10 Pivovarských WordPress tém pre Pivovar 2022

Chcete vytvoriť webovú stránku pre pivovar? Tieto témy WordPress pre pivovary sú tu, aby vám pomohli urýchliť nastavenie webových stránok a aby váš web vyzeral krásne a moderne.

Komunita WordPress každým dňom rastie a rozširuje sa. S vašou pomocou sa spúšťajú rôzne nové a zaujímavé projekty. Výnimkou nie sú ani webové stránky a blogy o pivovaroch a víne. WordPress sa môže pochváliť rozsiahlou komunitou, ktorá prispieva šablónami bohatými na funkcie na verejné použitie a poskytuje množstvo možností na vybudovanie solídneho a spoľahlivého webového zdroja.

Najlepšie témy WordPress pre pivovary

Dnes vám prinášame náš výber najlepších tém WordPress pre víno a pivovarníctvo, ktoré sú nabité všetkými funkciami, ktoré potrebujete, aby si vás na webe všimli. Responzívne, SEO priateľské a pripravené na WPML , všetky nižšie uvedené šablóny sú dobre zdokumentované a sú bezplatne podporované. Preto, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inštalácie a prispôsobenia takýchto produktov, neváhajte požiadať o odbornú pomoc.

Vývoj webu môže byť zábavný a jednoduchý. Nasledujúce témy sú nabité najnovšími webovými technológiami a navrhnuté s ohľadom na súčasné webové trendy. Pomôžu vám ľahko vyťažiť maximum z vášho podnikania. Pomocou ktorejkoľvek z týchto vopred pripravených šablón zdieľajte svoju vášeň a prilákajte davy rovnako zmýšľajúcich ľudí. Presvedčte sa sami, keď si stiahnete niektorý z týchto návrhov.

Bez ďalšieho váhania sa pozrime na najlepšie témy WordPress pre pivovary, ktoré si môžete nainštalovať už dnes.

1. Rozdeľte

WordPress témy pre pivovar

Bez ohľadu na to, čo by ste chceli stavať online, môžete to všetko urobiť so super výkonným Divi. A ak hľadáte WordPress tému pre pivovary a vinárstva, uhádli ste, Divi sa tiež stáva jednou z nich. Viacúčelový prístup, stovky a stovky rozložení pripravených na použitie, nekonečné funkcie a úplná kreatívna sloboda odlišujú Divi od masy.

Divi je posledný nástroj, ktorý kedy budete potrebovať, aby vaše webové stránky fungovali vždy hladko. Nemusíte sa obávať o mobilnú pripravenosť a nemusíte sa starať ani o to, ako vyriešiť kompatibilitu medzi prehliadačmi. Divi sa okamžite postará o všetky technické náležitosti.

Ak ste pripravení konať, pustite sa a sledujte tok Divi. Užijete si každý krok, ktorý urobíte smerom k úspešnému spusteniu stránky skladu.

2. Remeselné pivo

Craft Beer je téma WordPress špecializovaná na pivovary. Je vhodný pre nápojové spoločnosti, pivovary alebo krčmy. Získate ho s vysoko tvárnym dizajnom a šiestimi domovskými stránkami. tons Craft Beer je pripravený na podnikanie vo všetkých smeroch s pluginom WooCommerce. Internetové obchody a nákupný systém sú kompletné s priloženou kalkulačkou nákladov. Dizajnový koncept zvýrazňuje produkty a obrázky, ale ponúka aj viacero možností pre hlavičky. Craft Beer používa nástroj na tvorbu stránok Bolder a obsahuje veľa krátkych kódov. Má tiež veľa prispôsobiteľných nastavení a ukážkový obsah hneď po vybalení.

Vykonávajte jedinečné prechody stránok a používajte grafiku z podporovaného doplnku Visualizer. Ukážte veci na stránkach portfólia a blogu, ako aj na bočných paneloch. Craft Beer vám prináša nádhernú typografiu ikon Font Awesome od +500 Google Fonts. Preložte všetky príspevky so vstavanými súbormi a podporou WPML. Táto naozaj skvelá téma sa dobre hodí do reštaurácií a kaviarní s dobre vypracovaným menu liehovín. Dodáva sa s grafikou pripravenou na sietnicu, ktorá reaguje na všetky veľkosti obrazovky a prehliadače. Má tiež špeciálny doplnok Visualizer. K dispozícii sú bezplatné aktualizácie a zákaznícka podpora od vyškoleného personálu! Ak potrebujete viac energie, môžete pokračovať a použiť detskú tému! Pokračujte a rozžiarte svoj biznis s pivom!

