12 najlepších tém na pozadí videa WordPress 2022

Naša zbierka najpopulárnejších tém na pozadí videa WordPress vám pomôže rýchlo vytvoriť úžasné a pôsobivé webové stránky.

Táto zbierka bola náročná. prečo?

K dispozícii je toľko skvelých tém videa WordPress, že to skomplikovalo náš postup odstránenia.

Našťastie sme našli 12 najlepších , ktoré vám uľahčia prácu.

Video na pozadí je veľmi moderný, výkonný a vzrušujúci spôsob, ako zaujať používateľov.

Ak sa to robí správne, dodá vašej webovej stránke sviežu a modernú chuť.

A tieto témy to robia DOBRE.

Vdýchnite na svoj web viac života pomocou videa na pozadí.

12 najlepších tém WordPress na pozadí videa 2021

inšpirujem

inšpirovať pozadie videa s témou wordpress

Inspiro je popredná téma WordPress s videom na pozadí, ktoré môžete použiť na rôzne účely. Je nabitý VIACERÝMI ukážkami a VEĽAMI dodatočnými rozloženiami a prvkami, aby ste mohli začať okamžite.

Upozorňujeme, že Inspiro obsahuje aj nástroj na tvorbu stránok, ktorý vám pomôže upraviť a vylepšiť predvolený vzhľad. Neváhajte si uložiť vzorový materiál do záložiek a obohatiť ho o svoj kreatívny nádych.

Možností je veľa , čo zaručuje zázračný výsledok.

Existuje množstvo funkcií a funkcií exkluzívnych pre Inspiro, vďaka ktorým jednoducho vyniknete na míle. Automatické prehrávanie na mobilnom zariadení, rozmiestnenie portfólia, podpora videa s vlastným hosťovaním, vlastné miniaplikácie, prezentácia, spoznáte to, Inspiro vás pokryje všetkými a ešte viac.

Zdieľajte svoje video majstrovské diela so svetom a urobte si meno.

Vice

Témy pozadia videa WordPress VP

Videá skvele dopĺňajú vašu kópiu. Prečo teda nezvážiť pridanie pozadia videa na váš web? Tu je Vice, jedna z najkrajších tém WordPress na pozadí videa, ktoré sme skontrolovali.

Vice je WordPress hudobná skupina, DJ a rádiová téma s moderným, fantastickým a pôsobivým dizajnom. Je vytvorený pomocou rámca Bootstrap; preto bude vždy vyzerať dobre na všetkých typoch zariadení s obrazovkou.

Ak chcete mať plnú kontrolu nad prvkami na svojom webe, nemal by to byť problém, keď sa rozhodnete pre Vice. Je plne kompatibilný s tvorcom stránok WPBakery, ktorý pomáha začiatočníkom a odborníkom vytvárať osobné alebo obchodné webové stránky RÝCHLO a EASY.

Keďže farebná schéma je veľmi dôležitá pre úspech vašej webovej stránky, Vice má nekonečné farebné možnosti, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu štýlu.

Rob si svoju vec!

Výbuch

Burst WordPress Themes Video Background

Burst, nabitý funkciami, jedinečným dizajnom, doplnkami, miniaplikáciami a krátkymi kódmi, vám nikdy neprestane pomáhať odlíšiť sa od konkurencie.

Burst je jednou z tém WordPress na pozadí videa, ktorú môžete použiť pre webové stránky svojich agentúr. Dodáva sa s 8 úžasnými rozloženiami domovskej stránky, ktoré možno rýchlo nainštalovať.

S Burst si môžete prispôsobiť všetky prvky , ktoré potrebujete, pretože je vysoko upraviteľný a má rozsiahle administrátorské rozhranie pre jednoduché prispôsobenie.

Má tiež responzívny dizajn, ktorý je nevyhnutný na to, aby vaša firma zažiarila na mobile. Využíva tiež efekt paralaxy, plynulé posúvanie, prechody stránok Ajax, paralaxu priblíženia a ďalšie.

Táto téma je PLNE kompatibilná s doplnkom WooCommerce, ak chcete na svojom webe niečo predať.

Je tiež optimalizovaný pre SEO, takže vyhľadávače budú váš web milovať. Medzi ďalšie vstavané doplnky patria Contact Form 7, WPML, LayerSlider a ďalšie.

Melissa

Melissa WordPress Témy Video na pozadí

Hľadáte kreatívny spôsob REKLAMY na svojom webe? Prečo nepoužiť tému a zvýraznenie videa na pozadí WordPress?

