12 bezplatných svadobných tém WordPress 2022

Vytvorenie svadobnej webovej stránky je dnes rovnako bežné ako vytvorenie registra. Prirodzene, zaneprázdnení nevesty a nastávajúci ženíchi vždy hľadajú spôsoby, ako zjednodušiť proces výstavby lokality. To je dôvod, prečo sa mnohí rozhodnú stavať svoje stránky na WordPress. A ak môžu ušetriť nejaké peniaze na obchode, ešte lepšie.

Tu som dal dohromady krátky a sladký zoznam ôsmich najlepších svadobných tém WordPress, ktoré sú tu práve teraz. Nebudete za ne musieť zaplatiť ani cent a  odídete so štýlovou a informačnou stránkou. Nie je to zlé, však?

Ak vám nevadí vyhodiť nejaké peniaze na svadobnú tému WordPress, tiež si budete chcieť pozrieť náš zoznam 31 najlepších prémiových svadobných tém.

1. Astra

Ak hľadáte ľahko použiteľný motív, ktorý sa tiež rýchlo načítava, nehľadajte ďalej ako Astra. Astra, nabitá desiatkami užitočných funkcií, uľahčuje zdieľanie informácií o vašom veľkom dni, ako aj registračné informácie a formulár RSVP pre návštevníkov vašich webových stránok. Domovská stránka tiež uľahčuje pridanie dátumu svadby do kalendára návštev kliknutím na tlačidlo. 

Téma obsahuje roztomilé ikony, ktoré uľahčujú vyhľadávanie dôležitých informácií, a existuje veľa možností prispôsobenia. Môžete zmeniť písma, farby, nahrať svoje vlastné logo, použiť obrázky na pozadí a ďalšie. Téma je plne responzívna. Okrem všetkých vyššie uvedených funkcií môžete zahrnúť aj mapu miesta vašej svadby, aby vaši hostia mohli ľahko získať trasu.

2. Zakra

Zakra je viacúčelová téma WordPress, ktorú možno krásne použiť na svadobné webové stránky. Dodáva sa s niekoľkými úvodnými témami, ktoré uľahčujú inštaláciu ukážkového obsahu jedným kliknutím, aby ste mohli začať s dizajnom vašej lokality. Jednou z týchto spúšťacích stránok je svadobný dizajn.

Táto téma funguje s Elementorom a ďalšími populárnymi tvorcami stránok, takže si môžete jednoducho vytvoriť svoj web vizuálne. Je tiež citlivý, kompatibilný s Gutenbergom, pripravený na preklad a kompatibilný s mnohými populárnymi doplnkami. Okrem toho je Zakra priateľská k SEO a ponúka pútavý dizajn, ktorý by dobre fungoval na vašej svadobnej webovej stránke.

3. Elegantná ružová

Téma Elegant Pink je skvelou voľbou pre každý svadobný pár, ale aj pre organizátorov svadieb a podujatí, ktorí chcú predviesť svoje služby. Téma má veľkú oblasť hlavičky, ktorá je ideálna na pridanie vašej fotografie alebo výzvy na akciu, ktorá posiela návštevníkov na váš register darčekov, stránku RSVP alebo stránku vašich služieb. Zvyšok stránky uľahčuje zdieľanie toho, ako prebiehajú svadobné prípravy, alebo rozprávanie o vašich službách.

Téma sa dá ľahko prispôsobiť a môžete jednoducho integrovať sociálne médiá, aby návštevníci mohli zdieľať vaše blogové príspevky a sledovať vás na platformách sociálnych médií. Nájdete tu aj vlastné miniaplikácie na pridanie ešte väčšieho obsahu na vašu domovskú stránku alebo do iných oblastí miniaplikácií. Téma Elegant Pink je tiež responzívna a podporuje nekonečné posúvanie, aby návštevníci zostali na vašom webe dlhšie.

4. Sneh

Ak hľadáte jednoduchú a minimálnu tému, nehľadajte ďalej ako tému Neve. Má čistý dizajn s krásnymi obrázkami v celej šírke a obrázkovými galériami, ktoré môžete použiť na zdieľanie svojho doterajšieho milostného príbehu, ako aj neskôr na svadobné fotografie. Táto téma uľahčuje zdieľanie podrobností o svadbe, ako je miesto konania, ubytovanie a ďalšie. Návštevníci môžu tiež odpovedať priamo na webovej stránke.

Pokiaľ ide o prispôsobenie, téma Neve ponúka mnoho spôsobov, ako začleniť vašu svadobnú farebnú schému. Od prispôsobenia farieb až po zmenu písma, môžete rýchlo vytvoriť jedinečný dizajn pre svoj svadobný web. Téma je tiež plne responzívna, rýchlo sa načítava a prichádza so všetkými potrebnými šablónami stránok na zdieľanie všetkých podrobností o vašej svadbe.

5.Kalon

Kalon je ďalšia bezplatná téma WordPress, ktorú možno použiť pre vašu svadobnú stránku. Technicky je to téma blogu, ale dá sa použiť pre akýkoľvek druh špeciálnej webovej stránky, najmä pre tie, ktoré vyžadujú ženskejší vzhľad. Samotný dizajn je moderný a minimalistický, vďaka čomu budú vaše fotografie a obsah žiariť. Okrem svadobných stránok je možné túto tému použiť aj na stránky zamerané na životný štýl, jedlo, módu, fotografiu a pod.

