dobre, môžete si tiež vybrať profesionálnu verziu, keď potrebujete ešte viac podporovaných funkcií.

rady

Téma správcu tabule – doplnky WordPress

S témou Slate Admin je panel správcu WordPress oveľa kompaktnejší. Skúsenosť, ktorá sa zameriava skôr na aspekt písania obsahu než na externé veci, ako je správa doplnkov a tém. S Slate sa pozornosť presúva z „neporiadnej“ dosky na takú, ktorá kladie dôraz na písanie a úpravu v editore. Túto tému už používa viac ako dvetisíc blogerov a na začiatok ponúka dve rôzne farebné schémy.

Zákaznícky panel

Client Dash - WordPress Pluginy

Priali ste si niekedy, aby ste si mohli prispôsobiť svoj informačný panel WordPress o niečo viac?

No, ak dokážete používať vstavaného správcu widgetov WordPress, s Client Dash ste našli svoje riešenie. Client Dash implementuje výkonnú funkciu ovládania miniaplikácií dashboard, ktorá funguje presne ako známy správca miniaplikácií WordPress. Takže teraz je pridávanie, odstraňovanie, preskupovanie a prispôsobovanie widgetov WP Dashboard jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Vaši zákazníci vás budú milovať, dokonca aj bez toho, aby o tom vedeli, že im poskytujete uvoľnenejší zážitok z riadenia.

Prémiové šablóny administračného panela WordPress

Nebol by to správny príspevok z Colorlibu bez zmienky o niektorých prémiových zdrojoch, však? Colorlib obdivuje vývojárov a dizajnérov, ktorí pracujú dlhé hodiny na poskytovaní kvalitných doplnkov a tém za rozumnú cenu. S ohľadom na túto myšlienku by sme radi predstavili zaujímavé šablóny správcovských panelov, ktoré pochádzajú z prémiového trhu. Všetky témy budú dostupné pre každého, kto to myslí so značkou svojho hlavného panela WordPress vážne.

WPShapere

WPShapere je výkonná téma administračného panela WordPress. Je mimoriadne prispôsobiteľný a ľahko sa vytvára. Získate ho s množstvom vlastných miniaplikácií, ktoré môžete ľubovoľne zobraziť alebo skryť. WPShapere sa tiež zameriava na poskytovanie možností pre ponuku správcu na úrovni všetkých používateľov. Má biely štítok a sekciu nahrávania loga. Funkcie súvisiace s dizajnom sú kreatívne a hravé s neobmedzeným množstvom farieb a vopred navrhnutými profesionálnymi témami. WPShapere prichádza s kompatibilitou pre WPBakery Page Builder, Contact Form 7, WooCommerce a ďalšie. Môžete si ho teda prispôsobiť bez kódovania, nastaviť prihlasovacie alebo e-mailové systémy alebo vytvárať obchody.

Ponúka tiež prehľadnú administračnú lištu s možnosťou pridávať vlastné odkazy. WPShapere prináša krásny minimalistický koncept, ktorého cieľom je rozšíriť vašu kreativitu. Je to téma správcu, ktorá vám umožňuje rozšíriť možnosti vašej používateľskej skúsenosti. Priority úloh a používateľov a prístup sú tiež veľmi intuitívne. Nájdete tu prispôsobenia pre správu menu vrátane premenovania položiek. Pre každé nastavenie sú dokonca k dispozícii vlastné ikony! Skúste si nastaviť vlastné ikony ponuky z Dash Icons a FontAwesome. Získajte to teraz s podrobnou dokumentáciou a vysoko odhodlaným tímom podpory. Príďte a vyskúšajte tento úžasný dizajn Acme! Príďte vyskúšať WPShapere!

Ultra

Ultra WordPress Admin Téma WordPress CodeCanyon

Chcete 30+ jedinečných správcovských tém v jednom doplnku? Potom prejdite na Ultra, nádherný doplnok WordPress, ktorý dáva vášmu hlavnému panelu WordPress úplne nový význam. Všetky štýly vyzerajú moderne a umožňujú správcom preusporiadať umiestnenie každej položky na palubnej doske. Táto funkcia ho robí oveľa personalizovanejším a prístupnejším.

najprv

Prvá téma WordPress Admin WordPress CodeCanyon

Najprv používa plochý webový dizajn, ktorý vám umožní plne prispôsobiť tému podľa vašich predstáv. Prispôsobenie zahŕňa panel správcu, ponuku správcu, prihlasovaciu stránku, štýl a pätu. Zhromaždil viac ako 400 predajov, čo naznačuje jeho profesionálne postavenie na trhu tém admin panelov.