Melissa je nabitá funkciami blogovania, ktoré sú pripravené splniť vaše blogovacie potreby. Umožňuje vám vybrať si zo 7 rozložení domovskej stránky, 5 rôznych rozložení pre jednotlivé príspevky a 3 strán.

Keďže obrovská návštevnosť pochádza hlavne z mobilných zariadení, Melissa dbá na to, aby bola mobilná a zachovala si svoj úžasný vzhľad bez ohľadu na veľkosť obrazovky.

Táto téma vám umožňuje vybrať si medzi pozadím videa hlavičky, pozadím obrázka alebo farbou pozadia.

Melissa aso zabezpečuje, aby návštevníci jej webových stránok mali prístup k jej sociálnym účtom prostredníctvom ikon sociálnych médií v päte rozšírenia.

Volos

pozadie videa s témou volos wordpress

Ak ste tu, potrebujete tému WordPress s pozadím videa. A ak máte obzvlášť záujem o vytvorenie webovej stránky so životopisom online, potom je Volos vašou najlepšou voľbou.

Je to vysoko všestranné a dômyselné riešenie , vďaka ktorému sa vaše talenty, pracovné miesta a služby dostanú online v priebehu niekoľkých minút. To je pravda, ak sa vám páči originálny vzhľad Volos, môžete sa držať štýlu presne tak, ako je.

Na druhej strane si ho vďaka Elementoru môžete aj upraviť tak, aby presne zodpovedal vášmu štýlu.

Medzi ďalšie výhody Volos patrí paralaxový efekt, plynulé rolovanie, jednostránkový dizajn webovej stránky, animované štatistiky a kontaktný formulár. Rozloženie tiež úžasne zobrazuje váš obsah na smartfónoch, tabletoch a stolných počítačoch pre VŽDY SKVELÝ zážitok.

Dajte vedieť s Volosom a urobte rozdiel.

Škorica

téma wordpress na pozadí videa so škoricou

Cinnamon je vzrušujúca téma WordPress, ktorá plne podporuje pozadie videa. Ak je to niečo, čo vás zaujíma a ste po budovaní online portfólia, so Škoricou dosiahnete skvelé výsledky.

Stručne povedané, každý kreatívny jednotlivec, nezávislý pracovník, dokonca aj agentúra, môže výrazne ťažiť zo zázraku škorice.

Téma je kompatibilná s Gutenbergom, citlivá, kompatibilná s rôznymi prehliadačmi a rýchlo sa načítava. Ďalšími dobrotami Cinnamon sú plynulé prechody, plynulé posúvanie, rôzne animácie, tmavé a svetlé režimy a optimalizácia pre vyhľadávače.

Vybudujte si PEVNÝ základ pre svoje portfólio a okamžite zvýšte svoj potenciál.

So Škoricou zažijete, že sa dejú KÚZELNÉ veci.

Tón

Téma WordPress na pozadí videa Ashade

Ashade je téma WordPress na pozadí videa, ktorá sa ideálne hodí pre fotografický priemysel. Ponúka vám veľa rôznych rozložení domovskej a internej stránky, aby ste mohli začať a zažiariť online.

Okrem toho je Ashade tiež PLNE prispôsobiteľný, takže môžete dokonale zodpovedať vašim potrebám a želaniam.

V súprave nájdete posudky, obrázky pred a po, fotografické dôkazy, rôzne štýly galérie a šikovné animácie. S Ashade budete mať všetko pripravené a pripravené na rock and roll za okamih .

K dispozícii je aj kompletná dokumentácia a priateľský tím podpory, takže sa nikdy nebudete cítiť sami.

Contio

contio wordpress tému videa na pozadí

Contio je solídna téma WordPress pre stavebné spoločnosti. A ak chcete implementovať svoje propagačné videá ako sekcie na pozadí, môžete to urobiť aj s Contio.

K dispozícii máte 3 domáce vzorky a tri hlavičky pripravené na použitie. Neváhajte kombinovať, čo je k dispozícii, a začnite silne online.

Našťastie pre vás, bez toho, aby ste museli vedieť kódovať, si môžete Contio aj kompletne označiť a prispôsobiť presne podľa vašich predstáv. Inými slovami, obohaťte Contio o adresy vašej značky.

Contio tiež prichádza so všetkými týmito rôznymi funkciami a funkciami, ktoré ZLEPŠIA vašu online prítomnosť.