Táto téma má responzívny dizajn, ktorý dobre funguje na mobilných zariadeniach. Jeho dizajn je čistý a obsahuje veľa bieleho priestoru. Vyhovuje najnovším štandardom dizajnu a je šetrný k SEO, takže vašu stránku ľahko nájdete vo výsledkoch vyhľadávania. Kalon je navyše optimalizovaný na rýchlosť a pripravený na preklad. Niektoré ďalšie funkcie zahŕňajú panel možností témy, posúvač na celú obrazovku, vlastné ponuky, oblasti miniaplikácií s vlastnými miniaplikáciami, sociálne ikony a ďalšie.

6. Svadobná kapela

Téma Wedding Band bola navrhnutá s ohľadom na páry a svadobných plánovačov. Môžu ho použiť aj svadobné kapely na vystavenie svojich balíčkov a umožniť párom počúvať ich vystúpenie. Téma má vlastnú domovskú stránku, kde môžete zdieľať podrobnosti o recepcii a svojom príbehu. Môžete tiež použiť vlastné miniaplikácie na zobrazenie vašich najnovších blogových príspevkov, ktoré môžete použiť na informovanie hostí o prípravách alebo ako oblasť oznamov.

Motív je možné prispôsobiť vlastnými farbami. Je tiež optimalizovaný na rýchle načítanie a lepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch, čo je jednoznačné plus, ak ste svadobný plánovač alebo svadobná kapela. Okrem toho téma ponúka plnú integráciu sociálnych médií, reaguje a je navrhnutá s ohľadom na čitateľnosť.

7. Kvitnúca svadba

8. Svadobné zvony

Téma Wedding Bells Lite je ďalšou skvelou voľbou pre váš svadobný web. Jeho dizajn je elegantný a má fantastické usporiadanie, ktoré by vám malo dobre slúžiť. Táto téma funguje tak, že fotografiu šťastného páru umiestni do popredia a do stredu a potom využíva jemné možnosti typografie na vyvolanie romantickej nálady.

Táto téma plne využíva všetky vstavané možnosti témy WordPress a umožňuje vám upravovať farby. Môžete tiež pridať miniaplikácie, vlastné ponuky a ďalšie. Má dokonca vstavaný formulár RSVP, ktorý môže vašim hosťom ubrať z procesu dohady.

9. VW Svadba

Téma VW Wedding je farebná svadobná téma. Obsahuje úžasnú oblasť hlavičky, takže môžete ľahko zobraziť fotografiu, na ktorej ste ako pár. Môžete tiež zdieľať viac informácií o sebe a svojom budúcom manželovi spolu so svojimi profilmi na sociálnych sieťach. Domovská stránka kladie veľký dôraz na blogové príspevky, čo je dokonalý spôsob, ako zdieľať novinky a aktualizácie s rodinou a hosťami.

Táto téma má niekoľko interných rozložení stránky, ktoré môžete použiť na zdieľanie svojho príbehu, zdieľanie informácií o registri darčekov alebo požiadanie návštevníkov, aby odpovedali na vaše pozvánky. Je tiež citlivý a ľahko sa prispôsobuje pomocou vstavaného prispôsobenia.

10. stihnúť svadbu

Catch Wedding je elegantná a na funkcie bohatá bezplatná svadobná téma pre WordPress. Má všetky funkcie, ktoré potrebujete na zdieľanie podrobností o vašom veľkom dni. Na začiatok môžete zdieľať informácie a odpočítavanie do svadobného dňa. Môžete tiež zobraziť informácie o mieste konania a ubytovaní pred alebo po obrade. Navyše môžete pozvať hostí, aby zanechali svoje komentáre a želania dobra na stránke knihy návštev, a tiež im môžete ukázať, kde ste zaregistrovaný pre darčeky.

Téma je plne responzívna a má veľa možností prispôsobenia. Môžete zmeniť písma, farby, nahrať svoje vlastné pozadie a ďalšie. Téma Catch Wedding uľahčuje overenie vašej stránky pomocou rôznych vyhľadávacích nástrojov a môžete jednoducho integrovať Instagram.

11.TwoGether

TwoGether je moderná svadobná téma ideálna pre svadobné páry alebo spoločnosti pôsobiace v svadobnom priemysle. Téma má krásne navrhnutú domovskú stránku, kde môžete zdieľať podrobnosti o svojom príbehu na jednej časovej osi. Môžete tiež zobraziť mapu miesta konania a zdieľať informácie o družičkách a družičkách.

Téma je plne citlivá a ľahko sa prispôsobuje. Nájdete tu tiež plnú podporu sociálnych médií, integráciu kontaktného formulára 7 a podrobnú dokumentáciu, ktorá vám pomôže nastaviť tému presne podľa vašich predstáv. A nakoniec, téma má vlastnú podporu RSVP, ako aj podporu pre všetky hlavné formáty príspevkov, takže môžete jednoducho zdieľať príbehy, zvukové a video nahrávky zo svojho svadobného dňa.

12. Fotorámik

Téma PhotoFrame WordPress je jednoducho krásna. Je to téma fotografie, ktorá kladie na vašu domovskú stránku hlavný dôraz na obrázok v plnej šírke. Vďaka tomu je skvelou voľbou pre svadobné webové stránky, kde môžete vidieť zásnubnú fotografiu. Táto téma obsahuje hrdinskú prezentáciu na celej obrazovke, vďaka ktorej sú vaše obrázky hlavným zameraním.

Umožňuje tiež funkcie uverejňovať miniatúry, automatickú zmenu jasu loga na základe jasu obrázkov hrdinov, lepiacu ponuku a tri miniaplikačné medzery v päte stránky. PhotoFrame rámik tiež prichádza s dvomi rozloženiami hlavičky, jedno s logom vľavo a druhé s logom pod ponukou. Celkovo vzaté, táto téma je skvelou voľbou pre svadobné webové stránky a akékoľvek fotografické webové stránky.