3. Kallyas

téma kallyas pre vinárstva

Kallyas je výkonná šablóna WordPress pre krčmy, vinárne a pivovary. Bez ohľadu na to, aké je vaše podnikanie, nechajte Kallyasa urobiť svoju vec a pomôžte vám vytvoriť webovú stránku. Aj keď spustíte veľa projektov súčasne, s Kallyasom je možné čokoľvek. Vyberte si jednu z mnohých preddefinovaných ukážok a podľa potreby ju upravte a vylepšite. Úpravy sú také jednoduché ako ABC.

Nastal čas, aby ste začali konať a videli úspech, ktorý ste vždy chceli pre svoju vintage krčmu, krčmu alebo pivnicu. Jedným z najlepších štartov na dosiahnutie cieľov, ktoré chcete dosiahnuť, je prevádzkovanie lákavej webovej stránky, ktorá funguje skvele na všetkých zariadeniach, najmä na mobilných. Kallyas má všetky sekcie starostlivo navrhnuté tak, aby upútali pozornosť každého a vyvolali smäd po ďalšom. Čím viac chcú, tým viac im dáte.

4. Vinárstvo

vinárska téma wordpress

Lagar je moderné riešenie pre váš vinársky web a internetový obchod. Je to veľmi praktická a ľahko použiteľná téma WordPress, ktorú môžete začať hrať hneď od začiatku. To znamená, že s Lagarom môžete pracovať hneď po vybalení, pretože má veľa vopred vytvorených rozložení stránok, z ktorých si môžete vybrať. Navyše si ho môžete prispôsobiť podľa seba.

Lagar obsahuje tvorca stránok Elementor, Slider Revolution, integráciu WooCommerce, podporuje jazyky RTL a ponúka inštaláciu jedným kliknutím. Spolu so všetkými skvelými funkciami získate aj rozsiahlu dokumentáciu a videonávody, ktoré sú ideálne pre začiatočníkov.

5. Pubzine

pubzinne wordpress téma pre krčmy

Ako už názov napovedá, Pubzinne je ideálny pre krčmy a bary. Elegantná a výkonná téma WordPress, ktorá vám pomôže spustiť webovú stránku bez toho, aby ste sa zapotili. Na výber sú štyri rôzne ukážky a niekoľko ďalších interných rozložení stránky. Okrem toho získate aj všetky potrebné komponenty a doplnkové predmety na hranie.

Pubzinne je balík praktických výhod na vytvorenie prominentnej krčmy. Dizajn Pubzinne je 100% vhodný pre mobilné zariadenia, čo zaisťuje bezproblémovú prácu na akomkoľvek zariadení. Niektoré ďalšie špeciality sú Kalendár udalostí, Integrácia sociálnych médií, Rôzne štýly hlavičiek a Optimalizácia pre vyhľadávače.

6.Ontap

téma wordpress pivovaru ontap

Ontap je téma WordPress pre pivovary, ktorá môže fantasticky fungovať aj v reštauráciách. Vďaka technológii drag and drop nebudete musieť pri vytváraní webovej stránky s Ontap pracovať s kódom. Ontap je skrátka ideálny pre začiatočníkov aj profesionálov, keďže nie sú potrebné žiadne znalosti vývoja webu.

Niektoré ďalšie funkcie Ontap sú mega menu, lepiaca hlavička, kontaktný formulár, súbory dizajnu PSD, posuvník a vyskakovacie okno na overenie veku. Môžete tiež preložiť tému do ľubovoľného jazyka, ktorý chcete. Tiež, ak chcete vytvoriť online obchod a začať blog, je to tiež možnosť s Ontap.