Slider Revolution, CSS3 animácie, lepiaca ponuka, Google Maps, super rýchla rýchlosť načítania a plynulé prechody sú len niektoré z doplnkov , ktoré získate s prístupom k Contio.

Munio

munio wordpress tému video pozadia

Munio je absolútne úžasná téma WordPress online portfólia s videom na pozadí. Ak chcete pozitívne ovplyvniť všetkých svojich návštevníkov, nemali by ste príliš premýšľať a ísť priamo do Munio.

Keď uvidíte svoju stránku živého náhľadu, všetko ostatné sa okamžite stane históriou. Stručne povedané, ak sa chcete odlíšiť a vyniknúť na míle ďaleko, je to Munio, kto dokáže.

Munio sa do istej miery ukazuje ako veľmi jednoduchý, no kreativita a originalita dizajnu idú ďalej. Aj keď môžete implementovať Munio tak, ako je, môžete ho tiež upraviť a vyladiť pomocou nástroja na tvorbu stránok WPBakery.

NIE JE NUTNÉ sa dotknúť jediného riadku kódu.

Dizajn Munio je tiež vhodný pre mobilné zariadenia, prehliadač a je vhodný pre sietnicu. V neposlednom rade Munio zabezpečuje aj rýchlu rýchlosť načítania a optimalizáciu pre vyhľadávače. WOW.

Decibel

Decibel WordPress Témy Video na pozadí

Na webových stránkach zameraných na služby je video skvelým nástrojom na zobrazenie vašej služby v akcii. Ak ho potrebujete pre svoju kariéru hudobníka, môžete zvážiť Decibel.

Je to jedna z najlepších tém WordPress na pozadí videa, ktorá sa najlepšie hodí pre hudobníkov, kapely a iných umelcov v hudobnom priemysle.

Decibel má 2 vynikajúce ukážky : jedno s paralaxným obrazovým pozadím a druhé s paralaxným video pozadím. Má všetky úžasné funkcie, ktoré potrebujete, aby ste vynikli v hudobnom priemysle.

Integrujte prémiovú verziu Slider Revolution, ktorá vám pomôže vytvoriť úžasné zobrazenie viacerých obsahov pomocou posúvačov. Je kompatibilný s WooCommerce, takže na svojom webe môžete bez problémov PREDAŤ ČOKOĽVEK.

Decibel je SEO optimalizovaný, čo znamená, že kódy sú platné a kompatibilné s vyhľadávačmi. Medzi ďalšie funkcie patrí mega menu, efekt priblíženia, galéria videí a ďalšie.

Silný

Hlasné pozadie videa Témy WordPress

Mať správne video pre váš web bude cennejšie ako obyčajný textový obsah. Ak chcete mať pre svoju hudobnú webovú stránku video na pozadí, môžete si pozrieť Loud.

Je to téma WordPress s moderným dizajnom ideálna pre hudobníkov a iné osobnosti hudobného priemyslu. Loud má 18 úžasných hotových ukážok.

Loud ponúka neobmedzené možnosti dizajnu.

Keďže sociálne médiá a hudba idú ruka v ruke, získavate informačné kanály z Twitteru, Facebooku a Instagramu. Zdieľanie na sociálnych sieťach je vďaka funkcii Loud oveľa jednoduchšie.

Ak sa chcete prihlásiť na odber noviniek, Loud tiež integruje MailChimp. Je tiež optimalizovaný pre SEO, je kompatibilný s pluginom Yoast SEO a má platné HTML kódy.

Nechajte svoju kreatívnu prácu ZVYŠOVAŤ HLUČENIE online pomocou funkcie Loud.

príliv a odliv

Pozadie videa Témy WordPress Tides

Získajte svoje posolstvo rýchlo pomocou videí, ktoré plne reprezentujú vašu firmu. Ešte viac, môžete robiť videá ako praktické pozadie na vašej webovej stránke.

Nechajte Tides byť PERFEKTNÝM výberom týchto tém videa na pozadí WordPress. Príliv a odliv je jednostránková téma, ktorá je najlepšia pre kreatívcov.

Dodáva sa s 3 úžasnými rozloženiami domovskej stránky vrátane domáceho videa, domácej galérie a domáceho obrázka. Môžete ich nainštalovať jedným kliknutím.

Ak chcete urobiť niečo špeciálne , urobte to s Tides. Pohodlne.