7. Villenoir

Robte veci na internete po svojom s Villenoirom. Ide o exkluzívnu tému WordPress pre vinárne a vinárne s elegantným webovým dizajnom. Každý, kto navštívi vašu webovú stránku, bude okamžite zaujatý vašou dokonalosťou a bude sa chcieť dozvedieť viac o vašej ponuke. Villenoir prichádza s niekoľkými prémiovými doplnkami bez dodatočných nákladov, aby bolo nastavenie webovej stránky ešte jednoduchšie. Spolu s dvoma počiatočnými variáciami a štyrmi rôznymi štýlmi online obchodov má Villenoir aj niekoľko ďalších interných stránok, ktoré umožňujú čo najrýchlejšie dokončenie vašej stránky.

Niektoré z funkcií Villenoir sú miniaplikácia bulletinu, viacúrovňové rozbaľovacie ponuky, pripravený preklad a podpora viacerých prehliadačov. Samozrejme, k téme je toho oveľa viac, ale toto je na začatie humbuku. Zabezpečte hladký chod vecí na webe s Villenoir.

8. Eko

ekko wordpress šablóny pre vinárstva

Ekko je veľmi citlivá téma pivovaru WordPress s viacerými funkciami, ktoré môžete použiť aj na vytvorenie stránky vinárstva. Ako vidíte, Ekko má dokonca kompletnú vzorovú stránku, všetko nastavené a pripravené na použitie. Mimochodom, balenie obsahuje obrovskú zbierku päťdesiatich ukážok. Ekko však na používateľa zapôsobí aj mnohými ďalšími vecami. Je to celostránkové plátno, ktoré sa postará o všetky vaše nápady na webový dizajn. V tomto prípade budete mať pripravenú šikovnú webovú stránku vinárstva, ktorá rýchlo priláka nových zákazníkov.

Posúvač na celú obrazovku s textom a tlačidlami s výzvou na akciu je to, čo vám ich pomôže získať. Medzi ďalšie výhody Ekko patria rolovacie animácie, internetový obchod, galéria, odber bulletinu, referencie a kontaktný formulár.

9. Laon

Laon je skvelá téma WordPress pre vinárstva a všetko ostatné, čo súvisí s vínom. Pomocou tohto nástroja môžete vytvárať profesionálne stránky bez toho, aby ste boli skúseným programátorom alebo dizajnérom. Sem-tam rýchlym ladením ho však ľahko upravíte aj pre pivovarnícky priemysel. Laon má k dispozícii úžasné ukážky domovskej stránky a všetky ostatné interné sekcie, ktoré vaša firma potrebuje pre pôsobivý webový vzhľad.

Šablóna má chutný web dizajn, je responzívna a je kompatibilná so všetkými modernými webovými prehliadačmi. Je tiež pripravený na sietnicu a využíva výkonný nástroj WPBakery Page Builder. Čokoľvek by ste chceli vytvoriť, aby vaša firma zažiarila online, urobte to s Laonom a vyčnievajte z davu. Vytvorte silný prvý dojem a urobte z náhodných návštevníkov verných zákazníkov okamžite.

10. Záhrada

Pokiaľ ide o akýkoľvek podnik, ktorý má niečo spoločné s vínom, radšej sa pozrite na Jardiho. Táto téma WordPress pre vinárstvo a vinohrad je dokonalým riešením na rýchle nastavenie atraktívneho webu. Vyberte si z dvoch rozložení prednej strany a zakomponujte všetky ostatné prvky, ktoré pre vás Jardi vopred navrhol. Jardi je kompatibilný so všetkými populárnymi doplnkami, ako sú Revolution Slider, WooCommerce, WPBakery Page Builder a Essential Grid.

Nastavenie, správa a údržba webovej stránky o víne s Jardi je a vždy bude jednoduchá úloha. Je plne responzívna a pravidelne aktualizovaná, takže vaše stránky fungujú bez problémov na všetkých zariadeniach. Jardi je tiež plne optimalizovaný pre vyhľadávače a plne preložiteľný, aby ste ho mohli rýchlo nájsť. Moderný vzhľad, pozoruhodný výkon, rozsiahla dokumentácia a solídna podpora – to všetko ponúka Jardi a ešte niečo navyše. Práve ste našli sofistikované riešenie pre internetovú prezentáciu vášho vinárskeho podniku. Nechajte to vyniknúť pomocou témy Jardi WordPress.